Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Perfumy (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=40)
-   -   rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2 (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397808)

Baubo 2005-11-17 21:26

rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Po konsultacji z koko zakładam drugą część tego bardzo użytecznego wątku :D
Idea wątku taka jak w poprzednim http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75246
Miłego spełniania zapachowych marzeń
:cmok:

hybris 2005-11-17 21:31

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Pierwsza! :D
Ponawiam prośbę - czy ktoś może się ze mną podzielić kropelką Venezi L. Biagotti?
Chojnie wynagrodzę :D

koko 2005-11-17 21:44

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Zrobiłyście mi dziewuchy chrapkę na Casmir.
Poza tym Prada.
No i Silver Rain.
Aha- Charles Jaurdan Le Parfum.
I to by było na tyle.
Chętnie pozbędę się natomiast następujących próbek:
Eau Des Marveilles Hermes
Ultraviolet Paco Rabanne
...a także zrobię próbki z czegoś z moje kolekcji. :)

ignis 2005-11-17 21:59

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
to ja sobie przekleiłam z poprzedniego wątku:

chyba oszalalam.. na punkcie skin trussardiego i to w te (nie)pogode.. pieknie mi sie rozwinal na nadgarstku, a ciekawam, jak sie rozwinie na szyi.. macie moze jakas marną koncówke, lub probke? w zamian oferuje cos od siebie (mam probki miss dior cherie, hallowen, premier jour i moze cos jeszcze by sie znalazlo?) prooosze..<mina_kota_ze_s hrek2>
pozdrawiam
ignis

sitc 2005-11-17 22:23

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Cytat:

Napisane przez koko
Zrobiłyście mi dziewuchy chrapkę na Casmir.
Poza tym Prada.
No i Silver Rain.
Aha- Charles Jaurdan Le Parfum.
I to by było na tyle.
:)

Koko jeśli tylko chcesz, to Pradą służe uprzejmie ;)

koko 2005-11-18 07:11

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Cytat:

Napisane przez sitc
Koko jeśli tylko chcesz, to Pradą służe uprzejmie ;)

Ooo, to ekstra! Byłabym zobowiązna.:jap: A czego sobie życzysz w zamian? :)

Baubo 2005-11-18 07:54

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
[QUOTE=koko]Zrobiłyście mi dziewuchy chrapkę na Casmir.
QUOTE]
Mogę Ci zaproponować Casmir :)

koko 2005-11-18 07:59

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
[QUOTE=Baubo]
Cytat:

Napisane przez koko
Zrobiłyście mi dziewuchy chrapkę na Casmir.
QUOTE]
Mogę Ci zaproponować Casmir :)

Ojoj, byłoby bosko! Baubo wybierz sobie proszę coś z moich zbiorów, w wątku "ile perfum macie w domu?" jest lista.:)

Toccata 2005-11-18 08:44

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Znalazłam w perfumerii Lumiere.pl Le Parfum Jourdana, w zbójeckiej cenie :mad: Zbyt zbójeckiej, żeby kupować w ciemno. Ale ten opis!!! Takiego zestawu składników dziwnych jak żyje nie czytałam. Jestem podekscytowana i koniecznie MUSZĘ te perfumy przetestować, bo oszaleję :eek:

asia321 2005-11-18 14:19

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
mi marzy się niuchnięcie paru zapachów:
- Agent Provocatur
- Kenzo Jungle Elephant
- Chopard Wish
- Prada
- P.R Ultraviolet
- JdP Haloween
- Emporio White

narazie dysponuję tylko połową próbki Le Feu od Smoczycy :*, próbką Hypnose Lancome- na 2-3 psiknięcia, i Lolitką też na parę psiknięć, a moge zrobić próbki raczej popularnych zapachów Chanel mademoiselle, EA green tea, angel. Dysponuję tez około 14 pustymi fiolkami po próbeczkach ;) :*

pixie7 2005-11-18 14:31

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Asia, puste fiolki to dopiero rarytas! Co byś za nie chciała? :D
Ja mogę Cię poratować Haloween, ale fiolkę właśnie pustą trza mi na to wysłać, bo wszystkie które miałam rozebrane w try miga. ;)

Cytat:

Napisane przez asia321
mi marzy się niuchnięcie paru zapachów:
- Agent Provocatur
- Kenzo Jungle Elephant
- Chopard Wish
- Prada
- P.R Ultraviolet
- JdP Haloween
- Emporio White

narazie dysponuję tylko połową próbki Le Feu od Smoczycy :*, próbką Hypnose Lancome- na 2-3 psiknięcia, i Lolitką też na parę psiknięć, a moge zrobić próbki raczej popularnych zapachów Chanel mademoiselle, EA green tea, angel. Dysponuję tez około 14 pustymi fiolkami po próbeczkach ;) :*


Smoczyca 2005-11-18 14:45

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Cytat:

Napisane przez asia321
mi marzy się niuchnięcie paru zapachów:
- Agent Provocatur
- Kenzo Jungle Elephant
- Chopard Wish
- Prada
- P.R Ultraviolet
- JdP Haloween
- Emporio White

narazie dysponuję tylko połową próbki Le Feu od Smoczycy :*, próbką Hypnose Lancome- na 2-3 psiknięcia, i Lolitką też na parę psiknięć, a moge zrobić próbki raczej popularnych zapachów Chanel mademoiselle, EA green tea, angel. Dysponuję tez około 14 pustymi fiolkami po próbeczkach ;) :*


Gdyby Ci się chciało wysłać mi te puste fiolki - rarytas na wagę złota - to ja Ci zrobię próbkę Jungle i Wisha, mam także sklepowy Ultraviolet. Ach te fiolki, ciągle ich brak!

asia321 2005-11-18 14:56

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
oczywiście ze wyślę :) ale jutro dopiero, bo dziś juz ni dam rady :) pozdr. :*

beliczek 2005-11-18 17:42

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Chciałabym podziękować z całego serca Pixie :cmok: Zastanwiam się jak się odwdzięczyć :)
"Pink sugar" jest fantastyczny i na pewno go kupię w "cynamonowie" - mam nadzieję, że mają go jeszcze w swojej ofercie.
Jest słodki. ta słodycz przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Na mnie pachnie tak jakby do "miss dior cherrie" dodać bitą śmietankę i ocieplić całośc klejącą wanilią i watą cukrową :D

Aurita 2005-11-18 18:39

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Beliczku, opisz proszę dokładnie jak pachnie i z czym się kojarzy Aquolina, albo chociaż porównaj do czegoś Różowy cukier. Strasznie jestem ciekawa tego zapachu, podobno w Stanach robi furorę...

beliczek 2005-11-18 19:02

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Cytat:

Napisane przez Aurita
Beliczku, opisz proszę dokładnie jak pachnie i z czym się kojarzy Aquolina, albo chociaż porównaj do czegoś Różowy cukier. Strasznie jestem ciekawa tego zapachu, podobno w Stanach robi furorę...

w tej chwili mój nadgarstek pachnie watą cukrową i lodami :D
Tak jakbym pomazała sobie skórę lodami owocowymi, bitą śmietaną i na to wszystko wata cukrowa z tą nutką palonego cukru. Do tego troszkę jak popocorn z karmelem do robienia w mikrofalówce. Zero kwiatów, zwięrzęcych składników, roślin, itp.
ULEPEK :D Czegoś takiego jak żyję nie wąchałam.
Ulepek po stokroć - ale taki pyszny, że mam ochotę wypić tę próbkę od Pixie :crazy:
Robię się głodna, chodzę po domu i szukam słodyczy w szafkach.
Z rzeczy podobnych to odrobinkę przypomina "Miss dior cherrie" w pierwszej fazie albo na blotterze - tylko bardziej ciepły i o tonę więcej słodyczy zawiera :)
Skojarzenia: moja Pierwsza Komunia - wata cukrowa i oranżada, które to parafia zafundowała każdemu "przyjętemu" dziecko tego dnia i pyszny tort śmietankowo-truskawkowy na przyjęciu komunijnym w domu :) Zapach wywołuje we mnie poczucie spokoju, radość, budzi we mnie dziecko z całym bestiarium dziecięcych zalet ale bez infantlnych wad.
...
Z oparów "Pink sugar" Aquoliny, na żywo, komentował dla Was Beliczek.

Aurita 2005-11-18 19:23

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Oj, Beliczku, niepotrzebnie to pisałaś, o ja biedna... ale się napaliłam!! :> Przed chwilą sprawdziłam na stronie www.perfumeworld.net "zapachy jadalne" i... uwielbiam wszystkie tam wypisane... Lubić słodkie zapachy - nie jest tak źle, tylko że po nich apetyt mi rośnie, i jak tu zrobić dietę, kiedy muszę wycierać po sobie ślinę?? ;)

Hmm... A jak z trwałością Pink sugar?

beliczek 2005-11-18 19:26

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Cytat:

Napisane przez Aurita
Oj, Beliczku, niepotrzebnie to pisałaś, o ja biedna... ale się napaliłam!! :> Przed chwilą sprawdziłam na stronie www.perfumeworld.net "zapachy jadalne" i... uwielbiam wszystkie tam wypisane... Lubić słodkie zapachy - nie jest tak źle, tylko że po nich apetyt mi rośnie, i jak tu zrobić dietę, kiedy muszę wycierać po sobie ślinę?? ;)

Hmm... A jak z trwałością Pink sugar?

Trwałość przyzwoita :ehem: Od kilku ponad godzin trwa dzielnie na moich nadgarstkach.

pixie7 2005-11-18 20:56

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Fajnie, Beliczku, że Ci się Pink Sugar spodobał. :) Sama się waham nad kupnem od kiedy go powąchałam, ale mam obawy, że mógłby mnie znudzić (jak podobnie śmietankowo-słodkie zapachy serii kąpielowej Pupy Miss Milky). No nie wiem, nie wiem jeszcze... Jakby kogoś interesowały moje wrażenia, to opisałam je swego czasu w recenzji. :)
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11349

koko 2005-11-18 21:02

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Cytat:

Napisane przez beliczek
w tej chwili mój nadgarstek pachnie watą cukrową i lodami :D
Tak jakbym pomazała sobie skórę lodami owocowymi, bitą śmietaną i na to wszystko wata cukrowa z tą nutką palonego cukru. Do tego troszkę jak popocorn z karmelem do robienia w mikrofalówce. Zero kwiatów, zwięrzęcych składników, roślin, itp.
ULEPEK :D Czegoś takiego jak żyję nie wąchałam.
Ulepek po stokroć - ale taki pyszny, że mam ochotę wypić tę próbkę od Pixie :crazy:
Robię się głodna, chodzę po domu i szukam słodyczy w szafkach.
Z rzeczy podobnych to odrobinkę przypomina "Miss dior cherrie" w pierwszej fazie albo na blotterze - tylko bardziej ciepły i o tonę więcej słodyczy zawiera :)
Skojarzenia: moja Pierwsza Komunia - wata cukrowa i oranżada, które to parafia zafundowała każdemu "przyjętemu" dziecko tego dnia i pyszny tort śmietankowo-truskawkowy na przyjęciu komunijnym w domu :) Zapach wywołuje we mnie poczucie spokoju, radość, budzi we mnie dziecko z całym bestiarium dziecięcych zalet ale bez infantlnych wad.
...
Z oparów "Pink sugar" Aquoliny, na żywo, komentował dla Was Beliczek.

O raju. ;) No to mnie masz Beliczku. Wpadłam po tym opisie- takie zapachy lubię najbardziej. :ehem: Jeśli kupisz, to już zaklepuje próbkę. :D :*

Szumak 2005-11-18 21:08

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
No, Beliczku, jak tak dalej bedziesz pisac to lepiej kup jakas wielka flaszke - kolejka ciekawskich wciaz rosnie:-) . Czuje, ze sama bym sie juz nawet w ciemno rzucila, ale coz - zakupy poplanowane mam juz prawie do stycznia..

pixie7 2005-11-19 00:37

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Skoro zaczynamy od nowa, to i ja powtórzę, co bardzo chciałabym jeszcze poznać. :)

Bardzo bym chciała powąchać:

-Ysatis Iris Givenchy (to limitowanka była, opis kusi mnie do tego stopnia, że jestem na granicy zakupu w ciemno ;) A nuż ktoś chociaż wąchał i mi może opisać?... )
-Insense Ultramarine Givenchy (identyczna historia) - :* dla Alraune za dobre chęci, ale szukamy dalej :D

-Narcisse Noir Caron (i w ogóle coś z Caron'a, oprócz Aimez-Moi)
-Prada Intense
-All About Eve
-Must Cartier :* dla Szumaka i E
-L'Or Rouge Torrente :* dla Evee

I nadal:
-Histoire d'Eau Mauboussin,
-L'Heure Blue Guerlain,
-Jicky Guerlain,
-zapachy Gres (oprócz Cabotine ) - :* dla Totka za Cabaret!, Lalique (oprócz Le Baiser, Tendre Kiss i Eau de Lalique) i Annick Goutal (oprócz Nuits d'Hadrien).

chętnie przypomniałabym sobie Byzance Rochas - :* dla Szumaka!

Ciągle rozpaczliwie poszukuję pustej flaszki po jakiejkolwiek z wód AA! Może być sam korek/końcówka atomizera. Ciężko mi inaczej się do tej Rosy Magnifica dobrać! ;)

W zamian?
-Le Feu,
-Un Jardin en Meditarranee,
-Theorema,
-Hiris,
-Beautiful Sheer,
-Youth Dew,
-White Linen Breeze,
-Poison (klasyk)
-Hypnotic Poison,
-Tendre Poison,
-Dolce Vita,
-Poeme,
-Tresor,
-Noa,
-Lou Lou,
-Image,
-Gentiana AA,
-Mentafollia AA,
-Rosa Magnifica AA,
-Lavande Velours AA,
-Hot Couture EDP (klasyk, czarny napis),
-Theorema,
-Tempore Donna,
-Madness,
-Escape,
-Cabotine,
-Chloe Narcisse,
-Opium klasyk
-Opium Fleur de Shanghai
-Halloween,
-Coco Mademoiselle
-Allure
-Extravagance d'Amarige
-5th Avenue After 5
-Organza Indecence
-Sun Moon Stars
-Eau d'Orange Verte
-Dali Laguna
-Deep Night Ghost
-Ghost klasyk (błękitna butelka)
-Neonatura YR (zielona)
-Neonatura Cocoon YR
-Voile d'Ambre (nowość YR)
-Fleur de Sephora Pivoine
-Oceanus Body Shop
-Pink Pepper Body Shop
-Pink Peony Perlier
-Plaisirs Nature Figuier YR (fajna figa, już dawno jej w sprzedaży niet) - to próbki robione; oprócz tego kilka fabrycznych:
-Hermes, 24 Faubourg,
-YSL, Paris,
-Very Irresistible Sensual,
-Chloe klasyk,
-D&G Feminine,
-Lancome Attraction,
-Cacharel Promesse,
-Gucci Rush,
-Armani Sensi,
-Givenchy Amarige d'Amour,
-Tommy Hilfiger True Star.

alraune 2005-11-19 12:22

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Pixie Insense Ultramarine stoi u mojej babci na półce - heh.... a miałam sobie wziąć odrobinę i zapomniałam - bo babcia mieszka w Kaliszu..... Możliwe, że w przeciagu 2 tygodni będę wyjeżdżała do babci.
Jeśli nikt inny się nie zgłosi, to wytrzymasz tyle czasu??

pixie7 2005-11-19 14:14

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Cytat:

Napisane przez alraune
Pixie Insense Ultramarine stoi u mojej babci na półce - heh.... a miałam sobie wziąć odrobinę i zapomniałam - bo babcia mieszka w Kaliszu..... Możliwe, że w przeciagu 2 tygodni będę wyjeżdżała do babci.
Jeśli nikt inny się nie zgłosi, to wytrzymasz tyle czasu??

Naprawdę?! :eek: :jupi: :jupi: Alraune, jasne że wytrzymam, żaden problem przecież! Ach, ależ jestem ciekawa tego zapachu! Bez większej nadziei wpisałam go na poniższą listę, a tu taka miła niespodzianka! Strasznie Ci dziękuję! :cmok: No a Ty, na co masz ochotę z mojej listy? :)

Vila 2005-11-19 15:01

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Pixie, nie mam wprawdzie nic z Twojej listy (nie osiągnęłam jeszcze tego stopnia wtajemniczenia ;) ), ale widziałam miniaturkę So Pretty Cartiera na allegro, o tu:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73148119

Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań :-)

alraune 2005-11-19 15:05

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Pixie- Sorry - ale włąsnie patrze i wtopa - to męska wersja :o Błękitny flakonik (wyszukałam w necie) Bardzo im przykro - po prostu z niewiadomych względów flakonik stał na babcinej a nie dziadkowej połce, a nawet nie niuchałam bo byłam zbyt przejęta Deci Delą... Kurde - ale mi glupio.....przepraszam bardzo.... :pliz: :pliz:

Szumak 2005-11-19 15:15

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Hm, glowe bym dala, ze Insense Ultramarine to w ogoe byla tylko meska woda:confused:
Byla tez damska?

pixie7 2005-11-19 15:15

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Cytat:

Napisane przez alraune
Pixie- Sorry - ale włąsnie patrze i wtopa - to męska wersja :o Błękitny flakonik (wyszukałam w necie) Bardzo im przykro - po prostu z niewiadomych względów flakonik stał na babcinej a nie dziadkowej połce, a nawet nie niuchałam bo byłam zbyt przejęta Deci Delą... Kurde - ale mi glupio.....przepraszam bardzo.... :pliz: :pliz:

Ano trudno, nic nie szkodzi, szukam dalej. :) Ale wiesz co, skoro wspomniałaś o Deci Dela... Masz? Mogłabym niuchnąć kapkę?... :o

pixie7 2005-11-19 15:18

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Cytat:

Napisane przez Szumak
Hm, glowe bym dala, ze Insense Ultramarine to w ogoe byla tylko meska woda:confused:
Byla tez damska?

Ano wypuścili damską wersję, zdaje się że w ubiegłym roku, tak to-to wygląda:

http://www.strawberrynet.com/product...43283&goChar=G

http://www.strawberrynet.com/product...43282&goChar=G

pixie7 2005-11-19 15:21

Dot.: rozpaczliwie poszukuję... chętnie się podzielę... part 2
 
Cytat:

Napisane przez Vila
Pixie, nie mam wprawdzie nic z Twojej listy (nie osiągnęłam jeszcze tego stopnia wtajemniczenia ;) ), ale widziałam miniaturkę So Pretty Cartiera na allegro, o tu:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=73148119

Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań :-)

Dzięki Vila, :cmok: zapoluję :) So Pretty można niuchnąć z testera w jednej z niewielu niesieciowych wrocławskich perfumeryjek, ale chciałbym go ponosić i zdecydować, czy muszę mieć duży rozmiar, czy nie muszę. :)


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.