Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Urodziny Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Jakie macie imiona? (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=65693)

Seagirl 2005-08-12 09:35

Jakie macie imiona?
 
Czy one się wam podobają? Czy uważacie ,że do was pasują?Ewentualnie to jakbyście chciały mieć na imię jeśli mogłybyście je zmienić?

Ja jestem Agnieszka na drugie Karolina, w sumie ok chociaż teraz nie słyszałam żeby rodziły się Agnieszki w tym pokoleniu,chyba imię przechodzi do historii.:-) hihi

jaga_2001 2005-08-12 09:42

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Agata Anna, milo mi :ehem: . moje imiona od zawsze mi sie podobaly, no moze kiedys byl okres, ze chcialam sie nazywac anna :p: , ale uwazam, ze agata to oryginalne i w sumie zadko spotykanie imie ;)

RaBiNka 2005-08-12 09:46

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Witam!Ja mam Sabina na drugie Aurelia.Kiedys denerwowalo mnie to imie teraz juz sie przyzwyczailam i nie chcialabym miec inaczej.

paliziomka 2005-08-12 09:49

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Cytat:

Napisane przez Seagirl
Czy one się wam podobają? Czy uważacie ,że do was pasują?Ewentualnie to jakbyście chciały mieć na imię jeśli mogłybyście je zmienić?

Ja jestem Agnieszka na drugie Karolina, w sumie ok chociaż teraz nie słyszałam żeby rodziły się Agnieszki w tym pokoleniu,chyba imię przechodzi do historii.:-) hihi

Ja tez jestem Agnieszka ;) miałam się nazywać Angelika ale moja babcia zaprotestowała argumentując, że nie będzie umiała wymówić tego imienia :hahaha: . Ogólnie jestem zadowolona z tego czym mnie obdarzyli rodzice ;)
Podoba mi się też imie Karolina ( chciałabym miec je na drugie - aj szczescia z Ciebie ;) ).
Pozdrawiam

monyczkaaa 2005-08-12 09:50

Dot.: Jakie macie imiona?
 
miło mi, Monika :) lubię swoję imię, ale wolę jak mówią do mnie Monia :) a za Mońkę (albo Moniek) mogę zabić :p:

Seagirl 2005-08-12 09:53

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Ja nie lubiłam zdrobnienia Aga, ale już sie przyzwyczaiłam jak niektórzy tak do mnie mówią.

GosikK 2005-08-12 09:53

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Kiedyś nie chciałam być Gośką tylko Dorotą lub Niną, ale teraz mi się moje imię podoba:) A na bieżmowanie wzięłam imię Weronika.

Seagirl 2005-08-12 09:55

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Ja na bierzmowanie wzięłam Maria-Magdalena-takie święte...
Chciałam wziąć sobie Salomea, bo pewna dziewczyna ,którą kiedyś poznałam takie miała i mi się spodobało, ale mama mnie wyśmiała;-)

martaa65 2005-08-12 09:56

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Marta Ania :jap: Do uslug :D Moje pierwsze imie moze byc chociaz wolalabym mniej pospolite :] w klasie mam 3 marty :D A drugie- szczerze mowiac nie pasuje mi ;)

madamecrazy 2005-08-12 09:58

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Jam mam na imię Milena, nawet mi się podoba :)

Ines1985 2005-08-12 09:58

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Melduje sie kolejna Agnieszka :D.
Nie potrafie powiedziec czy lubie to imie czy nie...
Jest mi obojetne.
Ale podoba mi sie to ze ma duzo zdrobnien. A i po hiszpansku pieknie brzmi :p:

Na drugie mam Edyta...

Seagirl 2005-08-12 09:59

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Cytat:

Napisane przez Ines1985
Melduje sie kolejna Agnieszka :D.
Nie potrafie powiedziec czy lubie to imie czy nie...
Jest mi obojetne.
Ale podoba mi sie to ze ma duzo zdrobnien. A i po hiszpansku pieknie brzmi :p:

Na drugie mam Edyta...

A jak jest po hiszpańsku?

paliziomka 2005-08-12 10:01

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Cytat:

Napisane przez Ines1985
Ale podoba mi sie to ze ma duzo zdrobnien. A i po hiszpansku pieknie brzmi :p:

Ines a jak po hiszpańsku brzmi? ( zaciekawiłaś mnie ;) ) Ja tylko wiem, że nasze imię, po grecku CHYBA oznacza czystość.

FEMME_BANALE 2005-08-12 10:02

Dot.: Jakie macie imiona?
 
A ja jestem Anna Marta (chociaz czasem myla z Maria, co mnie okropnioe denerrrrwuje ;) bom ja przeciez Marta! )...

Na szczescie mam dwa imiona internacjonalne, bo nie wiem co bym poczela w tych Wloszech, gdyby mnie na przyklad Zdzislawa ochrzcili, albo inna Czeslawa - na pewniaka musialabym sie przechrzcic. :]

Ines1985 2005-08-12 10:03

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Dziewczyny no przeciez po hiszpansku to oczywiscie INES :D! Z akcentem nad "e". Jak dla mnie poezja :D

karmeleiro 2005-08-12 10:04

Dot.: Jakie macie imiona?
 
:) a ja jestem Maria a na drugie mam rzadkie imie obecne - Krystyna.

Kiedys cierpialam, bo okropnie nie podobalo mi sie ono (no coz, wolano na mnie Marynia - czego zniesc nie moglam), teraz natomiast wrecz je uwielbiam. A najbardziej lubie, jak znajomi i nieznajomi nazywaja mnie pelnym imieniem.

Drugie mam po babci.

a na bierzmowanie wybralam sobie Anna - bo bylo takie modne i bardzo chcialam je miec :)

iwciunia 2005-08-12 10:05

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Iwona Karolina Eryka :) (wszystkie mi się podobają ;) )

Seagirl 2005-08-12 10:09

Dot.: Jakie macie imiona?
 
:-)

*majka* 2005-08-12 10:09

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Maja Agnieszka :hi:

Pozdrawiam...

Seagirl 2005-08-12 10:09

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Cytat:

Napisane przez Ines1985
Dziewczyny no przeciez po hiszpansku to oczywiscie INES :D! Z akcentem nad "e". Jak dla mnie poezja :D

A no tak, o ja głupia, przecież to jasne;-)

BaByCaKe 2005-08-12 10:11

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Ja się nazywam Łucja i kiedyś czułam katorge jak słyszałam swoje imię. :D Teraz mi przeszło i cieszę się, że mam w miare orginalne imię ;). Obierzmowałam się Klara:D.

-=Reyka=- 2005-08-12 10:11

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Katarzyna Maria Jadwiga:D na poczatku mialo być Maria Katarzyna (Maria to po Babci) ale ostateczna wersje ustalił Tata;) lubie moje imie choc jest dosc popularne w moim roczniku:)

Filusia88 2005-08-12 10:12

Dot.: Jakie macie imiona?
 
a ja Ola jestem i w sumie moje imie jest strasznie pospolite
ale zawsze to lepiej niz tak jak mnie tatus chcial nazwac :]
MICHALINA (Misia) grrrrrr
to jednak ta Ola moze byc :D

Ines1985 2005-08-12 10:15

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Cytat:

Napisane przez Seagirl
A no tak, o ja głupia, przecież to jasne;-)

Jak Słońce ;).
Jak widać przy wyborze "pseudonimu internetowego" nie wykazalam sie kreatywnościa ;)

Seagirl 2005-08-12 10:15

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Cytat:

Napisane przez Filusia88
a ja Ola jestem i w sumie moje imie jest strasznie pospolite
ale zawsze to lepiej niz tak jak mnie tatus chcial nazwac :]
MICHALINA (Misia) grrrrrr
to jednak ta Ola moze byc :D

Aleksandra bardzo mi się podoba, Michalina eee...nie bardzo.

Przepraszam wszystkie Michaliny

Filusia88 2005-08-12 10:23

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Aleksandra mi sie calkiem podoba, ale w szkole nikt tak do mnie nie mowi :D
wszyscy mowia Ola ;)
z drugiej strony dziwnie bym sie czula gdyby ktos zwracal sie do mnie 'Aleksandro' :D

Biricchina 2005-08-12 10:23

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Ja jestem Ewelina Aleksandra Wiktoria.
Ewelina kiedyś mi się niezbyt podobało, teraz zmieniłam zdanie. Uwielbiam jak ktoś mówi do mnie Ewelinka. A no i szok przeżywam poznając drugą Ewelinę. Jakoś samolubnie przywykłam że tylko ja mam tak na imię... i przez wiele lat owszem tak było hihihi:)

demonik 2005-08-12 10:27

Dot.: Jakie macie imiona?
 
A ja Monika Małgorzata :) L.
Przed ślubem Monika D., więc koleżanki przechrzciły mnie D.Monik -> demonik... ;) ;) ;)

agabil1 2005-08-12 10:29

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Agnieszka Dorota ( i trzecie-Maria)
Nigdy nie lubiłam swojego imienia, głównie dlatego,że w moim roczniku było bardzo dużo Agnieszek

Akane 2005-08-12 10:31

Dot.: Jakie macie imiona?
 
Cytat:

Napisane przez Biricchina
Ja jestem Ewelina Aleksandra Wiktoria.
Ewelina kiedyś mi się niezbyt podobało, teraz zmieniłam zdanie. Uwielbiam jak ktoś mówi do mnie Ewelinka. A no i szok przeżywam poznając drugą Ewelinę. Jakoś samolubnie przywykłam że tylko ja mam tak na imię... i przez wiele lat owszem tak było hihihi:)

Też jestem Ewelina (na drugie mam Maria) ;) I faktycznie, moje imię podoba mi się głównie w zdrobnieniu :) Ale znajomi i tak najczęściej robią różne wariacje, w pracy jestem "Ewcia", dla mojego kuzyna "Ewe" itd. Za to uwielbiam brzmienie tego imienia w języku francuskim - czyta się je "Ewlin" (po angielski "Iwlin" - też fajnie). Szczególnie z tym akcentem ;)
Ostatnio dowiedziałam się też, że jest to imię pochodzenia celtyckiego i bardzo się ucieszyłam, bo szalenie lubię choćby muzykę celtycką ;)
Pozdrawiam!


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.