Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Galeria makijażu - moje makijaże (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Delikatny, zielony, SŁONECZNY:) (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=206105)

Elwa 2007-08-26 13:26

Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
5 załącznik(i/ów)
Na początku chciałabym tylko powiedzieć, że jest to pierwszy z moich utrwalonych na fotce makijaży. Nie jestem profesjonalistką więc proszę o wyrozumiałość:rolleyes:


Wklejam zdjątka mojej siorki:)

A jak odzyskam aparat to wkleję jeszcze fotke kosmetyków których używałam (jeśli kogos to zainteresuje)

mona1978 2007-08-26 13:28

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Witaj :cmok:
Jak dla mie ciutkę za zimny odcień tego różu na usteczkach ale sam makijaz miły, lekki i przyjemny :ehem:
Masz śliczne piegi :love:

pączek 2007-08-26 16:19

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
oczywiście, że zainteresuje :D Błyszczyk :D cudnie wygląda może faktycznie nie do tego makijażu oka ale i tak jest piękny :) kolor cienia również mi się podoba. Na początek jest bardzo bardzo nieźle :) Podoba mi się. Piegi także - są urocze. Całość jest bardzo przyjemna w odbiorze w sam raz na lato

*Justynka* 2007-08-26 16:28

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Ładny, taki lekki:rolleyes:
Fakt usta troszkę mi nie pasują do powiek, ale to nie zmienia rzeczy, że i tak mi się podoba:D
Można wiedzieć cóż to za cień:>

Elwa 2007-08-26 17:27

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Cytat:

Napisane przez *Justynka* (Wiadomość 5103672)
Ładny, taki lekki:rolleyes:
Fakt usta troszkę mi nie pasują do powiek, ale to nie zmienia rzeczy, że i tak mi się podoba:D
Można wiedzieć cóż to za cień:>

AVON percision glimmer kolor: limestone (to ta zieleń przy zewnętrznej części powieki)
INGLOT Vertigo nr 71 (na zdjęciu nie widac tego koloru ale tam jest) bliżej wewnętrznej części powieki
w wewnetrznym konciku jest troszke sypkiego, różowego cieniu dopowiek z srebrzystymi drobinkami (niestety nie pamietam jego nazwy ani odcieniu - wszystko starło sie z opakowania:( jedyne co to logo firmy RL )

dziuniaaa 2007-08-26 19:17

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Co to za błyszczyk:)?

*Justynka* 2007-08-26 19:31

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Cytat:

Napisane przez Elwa (Wiadomość 5104163)
AVON percision glimmer kolor: limestone (to ta zieleń przy zewnętrznej części powieki)
INGLOT Vertigo nr 71 (na zdjęciu nie widac tego koloru ale tam jest) bliżej wewnętrznej części powieki
w wewnetrznym konciku jest troszke sypkiego, różowego cieniu dopowiek z srebrzystymi drobinkami (niestety nie pamietam jego nazwy ani odcieniu - wszystko starło sie z opakowania:( jedyne co to logo firmy RL )

Dziękuję bardzo:cmok:

agabil1 2007-08-26 21:14

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
witaj :)
usta zrobiłabym bardziej soczyste, coś w kierunku arbuza
Udany debiut, czekamy na więcej

Elwa 2007-08-26 21:17

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Cytat:

Napisane przez dziuniaaa (Wiadomość 5105206)
Co to za błyszczyk:)?

AVON perfect pout (błyszczyk zmieniający kolor na ustach)

kleiner-Igel 2007-08-26 21:40

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Kochana kosmetyki nie są zachcianką zainteresowanych, a wymogiem regulaminu - umieszczamy listę w pierwszym poście. :)
Co do makijażu - brdzo podoba mi się zieleń na powiece, jest świeża, ale delikatna. Do Twojej urody wybrałabym jednak kolor bardziej zgaszony, cieplejszy. Usta zdecydowanie gryzą się z makijażem oczu. Piekne piegi. No i śliczna z Ciebie dziewczyna - wklejaj więcej swoich makijaży na MM :)

Pomadka 2007-08-26 21:52

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Fajny ten makijaż, chociaż tak naprawdę nic ze soba nie pasuje, ;) ale mimo to wygląda to jakos tak ciekawie.

Apetyczne usta, staranniej maluj powieki. ;)

phdwao 2007-08-26 21:52

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
podoba mi sie Twój słoneczny makijaż,ładne pieżki..urodziwa jesteś:-)

żurawinka 2007-08-26 21:57

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Smakowite usta i smakowite oczy, nawet w duecie nie wyglądają źle:-)

maja55 2007-08-27 08:06

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Podobają mi się te żywe i soczyste kolory. Połączenie różu z zielenią tez mi isę podoba - daje taki sorbetowy efekt;) Ale tak jak już wspomniała AgaBJ fajnie wyglądałyby usta w kolorze arbuza, albo jaśniejsze w kolorze pomarańczy.

Ten letni makijaż bardzo ładnie współgra z Twoimi ślicznymi piegami:)

gamegirl 2007-08-27 09:50

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
wszystko zostalo juz powiedziane;)

coldold 2007-08-27 14:32

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Fakt już dziewczyny wspomniały, o tych "zgrzytach" między ustami i oczami, mi to przeszkadza i dlatego ten makijaż nie bardzo mi się podoba, może gdybyś pokazała same oczy, to tak :)

madziunia80 2007-08-28 09:37

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Cytat:

Napisane przez agabil1 (Wiadomość 5106681)
witaj :)
usta zrobiłabym bardziej soczyste, coś w kierunku arbuza
Udany debiut, czekamy na więcej

o to to to właśnie :D
Witaj na MM :roza:

dziuniaaa 2007-08-28 10:14

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Cytat:

Napisane przez Elwa (Wiadomość 5106731)
AVON perfect pout (błyszczyk zmieniający kolor na ustach)


Mam ten błyszczyk, ale u mnie nie daje takiego efektu. Mam jaśniejsze usta i kolor wychodzi troszkę ciemniejszy:p:.

Elwa 2007-08-30 10:28

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Cytat:

Napisane przez dziuniaaa (Wiadomość 5120079)
Mam ten błyszczyk, ale u mnie nie daje takiego efektu. Mam jaśniejsze usta i kolor wychodzi troszkę ciemniejszy:p:.

To dziwne, bo nieprzypominam sobie żebym coś jeszcze z nimi robiła. Tylko ten błyszczyk. Może to efekt oświetlenia bo w realu rzeczywiscie były ciemniejsze.

dziuniaaa 2007-08-30 10:39

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Może;).

Rosario 2007-08-31 12:57

Dot.: Delikatny, zielony, SŁONECZNY:)
 
Cytat:

Napisane przez agabil1 (Wiadomość 5106681)
witaj :)
usta zrobiłabym bardziej soczyste, coś w kierunku arbuza
Udany debiut, czekamy na więcej

Tak czekamy na wiecej .Bardzo ladnie ,delikatnie:ehem:


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.