Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Metamorfozy (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=84)
-   -   Zmiany... etap końcowy (?) (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=637390)

e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 2012-08-15 00:40

Zmiany... etap końcowy (?)
 
7 załącznik(i/ów)
Witajcie dziewczyny :)
Przez ostatnie dwa lata troszkę się zmieniłam i teraz powoli próbuję się w tym wszystkim "utrzymać". Przede wszystkim największe trudności mam z doborem fryzury. Niestety w obecnym czasie moje włosy są cienkie i bardzo wypadają. W chwili obecnej farbuje je na jakiś średni blond. Utrzymuje długość do ramion. Chyba chciałabym troszkę zmienić fryzurkę... :rolleyes:
Następna sprawa to makijaż. Zazwyczaj nie podkreślam mocno oczu. Standardem jest tusz. Do tego nieraz dochodzi jakiś cień do powiek. Jednak mam wrażenie że moje oczy są małe i jakoś nie potrafię im dodać "wyrazu". Nie bardzo orientuje się jakie kolory mi pasują.

Naturalnie moje włosy są koloru ciemnego blondu (wręcz mysiego). Mam jasne oczy (szare z domieszką jakiegoś koloru). Nie mam tendencji do powstawania piegów a moja skóra opala się delikatnie na brązowy kolor. Moja cera ma jasny odcień. Jednak nie lubię podkładów które nadają jej różowy odcień.

Moje ulubione kolory: szary. biały. czarny. czerwony. różowy. chabrowy. bordowy. brudny róż. Mam wrażenie że w mojej szafie dominuje zbyt wiele szarości czerni i bieli. Chciałabym lekko zaszaleć z kolorami i fasonami. Dowiedzieć się co będzie dla mnie odpowiednie.

Obecnie noszę okulary ;)

Za wszystkie odpowiedz z góry dziękuję :roza:

moniaszelki 2012-08-15 13:28

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
hmm, na twoim miejscu zapuściłabym grzywkę i pozwoliła włosom trochę jeszcze podrosnąć, kolor jasny brąz, lub ciemny blond, przedziałek z boku

LadyMaddie 2012-08-15 14:50

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
wlasnie,zapusc grzywke i przedzialek na boku jak na przed ostatnim zdjeciu. co bys powiedziala na soczewki? A kolor wlosow bym zmienila na braz:)

paulinaa92 2012-08-15 15:19

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
Bardzo mi się podo9basz na przedostatnim zdjęciu ;))

e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 2012-08-15 15:27

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
Cytat:

Napisane przez LadyMaddie (Wiadomość 35909646)
wlasnie,zapusc grzywke i przedzialek na boku jak na przed ostatnim zdjeciu. co bys powiedziala na soczewki? A kolor wlosow bym zmienila na braz:)

Boję się soczewek. Okulary noszę dopiero kilka miesięcy. Wcześniej robiłam to nieregularnie i wzrok bardziej się popsuł. Wiele osób mi mówi o soczewkach jednak przeraża mnie ich zakładanie...
Brąz? Kurcze... miałam już raz ciemniejsze włosy i wiele osób mówi że lepiej mi w blondzie. Myślałam nawet o jaśniejszym niż na ostatnich zdjęciach ale może pomyślę o ciemniejszym kolorze :rolleyes:
jaki odcień brązu w takim razie polecacie?

zawszeboska 2012-08-15 15:46

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
Nie bój się soczewek. Ja noszę je już chyba 6 lat i uważam je za cudowny wynalazek. :) Chociaż mi bardzo podobasz się w okularach.

e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 2012-08-15 23:42

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
Cytat:

Napisane przez zawszeboska (Wiadomość 35910622)
Nie bój się soczewek. Ja noszę je już chyba 6 lat i uważam je za cudowny wynalazek. :) Chociaż mi bardzo podobasz się w okularach.

Mam wrażenie że w okularach moje nijakie oczy zaczęły jakoś wyglądać. Jakieś sposoby na podkreślenie ich? Próbowałam kresek ale przez to są chyba jeszcze mniejsze...

xTync 2012-08-16 20:58

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
Jezeli poprawnie namalujesz kreske, to otworzy Ci ona oko. W dodatku polecam kreske biala kredka na dolnej powiecie- powieksza oko optycznie.

Rowniez widze Cie w jasnym brazie... I nie boj sie soczewek :)

Myszeczek 2012-08-17 21:51

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
Moim zdaniem bardzo ładnie Ci w okularach. Masz miłą, sympatyczną twarzyczkę, a te okulary dodają Ci animuszu ;) Pasuje Ci również do twarzy ten ciemny blond. Nie zmieniałabym za wiele na Twoim miejscu :) Postaw na żywe kolory dodatków, ew ubrania, jakiś turkus, zieleń, czerwień, i dużo uśmiechu, moim zdaniem to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Pozdrawiam ;)

Kaattiiee 2012-08-20 00:42

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
Zgadzam się z powyższym komentarzem :) wyglądasz super,
jeśli już zmiana koloru włosów, to może taki miodowy brązo-blond?
oczy nabrały wyrazu przez okulary, jeśli zaczniesz kombinować z podkreślaniem ich to może być juz za dużo, może by tak usta na jakiś wyrazisty kolor?
Co do ubrania, to mam wrażenie, że czarny jest dla Ciebie bardzo niekorzystny, wyglądasz jakoś tak smutno ;)
spróbowałabym zielony albo niebieski. Poeksperymentuj, przykładaj w sklepie ubranie do buzi, który kolor bardziej uwydatni Twoją urodę, wtedy nawet może bez makijażu się obędzie.
Życzę powodzenia :)

watacukrowana 2012-08-20 10:46

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
Ładnie Ci w okularach i czarnych oprawkach, zmieniłabym tylko grzywkę na prostą, rudy kolor jak najbardziej Ci pasuje:)

nagiko 2012-08-20 18:46

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
1 załącznik(i/ów)
szarości nie są takie złe, tym bardziej, że tej jesieni będą królować. Może kup kilka kolorowych, świeżych dodatków i będzie super? okulary są super, pasują Ci. Może tylko nadaj nowoczesności fryzurze, ale samym cięciem.

e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 2012-08-22 12:04

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
Dziękuję bardzo za odpowiedź :) właśnie myślę nad jakimś lepszym cięciem. Niestety mam wrażenie że jakkolwiek nie obetnę tych włosów to i tak wyglądają bardzo podobnie. Byłam już u różnych fryzjerów... nawet jeżeli oni coś fajnego wymyślą to ja nie potrafię ułożyć tej fryzury.

bąbelek_82 2012-08-25 19:10

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
A mnie się podoba wszystko na dwóch ostatnich zdjęciach - i cięcie, i kolor i okulary. Świetnie Ci w czarnych oprawkach, nie zamieniałabym na soczewki. Kolor super, cięcie też.

dziobun 2012-08-25 21:02

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
Moim zdaniem, fantastycznie wyglądasz w okularach. Sama noszę soczewki, bo nie cierpię siebie w okularach, ale tobie wyjątkowo pasują. Poza tym, podoba mi się jak wyglądasz na ostatnim zdjęciu- rudość, grzywka i oprawki. Naprawdę zyskałaś dużo charakteru w porównaniu zp ierwszymi fotkai. (Chyba powtarzam się po poprzedniczce, ale co zrobić, gdy to prawda:))

e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 2012-08-25 23:44

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
Dziękuję bardzo :) :)
Jednak to te zdjęcia tak wyszły. Kolor w rzeczywistości wchodzi bardziej w blond. Może powinnam w bardziej rude odcienie pójść... brązów się boję. Smutno w nich wyglądam.
Przeglądałam dziś swoje zdjęcia sprzed roku. Pomimo tego że teraz pewnie lepiej wyglądam wizualnie to wówczas miałam wyższą samoocenę. Teraz jest z nią strasznie... szkoda że nie można nic na to poradzić.

ola91 2012-09-16 19:09

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
Baaardzo ładnie wyglądasz w okularach:) wg mnie lepiej niż bez nich :)

Wołodia 2012-09-19 19:12

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
Hej według mnie wcale nie masz małych oczu. Jak już ktoś napisał biała kredka na tak zwana linię wodną;) a pod dolna linią rzęs brązowa kredka delikatnie roztarta. To bardzo powiększy oczy. Powinnaś tez podkreślać usta bo są kształtne i pełne.;)

paulin_bee 2012-09-20 09:59

Dot.: Zmiany... etap końcowy (?)
 
Najbardziej mi się podobasz na ostatnim zdjęciu, szczególnie kolor włosów i okulary też są fajne :) na bladą cerę polecam jasnożółty puder, neutralizuje różówawy odcień :)


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.