Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Galeria makijażu - moje makijaże (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step} (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226685)

black.coffee. 2007-12-21 23:54

Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
6 załącznik(i/ów)
Wstawiam dopiero teraz, bo albo byłam strasznie zajęta, albo bardzo leniwa. Takie życie:} mam nadzieję, że komuś się przyda ten step:]
*acha i zdjęcia nie są fantastyczne, robione w sztucznym oświetleniu i w pośpiechu dlatego niektóre pozostawiają trochę do życzenia:rolleyes:

kosmetyki:
oczy{
cienie bell, margaret, sensique
czarna kredka delia
biała kredka
tusz rimmel}
reszta{
dermacol
jakiś puder
szminka celia?
konturówka naomi}

black.coffee. 2007-12-21 23:56

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
4 załącznik(i/ów)
dalsza część

black.coffee. 2007-12-21 23:58

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
wstawiam jeszcze 2 zdjęcia już pełnego, wykończonego makijażu

Daisy23 2007-12-22 00:16

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Swietny step ! Wiedzialam , co robie molestujac Cie o niego !! Moim zdaniem najlepiej wytlumaczony step na wizazu . No i uwielbiam Cie za te wstawki " Patrze , co wyszlo " :* Bardzo to slodkie, zyciowe i niezwykle mnie rozbawilo :) Ja tez zanim cos , to patrze , co wyszlo ;) A poza tym jasno , klarownie ,szczegolowo ... No i wygladasz absolutnie fenomenalnie ! Chcialabym byc zmyslowa brunetka !!Wrrr!

fruity 2007-12-22 06:18

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
WOW!! Piekny step i cudowny makijaz!!!

calma 2007-12-22 06:36

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Bardzo ładnie:ehem: i najlepszy step na MM. Oby było takich więcej, buziaki:cmok:

nefernefer35 2007-12-22 08:10

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Super step:cmok:Nawet dla mnie laika zrozumiały:)Bede cwiczyc:)

candibar 2007-12-22 08:13

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Śliczny makijaż, raz, że bardzo dokładny, dwa, że dodaje uroku. Fajnie, że zastosowałaś tyle cieni, ja normalnie stosuje ich troche mniej, teraz wiem, że muszę sobie troche beży dokupic, aby na koniec porozcierac cienie. Ślicznie wyszłaś na fotkach! Acha i komentarze o których Daisy wspomniała są the best, też mnie rozbawiły ;)

madie 2007-12-22 08:58

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Świetny step, te rysunki dodatkowe na powiekach są bardzo pomocne. Rewelacyjnie pokazałaś jak krok po kroku zrobić makijaż i to jaki! Pięknie wyglądasz. Masz coś w oczach takiego, że hipnotyzują. Technicznie makijaż S-U-P-E-R !!!

Del 2007-12-22 09:08

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Step naprawdę pomocny :ehem: widać gdzie dokładnie nakładać cień :) makijaż naprawdę świetny :love:

czarnachinka 2007-12-22 10:15

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Rewelacyjny step:) Długo na niego czekałyśmy, ale było warto dla takiego dobrego wytłumaczenia i wskazówek niepozbawionych humoru:D Makijaż prześliczny, na pewno skorzystam ze stepika. Dziękuję za niego:*
Do tego trudno pominąć fakt, że jesteś piękną kobietą...a na dokładkę robisz niezwykłe makijaże...:D

Surya 2007-12-22 10:52

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
cudowny step :slina: wszystkie zdjęcia zapisałam na kompie i sama będę tak próbować:D wyszło Ci pięknie:D

nAtaL!a 2007-12-22 11:29

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Boski:love: swietny step,przyda sie z pewnoscia!:slina:

guantanamera 2007-12-22 11:30

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
ladnie:)

black.coffee. 2007-12-22 11:31

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Cytat:

Napisane przez Daisy23 (Wiadomość 6094951)
Swietny step ! Wiedzialam , co robie molestujac Cie o niego !! Moim zdaniem najlepiej wytlumaczony step na wizazu . No i uwielbiam Cie za te wstawki " Patrze , co wyszlo " :* Bardzo to slodkie, zyciowe i niezwykle mnie rozbawilo :) Ja tez zanim cos , to patrze , co wyszlo ;) A poza tym jasno , klarownie ,szczegolowo ... No i wygladasz absolutnie fenomenalnie ! Chcialabym byc zmyslowa brunetka !!Wrrr!

O nawet nie przypuszczałam, że kogoś mogą rozbawić te moje wstawki, które co tu dużo mówić nie są zbyt inteligentne(ale to już była późnaa pora kiedy je robiłam):] I super, że Ty też podobnie robisz, już nie jestem samotna:lol: Dziękuję bardzo:*
Cytat:

Napisane przez fruity (Wiadomość 6095047)
WOW!! Piekny step i cudowny makijaz!!!

Dziękuję ślicznie:*
Cytat:

Napisane przez calma (Wiadomość 6095054)
Bardzo ładnie:ehem: i najlepszy step na MM. Oby było takich więcej, buziaki:cmok:

:] Dziękuję bardzo:*
Cytat:

Napisane przez nefernefer35 (Wiadomość 6095153)
Super step:cmok:Nawet dla mnie laika zrozumiały:)Bede cwiczyc:)

Cieszę się, że się na coś przyda ten stepik, dziękuję bardzo:*
Cytat:

Napisane przez candibar (Wiadomość 6095159)
Śliczny makijaż, raz, że bardzo dokładny, dwa, że dodaje uroku. Fajnie, że zastosowałaś tyle cieni, ja normalnie stosuje ich troche mniej, teraz wiem, że muszę sobie troche beży dokupic, aby na koniec porozcierac cienie. Ślicznie wyszłaś na fotkach! Acha i komentarze o których Daisy wspomniała są the best, też mnie rozbawiły ;)

:] No bardzo pomocne są odcienie brązu w makijażu, polecam:ehem: Bardzo Ci dziękuję za komentarz:*
Cytat:

Napisane przez madie (Wiadomość 6095340)
Świetny step, te rysunki dodatkowe na powiekach są bardzo pomocne. Rewelacyjnie pokazałaś jak krok po kroku zrobić makijaż i to jaki! Pięknie wyglądasz. Masz coś w oczach takiego, że hipnotyzują. Technicznie makijaż S-U-P-E-R !!!

Jak fajnie, że zwróciłaś uwagę na te moje rysunki pomocnicze, cieszę się, że się na coś przydały:) Dziękuję serdecznie:*
Cytat:

Napisane przez Del (Wiadomość 6095393)
Step naprawdę pomocny :ehem: widać gdzie dokładnie nakładać cień :) makijaż naprawdę świetny :love:

Dziękuję ślicznie! :cmok:
Cytat:

Napisane przez czarnachinka (Wiadomość 6095737)
Rewelacyjny step:) Długo na niego czekałyśmy, ale było warto dla takiego dobrego wytłumaczenia i wskazówek niepozbawionych humoru:D Makijaż prześliczny, na pewno skorzystam ze stepika. Dziękuję za niego:*
Do tego trudno pominąć fakt, że jesteś piękną kobietą...a na dokładkę robisz niezwykłe makijaże...:D

Ojej, dziękuję Ci bardzo za taki miły komentarz, poprawiłaś mi humor:] Dziękuję bardzo:cmok:
Cytat:

Napisane przez Surya (Wiadomość 6095931)
cudowny step :slina: wszystkie zdjęcia zapisałam na kompie i sama będę tak próbować:D wyszło Ci pięknie:D

Ok, trzymam za słowo:] Dziękuję bardzo:cmok:

YenneferD 2007-12-22 11:42

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Świetny step i super makijaż, na pewno skorzystam z Twoich rad :)

netty 2007-12-22 13:56

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Świetny step i piękny makijaż! :ehem: Wszystko jest tak jasno i klarownie opisane i pokazane na zdjęciach, że aż się prosi o wypróbowanie :ehem: Co na pewno zrobię :D

PS black.coffee., jesteś informatykiem? (Pytam, bo zauważyłam fachowe użycie nawiasów przy liście kosmetyków ;) )

olik04 2007-12-22 14:23

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
świetny step, super opisany i wydaje się dzięki temu być prosty w zrobieniu. A makijaż piękny :love: chciałabym ujrzeć więcej Twoich stepów :D (jestem beztalenciem jeśli chodzi o malowanie powiek :D)
Cudowne opisy "przypatruje się", "patrze co wyszło" :D strasznie fajne :)

ciaszunia 2007-12-22 14:47

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Cytat:

Napisane przez olik04 (Wiadomość 6097303)
świetny step, super opisany i wydaje się dzięki temu być prosty w zrobieniu. A makijaż piękny :love: chciałabym ujrzeć więcej Twoich stepów :D (jestem beztalenciem jeśli chodzi o malowanie powiek :D)
Cudowne opisy "przypatruje się", "patrze co wyszło" :D strasznie fajne :)

:ehem:
pozatym, zakochalam sie w twoich oczach:) i czekam na wiecej stepikow:*

agusia1210 2007-12-22 15:08

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Zgadzam się, ze wszystkimi zrobiłaś to świetnie i bardzo dokładnie :) jako początkująca właśnie czegoś takiego potrzebowałam, by móc sobie w domku poćwiczyć :) dziękuje ślicznie:*

fuksjaa 2007-12-22 16:40

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
przepiękny makijaż :love:
step bardzo dobrze opisany, dokładnie widać gdzie i kiedy nakładać/rozcierać/modelować :ehem:

black.coffee. 2007-12-22 17:21

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Cytat:

Napisane przez nAtaL!a (Wiadomość 6096178)
Boski:love: swietny step,przyda sie z pewnoscia!:slina:

:] Dziękuję bardzo:*
Cytat:

Napisane przez guantanamera (Wiadomość 6096186)
ladnie:)

Dziękuję bardzo:*
Cytat:

Napisane przez YenneferD (Wiadomość 6096266)
Świetny step i super makijaż, na pewno skorzystam z Twoich rad :)

Dziękuję ślicznie:*
Cytat:

Napisane przez netty (Wiadomość 6097151)
Świetny step i piękny makijaż! :ehem: Wszystko jest tak jasno i klarownie opisane i pokazane na zdjęciach, że aż się prosi o wypróbowanie :ehem: Co na pewno zrobię :D

PS black.coffee., jesteś informatykiem? (Pytam, bo zauważyłam fachowe użycie nawiasów przy liście kosmetyków ;) )

Informatykiem? :lol: Oj, nie:] Ale w liceum miałam html, programowanie i takie tam, w sumie do dzisiaj to lubię. Acha i podziwiam Twoją spostrzegawczość, naprawdę:ehem: Dziękuję bardzo za komentarz:*
Cytat:

Napisane przez olik04 (Wiadomość 6097303)
świetny step, super opisany i wydaje się dzięki temu być prosty w zrobieniu. A makijaż piękny :love: chciałabym ujrzeć więcej Twoich stepów :D (jestem beztalenciem jeśli chodzi o malowanie powiek :D)
Cudowne opisy "przypatruje się", "patrze co wyszło" :D strasznie fajne :)

Oj,nie wiem kiedy pokuszę się o następny step-jest to czasochłonne, dlatego nie obiecuję niczego w najbliższej przyszłości niestety. Ale cieszę się, że ten się przydał na coś:] Dziękuję bardzo:*
Cytat:

Napisane przez ciaszunia (Wiadomość 6097455)
:ehem:
pozatym, zakochalam sie w twoich oczach:) i czekam na wiecej stepikow:*

:] Dziękuję bardzo:*
Cytat:

Napisane przez agusia1210 (Wiadomość 6097601)
Zgadzam się, ze wszystkimi zrobiłaś to świetnie i bardzo dokładnie :) jako początkująca właśnie czegoś takiego potrzebowałam, by móc sobie w domku poćwiczyć :) dziękuje ślicznie:*

No to super, cieszę się, że stepik się komuś przyda:] Dziękuję ślicznie:*
Cytat:

Napisane przez fuksjaa (Wiadomość 6098315)
przepiękny makijaż :love:
step bardzo dobrze opisany, dokładnie widać gdzie i kiedy nakładać/rozcierać/modelować :ehem:

Dziękuję serdecznie:cmok:

Kaprysia 2007-12-22 18:01

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Fantastyczny step, genialnie wytłumaczone zagadnienia, których zazwyczaj nie rozumiem:P No i piękna kobieta:cmok:

cherry-lady 2007-12-22 18:09

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Oj jak ja szukałam takiego step by stepa, bo nigdy sama nie mogłam się zabrać za przydymionego. Może teraz z Twoją pomoca się uda. Wielkie Dzięki! :* :)

tyneczka 2007-12-22 18:21

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Świętny step :) Wszystko banalnie wytłumaczone, tylko trzeba mieć wprawę w rękach żeby cos takiego wykonać... :rolleyes:

pasywno-agresywna 2007-12-22 22:44

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Świetny step, szczegółowy;) No i efekt powalający:ehem:

molka_1 2007-12-22 23:07

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
przyłączam sie do zachwytów :) pięknie :slina: no i bardzo pomocne rysunki :magia:

lir391 2007-12-23 02:34

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
super step, rewelacyjny make-up :D masz sliczna, slodka buzie
:)

Majka1503 2007-12-23 06:54

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Ślicznie wyszło:slina::slina: No i wszystko świetnie wytlumaczone:ehem::ehem:

marcel574 2007-12-23 08:37

Dot.: Dreamy Eyes {brązowy,przydymiony/Step by step}
 
Przepiękny, też jestem brunetką, ale nie mam bladego pojęcia o robieniu makijażu, dzięki twojej instrukcji będę próbować, choć przeraża mnie ilość potrzebnych cieni, wiele bym dała za tak cudny makijaż jak twój


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.