Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Intymnie (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet? (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=142869)

Agnieszka.J 2006-09-04 14:53

Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Prosze o jakieś dobre pomysły bo próbowałam już wszystkiego a naprawde mi na nim zależy!!! :help:

Germini 2006-09-04 15:04

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
trzeba sie wpasowac poziomem :rolleyes: :]

Agnieszka.J 2006-09-04 15:28

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Tylko że poziomem to my jesteśmy dopasowani:-) Ba nawet mamy wspólne cechy(niektóre):-)

Germini 2006-09-04 15:43

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
wiec sama najlepiej powinnas wiedziec, co lubi i co moze na niego zadzialac ;)

Nadin 2006-09-04 15:46

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
A czemu przez internet? Daleko mieszka od Ciebie? i czy Cię zna?

Agnieszka.J 2006-09-04 16:25

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Zna mnie i mieszkamy daleko od siebie! Poznaliśmy się na gg(myślałam że miłość przez internet nie istnieje a jednak... )! No niestety niewiem co może na niego zadziałać:(!

dioska 2006-09-04 17:55

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
No skoro Ty nie wiesz, co może na niego zadziałać, to my tym bardziej :]
Znasz go najlepiej. Jeśli nie masz żadnego pomysłu, to...to może to nie to?

agnieszka k 2006-09-04 19:42

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
takie rzeczy to tylko w erze

bess 2006-09-04 19:47

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
jesli jestescie dopasowani intelektualnie;)to bycie soba powinno wystarczyc a do tego oszałamiajace zdjecie na to kazdy facet sie złapie inteligentny czy nie:D
no a poza tym poczucie humoru jest bardzo istotne,nie narzucać sie,nie zamęczać i nie gadac za duzo o sobie od razu:)
no ale tak ak mowie dobre zdjecie to 3/4 sukcesu

Joey 2006-09-04 20:52

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
A widziałaś jego zdjęcie? :D Bo to potrafi bardzo szybko wyleczyć z internetowej miłości, wierz mi :D

Agnieszka.J 2006-09-04 21:11

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Zdjęcie widziałam i jest całkiem całkiem (aczkolwiek czasami na zdjęciach wygląda się inaczej niż w rzeczywistości) no a on nie patrzy na wygląd zewnętrzny! :-)

julka:) 2006-09-04 21:19

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
trzeba wejsc na grono.Ja tak zrobilam i MAM:)

elianka 2006-09-04 21:25

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
internetowa miłość istnieje. ja mojego TŻ tez poznałam na czacie. byłego (bylismy razem 4lata) poznałam na IRC.
myslę ze po prostu trzeba być szczerym o sobie, bo jeżeli bedziesz starać sie na siłę i koloryzować, to może z tego wyjść jakaś kiszka. Z moim TŻ pisaliśmy na gg jakieś pół roku, wcale nie mieliśmy zamiaru sie spotykać, ale studiujemy w jednym mieście i mamy wspólnych znajomych więc... spotkaliśmy sie i teraz mieszkamy razem. Życzę powodzenia!!

Germini 2006-09-04 21:31

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Cytat:

Napisane przez Agnieszka.J (Wiadomość 2651415)
no a on nie patrzy na wygląd zewnętrzny! :-)

kazdy patrzy :rolleyes: :]

bess 2006-09-04 21:34

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
dokladnie , gada ze nie patrzy ale gdybys przyslala mu zdjecie czlowieka-slonia i powiedziala ze to ty to mysle ze szybko by sie ulotnil.

Agnieszka.J 2006-09-05 09:04

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Dzięki! Zobaczymy co będzie dalej;)

Joey 2006-09-05 21:02

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Cytat:

Napisane przez Germini (Wiadomość 2651595)
kazdy patrzy :rolleyes: :]

No właśnie, taki co by nie patrzył jeszcze się nie urodził ;)

W każdym razie życzę powodzenia! :cmok:

**pysiaczek** 2006-09-05 21:31

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Cytat:

Napisane przez agnieszka k (Wiadomość 2650759)
takie rzeczy to tylko w erze

hahhahahahahahahahahahaha ahah to było nieziemskie:eek: :D

La Monica 2006-09-06 13:14

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Ja poznałam mojego TŻta przez gg. Napisał do mnie, potem sie ustawiliśy i okazało się ze mieszkamy na tym samym osiedlu , ulicę od siebie:D

A tobie Agnieszko polecam ksiązkę J.Wisniewskiego "Samotność w sieci"...

Lukrecja_Borgia 2006-09-06 16:50

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
A co ma do rzeczy, czy on jest inteligentny, czy nie? Czy jego inteligencja jest przeszkodą? Na inteligentnego mężczyznę działają inteligentne rozmowy, proste.

Germini 2006-09-06 23:02

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Cytat:

Napisane przez Lukrecja_Borgia (Wiadomość 2660024)
A co ma do rzeczy, czy on jest inteligentny, czy nie?

jakby to cos niezwyklego bylo :D :rolleyes:

rzastin 2006-09-07 08:12

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Jeśli po prostu nie 'klei' Wam się rozmowa, to chociaż nie wiem, jakbyś sie starała, to raczej nic z tego nie będzie.

Przeczytaj jakąś ciekawą książkę, która on też lubi, obejrzyj film, poczytaj trochę gazet, jakiś błyskotliwy żart. Pokazuj, że interesujesz się wieloma sprawami.
A tak na marginesie: mądre kobiety wolą mądrych mężczyzn, zaś w drugą strone to różnie działa :rolleyes: ;)

madziunia80 2006-09-08 18:38

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Cytat:

Napisane przez rzastin (Wiadomość 2663127)
Jeśli po prostu nie 'klei' Wam się rozmowa, to chociaż nie wiem, jakbyś sie starała, to raczej nic z tego nie będzie.

Przeczytaj jakąś ciekawą książkę, która on też lubi, obejrzyj film, poczytaj trochę gazet, jakiś błyskotliwy żart. Pokazuj, że interesujesz się wieloma sprawami.
A tak na marginesie: mądre kobiety wolą mądrych mężczyzn, zaś w drugą strone to różnie działa :rolleyes: ;)

W samo sedno :ehem:

rozmowa rozmową, a pomysł ze zdjeciem jest dobry, każdy facet zwraca uwagę na wygląd, nie ma że boli. Ładne zdjecie, poczucie humoru i TY, czyli szczerość...a jeśli tym Go nie zdobędziesz, to Go nie zdobędziesz...
Pozdrawiam

Agnieszka.J 2006-09-08 19:17

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Cytat:

Napisane przez madziunia80 (Wiadomość 2673574)
W samo sedno :ehem:

rozmowa rozmową, a pomysł ze zdjeciem jest dobry, każdy facet zwraca uwagę na wygląd, nie ma że boli. Ładne zdjecie, poczucie humoru i TY, czyli szczerość...a jeśli tym Go nie zdobędziesz, to Go nie zdobędziesz...
Pozdrawiam

Zdjęcia wysłałam i pisze nadal(może jestem w jego typie ale się boi przyznać:-))Szczera to ja jestem od samego początku(nie wiem czy za dużo mu o sobie nie napisałam)A czy go zdobęde czas okaże-chociaż zawsze dostaje to co wybieram;)! Także jestem dobrej myśli ponoć wiara czynie cuda-zobaczymy! Pozdrawiam!!!

Bart 2006-09-08 23:00

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
NIE DA SIĘ !!! Można tylko się umówić przez internet - do prawdziwego poderwania to musisz się z nim spotkać!!! Chyba, że wystarcza ci onet.pl do przyjaźni... Właśnie niedawno byliśmy na weselu przyjaciół, którzy poznali się na chacie :-)

payo_proff 2006-09-08 23:20

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
'Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?'

Nie wiem, może na początek napisz mi na priv ^^

...Tak samo jak dziewczyne, napisz mu tak, aby choć chwile zastanowił się nad odpowiedzią.

Agnieszka.J 2006-09-11 15:48

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Cytat:

Napisane przez Bart (Wiadomość 2675391)
NIE DA SIĘ !!! Można tylko się umówić przez internet - do prawdziwego poderwania to musisz się z nim spotkać!!! Chyba, że wystarcza ci onet.pl do przyjaźni... Właśnie niedawno byliśmy na weselu przyjaciół, którzy poznali się na chacie :-)

Niestety mi przyjaźń nie wystarczy!!! Będe walczyć dalej!!!:-)

madie 2006-09-11 16:47

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Ja w ogóle nie umiem gadać z obcym facetem przez gg :rolleyes: Parę razy próbowałam (tak dla zabawy) ale zawsze trafiałam na idiotów :lol:

haallka 2006-09-11 17:24

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Cytat:

Napisane przez madie (Wiadomość 2690904)
Ja w ogóle nie umiem gadać z obcym facetem przez gg :rolleyes: Parę razy próbowałam (tak dla zabawy) ale zawsze trafiałam na idiotów :lol:

mam takie same doswiadczenia:rolleyes: ale skoro juz go poznalas i piszecie ze soba to jestes na jak najlepszej drodze i nie wiem co jeszcze mozesz zrobic:)

payo_proff 2006-09-11 19:09

Dot.: Jak poderwać inteligentnego faceta przez internet?
 
Cytat:

Napisane przez madie (Wiadomość 2690904)
Ja w ogóle nie umiem gadać z obcym facetem przez gg :rolleyes: Parę razy próbowałam (tak dla zabawy) ale zawsze trafiałam na idiotów :lol:

...a to peszek. Może to Ty jesteś taka wybitnie mądra a nie Ci faceci byli idiotami? :]

Co do tematu: Zapytaj go poprostu czy na chwile obecną coś do Ciebie czuje. Czy choć troche podoba mu się Twoja buzia, czy w jakimś stopniu imponujesz mu charakterem...Tak cieżko zapytac?


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.