Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Moda (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Miłośniczki Zary (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=353070)

starlit 2009-07-23 16:13

Miłośniczki Zary
 
Jako ze powstaje mnostwo wątków dotyczących poszczególnych modeli butów, torebek, na których toczy się tez dyskusja dotycząca marki Zara ogólnie, wpadłam na pomysł takiego wątku;)
Wśród Wizazanek nie brakuje tych, które bardzo lubią styl Zary, wiec zapraszam do udzielania się;)

Tu mozna dyskutowac o nowej kolekcji, zdawac raporty wyprzedazowe itd:D
Mam nadzieję, ze wątek się przyjmie;)

kleo111 2009-07-23 16:15

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
Ale super wątek:)

Claris 2009-07-23 16:16

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
Więc mam pytanie co do nowej kolekcji :) Czy są jakieś krótkie skórki naturalne? Jakie fasony i jakie ceny?

boszenka69 2009-07-23 16:17

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
Podłączam się pod wątek jako była pracownica i ogromna fanka Zary :D

paryzanka202 2009-07-23 16:23

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
Heheh cos czuje,ze to bedzie moj ulubiony watek! :)

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Nie no musze zmienic avatar... bo czuje sie tragicznie:D

Karolcia 2 2009-07-23 16:36

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
Ja również dołączam do wielbicielek Zary :ehem: Ciekawe jakie butki szykują na jesień ?

XS-ka 2009-07-23 16:44

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
AAAA ! już kocham ten wątek . :jupi:
Tak,tak kocham ten sklep.Kocham styl jaki proponuje. I tak ! Jestem mało oryginalna bo ubieram się w sieciówce jak tysiące innych młodych ludzi , ale ... mam to w nosie :p:


PS. może jako Zaromaniaczki będziemy na bierząco wklejać tu zdjęcia rzeczy które zakupimy z tym sklepie ? Wiem że jest wątek zakupowy , ale tu miałybyśmy większą przejżystość tego co akurat jest w zarze,a co będąc na zakupach przeoczyłyśmy :o:o

paryzanka202 2009-07-23 16:46

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
Cytat:

Napisane przez XS-ka (Wiadomość 13396742)
AAAA ! już kocham ten wątek . :jupi:
Tak,tak kocham ten sklep.Kocham styl jaki proponuje. I tak ! Jestem mało oryginalna bo ubieram się w sieciówce jak tysiące innych młodych ludzi , ale ... mam to w nosie :p:


PS. może jako Zaromaniaczki będziemy na bierząco wklejać tu zdjęcia rzeczy które zakupimy z tym sklepie ? Wiem że jest wątek zakupowy , ale tu miałybyśmy większą przejżystość tego co akurat jest w zarze,a co będąc na zakupach przeoczyłyśmy :o:o



Swietny pomysl;)


Ciekawa jestem jakie buty beda na jesien, i plaszcze na jesien zime;) no i ceny.

TandleRidson 2009-07-23 17:29

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
też uwielbiam Zarę. W moim mieście niestety nie ma Zary, ale będąc w Warszawie zawsze wpadnę ;))

cheshire-cat 2009-07-23 17:36

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
Cytat:

Napisane przez XS-ka (Wiadomość 13396742)
PS. może jako Zaromaniaczki będziemy na bierząco wklejać tu zdjęcia rzeczy które zakupimy z tym sklepie ? Wiem że jest wątek zakupowy , ale tu miałybyśmy większą przejżystość tego co akurat jest w zarze,a co będąc na zakupach przeoczyłyśmy :o:o

świetny pomysł :)
też uwielbiam zarę, trochę mniej uwielbiam ich ceny ale da się przeżyć :D na ciuszkach się nigdy nie zawiodłam, zawsze znajdę coś dla siebie zarówno na dziale młodzieżowym jak i tym normalnym :) ubolewam tylko nad jakością butów, które są przepiękne. musiałam obiecać sobie, że nigdy tam żadnych nie kupię, z trudem się tego trzymam :-p

EDIT
przydałby się podobny wątek o H&M :]

malwina2208198721 2009-07-23 17:59

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
.

Fancy Rebel 2009-07-23 18:04

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
To ja sie zasadniczo dołączę. I fakt, o innych sklepach również można by pokusić sie o założenie wątku ;)

buttreflyyyy 2009-07-23 19:00

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
2 załącznik(i/ów)
super wątek :jupi: Zara jest w pierwszej trójce moich ulubionych sklepów, fajny pomysł z tym wklejaniem zdjęć, może na początek zdjęcie mojej nowej torby z nowej kolekcji cena 299zł. Zdjęcie już wklejałam na zakupowym ale może rzeczywiście tu będzie przejrzyściej

nnnnn 2009-07-23 19:04

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
czy któraś z Was wie coś na temat jesiennej kolekcji z zary?

paryzanka202 2009-07-23 19:40

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
Cytat:

Napisane przez buttreflyyyy (Wiadomość 13398906)
super wątek :jupi: Zara jest w pierwszej trójce moich ulubionych sklepów, fajny pomysł z tym wklejaniem zdjęć, może na początek zdjęcie mojej nowej torby z nowej kolekcji cena 299zł. Zdjęcie już wklejałam na zakupowym ale może rzeczywiście tu będzie przejrzyściej


Ta torebka jest cudna, niestety moge kupic cos w zarze dopiero za miesiac. obawiam sie,ze moze juz jej nie byc:(

elizka1987 2009-07-23 19:44

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
Cytat:

Napisane przez paryzanka202 (Wiadomość 13399503)
Ta torebka jest cudna, niestety moge kupic cos w zarze dopiero za miesiac. obawiam sie,ze moze juz jej nie byc:(

Cena też cudna :]. A jest przynajmniej skórzana?

mademoiselle jeanne 2009-07-23 19:45

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
1 załącznik(i/ów)
Oczywiście przyłączam się do wątku miłośniczek Zary :)

W takim razie ja na dobry początek dołączam zdjęcia pokazywanej wyżej torebki w wersji beżowej i może jeszcze raz skopiuję to, co już napisałam o nowej kolekcji ;)
Cytat:

Poza tym w moim mniemaniu nowa kolekcja Zary jest bardzo rock'owa :-) Dużo szarościczarny (koszule, marynarki, spodnie z obniżonym krokiem ale bardziej eleganckie), (spódnice, marynarki, jeansy), wzory zwierzęce (nie tylko panterka, ale również gepard czy różne wariacje na temat zebry na bluzkach, topach, koszulach czy spódnicach i sukienkach), elementy ćwieków i nit (paski, bluzki, marynarki), zamków oraz łańcuchów (torby, ale również zip-y w różnej postaci m.in bandage skirt i dress z zamkami), nadal jeansowe ramoneski (ale w w wersji ciemniego jeansu/szarego).
Znajdzie się też trochę klasyki - klasyczne kardigany, koszule, ciemne jeansy, kurtki skórzane czy trenczyki ;)
Kolory chyba typowo jesienne: czarny, szary, brązowy. Po dodatkach wnioskuję, że również w Zarze podobnie jak np. w Mango modna będzie czerwień wpadająca w bordo :rolleyes:

Póki co dużo na ten temat nie można jeszcze powiedzieć ze względu na niewielką część nowej kolekcji, jaka póki co jest dostępna w sklepach, a żadnych zdjęć w internecie też znaleźć nie mogę :cool:
Cytat:

Jak dzisiaj byłam w Zarze, to wykładali akurat nowe rzeczy i zauważyłam sporo jasnego jeansu (ale takiego bardziej szarego niż niebieskiego), poza tym sporo beżu, jakieś pojedyncze rzeczy w brązie. Generalnie nic mnie jeszcze nie zachwyciło, ale to dopiero początek nowej kolekcji więc mam nadzieję, że to się zmieni ;)

Marua:) 2009-07-23 19:48

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
2 załącznik(i/ów)
Cytat:

Napisane przez buttreflyyyy (Wiadomość 13398906)
super wątek :jupi: Zara jest w pierwszej trójce moich ulubionych sklepów, fajny pomysł z tym wklejaniem zdjęć, może na początek zdjęcie mojej nowej torby z nowej kolekcji cena 299zł. Zdjęcie już wklejałam na zakupowym ale może rzeczywiście tu będzie przejrzyściej


Boska ta torba! Obawiam sie jednak, ze bedzie mi szkoda przeznaczyc na nia tyle kasy :(
A czy tu mowa tylko o Zarze Wmn czy o calej? :p:
Moj ostatni zakup z Zary TRF to ramoneska, ktora jestem zachwycona, czekam na chlodniejsze dni, zebym w koncu mogla ja ponosic :mur: Kosztowala 169zl

Yasia 2009-07-23 21:24

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
Cytat:

Napisane przez mademoiselle jeanne (Wiadomość 13399579)
Oczywiście przyłączam się do wątku miłośniczek Zary :)

W takim razie ja na dobry początek dołączam zdjęcia pokazywanej wyżej torebki w wersji beżowej i może jeszcze raz skopiuję to, co już napisałam o nowej kolekcji ;)

Super wątek :) Bardzo fajna ta torba. Ja miałam zamiar dziś jechać na zakupy i do Zary ale upał zmusił mnie do spędzenia dnia na ogrodzie, więc skończyło się na opalaniu :)

Ostatnio gdy byłam w Zarze wpadł mi w oko żakiet, miał taki wężowy wzór. Może ktoś wie czy jeszcze są?

Mysiaczek 2009-07-23 22:21

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
To i ja dołączam do grona;)

Obecnie jestem na odwyku, bo z mojego rodzinnego miasta mam daleko do Zary:rolleyes:, ale po wakacjach ruszam na łowy:D

paryzanka202 2009-07-23 22:45

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
10 załącznik(i/ów)
To i ja wkleje pare moich rzeczy ostatnio zakupionych w Zarze :)
Niektore wylicytowane na all.

lenka07661 2009-07-23 22:52

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
Super wątek, też uwielbiam Zarę, niestety mam do niej prawie 200 km, ale jak tylko mam mozliwość, to robię tam zakupy :) Będę tu więc często zaglądać i podziwiać wasze zdobycze.

Paryzanka202 zazdroszczę.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

paryzanka202 2009-07-23 22:52

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
3 załącznik(i/ów)
ciag dalszy:)

Zdj zapozyczone od kleo111 a drugie od Bulby1 mam nadzieje,ze dziewczyny nie maja nic przeciwko:D:cmok:


A ostatnie zdj wkleilam bo mi sie podoba:D

paryzanka202 2009-07-23 22:55

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
1 załącznik(i/ów)
I dziewczyny mam pytanie :

Jesli ktoras z Was posiada torebke z łancuszkiem w kolorze : czarny,bezowy albo chaber;) i chcialaby sie zamienic na pikowana bezowa duza , to czekam na wiadomosci:). Chyba ,ze macie inne torebki z Zary ,ale interesuja mnie z nowszych kolekcji :)

zdj wklejam jeszcze raz,zeby nie bylo watpliwosci ktora chce wymienic torebke

paryzanka202 2009-07-23 22:57

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
Cytat:

Napisane przez lenka07661 (Wiadomość 13403025)
Super wątek, też uwielbiam Zarę, niestety mam do niej prawie 200 km, ale jak tylko mam mozliwość, to robię tam zakupy :) Będę tu więc często zaglądać i podziwiać wasze zdobycze.

Paryzanka202 zazdroszczę.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------


dziekuje;)


Ps. juz nie zasmiecam;)

Manehajera 2009-07-24 08:33

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
oooo! bardzo dobrze, że powstał taki wątek bo u mnie też na pierszym miejscu kreuje się ZARA :D

chciałam się spytać posiadaczek spodni jeansowych z Zary jak one się mają co do jakości? jak zachowują się w praniu? rozciągają się lub kurczą? Nigdy nie miałam doczynienia ze spodniami sieciówek ''nie spodniowych'', odkąd pamiętam noszę Levis'y i LEE... a teraz w Zarze wpadły mi w oko jaśniutkie jeansy i rozważam :D

mademoiselle jeanne 2009-07-24 08:39

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
Cytat:

Napisane przez paryzanka202 (Wiadomość 13402959)
To i ja wkleje pare moich rzeczy ostatnio zakupionych w Zarze :)
Niektore wylicytowane na all.

Perełki :) Bardzo zazdroszczę tej przepięknej tuniki, specjalnie się za nią u siebie rozglądałam ale nie znalazłam :rolleyes:
Torebkę w kolorze chabrowym i jeansową ramoneskę jak wiesz mam więc bardzo mi się podobają :)
Skórzana z kamyczkami też jest moim faworytem, zwłaszcza że kilka razy ją oglądałam i teraz trochę żałuję, że nie kupiłam :cool:, bo była chyba najładniejsza ze wszystkich, które oglądałam :)

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:

Napisane przez Manehajera (Wiadomość 13404674)
chciałam się spytać posiadaczek spodni jeansowych z Zary jak one się mają co do jakości? jak zachowują się w praniu? rozciągają się lub kurczą? Nigdy nie miałam doczynienia ze spodniami sieciówek ''nie spodniowych'', odkąd pamiętam noszę Levis'y i LEE... a teraz w Zarze wpadły mi w oko jaśniutkie jeansy i rozważam :D

Ja miałam już kilka par spodni jeansowych i moje doświadczenia są całkiem dobre. W prawdzie w noszeniu się trochę rozciągają, ale po praniu zawsze wracały do pierwotnej formy. Niestety kolor ciemnych spodni jest bardziej nietrwały i zaczyna spierać się delikatnie po kilku-kilkunastu praniach. W prawdzie na moich spodniach jest to prawie niezauważalne, ale jakby któraś z Was kupowała TŻ-towi tam spodnie, to niech uważa na ciemne, bo farbują! ;)

boszenka69 2009-07-24 09:28

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
Cytat:

Napisane przez Manehajera (Wiadomość 13404674)
oooo! bardzo dobrze, że powstał taki wątek bo u mnie też na pierszym miejscu kreuje się ZARA :D

chciałam się spytać posiadaczek spodni jeansowych z Zary jak one się mają co do jakości? jak zachowują się w praniu? rozciągają się lub kurczą? Nigdy nie miałam doczynienia ze spodniami sieciówek ''nie spodniowych'', odkąd pamiętam noszę Levis'y i LEE... a teraz w Zarze wpadły mi w oko jaśniutkie jeansy i rozważam :D

Jeansy w Zarze-jak najbardziej :ehem: Dobra jakość i cena też nie jest wygórowana (szczególnie na sale'ach) :)
Często rozmawiałam z zadowolonymi klientami, którzy mówili, że odwiedzają Zarę tylko dla dżinów.
Tak jak do t-shirtów i płaszczy z Zary mam pewne zastrzeżenia, tak do jeansów żadnych :)

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:

Napisane przez mademoiselle jeanne (Wiadomość 13404702)
Perełki :) Bardzo zazdroszczę tej przepięknej tuniki, specjalnie się za nią u siebie rozglądałam ale nie znalazłam :rolleyes:
Torebkę w kolorze chabrowym i jeansową ramoneskę jak wiesz mam więc bardzo mi się podobają :)
Skórzana z kamyczkami też jest moim faworytem, zwłaszcza że kilka razy ją oglądałam i teraz trochę żałuję, że nie kupiłam :cool:, bo była chyba najładniejsza ze wszystkich, które oglądałam :)

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------



Ja miałam już kilka par spodni jeansowych i moje doświadczenia są całkiem dobre. W prawdzie w noszeniu się trochę rozciągają, ale po praniu zawsze wracały do pierwotnej formy. Niestety kolor ciemnych spodni jest bardziej nietrwały i zaczyna spierać się delikatnie po kilku-kilkunastu praniach. W prawdzie na moich spodniach jest to prawie niezauważalne, ale jakby któraś z Was kupowała TŻ-towi tam spodnie, to niech uważa na ciemne, bo farbują! ;)

A zarówno ja, jak i mój TŻ mamy same ciemne jeansy z Zary i żadne nam ani razu nie farbowały :rolleyes:
Gorzej z t-shirtami i bluzami...każda ciemna farbuje :(

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Dziewczyny uważajcie na buty z Zary... kosztują niemało, ale tyle ile mieliśmy reklamacji niezadowolonych klientów to głowa mała :mdleje:
Nawet mojemu TŻowi przy codziennym normalnym użytkowaniu buty garniturowe zjechały się w 2 tygodnie! A w środku...tektura :eek:

Manehajera 2009-07-24 09:33

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
jeszcze takie głupie pytanko - w Zarze jest 30 dni zwrotu? Mama kupiła 26 czerwca spódnicę, ale okazała się niezbyt fajna, w każdym bądź razie zwrócić ją mogę do 26 lipca,tak?

XS-ka 2009-07-24 09:34

Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**
 
Ja osobiście jestem zdania że lepsze spodnie można kupić na rynku niż w Zarze :cool: Miałam doświadczenie z 3 parami spodni od nich i...
Po pierwsze w trakcie noszenia się rozciągają - czego nie znoszę.
Bo jak kupuję obcisłe spodnie to znaczy ze takie mi się podobają i w takiej postaci chciałabym je nosić. A niestety spodnie założone rano wieczorem są już rozciągnięte.
Ponad to ze wszystkich spierał mi się kolor ! i to tak brzydko i nie równomierne że miałam na spodniach pełno białych krech jakby mi ktoś je kredą porobił.
Na szczęście z reklamacją problemów nie robią.


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.