Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Forum plotkowe (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Rozmiar 0 !!! (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141679)

paulinka_vel_paulinka 2006-08-29 18:12

Rozmiar 0 !!!
 
http://zyciegwiazd.onet.pl/1354953,1...y,artykul.html
mnie to osobiście przeraża, lansuje się model coraz bardziej wychudzonej dziewczyny...co się teraz zacznie dziać, jak modny robi się rozmiar 32 ;/

agness86 2006-08-29 18:15

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
noo tylko pozazdrościć, to ja z moim rozmiarem 36 czuje sie taaaka duża...:rolleyes:

ajali 2006-08-29 18:23

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Tez to czytalam... szok normalnie.

Ciekawy komentarz :D :
Cytat:

Popieram tę modę i mogę jej tylko przyklasnoć gdyż:

1) Wychudzona kobieta to kobieta bez siły - co za tym idzie jest mniej wydajna - a to zwiększa moje szanse na rynku pracy,
2) Kobiety o anorektycznych kształtach "wyłapią" z populacji męskiej mężczyzn pozbwionych własnego gustu i osobowości, ulegających łatwo wpływom mediów - dla mnie zostaną już tylko osobniki wyselekcjonowane, prawdziwi mężczyźni lubiący kobiece kobiety i nie dający się manipulować,
3) Moda na niejedzenie pieczywa i makaronów spowoduje obniżenie podaży na te produkty co może zniwelować podwyżki ich cen spowodowane przez tegoroczne susze- dzięki czemu nie muszę się obawiać, że nie będę mogla delektować się pysznymi bułeczkami, ciepłym chlebusiem i wspaniałym spagetti z sosem serowym.


~ja, 29.08.2006 14:14


kariera85 2006-08-29 18:32

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
ale podejście w tym komentarzu :hahaha:

czarnullka 2006-08-29 18:40

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Można być chudym, ale bez przesady!
Przeraża mnie widok tak wychudzonych dziewczyn.
Na miejscu faceta nawet bym sie za taka nie obejrzała, bo nie ma za czym.. ;p

Lee 2006-08-29 18:46

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
każdy ma swój rozum i robi co chce... najgorsze jak wkracza choroba i nie ma juz ucieczki... dlatego uwazam, ze media powinny wyznawac inne wartosci bo to one kształtują młode, chłonne ideałów osoby.

ja jestem za kobietkami z reklamy Dove'a!

Lavenda 2006-08-29 18:50

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Czytałam ten artykuł rano. Dla mnie taka moda jest chora. Zastanawiam się, która normalna kobieta zagłodzi się, żeby zmiaścić się w "rozmiar 0". Wydaj mi się, że taka "moda" działą tylko na gwiazdy show biznesu i kobiety o niskiej samoocenie. Ktoś, kto ma wysoką samoocenę nie da się wciągnąć w takie głupie głodzenie się. Przypuszczam, że większość osób dążących do "rozmiaru 0" to nastolatki, które wzorują się na gwiazdach i czują się niedowartościowane.

Lovisa 2006-08-29 19:04

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Czytałam dziś ten artykuł. W zasadzie moda na wychudzona sylwetkę to nie żadna nowość, tyle, że ten trend w zależności od dekady przybiera rózne formy. Teraz mamy rozmiar 0, wcześniej były mało kobiece stroje, "męskie", chłopięce wręcz sylwetki modelek etc. Nie jestem zachwycona tego rodzaju modą w aspekcie wpędzania kobiet w kompleksy (kobiet, ktore wyglądają normalnie, noszą rozmiar 36/38, a tu nagle wmawia im się, że są za grube, bo do "zera" im daleko). Ale nie mniej jednak 32/34 to akurat mój normalny rozmiar ubrań, a dostać coś w nim, to jak ze świecą szukać. Dla osób z natury małych i chudych to jakiś plus, choc jak wczesniej pisałam, przybiera to forme nakazywania innym, żeby wygladali tak, a nie inaczej, wpasowali sie w modę. Ja nie musze, bo akurat samoistnie do niej pasuję ;) Martwi mnie za to, że od jakiegos czasu w sklepach typu Lee, czy Levis, nie można dostać spodni o dlugosci 30 (w Lee Cooperze wycofali tę długośc i namniejszy rozmiar to 32). Nawet w Zarze, spodnie w rozmiarze 34 (ogólny rozmiar, czyli powinny byc ogólnie małe) sa tak długie, że ja włoczyłabym je po ziemi. To trochę dziwne, w końcu niscy ludzie też chcieliby się ubrać, bez potrzeby ciągłego skracania nogawek.

0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b 2006-08-29 19:04

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Od razu przypomniała mi sie Calista Flockhart (serialowa Ally McBeal). Wyglądała koszmarnie, ale zainteresowanie nią było ogromne. Szczerze mówiąc współczuję takim "kobietom".

Aeterna 2006-08-29 19:16

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Nie zapominajmy o negative zero i o double zero.
Co mnie to obchodzi -> ale: :mur:

Kate Moss grubasem, nie zmieściłaby się w ''te'' spodnie.
:rolleyes:

BTW, jak oglądałam Życie na fali, to sobie pomyślałam, jakąż to gehennę musiała przechodzić serialowa Julie Cooper, gdy w jednej ze scen musiała ukąsić pączka.
:cojest:

awia 2006-08-29 19:20

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
zaraz sie dowiecie, ze te, co potepiaja to zazdrosne grubasy :>
ja nal;eze do tych kilka kilo za duzo - i szczerze powiedziawszy - wolalabym byc przerazliwie chuda
szczerze

a tak moda na chudzilecow, wiec bedziemy dalej autsajderowac
ja chce czasy Rubensa! :D

asia^^ 2006-08-29 19:25

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
:eek: masakra :eek:

Przynajmniej bede ladnie wygladac na tle szkieletow :D
Chociaz gruba nie jestem...

Lavenda 2006-08-29 19:27

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Cytat:

Napisane przez Lovisa
... nie mniej jednak 32/34 to akurat mój normalny rozmiar ubrań, a dostać coś w nim, to jak ze świecą szukać. Dla osób z natury małych i chudych to jakiś plus, choc jak wczesniej pisałam, przybiera to forme nakazywania innym, żeby wygladali tak, a nie inaczej, wpasowali sie w modę.

Wiem, że są osoby, które normalnie noszę rozmiar 32 (nawet kilka moich koleżanek ze studiów ma taką drobną budowę). To normalne, że ludzie mają różne rozmiary (przecież są i tacy co noszę rozmiar 44, 46 itd.). Problemem jest, gry ktoś o romiarze 36-42 zaczyna się gwałtownie odchudzać - głodzić.
Piszę do rozmiaru 42, bo nadwaga też jest chorobą (nie będę generalizowała, który rozmiar oznacza nadwagę, różni ludzie różne budowy ciała).

Lovisa 2006-08-29 19:29

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Wiem, napisałam to wcześniej.

AguŚ87 2006-08-29 19:30

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
a ja mam rozmiar 32 i jestem szkieletor i ? :cool: a zresztą wole mieć rozmiar 32 niż nadwage:cool:

sylwónia 2006-08-29 19:33

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Myślę że większość tych dziewczyn kwalifikuje się po prostu do leczenia. Nic mi mądrzejszego ani bardziej odkrywczego do głowy nie przychodzi.
A że popyt kształtuje podaż więc nie dziwne że wprowadzili te wszystkie "zero" "double zero" , itd. Co kogo obchodzi co sobie inni robia z własnym ciałem- ważne że sie sprzedaje :/
Choc właściwie przeciwko szerokim skalom rozmiarówek to ja nie jestem. Wiadomo że ludzie są rózni i nie da się każdego upchnąć w standardzik 36. Powinien być duży wybór ciuchów zarówno w górę od 36 jak i w dół.
BTW Jest na świecie wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia od głodzenia się :)

paulagwiazda 2006-08-29 19:33

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Cytat:

Napisane przez awia
ja chce czasy Rubensa! :D

Oh! Ja też!!! Ja też!!! :D:D:D

201804200947 2006-08-29 19:34

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Cytat:

Napisane przez AguŚ87
a ja mam rozmiar 32 i jestem szkieletor i ? :cool: a zresztą wole mieć rozmiar 32 niż nadwage:cool:

aha :rolleyes:

fuksjaa 2006-08-29 19:37

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
wobec tego ja z moim 38 powinnam byc otyła :cool:

coraz częściej łapię się za głowie czytając kolejne artykuły. na usta ciśnie mi się tylko:
- co się tutaj dzieje? :eek:

Lavenda 2006-08-29 19:42

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Cytat:

Napisane przez Lovisa
Wiem, napisałam to wcześniej.

Wiem, że to napisałaś, myślę podobnie, więc zacytowałam fragment, bo moja poprzednia wypowiedź mogła nie wyrażać tego. :ehem: :ehem: :ehem:


Cytat:

Napisane przez AguŚ87
a ja mam rozmiar 32 i jestem szkieletor i ? :cool: a zresztą wole mieć rozmiar 32 niż nadwage:cool:.

Zarówno otyłość, jak i głodzenie się to to choroba. :ehem: Jak już pisałam nie chodzi o budowę ciała, ale o patologie - zwaną modą.

201701160947 2006-08-29 19:46

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Cytat:

Napisane przez Lavenda
Piszę do rozmiaru 42, bo nadwaga też jest chorobą (nie będę generalizowała, który rozmiar oznacza nadwagę, różni ludzie różne budowy ciała).

Dokładnie :ehem:
Czasem osoba ,która nosi np.rozmiar 42 jest osobą o takiej budowie, a nie innej i nie zrobi nic żeby dojsc do np. 38.
Nawet gdyby się głodziła do upadłego.
Czasem niekoniecznie musi miec taką budowę,ale jest wysportowana i ma swietną sylwetką, ma rozmiar np. 42 i nadal niekoniecznie musi być jakas otyła, bo wszystko jest ładne wymodelowane. Także - temat rzeka ;)

AguŚ87 2006-08-29 19:51

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
ja wawze 40 kg przy 161 tylko ja sie nie głodze! Ja się tuuucze, tak tak całe zycie sie obzeram i nic :rolleyes: dojade do 41 moj max zyciowy. co ja bym dała by miec rozmiar 36 ! o jezy wszystko bym oddała :rolleyes: no ale coz, sa grubi i chudzi, naturalnie oczywiscie :> Żal mi lasek kt.ore są chude i sie jeszcze odchudzają :/ porazka :/ ja tu za wszelka cene chce utyc a kre mnie zalewa jak słysze" o jeny masz anoreksje, jesz cos wogole " tak mam 10 anoreksji a zyje powietrzem :cool: :mad: niee no :/

awia 2006-08-29 19:53

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
osoby noszace rozmiar 44 nie sa otyle!
moze "chude grube" ale bez przesady z tą otyloscia :rolleyes:

skoro jest moda na chudzielce, to moze i na owe 42 przyjdzie pora.. ;)

gosik79 2006-08-29 19:55

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Mam koleżankę która nosi rozmiar 32-34 - ostatnio byłysmy na zakupach i niemal wszystko w rozmiarze 34 było na nią za obszerne. Z moim 38/40 wyglądam przy niej po prostu grubo, chyba najbardziej było to widać latem heh.

Druga sprawa, że ja jej najzwyczajniej na świece zazdroszczę bo nie widzę żeby się mocno ograniczała z jedzeniem. Czasem widzę ją z chipsami, w restauracjach ona zamawia wielkiego hamburgera z góra frytek i tłustym sosem a ja sałatkę i wodę, bo włączają mi się wyrzuty sumienia. Co za życie...;)

Lavenda 2006-08-29 19:58

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Cytat:

Napisane przez awia
osoby noszace rozmiar 44 nie sa otyle!
moze "chude grube" ale bez przesady z tą otyloscia :rolleyes:

;)

Wg mnie to zależy ile mają wzrostu, bo jeśli ok. 150 cm to sprawa wygląda zupełnie inaczej niż w przypadku kobiet mających ponad 170 cm.
Ja przynajmniej widzę różnicę i o tym cały czas piszę, że nie można generalizować.

awia 2006-08-29 20:01

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
no ja raczej mysle o osobie majacej 175 cm ;)

Lavenda 2006-08-29 20:09

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Cytat:

Napisane przez awia
no ja raczej mysle o osobie majacej 175 cm ;)

Tak sobie właśnie pomyślałam, czytając Twoją poprzednią wypowiedź :ehem: . Dla mnie osoba majęca 175 cm i noszęca rozmiar 44 też nie jest otyła, bo przy takim wzrości kg "gubią się". Podobnie osoba mając 175 i ważąca 40 kg wyglądałby bardzo źle.

Amanda:) 2006-08-29 20:21

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Na mnie rozmiar 0 jest za duży więc mam się może zamknąć w zakładzie:>
Taką mam budowę i raczej tego nie zmienie a nazwywanie wszystkich szczupłych szkieketorami nie poprawia samopoczucia:(

30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 2006-08-29 20:32

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Cytat:

Napisane przez Lovisa
Czytałam dziś ten artykuł. W zasadzie moda na wychudzona sylwetkę to nie żadna nowość, tyle, że ten trend w zależności od dekady przybiera rózne formy. Teraz mamy rozmiar 0, wcześniej były mało kobiece stroje, "męskie", chłopięce wręcz sylwetki modelek etc. Nie jestem zachwycona tego rodzaju modą w aspekcie wpędzania kobiet w kompleksy (kobiet, ktore wyglądają normalnie, noszą rozmiar 36/38, a tu nagle wmawia im się, że są za grube, bo do "zera" im daleko). Ale nie mniej jednak 32/34 to akurat mój normalny rozmiar ubrań, a dostać coś w nim, to jak ze świecą szukać. Dla osób z natury małych i chudych to jakiś plus, choc jak wczesniej pisałam, przybiera to forme nakazywania innym, żeby wygladali tak, a nie inaczej, wpasowali sie w modę. Ja nie musze, bo akurat samoistnie do niej pasuję ;) Martwi mnie za to, że od jakiegos czasu w sklepach typu Lee, czy Levis, nie można dostać spodni o dlugosci 30 (w Lee Cooperze wycofali tę długośc i namniejszy rozmiar to 32). Nawet w Zarze, spodnie w rozmiarze 34 (ogólny rozmiar, czyli powinny byc ogólnie małe) sa tak długie, że ja włoczyłabym je po ziemi. To trochę dziwne, w końcu niscy ludzie też chcieliby się ubrać, bez potrzeby ciągłego skracania nogawek.

mam dokładnie ten sam problem...:( WSZYSTKIE spodnie muszę skracać, a w rozmiarze 34 czasami się topię (a wcale nie jestem wychudzona ;) ) ostatnio zamówiłam jakies bluzki z Quelle rozmiary 32/34 - za duże.... i jeszcze z butami zaczęłam mieć problem - noszę 36, a z takich bardziej eleganckich to nawet 35 czasem za duże. no koszmar. a że wycofali jeansy o długości 30? nie wiedziałam...:/

co do artukułu - przerażające i głupie po prostu... 80-50-80... bez jaj.

AguŚ87 2006-08-29 20:35

Dot.: Rozmiar 0 !!!
 
Cytat:

Napisane przez Lavenda
Tak sobie właśnie pomyślałam, czytając Twoją poprzednią wypowiedź :ehem: . Dla mnie osoba majęca 175 cm i noszęca rozmiar 44 też nie jest otyła, bo przy takim wzrości kg "gubią się". Podobnie osoba mając 175 i ważąca 40 kg wyglądałby bardzo źle.

a ja ważac 40 przy 161 wygladam bardzo zle ? :>

Obecnie nosze rozmiar 34, 25, xs


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.