Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Galeria makijażu - moje makijaże (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Wrzesień... (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207677)

agabil1 2007-09-03 09:04

Wrzesień...
 
4 załącznik(i/ów)
Kolejna porcja, tym razem juz wrześniowa:)

Sweet like chocolate

TWARZ- dermacol 213 pod oczy, ziemia egipska, rozświetlacz H&M

OCZY- biały Cantare, ciepły brąz Vision, brązy prasowane APC 4 i 5, waniliowy sypki 21 APC, ciemny brąz IB 43, ciemnobrązowa kredka, czarny cień IB, czarny tusz

USTA- Chocolate Avonu plus złocisty błyszczyk 2 Wibo

agabil1 2007-09-03 09:04

Dot.: Wrzesień...
 
6 załącznik(i/ów)
Uwaga-mocno

Mocne kolory , zwłaszcza czerwień w postaci akcentu oraz ciemna ramka oka sprawia że makijaż ten nadaje sie raczej na wieczór

TWARZ- dermacol 213 jako korektor, skrobia dry-flo, puder Boirjois, ziemia egipska, brzoskwiniowe kulki Vollare

OCZY- biały Cantare, profesjonalny INGLOT, opalizujący kameleon nr 13 APC, czerwień nr14 i ruudy 24 APC, złoto oliwkowe 12 APC, ciemna zieleń 27 APC, czarna kredka, czarny khol, czarny tusz

USTA- brzoskwiniowa Clinique plus złocisty błyszczyk Wibo

agabil1 2007-09-03 09:04

Dot.: Wrzesień...
 
5 załącznik(i/ów)
Tropique-pożegnanie lata

Taki dla zabawy kolorami... miało byc maksymalnie kolorowo

TWARZ- dermacol 213 jako korektor, ziemia egipska

OCZY-biały Cantare, cienie z paletki Freedom INGLOT, złota pistacja prasowana IB, turkus zielonkawy IB, czarna kredka, czarny tusz

USTA- brzoskwiniowa Clinique plus złocisty błyszczyk Wibo

agabil1 2007-09-03 09:04

Dot.: Wrzesień...
 
5 załącznik(i/ów)
Exotic eyes

TWARZ- dermacol 213 pod oczy, puder Bourjois Rose, kulki nr 0 APC, kulki nr 13 APC, różowe kulki Vollare

OCZY- biały Cantare, cienie z paletki Freedom Inglot, cień w kulkach 14 APC, czarna kredka, czarny cień, ciemnobrązowa kredka, czarny tusz

USTA- konturówka INGLOT plus złocisty błyszczyk Wibo

agabil1 2007-09-03 09:04

Dot.: Wrzesień...
 
6 załącznik(i/ów)
Ciemna zieleń

TWARZ- dermacol 213 jako korektor, ziemia egipska, rozświetlacz H&M

OCZY- biały Cantare, cieman zieleń i zgaszona oliwka z paletki INGLOT, czarny prasowany IB, waniliowy Maybelline, czarna kredka, ciemnozielona kredka, czarny tusz

USTA- konturówka Maybelline w kolorze jasnego brązu plus złocisty błyszczyk Wibo

agabil1 2007-09-03 09:05

Dot.: Wrzesień...
 
6 załącznik(i/ów)
Gold&Violet

TWARZ- dermacol 213 pod oczy, puder Bourjois Rose, ziemia egipska na cła twarz dla nadania lekkiej opalenizny, chłodne różowe kulki Vollare

OCZY- biały Caantare, czarna kredka, ciemnośliwkowy cień prasowany 16 APC, fiolet Vision, złoto 51 APC, waniliowy Maybelline, ciemnofioletowa kredka do oczu, czarny tusz

USTA- cielista szminka z bazarku na to szminka też bazarkowa w kolorze zgaszonego różu

agabil1 2007-09-03 09:05

Dot.: Wrzesień...
 
5 załącznik(i/ów)
Jesienne fiolety i śliwki

Makijaż jesienny utrzymany w tonacji śliwkowej z dodatkiem różnych odcieni fioletu i różu

TWARZ- dermacol 213 jako korektor, ziemia egipska, cień bordowy jako róż, kulki 13 APC

OCZY- biały Cantare, cienei z paletki INGLOT, ciepłe róże z paletki Vision, czarna kredka, czarny tusz

USTA- konturówka Indian Pink Rimmel plus jakaś fioletowa próbka z Avonu

agabil1 2007-09-03 09:05

Dot.: Wrzesień...
 
4 załącznik(i/ów)
Jesienny...cieplej

Kolejny jesienny look, tym razem jest cieplej :)

TWARZ- dermacol 213, ziemia egipska

OCZY-biały Cantare, paletka Inglot, czarna kredka, biała kredka, czarny tusz

USTA- konturówka INGLOT i cielisty błyszczyk Wibo nr 7


miłego oglądania :roza:

nefernefer35 2007-09-03 09:31

Dot.: Wrzesień...
 
Aga, widzę, ze wrzesien upływa u Ciebie pod znakiem intenywnych kolorów.Super!Ten watek bedzie dla mnie wzorem, pewno wykorzystam na sobie te propozycje.Najbardzej podobaja mi sie Exotic eyes oraz Tropique-pożegnanie lata:)

g_l 2007-09-03 09:45

Dot.: Wrzesień...
 
Jejku... jaka różnorodność!! I jak Ty to zrobiłaś, że tyle cudnych makijaży w trzy dni? :O
Wspaniele, szczególnie te z żółtymi i złotymi akcentami :)

żurawinka 2007-09-03 09:50

Dot.: Wrzesień...
 
Z pierwszych dwóch bardziej mocny - piękne usta, a oczy zjawiskowe - uwielbiam Twoje makijaże z tak mocno podkreślonymi oczami.
Czekoladowy może dlatego mniej ze jakoś nie umiem się przekonać do brązu i nosić takie "czekoladowe"usta:-)

ana~` 2007-09-03 09:52

Dot.: Wrzesień...
 
Jak dla mnie super :-). Jestem pełna podziwu dla Twoich umiejętności:-)

Kicia_Wampirzyca 2007-09-03 09:53

Dot.: Wrzesień...
 
Jest jak zwykle przepięknie i profesjonalnie ! :slina:
Najbardziej przypadła mi do gustu Mocna propozycja makijażu.

szyna 2007-09-03 09:55

Dot.: Wrzesień...
 
Alez nas teraz rozpiescilas :) Niesamowita ilosc pieknych makijazy. Super, ze dalas juz propozycje jesiennych :) Ja nie bede oceniac, bo nie lubie sie powtarzac ;)

Leady 2007-09-03 09:59

Dot.: Wrzesień...
 
Jeszcze nigdy nie widzialam takich switnych make-upow bez przerobek:eek: jests moja muza:D z niecierpliwoscia czekam na kolejne fotki :* pozdrawiam

kassia20 2007-09-03 10:00

Dot.: Wrzesień...
 
Najlepsze co może przytrafić się z rana to taka porcja Twoich makijaży na wizażu Aga;) Wszystkie piękne, ale najpiękniejsze dla mnie to: uwaga-mocno, ciemna zieleń, a nad gold&violet jeszcze długo będę się rozpływać (na zdjęciach wyglądasz tak kusząco, że żaden facet nie mógłby przejść obojętnie)... I zdecydowanie powinnaś się częściej uśmiechać, masz piękny uśmiech.

martul 2007-09-03 10:03

Dot.: Wrzesień...
 
bardzo lubie twoje eksperymenty z nietypowymi połączeniamiuwielbiam brązy i ten drugi mocniejszy brąz świetny!!!
podoba mi się jeszcze wersja tropic i połączenie fioletu ze złotem

e-xx 2007-09-03 10:21

Dot.: Wrzesień...
 
od jakiegoś czasu przyglądam się Twoim pracom, jesteś niesamowita
z tego rzutu wg mnie najsliczniejsze są tropique - pozegnanie lata oraz gold & violet - głównie ze względu na mocno podkreślone oczy i efekt bladych ust
a ostatni (jesienny... cieplej) jest urzekający :)
pozdrawiam :)

żurawinka 2007-09-03 10:23

Dot.: Wrzesień...
 
Troikalny boski, moje kolory i jak najbardziej Twoje
Exotic eyes kojarzy mi się z orchideą, delikatniejszy ale również piękny. Aguś zapisałam sobie te makijaże, mogę? pomaluje się dziś tak dla TŻ:-)

Champs 2007-09-03 10:25

Dot.: Wrzesień...
 
Agabil1 pięknie :) aż mowę odejmuje :). Narazie to nawet nie potrafię powiedzieć,który podoba mi się najbardziej :)Poprostu wszystkie są cudne :)

Mam prośbę:podpowiedź co to za brzoskwioniowa szminka Clinique(seria i nr.) bardzo podoba mi się kolorek:)

spectre_ 2007-09-03 10:27

Dot.: Wrzesień...
 
Super! każdy makijaż staranny i pięknie wykonany :)
masz talent i śliczną buzie :)

yeah 2007-09-03 10:45

Dot.: Wrzesień...
 
ile razy patrzę na Twoje makijaże, tyle razy mam ochotę sama tworzyć. niestety zazwyczaj jednak po kilku maźnięciach wyglądam jakby mi ktoś mocno przywalił i.... i się zniechęcam (mimo tak silnej inspiracji) :D
ślicznie!

smileofangel 2007-09-03 10:51

Dot.: Wrzesień...
 
wiesz makijazy to ja nie bede omentowac bo sa przepiekne jak zwykle bardzo dopracowane i przemyslane takze podaruje sobie

ale strasznie kusisz mnie ziemia egipska pamietam jak bylam mala a moja mama i siostra jej uzywaly kiedy Bi Kor dopiero raczkowal (pozniej dostalam pusta pudernice z lusterkiem to bylo cos :) ) powiedz mi prosze czy jest wciaz tak trwala jak kiedys nie lubie jak mi sie modelowanie twarzy sciera bo to ono wlasni ejest moim ulubionym elementem makijazu :)

BaByCaKe 2007-09-03 10:58

Dot.: Wrzesień...
 
Mistrzostwo :ehem:
Zakochałam się w śliwkach :love:

Aga, chciałam zapytać o tę paletkę Freedom z Inglota, jesteś z niej zadowolona? I jak sprawują się cienie jakościowo?
:cmok:

perelka-20 2007-09-03 10:59

Dot.: Wrzesień...
 
Nie udzielam się już zbyt często na wizażu, ale coś mnie ciągnęło na MM. Pewnie z jednej strony sentyment :) Ale też chęć zobaczenia co też u wizażanek słychać. Aguś, Twoje makijaże są jeszcze lepsze niż kiedyś, widać ogromny postęp, choć zawsze myślałam, że Twoje makijaże nie mogą być bardziej dopracowane, a jednak zawsze może być lepiej. Moje ulubione to mocny i tropikalne oba :) Wszystkie są świetne, ale te są niesamowite. I widzę zmianę koloru włosków :) Świetnie wyglądasz. Pozdrawiam perelka-20

evitka21 2007-09-03 11:00

Dot.: Wrzesień...
 
Aga- po prostu BOSKIE jak zawsze. Jakbyś prowadziła kursy to i do łodzi bym dojeżdżała ;)
Uwielbiam oglądać twoje makijaże.
dziękuję za świetne ispiracje

truskaffka 2007-09-03 11:12

Dot.: Wrzesień...
 
cudowne!! chcialam wybrac ten ktory najbardziej mi sie podoba...ale nie moge sie zdecydowac bo wszystkie sliczne... !!! :D


gratulacje !

La Monica 2007-09-03 11:13

Dot.: Wrzesień...
 
Wszystkie są :love:

mex 2007-09-03 11:14

Dot.: Wrzesień...
 
Cudne! Wszystkie.
Naprawdę piękne:ehem:

phdwao 2007-09-03 11:18

Dot.: Wrzesień...
 
:eeek::slina::eeek:czemu ja tak nie umiem:cry:

Aga Ty jestes fotomodelką??:confused:
Bajer Kobieto chyba Cię zatrudnię na moje wesele:rolleyes:


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.