Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Forum plotkowe (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna! (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675437)

Little Katie 2013-02-10 17:13

Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Lejdis, ponieważ nasz wątek został po raz n-ty zamknięty, więc zaryzykowałam bana i zakładam nowy. Jako, że fajnie się nam klikało:ehem: Proponuję wątek lajfstajlowy, z domieszką inspiracji blogowymi stylizacjami w końcu ostatnio gadałyśmy tylko o tych dobrych blogach

Ponieważ na słuchawkach leci Bas Tajpan i słowa wbiły mi się w beret zainspirowana kilkoma z nich dałam taki temat. Wszelkie sugestie odnośnie zmiany mile widziane :)

Zapraszam:roza:

201604181004 2013-02-10 17:16

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
yyy ale o co chodzi :D

SOCKI 2013-02-10 17:19

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez drabineczka (Wiadomość 39153148)
yyy ale o co chodzi :D

O ten wątek o blogach i blogerkach pewnie.

Dziewczyny może Wy powinnyście przenieść się do klubu albo gdzieś na społeczności czy coś?

dorotade 2013-02-10 17:29

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Ja proponuję tylko jedno: brak rozmów o K. Nie nabijajmy jej wejść, nie komentujmy "fryzur" i "kreacji", nie prowokujmy do kablowania do moderatora :brzydal:

Ona naprawdę nie jest tego wszystkiego warta...

agniesiaa 2013-02-10 17:36

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez dorotade (Wiadomość 39153382)
Ja proponuję tylko jedno: brak rozmów o K. Nie nabijajmy jej wejść, nie komentujmy "fryzur" i "kreacji", nie prowokujmy do kablowania do moderatora :brzydal:

Ona naprawdę nie jest tego wszystkiego warta...

Ja tam od początku nie rozumiałam tego fenomenu :brzydal:

Ale tytuł wątku mi się podoba :-)

martynusia222 2013-02-10 17:46

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Jestem :jupi:

Fajny tytuł:ehem::D

nicniebylo 2013-02-10 18:00

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Zamykanie wątku dla zasady, bez żadnych argumentów, uważam za lekko żenujące. Tak Was sobie tylko dziewczęta podczytywałam, ale sytuacja jest wręcz śmieszna więc musiałam się wreszcie odezwać :)

Little Katie 2013-02-10 18:47

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Dzięki że przyszłyście :) Całkowicie wyeliminujmy K z naszych myśli :) I Złoś się nie będzie miał o co przyczepić :) Dla tych co podoba się tytuł wątku :) Pochodzi on stąd http://www.youtube.com/watch?v=qUcLq6p2z0A :brzydal:

mind explorer 2013-02-10 18:54

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
A już się bałam, że nie będzie nowego wątku. :)
To chore zamykać bez powodu. :/

CzerwoneSzpilki 2013-02-10 19:02

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Nie no... nie oszukujmy się, skoro Z. czepiał się nawet najdrobniejszych rzeczy już wcześniej to w poprzednim wątku miał powód żeby zamknąć... Little Kate, chyba poszło o to "żółte" zdanie. :p:

Wyrzućmy imię zaczynające się na 11 literę alfabetu z naszych umysłów! :brzydal:

Little Katie 2013-02-10 19:03

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez mind explorer (Wiadomość 39155070)
A już się bałam, że nie będzie nowego wątku. :)
To chore zamykać bez powodu. :/

Bałam sie zakładać i trochę mi głupio było, bo ani nie miałam pomysłu ani nie wiedziałam jaki tytuł dać :( Jednak to że z Wami lubię gadać i dzięki Wam nie myślę o problemach których mam masę ;( ;( ;( było silniejsze od strachu :)

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:

Napisane przez CzerwoneSzpilki (Wiadomość 39155239)
Nie no... nie oszukujmy się, skoro Z. czepiał się nawet najdrobniejszych rzeczy już wcześniej to w poprzednim wątku miał powód żeby zamknąć... Little Kate, chyba poszło o to "żółte" zdanie. :p:

Wyrzućmy imię zaczynające się na 11 literę alfabetu z naszych umysłów! :brzydal:

Postaram się by teraz nie miał powodu się czepiać:ehem:

CzerwoneSzpilki 2013-02-10 19:13

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez Little Katie (Wiadomość 39155251)

Postaram się by teraz nie miał powodu się czepiać:ehem:

Znając życie powód zawsze się znajdzie... Zobacz, staramy się już od kilku części i cały czas to samo... :| Oby teraz było dobrze i niech wątek się rozwija żebyś nie myślała o problemach! :przytul: :pliz:

Little Katie 2013-02-10 19:16

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez CzerwoneSzpilki (Wiadomość 39155487)
Znając życie powód zawsze się znajdzie... Zobacz, staramy się już od kilku części i cały czas to samo... :| Oby teraz było dobrze i niech wątek się rozwija żebyś nie myślała o problemach! :przytul: :pliz:

Dziękuję:cmok: Niestety w nocy jest powrót do rzeczywistości, więc nadrabiam myśleniem, w dzień jakoś daję radę ale w nocy przed zaśnieciem mam ochotę powiedzieć: "Boże spraw bym się nie obudziła..."

magyarparaszt 2013-02-10 19:16

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Znalazłam blog wnętrzarski
http://apetycznewnetrze.blogspot.com/
:D

Little Katie 2013-02-10 19:22

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez magyarparaszt (Wiadomość 39155557)
Znalazłam blog wnętrzarski
http://apetycznewnetrze.blogspot.com/
:D

Przeleciałam kilka postów, fajne obrazy są z sentencjami :) i ogólnie mi się podobają wnetrza :D

CzerwoneSzpilki 2013-02-10 19:25

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez Little Katie (Wiadomość 39155530)
Dziękuję:cmok: Niestety w nocy jest powrót do rzeczywistości, więc nadrabiam myśleniem, w dzień jakoś daję radę ale w nocy przed zaśnieciem mam ochotę powiedzieć: "Boże spraw bym się nie obudziła..."

Chyba coś wiem na ten temat... Noce są najgorsze... Myśli nie dają człowiekowi spać, problemy tak przytłaczają, że dosłownie boli serce... :( Choć nie wiem czym się tak martwisz, mam nadzieję, że z czasem rozwiążesz te problemy i będziesz zasypiać i budzić się z uśmiechem! :*

CATUS 2013-02-10 19:39

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez CzerwoneSzpilki (Wiadomość 39155733)
Chyba coś wiem na ten temat... Noce są najgorsze... Myśli nie dają człowiekowi spać, problemy tak przytłaczają, że dosłownie boli serce... :( Choć nie wiem czym się tak martwisz, mam nadzieję, że z czasem rozwiążesz te problemy i będziesz zasypiać i budzić się z uśmiechem! :*

piszmy wszystko atramentem sympatycznym! nomen, omen, coby się cień hejtu nie pojawił. pozdrawiam odważną :)

never_ 2013-02-10 19:43

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Autorko wątku, odważna jesteś :D

Little Katie 2013-02-10 19:47

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez CzerwoneSzpilki (Wiadomość 39155733)
Chyba coś wiem na ten temat... Noce są najgorsze... Myśli nie dają człowiekowi spać, problemy tak przytłaczają, że dosłownie boli serce... :( Choć nie wiem czym się tak martwisz, mam nadzieję, że z czasem rozwiążesz te problemy i będziesz zasypiać i budzić się z uśmiechem! :*

Przykro mi, że też to przerabiałaś.

Withers 2013-02-10 19:48

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Jakby mnie tu mogło zabraknąć :jupi:
Świetny tytuł! :D

Little Katie 2013-02-10 19:49

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez CATUS (Wiadomość 39156078)
piszmy wszystko atramentem sympatycznym! nomen, omen, coby się cień hejtu nie pojawił. pozdrawiam odważną :)

Cytat:

Napisane przez never_ (Wiadomość 39156157)
Autorko wątku, odważna jesteś :D

:dziekuje: :*

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:

Napisane przez Withers (Wiadomość 39156263)
Jakby mnie tu mogło zabraknąć :jupi:
Świetny tytuł! :D

:*

Darkoz 2013-02-10 19:51

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Wątek lajfstajlowy, a nie blogowy - genialne. :D

smerfetk_a 2013-02-10 19:52

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
również się zgłaszam aczkolwiek przewiduję katastrofę :D

magyarparaszt 2013-02-10 19:54

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez Little Katie (Wiadomość 39156254)
Przykro mi, że też to przerabiałaś. U mnie chodzi o przyjaźń, kocham go jak brata niestety jego panna mnie nienawidzi ciągle prowadzę z nią wojny, wyzywa mnie, ubliża mi. A on nie wie po czyjej stronie stanąć. Najgorsze jest to, że miedzy nami było coś więcej. On mówi, że ja mu daję coś czego nikt inny nie dał, z kolei jak widzę w nim te wszystkie piękne cuda których inni nie widzą bądź widzą lecz nie doceniają:( Oddam, za niego życie. Niestety on po ostatniej mojej wojnie z tą jego wybrał ją a ze mną zakończył znajomość. Teraz on się stara, próbuje odbudować to co było między nami, pomimo tego, że mnie zawiódł niejednokrotnie. A ja jak ostatnia idiotka zaufałam i weszłam całą sobą i teraz widzę, że on znów odpuścił i że tak naprawdę to tylko i zależy. Dodam że ona nim pomiata, między nimi ciągle są kłotnie, ona nastawia go przeciwko wszystkim, odsuwa od niego rodzinę, przyjaciół. Nie pozwala wyjść nigdzie bez niej, ani do klubu (ona się nie bawi) ani na piwo. Przychodzi do niego po szkole, siedzi do wieczora i jedzie na tą swoją wieś. Mój temat na szczeście umarł bo spotykamy się z nim po kryjomu, wszytskie esy ode mnie usówa bo ona notorycznie sprawdza u tel (nawet moje nagie foty widziała). Najlepsze jest to, że miedzy nimi jest spora różnica on 27 a ona 18lat. Laska siłą próbuje wkupić się w łaski jego matki która notabene nie lubi jej i nie akceptuje. Mnie z kolei ciągle obrabia tyłek wymyślając niestworzone historie ale mam dowody na jej kłamstwa i on mi wierzy. Ostatnio ją z☠☠☠ał, że się wtrąca miedzy nas a my przez nią ciągle się kłocimy. Między nimi są ciągle przerwy od związku (czyli np. tydz. bez kontaktu i widywania się). W październiku ona wyjeżdża na studia a on tu zostaje.

Boli mnie to, że niby mu zależy (wielokrotnie to mówił i udowodnił) a mimo to przez nią postawił mur przede mną, nie potrafię z nim rozmawiać dotrzeć do niego. Kiedy piszemy esy a on mówi, że musi zamilknąc bo ona niestety (!) wpada, mnie rozrywa z bólu, żalu i złości.
Wybacz, że Cię tym obaczyłam:* Ale pisząc to mi trochę ulżyło, popłakałam sobie i mi lepiej :)

Przyjacielowi nagie fotki wysyłasz? :D

sex und beer 2013-02-10 20:00

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Dziewczyny, czy niektóre z Was naprawdę nie ogarniają, że tutaj nie chodzi o Kamilę Z. z bardzo beznadziejnego bloga New Life With Fashion (tak nie boję się tego napisać a jeżeli za to miałby się posypać punkt to poziom cenzury zostałby przekroczony)?
Przecież Admin jasno i dobitnie napisał, że będzie zamykał każdy nowy wątek o blogerkach. On nawet nie czyta tego co piszemy. Wątek mu się napatoczy i zamknie choćbyśmy miały Kamę całować po rękach lub wymazać ją ze świadomości.
Admin już ma gdzieś, że niektóre z Was słodzą tutaj tak, że aż mdło. O dziwo Admin ma nawet gdzieś blogerkę, która ma tu konto, nielegalnego linka do bloga na którym zarabia i jeszcze w postach reklamuje Wam sponsorowane produkty. Pisała jedna moderatorka by klikać ZP ale jakoś to i tak nic nie daje. Są ważni i ważniejsi na wizażu. Albo tak jak ktoś odważnie napisał w jednej z zamkniętych części, moderacja jest nierozgarnięta.
Admin zwyczajnie ma nas gdzieś a szczególnie wątek blogerski. Nadal nie czaicie? :brzydal:

Little Katie 2013-02-10 20:07

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez Darkoz (Wiadomość 39156345)
Wątek lajfstajlowy, a nie blogowy - genialne. :D

:ehem:
Cytat:

Napisane przez smerfetk_a (Wiadomość 39156365)
również się zgłaszam aczkolwiek przewiduję katastrofę :D

Ejj:pala:
Cytat:

Napisane przez magyarparaszt (Wiadomość 39156385)
Przyjacielowi nagie fotki wysyłasz? :D

Hehe :) temu owszem ;)

sweeney 2013-02-10 20:14

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez Little Katie (Wiadomość 39156254)
Przykro mi, że też to przerabiałaś. U mnie chodzi o przyjaźń, kocham go jak brata niestety jego panna mnie nienawidzi ciągle prowadzę z nią wojny, wyzywa mnie, ubliża mi. A on nie wie po czyjej stronie stanąć. Najgorsze jest to, że miedzy nami było coś więcej. On mówi, że ja mu daję coś czego nikt inny nie dał, z kolei jak widzę w nim te wszystkie piękne cuda których inni nie widzą bądź widzą lecz nie doceniają:( Oddam, za niego życie. Niestety on po ostatniej mojej wojnie z tą jego wybrał ją a ze mną zakończył znajomość. Teraz on się stara, próbuje odbudować to co było między nami, pomimo tego, że mnie zawiódł niejednokrotnie. A ja jak ostatnia idiotka zaufałam i weszłam całą sobą i teraz widzę, że on znów odpuścił i że tak naprawdę to tylko i zależy. Dodam że ona nim pomiata, między nimi ciągle są kłotnie, ona nastawia go przeciwko wszystkim, odsuwa od niego rodzinę, przyjaciół. Nie pozwala wyjść nigdzie bez niej, ani do klubu (ona się nie bawi) ani na piwo. Przychodzi do niego po szkole, siedzi do wieczora i jedzie na tą swoją wieś. Mój temat na szczeście umarł bo spotykamy się z nim po kryjomu, wszytskie esy ode mnie usówa bo ona notorycznie sprawdza u tel (nawet moje nagie foty widziała). Najlepsze jest to, że miedzy nimi jest spora różnica on 27 a ona 18lat. Laska siłą próbuje wkupić się w łaski jego matki która notabene nie lubi jej i nie akceptuje. Mnie z kolei ciągle obrabia tyłek wymyślając niestworzone historie ale mam dowody na jej kłamstwa i on mi wierzy. Ostatnio ją z☠☠☠ał, że się wtrąca miedzy nas a my przez nią ciągle się kłocimy. Między nimi są ciągle przerwy od związku (czyli np. tydz. bez kontaktu i widywania się). W październiku ona wyjeżdża na studia a on tu zostaje.

Boli mnie to, że niby mu zależy (wielokrotnie to mówił i udowodnił) a mimo to przez nią postawił mur przede mną, nie potrafię z nim rozmawiać dotrzeć do niego. Kiedy piszemy esy a on mówi, że musi zamilknąc bo ona niestety (!) wpada, mnie rozrywa z bólu, żalu i złości.
Wybacz, że Cię tym obaczyłam:* Ale pisząc to mi trochę ulżyło, popłakałam sobie i mi lepiej :)

Nie wstyd CI takich rzeczy pisac na publicznym forum ? Twoje zachowanie nie świadczy dobrze o Tobie.

Little Katie 2013-02-10 20:21

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez sweeney (Wiadomość 39156628)
Nie wstyd CI takich rzeczy pisac na publicznym forum ? Twoje zachowanie nie świadczy dobrze o Tobie.

Do Ciebie nie pisałam :rolleyes: Więc Twój komentarz mnie interesuje tyle, co zeszłoroczna susza we Włoszech.

Loouisse 2013-02-10 20:22

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez sex und beer (Wiadomość 39156422)
Dziewczyny, czy niektóre z Was naprawdę nie ogarniają, że tutaj nie chodzi o Kamilę Z.
Nadal nie czaicie? :brzydal:

Ja czaję, ale jednocześnie mam nadzieję, że wątek trochę pociągnie. Nie mam innych rozrywek w internecie, a czasem fajnie się odstresować ;)

sex und beer 2013-02-10 20:23

Dot.: Prawda jest tylko jedna: nie owijaj w bawełnę, przejdź prosto do sedna!
 
Cytat:

Napisane przez Little Katie (Wiadomość 39156776)
Do Ciebie nie pisałam :rolleyes:

Nie, w ogóle nie jesteśmy w stanie przeczytać Twoich wypowiedzi. Wysyłaj prywatne wiadomości albo załóż swój sweet wątek.
Robisz tylko off top już od którejś części. :mad:


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.