Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Podkład 'złazi' (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=632218)

Teerea 2012-07-24 12:14

Podkład 'złazi'
 
Witam!
Mam spory problem z podkładem, którego używam już od jakiegoś czasu. Od kilku tygodni, podczas aplikacji podkład "złazi", wygląda jakby mi się łuszczyła skóra i bardzo smuży. Czy to podkład się zepsuł? Używam go od 3 miesięcy, więc nie jest strasznie stary.

innocence95 2012-07-24 12:51

Dot.: Podkład 'złazi'
 
jaki to podkład?

oliwia18 2012-07-24 20:27

Dot.: Podkład 'złazi'
 
Kiedyś też miałam ten problem- podkład schodził jakimiś dziwnymi "plamami" ze skóry, po kilku godzinach wyglądałam strasznie. Nigdy nie miałam problemów z cerą, nawet pryszczy nie miałam.Mam wrażenie, że u mnie był to problem źle nawilżonej skóry, bo smarowałam ją byle jakim kremem, jak nie zapomniałam. Zaczęłam odpowiednio nawilżać swoją twarz, pogodziłam się z tonikiem rano i wieczorem i problem zniknął.

Teerea 2012-07-24 21:30

Dot.: Podkład 'złazi'
 
@innocence95 - podkład Miss Sporty 'So Energetic' Natural Radiance.

@oliwia18 - wątpię by to był tego typu problem. To raczej problem z podkładem. Zastanawiam się, czy np. ostatnie upały mogły mu zaszkodzić, albo coś w tym rodzaju, bo nie zmieniałam ostatnio żadnych kosmetyków ani kolorowych, ani pielęgnacyjnych, a jednak pojawił się problem, którego wcześniej nie było.

lullaby22 2012-07-25 05:17

Dot.: Podkład 'złazi'
 
Cytat:

Napisane przez Teerea (Wiadomość 35494781)
@innocence95 - podkład Miss Sporty 'So Energetic' Natural Radiance.

@oliwia18 - wątpię by to był tego typu problem. To raczej problem z podkładem. Zastanawiam się, czy np. ostatnie upały mogły mu zaszkodzić, albo coś w tym rodzaju, bo nie zmieniałam ostatnio żadnych kosmetyków ani kolorowych, ani pielęgnacyjnych, a jednak pojawił się problem, którego wcześniej nie było.


Ja tak miałam z korektorem pod oczy (któryś Rimmel bodajże) był nowy a wałkował się i tak jak piszesz łuszczył. Wyrzuciłam go. Myślę, że mógł być źle przechowywany :confused:

sergeevna 2012-07-25 05:40

Dot.: Podkład 'złazi'
 
Cytat:

Napisane przez Teerea (Wiadomość 35483242)
Witam!
Mam spory problem z podkładem, którego używam już od jakiegoś czasu. Od kilku tygodni, podczas aplikacji podkład "złazi", wygląda jakby mi się łuszczyła skóra i bardzo smuży. Czy to podkład się zepsuł? Używam go od 3 miesięcy, więc nie jest strasznie stary.

A czy przypadkiem nie zmieniałaś ostatnio kremu pielęgnacyjnego? Bardzo często to właśnie kremy się "wałkują" i wygląda to jak płaty złuszczającej się skóry. Do tego jak na taki krem dodatkowo nałożymy jeszcze podkład - efekt wałkowania jest jeszcze bardziej widoczny...do tego podkład ściera się ze skóry w mgnieniu oka.

A po 3 msc podkład na pewno jest ok...

Teerea 2012-07-25 12:14

Dot.: Podkład 'złazi'
 
Cytat:

Napisane przez sergeevna (Wiadomość 35497169)
A czy przypadkiem nie zmieniałaś ostatnio kremu pielęgnacyjnego? Bardzo często to właśnie kremy się "wałkują" i wygląda to jak płaty złuszczającej się skóry. Do tego jak na taki krem dodatkowo nałożymy jeszcze podkład - efekt wałkowania jest jeszcze bardziej widoczny...do tego podkład ściera się ze skóry w mgnieniu oka.

A po 3 msc podkład na pewno jest ok...

Jedyny krem jakiego używam to krem na noc, który rano zmywam, ale będę musiała sprawdzić, czy ma on jakiś wpływ na podkład.

Mam nadzieję, że odkryję co się stało, bo uwielbiałam ten podkład :(.

oliwia18 2012-07-25 16:39

Dot.: Podkład 'złazi'
 
Cytat:

Napisane przez Teerea (Wiadomość 35503359)
Jedyny krem jakiego używam to krem na noc, który rano zmywam, ale będę musiała sprawdzić, czy ma on jakiś wpływ na podkład.

skoro kremujesz twarz tylko raz dziennie, podtrzymuję swoją teorię o nieodpowiednio nawilżonej skórze. Też myślałam, że jest ok, póki nie spojrzałam w lepsze lusterko.

Teerea 2012-08-15 08:24

Dot.: Podkład 'złazi'
 
Po jakimś czasie prób i błędów, doszłam do tego, że to jednak krem na noc był przyczyną ^^'. Nie wiem jak, skoro myję twarz przed nałożeniem makijażu, ale jednak, po kilku dniach przerwy w używaniu nie miałam żadnego problemu z podkładem. Bardzo dziękuję za wasze sugestie, pozdrawiam :*!


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.