Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Forum plotkowe (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Natura (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=136698)

Hosenka* 2006-08-09 20:53

Natura
 
Ponieważ watek "Rossmann" jest czesto "zaśmiecany" gadką o sklepach Natura, zakładam watek poświęcony tej drogerii :D

Tutaj piszcie o promocjach, wklejajcie skany gazetek itp

:cmok:


EDIT: dzieki uprzejmosci MagJi i jej znajomości zasobów internetu, link do strony, gdzie można poczytac o promocjach :D http://www.drogerianatura.pl

ilo16na 2006-08-10 07:11

Dot.: Natura
 
To przepraszam, moja wina,Masz racje snowqueen.

snowqueen 2006-08-10 07:19

Dot.: Natura
 
ilo16na to ma być wątek o drogeriach Natura, bo rossmanowy wątek jest jak to Hosenka ujęła zaśmiecany dlatego założyła osobny... A nie nowy wątek o Rossmanie ;)

Hosenka* to dobry pomysł, ja się przyznam, że sama wrzuciłam tam trochę śmiecia :D i wkleiłam dzisiaj linka do gazetek Natury na ich stronie internetowej.

Hosenka* 2006-08-10 09:20

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez snowqueen
ilo16na to ma być wątek o drogeriach Natura, bo rossmanowy wątek jest jak to Hosenka ujęła zaśmiecany dlatego założyła osobny... A nie nowy wątek o Rossmanie ;)

Hosenka* to dobry pomysł, ja się przyznam, że sama wrzuciłam tam trochę śmiecia :D i wkleiłam dzisiaj linka do gazetek Natury na ich stronie internetowej.

ja tez zaśmiecałam :o

MagJa 2006-08-10 09:35

Dot.: Natura
 
Pytałam na Rossmannowym wątku, ale powtórzę sie tutaj, bo to w końcu o Naturę chodzi. Miała któraś z Was balsam Natura Care? W najnowszej gazetce są na promocji, za 5zł z kawałkiem. Są 3 rodzaje, a wśród nich, jak mniemam, czekoladowy :slina: Warto się skusić?

MagJa 2006-08-10 09:36

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez Hosenka*
Tutaj piszcie o promocjach, wklejajcie skany gazetek itp

Aktualne gazetki są zawsze tu http://www.drogerianatura.pl/
Cudowne Dziecko nie doczytało :p:

agabil1 2006-08-10 09:42

Dot.: Natura
 
dziś po pracy wybieram się do Natury ;)

Hosenka* 2006-08-10 09:48

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez MagJa
Aktualne gazetki są zawsze tu http://www.drogerianatura.pl/
Cudowne Dziecko nie doczytało :p:

doczytało doczytało :p: ale zauważ, ze w watku rossmanowskim pojawiają się gazetki Natury - a to nie jest odpowiednie miejsce dla nich :p:

MagJa 2006-08-10 09:57

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez Hosenka*
doczytało doczytało :p: ale zauważ, ze w watku rossmanowskim pojawiają się gazetki Natury - a to nie jest odpowiednie miejsce dla nich :p:

Co fakt to fakt :ehem:
Ale w sumie możesz od razu podać tego linka w pierwszym poście, co by każdy go od razu widział.

Hosenka* 2006-08-10 10:10

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez MagJa
Co fakt to fakt :ehem:
Ale w sumie możesz od razu podać tego linka w pierwszym poście, co by każdy go od razu widział.

a dodam :D

MagJa 2006-08-10 10:23

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez Hosenka*
a dodam :D

Cytat:

Napisane przez Hosenka*
EDIT: dzieki uprzejmosci MagJi i jej znajomości zasobów internetu, link do strony, gdzie można poczytac o promocjach :D http://www.drogerianatura.pl

Jakaś Ty dowciapna :p::D

Hosenka* 2006-08-10 10:24

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez MagJa
Jakaś Ty dowciapna :p::D

:rolleyes:

Hexxana 2006-08-10 10:55

Dot.: Natura
 
Ale maja ladna strone:D Rossmann tez moglby sie postarac o taka....

Cytat:

Napisane przez MagJa
Pytałam na Rossmannowym wątku, ale powtórzę sie tutaj, bo to w końcu o Naturę chodzi. Miała któraś z Was balsam Natura Care? W najnowszej gazetce są na promocji, za 5zł z kawałkiem. Są 3 rodzaje, a wśród nich, jak mniemam, czekoladowy Warto się skusić

Znowu cos wypatrzylas:admin: z checia dowiem sie takze czesgos wiecej na jego temat:D

Arribeth 2006-08-10 11:54

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez MagJa
Pytałam na Rossmannowym wątku, ale powtórzę sie tutaj, bo to w końcu o Naturę chodzi. Miała któraś z Was balsam Natura Care? W najnowszej gazetce są na promocji, za 5zł z kawałkiem. Są 3 rodzaje, a wśród nich, jak mniemam, czekoladowy :slina: Warto się skusić?

Mam ten czekoladowy balsamik. Ma ładny, chociaż troszkę chemiczny zapach, i do tego niesamowicie trwały. Posmarowałam się pewnego wieczoru i rano było baaaardzo mocno czuć, nie mówiąc już o pościeli. Konsystencja lekka ale nie jakaś koszmarnie rzadka, dobrze się wchłania i nieźle nawilża. Nawet na wysuszone nóżki jest ok.

dankad 2006-08-10 12:47

Dot.: Natura
 
Świetny pomysł z tym odrębnym wątkiem :)
Bardzo fajna ta stronka DN. Dawno tam nie byłam i nie wiedziałam, że mają tam aktualne oferty :) Dzięki za info :D

rzyrafka 2006-08-10 19:54

Dot.: Natura
 
byłam dziś w Naturze przy kleparzu- jakoś nie lubię tego sklepiku :(

MagJa 2006-08-10 20:26

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez rzyrafka
byłam dziś w Naturze przy kleparzu- jakoś nie lubię tego sklepiku :(

Ja też nie przepadam za nim, ale innej Natury w Krakowie nie znam :nie: Jest jakaś jeszcze?

rzyrafka 2006-08-10 20:54

Dot.: Natura
 
daaawnooo temu była na Grodzkiej; i mieli Manhattana :cry:

Hosenka* 2006-08-10 21:00

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez MagJa
Ja też nie przepadam za nim, ale innej Natury w Krakowie nie znam :nie: Jest jakaś jeszcze?

chyba nie ma... kiedyś była na Grodzkiej i na Starowiślnej przy skrzyżowaniu z Dietla ale teraz Aigo tam jest czy coś innego. Kurcze, to nawet ja w moijej miescinie mam 3 Natury i do takie takie "klimatyczne" - nic tylko kupować :rolleyes:

MagJa 2006-08-10 23:44

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez Hosenka*
chyba nie ma... kiedyś była na Grodzkiej i na Starowiślnej przy skrzyżowaniu z Dietla ale teraz Aigo tam jest czy coś innego. Kurcze, to nawet ja w moijej miescinie mam 3 Natury i do takie takie "klimatyczne" - nic tylko kupować :rolleyes:

Też je kojarzę :ehem: W tej przy Grodzkiej nawet często bywałam, choć nigdy nic nie kupiłam, bo drogo było :mad:

martul 2006-08-11 10:41

Dot.: Natura
 
no i fest!!!szukałam ostatnio rexony teens z koralikami i kupiłam bez bo nie byłó.A teraz jest i to tańsz i buuuu:(


taki mały off topic:)

pozdrawiam:*

Hosenka* 2006-08-11 19:19

Dot.: Natura
 
kusiłam się prawie rok i wkońcu skusiłam - kupiłam City Matt'a :rolleyes: zobaczymy co to za "cudo" :cool:

lily_of_the_valley 2006-08-11 19:26

Dot.: Natura
 
Mozecie cos powiedziec na temat kremow do rak Natura Care ?? Jakie sa zapachy ?? I co same o nich sadzicie ??

rzyrafka 2006-08-15 23:05

Dot.: Natura
 
w sobote odwiedziłam przemyską Naturę- mają szafę Essence :slina: i kupiłam wreszcie EDT Fishbone woman :love: bo tutaj to gały na mnie wytrzeszczali jak pytałam o ten zapach :D i w ogóle fajniutko tam :ehem: testery wszystkich zapachów prawie pełne i żadnych braków w kolorówce :)

martul 2006-08-16 08:52

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez rzyrafka
w sobote odwiedziłam przemyską Naturę- mają szafę Essence :slina: i kupiłam wreszcie EDT Fishbone woman :love: bo tutaj to gały na mnie wytrzeszczali jak pytałam o ten zapach :D i w ogóle fajniutko tam :ehem: testery wszystkich zapachów prawie pełne i żadnych braków w kolorówce :)

przmyską tzn w pślu???hehe polecam ja osobiście wole tą na moście bo jest większa i przyjemniejsza

i u nas mają wszystko
pozdrawiam:*

rzyrafka 2006-08-16 18:24

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez martul
przmyską tzn w pślu???hehe polecam ja osobiście wole tą na moście bo jest większa i przyjemniejsza

i u nas mają wszystko
pozdrawiam:*

to jest jeszcze jakaś druga? :D ja byłam w tej obok tej dużej cukierni na takim łukowatym dużym zakręcie (nie znam nazwy ulicy :o)
Równiez pozdrawiam :roza:

martul 2006-08-17 08:52

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez rzyrafka
to jest jeszcze jakaś druga? :D ja byłam w tej obok tej dużej cukierni na takim łukowatym dużym zakręcie (nie znam nazwy ulicy :o)
Równiez pozdrawiam :roza:

to byłaś w tej nowszej lepsiejszej,gdzie nawet darmowe próbki mają i bez problemu dają:P

a druga jest w sumie również koło cukierni ale w centrum i ja się zawsze w niej czuje jak w rossmanie koło bagateli:D

rzyrafka 2006-08-17 09:22

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez martul
to byłaś w tej nowszej lepsiejszej,gdzie nawet darmowe próbki mają i bez problemu dają:P

a druga jest w sumie również koło cukierni ale w centrum i ja się zawsze w niej czuje jak w rossmanie koło bagateli:D

Rzyrafy mają dobry węch :rolleyes: :cool:

Hosenka* 2006-08-17 09:46

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez MagJa
Ja też nie przepadam za nim, ale innej Natury w Krakowie nie znam :nie: Jest jakaś jeszcze?

przypomniałam sobie o 2 miniaturowych Naturach w Krakowie :) Sa zupełnie inne niż te powszechnie znane, bo są malutkie i nie mają pełnego asortymentu: na Tomeksie i przy bazarku na Kocmyrzowskiej :)

rzyrafka 2006-08-17 21:12

Dot.: Natura
 
Cytat:

Napisane przez Hosenka*
przypomniałam sobie o 2 miniaturowych Naturach w Krakowie :) Sa zupełnie inne niż te powszechnie znane, bo są malutkie i nie mają pełnego asortymentu: na Tomeksie i przy bazarku na Kocmyrzowskiej :)

Mówisz o tym w Bieńczycach? Chyba dziś tam byłam (choć nie widziałam zadnego szyldu że to Natura :confused:), to tem przodem do placy ze straganami? musowe cienie Maybellina mają po 18,50 :D
A na Tomeksie to który to sklepik?


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.