Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Seks (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Kobieta z kobietą?:) (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=126435)

izzizz 2006-03-17 15:22

Kobieta z kobietą?:)
 
czy ktoras z was miala fantazje seksualne o kobiecie? chcialybyscie sprobowac jak to jest?
podobno wiekszosc kobiet jest biseksualna z przewazeniem w strone hetero. osobiscie nie wyobrazam sobie aby inna kobieta mogla mi dostarczyc tyle przyjemnosci co mezczyzna a z drugiej strony nie zaprzecze ze nigdy o tym nie myslalam... wyobrazam to sobie jednak jako cos zupelnie innego niz kontakt z mezczyzna, na tyle innego ze nie wiem czy jakiekolwiek porownywanie ma sens.

Aeterna 2006-03-17 15:26

Dot.: seks z kobieta
 
No właśnie nie miałam takich fantazji.
Śniło mi się kiedyś (freudyści, szykować się ;)) - no, hm, seks nie, ale mocne całowanie się (nie wiem, jak to nazwać) z dziewczyną, która nawet mi się wizualnie nie podoba.
Same grzeszne :benetton: wątki dzisiaj :lol: ;).

Aaaaaaaaaaaaaa, raz się zastanawiałam nad jedną dziewczyną, ale bardziej to było - zastanawianie się właśnie jak by to było..., więc, niestety, nie fantazja, bo to była ciekawość, ale nie pożądanie.

anka_bzzz 2006-03-17 15:29

Dot.: seks z kobieta
 
nieee, chyba bym popadła w kompleksy :D wolę o tym nie myśleć ;)

izzizz 2006-03-17 15:33

Dot.: seks z kobieta
 
no wlasnie, ja sie calowalam z kobieta i bylo... hmmm.... przyjemnie, zupelnie inaczej, delikatnie, czule, i tak bardzo...zmyslowo
tak sobie wyobrazam kochanie sie z kobieta...

do anka: jakie kompleksy?????

Aeterna 2006-03-17 15:36

Dot.: seks z kobieta
 
Ja nie wiem, jak ja się uchowałam..? :lol:
Zaczynam być ciekawa.

Anka, co się tak pienisz..? :lol:. Zdradziłaś Dżoniego, powiem mu, zobaczysz :lol:.

tygrysiatko18 2006-03-17 15:39

Dot.: seks z kobieta
 
ja tam z kobieta bardzo chetnie :D


ale juz z facetem bym nie mogl za zadne skarby, nawet sobie tego nie wyobrazam

anka_bzzz 2006-03-17 15:40

Dot.: seks z kobieta
 
:D Bo kobiety to takie stworzonka, które uwielbiają się porównywać... mam wrażenie, że w takiej sytuacji nie umiałabym się skupić na seksie, tylko raczej na rozmyślaniach typu: "dlaczego ona ma zgrabniejszy tyłek" czy dłuższe nogi, czy tam jeszcze coś innego... sama nie wiem jak by to wyglądało, ale jakoś tak to sobie od razu wyobraziłam - jako jakiś konkurs czy rywalizację... bo wydaje mi się, że to co z facetem jest niemożliwe... chyba.... ;)

natii4 2006-03-17 15:44

Dot.: seks z kobieta
 
Cytat:

Napisane przez izzizz
czy ktoras z was miala fantazje seksualne o kobiecie? chcialybyscie sprobowac jak to jest?
podobno wiekszosc kobiet jest biseksualna z przewazeniem w strone hetero. osobiscie nie wyobrazam sobie aby inna kobieta mogla mi dostarczyc tyle przyjemnosci co mezczyzna a z drugiej strony nie zaprzecze ze nigdy o tym nie myslalam... wyobrazam to sobie jednak jako cos zupelnie innego niz kontakt z mezczyzna, na tyle innego ze nie wiem czy jakiekolwiek porownywanie ma sens.

To jakie mamy skłonności seksualne kształtuje się w trakcie naszego życia płodowego,w 6 tyg ciąży.Jesteśmy wszyscy hetero,ale jeżeli stanie się coś co mamusię jakoś pobudzi negatywnie to wtedy następuje zmiania tej orientacji na bi albo homo,więc myślę,że chyba nie ma zbyt wielu osób o takich preferencjach,w każdym razie więcej jest hetero niż homo :ehem: Więc nie wiem skąd ten pogląd,że większośc kobiet jest bi :confused:

Aeterna 2006-03-17 15:45

Dot.: seks z kobieta
 
Cytat:

Napisane przez anka_bzzz
:D Bo kobiety to takie stworzonka, które uwielbiają się porównywać... mam wrażenie, że w takiej sytuacji nie umiałabym się skupić na seksie, tylko raczej na rozmyślaniach typu: "dlaczego ona ma zgrabniejszy tyłek" czy dłuższe nogi, czy tam jeszcze coś innego... sama nie wiem jak by to wyglądało, ale jakoś tak to sobie od razu wyobraziłam - jako jakiś konkurs czy rywalizację... bo wydaje mi się, że to co z facetem jest niemożliwe... chyba.... ;)

:lol:
Jak nie z facetem (porównywanie się), jak tak :lol:, przecież zazdrościmy im długości wiesz czego :hahaha: - oj, mozna miec kompleksy, szczególnie, jak wcale to i owo człowiekowi nie wyrosło :lol:.

A tak serio - to w sytuacji intymnej chyba bym się nie porównywała - chyba, że dochodzi do seksu, ściągam jej stanik - a tu klops - ma ładniejsze piersi od moich - Oj, kto wie, może bym z łóżka zepchła :lol:

anka_bzzz 2006-03-17 15:45

Dot.: seks z kobieta
 
a pienię się pienię, bo dziś dzień ku temu odpowiedni ;) ale Dżony wróci, wróci... ;)

tygrysiątku - nie należysz do grupy targetowej tego wątku, innymi słowy "for women only" :PP

Paulyna 2006-03-17 15:45

Dot.: seks z kobieta
 
Fantazje miewałam, ale testować nie testowałam ani seksu ani pocałunku:D
Ale nie uważam tego za obrzydliwe:p:

natii4 2006-03-17 15:47

Dot.: seks z kobieta
 
Cytat:

Napisane przez Paulyna
Fantazje miewałam, ale testować nie testowałam ani seksu ani pocałunku:D
Ale nie uważam tego za obrzydliwe:p:


No właśnie,bo wydaje mi się,że tu trzeba rozdzielić fantazje i bycie osobą biseksualną,bo wg mnie to nie jest to samo :nie:

desti 2006-03-17 15:47

Dot.: seks z kobieta
 
nieee... z kobieta bym nie chciala... fantazji na ten temat tez nie mialam... ja zdecydowanie wole fantazjowac na temat panow ;) ...

Paulyna 2006-03-17 15:48

Dot.: seks z kobieta
 
Cytat:

Napisane przez Aeterna
Oj, kto wie, może bym z łóżka zepchła :lol:

No prosze jaka bestia :lol:

Aeterna 2006-03-17 15:48

Dot.: seks z kobieta
 
Cytat:

Napisane przez natii4
To jakie mamy skłonności seksualne kształtuje się w trakcie naszego życia płodowego,w 6 tyg ciąży.Jesteśmy wszyscy hetero,ale jeżeli stanie się coś co mamusię jakoś pobudzi negatywnie to wtedy następuje zmiania tej orientacji na bi albo homo,więc myślę,że chyba nie ma zbyt wielu osób o takich preferencjach,w każdym razie więcej jest hetero niż homo :ehem: Więc nie wiem skąd ten pogląd,że większośc kobiet jest bi :confused:

Kurczę, nie wiem, zawsze myślałam (heteroseksualność heteroseksualnością) jeśli chodzi o kobiety, że po prostu - nie spotkałam odpowiedniej dziewczyny. Żeby spróbować. Hm.

Nie wiem - na pewno, jakby jakaś na mnie podziałała - to bym się chciała przekonać - jak to z nią jest - jesli byłaby naturalnie taka możliwość.

monyczkaaa 2006-03-17 15:49

Dot.: seks z kobieta
 
Cytat:

Napisane przez Aeterna
Same grzeszne :benetton: wątki dzisiaj :lol: ;).

Ostatnio były same śmierdzące ;)

Aeterna 2006-03-17 15:50

Dot.: seks z kobieta
 
Cytat:

Napisane przez anka_bzzz
a pienię się pienię, bo dziś dzień ku temu odpowiedni ;) ale Dżony wróci, wróci... ;)

Dobra, dobra, nie trzep mi tu piany, powiem mu, że go zdradzasz, a chyżo !! :lol:

anka_bzzz 2006-03-17 15:52

Dot.: seks z kobieta
 
Cytat:

Napisane przez Aeterna
A tak serio - to w sytuacji intymnej chyba bym się nie porównywała - chyba, że dochodzi do seksu, ściągam jej stanik - a tu klops - ma ładniejsze piersi od moich - Oj, kto wie, może bym z łóżka zepchła :lol:

a widzisz! no właśnie mam taki dylemat. czy bym myślała o seksie czy o czymś innym.... chyba trzeba będzie sprawdzić ;)

tygrysiatko18 2006-03-17 15:54

Dot.: seks z kobieta
 
Cytat:

Napisane przez anka_bzzz
tygrysiątku - nie należysz do grupy targetowej tego wątku, innymi słowy "for women only" :PP


no dobra to ide sobie stad ;) wiem ze to bylo pytanie dla kobiet ale tak sie wpisalem dla rozrywki w czasie wolnym od nauki ;)

Olunia90 2006-03-17 15:54

Dot.: seks z kobieta
 
Nie wiem dlaczego ale na samą myśl o tym zle mi się robi...:rolleyes:

anka_bzzz 2006-03-17 15:56

Dot.: seks z kobieta
 
wątek się dziwnie rozwija... hmmm nie wiem czy większość kobiet jest bi, ale wiem, że większość sprawia takie wrażenie ;)

Aeterna 2006-03-17 15:57

Dot.: seks z kobieta
 
do Anka_bzzz
Powiem Ci, że się nad tym po prostu wcześniej nie zastanawiałam.
Po Twoim poście - zaczęłam :lol:.

Ale - to się może nie da porównywać :>..? W końcu seks ma dawać przyjemność, a zrobi się wyścig. Hm...
Gorzej, jak ściągasz ten stanik, ona ma ładniejszy biust od Twojego - a Ty akuratnie w trójkącie z własnym facetem się bawisz :lol:. Porażka :lol:.

anka_bzzz 2006-03-17 15:58

Dot.: seks z kobieta
 
Cytat:

Napisane przez tygrysiatko18
no dobra to ide sobie stad ;) wiem ze to bylo pytanie dla kobiet ale tak sie wpisalem dla rozrywki w czasie wolnym od nauki ;)

w ramach dni dobroci dla... TYGRYSIĄTEK zostajesz rozgrzeszony... no ewentualnie możesz się na temat seksu z facetem wypowiedzieć, ja osobiście polecam ;) :D

izzizz 2006-03-17 15:58

Dot.: seks z kobieta
 
Słyszałam ostatnio w telewizji w dyskusji na temat homoseksualizmu wypowiedź
pewnego psychologa, który stwierdził, że u mężczyzn orientacja seksualna jest
bardzo wyraźnie okreslona natomiast wiekszośc kobiet jest w zasadzie
biseksualna choć mało która chce się do tego przyznać nawet sama przed sobą.
Z moich obserwacji życiowych wynika że "jest coś na rzeczy".
i tyle..... nie napisalam ze tak jest tylko ze podobno, z moich obserwacji wiem ze calkiem spory odsetek kobiet fantazjuje w ten sposob, mnie rowniez sie to zdarza, choc tak jak wspomnialam nie potrafilabym tego porownac do seksu z facetem i nie wyobrazam sobie ze kobieta moglaby mnie tak podniecac ale cos kusi... :) mysle ze byloby to kompletnie inne doznanie. moze ktos ma takie dosiwadczenie i podzieli sie wrazeniami ;)
po prostu
dlatego pytam , jestem ciekawa waszych doswiadczen i opini

Paulyna 2006-03-17 15:58

Dot.: seks z kobieta
 
Cytat:

Napisane przez anka_bzzz
wątek się dziwnie rozwija... hmmm nie wiem czy większość kobiet jest bi, ale wiem, że większość sprawia takie wrażenie ;)

Tam zaraz odrazu bi... to są wyłącznie fantazje, chęć spróbowania jednorazowego:D... Ciekawe czy faceci nie myślą czasem, o seksie z facetem:D

anka_bzzz 2006-03-17 16:02

Dot.: seks z kobieta
 
do Aeterna
W sytuacji opisanej przez Ciebie bym chyba z torbą na głowie zaczęła chodzić, bo baby do tego cholernymi plotkarami są i zaraz wszyscy by wiedzieli :PP
a tak poważnie to zastanawiam się jakby to w ogóle wyglądało... a im dłużej się zastanawiam tym mniej mnie ku temu ciągnie ;)

jaszmurka 2006-03-17 16:06

Dot.: seks z kobieta
 
Jakoś nie mam tego typu fantazji... (póki co ;) )

anka_bzzz 2006-03-17 16:06

Dot.: seks z kobieta
 
swoją drogą Izzizz niezły wątek i od razu jakie poruszenie... ;)

Aeterna 2006-03-17 16:09

Ależ zapewniam, że jakbym wiedziała o moim biseksualiźmie, nie omieszkałabym się wepchać w wątek by radośnie się tym podzielić :ehem:.

Cytat:

Napisane przez anka_bzzz
do Aeterna
W sytuacji opisanej przez Ciebie bym chyba z torbą na głowie zaczęła chodzić, bo baby do tego cholernymi plotkarami są i zaraz wszyscy by wiedzieli :PP
a tak poważnie to zastanawiam się jakby to w ogóle wyglądało... a im dłużej się zastanawiam tym mniej mnie ku temu ciągnie ;)

:benetton:
No tak - jeszcze by mnie przecież wieśniara na mieście obgadała. Zapomniałam :D.

fuksjaa 2006-03-17 16:14

Dot.: seks z kobieta
 
Cytat:

Napisane przez jaszmurka
Jakoś nie mam tego typu fantazji...

Ja też nie :)


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.