Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Galeria makijażu - moje makijaże (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   gorący piach (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=228954)

czarnachinka 2008-01-04 15:36

gorący piach
 
4 załącznik(i/ów)
Nosiłam się dziś z zamiarem zrobienia dwóch makijaży:) Po pierwsze (mimo że nie w pierwszej kolejności) obiecanego megamocnego...Jednak tak mnie pochłoną pierwszy - lżejszy, ze nie miałam już czasu na ten "ważniejszy"...
Przyznam, że jestem zadowolona z zarówno z makijażu (zainspirowanego przez nowy błyszczyk) jak i zdjęć:) (w końcu dobre światło)
Jak zwykle (niemal) nie wiedziałam, jaki będzie efekt końcowy...co za chwilę z jakim cieniem zrobię...jedynie kolorystykę zaplanowałam...

oczy: cienie bazarkowe z paletki złocisto-brązowej, złoty cień sypki vollare, brązowy cień vollare z paletki, brązowy eyeliner bell, tusz rimmel i maybelline, brązowa kredka rimmel, żółty cień sensique, brązowy cień na brwi z paletki RR

cera: podkład rozświetlający rimmel, podkład matujący sensique, kulki brązujące sensique, róż vollare, kulki brązujące i rozświetlające cantare, trochę złotego cienia sypkiego wollare

usta: błyszczyk złoty wibo z kolagenem;)

w dzisiejszej sesyjce gościnnie wystąpiła urocza Kitelka:) (m.in. w celu podniesienia poziomu egzotyki zdjęć;))

czarnachinka 2008-01-04 15:39

Dot.: gorący piach
 
3 załącznik(i/ów)
ale to nie wszystko:D

agnieszka.m.j 2008-01-04 15:47

Dot.: gorący piach
 
Jaki slodki kotek :)
A co do makijazu to jak zwykle jest subtelnie i jak zwykle mi sie podoba :ehem: dopatrzylam sie troche zlotego polysku na ustach, szkoda ze wlasnie blyszczyk nie jest bardziej zloty, u mnie troche wpada w pomarancz niestety.

czarnachinka 2008-01-04 15:53

Dot.: gorący piach
 
Agnieszka, dziękuję:) Tylko, że kurcze, miało być dość mocno i odważnie:P Jakoś mi nie wychodzi....Faktycznie usta wyglądają na pomarańczowe, choć błyszczyk jak nabardziej złoty...ogólnie aparat wszystko jakoś spomarańczowił:>

agnieszka.m.j 2008-01-04 15:55

Dot.: gorący piach
 
Zdarza sie, moj aparat jest totalnie nieposluszny takze rozumiem o co chodzi ;) oczywiscie jest mocniej od dwoch poprzednich, ale i tak wedlug mnie jest bardziej delikatny niz mocny.

czarnachinka 2008-01-04 15:57

Dot.: gorący piach
 
1 załącznik(i/ów)
Rozumiem:)
Tutaj jeszcze dam mniej pomarańczowe zdjęcie;)
hmmmm....ten błyszczyk to taka złota pomarańcza chyba;)

domi7ks 2008-01-04 16:04

Dot.: gorący piach
 
przepiękny makijaż :love:

Del 2008-01-04 16:04

Dot.: gorący piach
 
Wyszło bardzo ładnie :ehem: podobają mi się takie kolory :) śliczny kotek :D

Lara-21 2008-01-04 16:16

Dot.: gorący piach
 
Po pierwsze: makijaż delikatny,ładny,pasują Ci takie kolorki
Po drugie: zobaczyłam dzisiaj Twój pierwszy makijaż i muszę powiedzieć,że przeszłaś od tego czasu jakas metamorfoze,bardzo wyładniałaś:)Oczywiście nie twierdze ze wtedy ładna nie byłaś;)I makijaże sa dokładniejsze,ciekawsze,l epsze:)
Po trzecie:śśśśśśśśliczny kotek:)

czarnachinka 2008-01-04 16:27

Dot.: gorący piach
 
domi7ks, bardzo dziękuję:*
Del, dziękuję ślicznie:)
Lara, dziękuję:* Co do urody mej, to chyba nie mogłam się wiele zmienić od 1 makijażu na MM, bo minęły jedynie 2 miesiące:) Zmieniłam jedynie kolor włosów (wg. niektórych wcale nie na korzyść;)). Raczej "otworzyłam" się na aparat, stąd te wrażenie (złudzenie) zmiany;) Robię dużo zdjęć i staram się wybierać najkorzystkiejsze, paskudne wywalam;)...No ale makijaże mogły się polepszyć, bo ćwiczę sporo i uzależniam się od przeglądania MM;)

Aha, dziękuję również w imieniu Kotka:D

olivia7 2008-01-04 16:27

Dot.: gorący piach
 
Baardzo przyjemnie sie patrzy zarówno na zdjecia jaki i na makijaż:ehem:

alice86 2008-01-04 16:28

Dot.: gorący piach
 
Czarnachinko bardzo ładny makijaż, tylko... wcale nie mocny ;) Ja mam również ten sam problem, że za każdym razem, kiedy stworzę coś, co na żywo wygląda na mocny makijaż, zrobię fotki i pokażę na wizażu, to wszystkie piszecie, że ładny, subtelny, delikatny :mad:;) podczas, gdy wcale taki ma nie być... I ja już po prostu nie wiem... :noniewiem:
Prześliczny kociak :love: Zdaje się, że "wystąpił" już w jakiejś sesji na MM :rolleyes:

YenneferD 2008-01-04 16:42

Dot.: gorący piach
 
Fajne kolorki, ciekawie połączone, ale wcale nie jest mocno ;) Jest akurat ;)
Kotek jest cudowny :love:

czarnachinka 2008-01-04 16:46

Dot.: gorący piach
 
Olivia, dziękuję:)
Alice, czyli wiesz o co chodzi;) Patrzę w lusterko i widzę mocne oczy, mocny makijaż, zdjęcia już nie oddają tej mocny, a w komentarzach, że delikatnie:) To nic:) Miło jest czytać takie pochwały/pochlebstwa, niż coś niemiłego, albo że megawulgarnie;) hihi
Ten makijaż nie miał być bardzo mocny, ale z mocą;)
A kociak faktycznie już się prezentował, fajnie, że zauważyłaś:D Teraz go wzięłam bo mi pasował do efektu lekko egzotycznego, jaki chciałam osiągnąć;)
YenneferD, mocno mocno nie jest, ale mam nadzieję, że choć ciutkę mocno;) Aha, to nie ten obiecany megamocny...
Dziękuję:) w imieniu kotka i swoim;)

myShaczeQ 2008-01-04 17:03

Dot.: gorący piach
 
sliczna dziewczyna, sliczny makijaz :D wg mnie jest w sam raz, nie za mocny, ale nie jest tez za delikatny. Chyba nawet mocniejszy niz delikatniejszy :D

czarnachinka 2008-01-04 17:06

Dot.: gorący piach
 
Dziękuję:o (aż się godna nie czuję takich komplementów)
Cieszę się też ogromnie, że makijaż wydaje się choć troszkę mocny:D

201707171013 2008-01-04 17:10

Dot.: gorący piach
 
Bardzo ładny, subtelny makijaż. Fajniutkie kolorki. Idealny dla twojej urody. Oczywiście piękny kociak ;)

azzis 2008-01-04 17:18

Dot.: gorący piach
 
Jak to mówią: ładnemu we wszystkim ładnie ;)

Extra makijaż. Podobają mi się cienie :ehem: Jakie to "bazarkowe" cienie masz na oczkach?

YenneferD 2008-01-04 17:21

Dot.: gorący piach
 
Cytat:

Napisane przez czarnachinka (Wiadomość 6202340)
YenneferD, mocno mocno nie jest, ale mam nadzieję, że choć ciutkę mocno;) Aha, to nie ten obiecany megamocny...
Dziękuję:) w imieniu kotka i swoim;)

Ciutkę mocny jest ;) Teraz czekam na megamocny ;) Pogłaszcz koteczka ode mnie :)

czarnachinka 2008-01-04 17:22

Dot.: gorący piach
 
Literka96, dziękujemy ja i kotek:*
azzis, dziękuję bardzo:) cienie HAVA - imieninowy prezent od mamusi;) % małych kółek w jednym okrągłym opakowaniu; mają śliczne kolory, ale są strasznie delikatne przy i po nałożeniu, aż za delikatne...
YenneferD, Postaram się jutro o megamocny;) Kotka pogłaszczę, jak zechce łaskawie przyjść:D

kasiasiar 2008-01-04 17:30

Dot.: gorący piach
 
kolejny raz po prostu prześlicznie.Tym makijażem potwierdziłas moje przypuszczenia, ze Tobie we wszystkim pięknie.A właściwie to Ty nadajesz blasku wszystkiemu co na siebie załozysz i nałożysz :ehem:
Koteczek superaśny

surykata 2008-01-04 19:04

Dot.: gorący piach
 
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6201500
nie chce sie rzadzic ale to zdjecie jest idealne na avatarka!!! :ehem: bardzo fajny makijaz, subtelnie, profesjonalistka nie jestem ale jak dla mnie to bardzo staranne wykonanie, masz bardzo fajne pomysly :-p

stargazer 2008-01-04 19:19

Dot.: gorący piach
 
Bardzo ładnie i stylowo, bardzo Ci pasują takie kolory. A kotek - :love:

Pauleena 2008-01-04 19:26

Dot.: gorący piach
 
Ale cudny makijaż :) Śliczne wykonanie i ślicznie się w nim prezentujesz :)

pasywno-agresywna 2008-01-04 19:32

Dot.: gorący piach
 
Bardzo ładny, delikatny, świetlisty makijaż. Jest egzotycznie i jest ślicznie:ehem:

calma 2008-01-04 20:14

Dot.: gorący piach
 
No wreszcie coś bardziej wyrazistego:-) Cudny oczywiście:ehem:
Kotek gryząco-drapiący czy z tych grzecznych?:D

candibar 2008-01-04 20:18

Dot.: gorący piach
 
super egzotyczna księżniczka z Bliskiego Wschodu, tak to widzę :love:

maaGdziaa 2008-01-04 20:39

Dot.: gorący piach
 
Twoj makijaz jak zwykle śliczny:):D

kasiek1122 2008-01-04 20:50

Dot.: gorący piach
 
zanim przejdę do komentowania makijażu to pozachwycam się nad kicią:D

:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

mam obsesję na punkcie kotów!!!:D Jest piękny :slina: też mam kotka:) i też jest bosko-cudowny:D

a makijaż bardzo ładny, oczy wydają się być delikatne,ale moje bystre oko dopatrzyło się przede wszystkim dopieszczenia cery :ehem:
p.s : widzę że masz pokaźną kolekcję kolczyków :p:

Martyna83 2008-01-04 20:52

Dot.: gorący piach
 
ładny makijaż i ładne zdjęcia


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.