Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Forum plotkowe (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Trymer do bikini i nie tylko- czy warto? (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127533)

Klaudka 2006-06-30 11:51

Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
zastanawiam sie nad kupnem trymera z brauna do usuwania i przycinania włosków z bikini, brwi, twarzy. Co o tym sądzicie , czy warto go kupic?

wiecej informacji na stronie brauna :

http://www.braun.com/pl/products/bea...ilkfinish.html

http://uroda.onet.pl/braun/425844,produkty.html

b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe 2006-07-29 17:36

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Sama sie zastanawiam nad tym ... ale nie miałam doczynienia z żadnymi elektrycznymi golarkami itp. Z opisu brzmi fajnie i właśnie czegoś takiego szukam - do przycinania i golenia ;) ale sama nie wiem czy warto ...

Silwena 2008-06-28 01:40

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Witam :o
Szukam Wizażanek używających trymera
Podczepiam się pod stary temat i podpytuje, bo wyszukiwarka wizażowa, wypluła niewiele odpowiedzi, a przed kupnem wolałabym znac jakieś opinie
Czy któras z Was ma właśnie trymer Braun SilkFinish FG 1100 ? albo używa jakichś innej firmy, innych modeli, golarek-trymerów, etc ?
Chcę kupić ten w/w model i licze, że może któraś z Was coś powie :-p W ogóle o tym jak sie Wasze spisują, czy warto inwestować, czy może zostać przy maszynce (nie mam porównania dla tych obu metod, ani wad ani zalet uzywania trymera)
Wolałabym nie spamować i offtopicować, każdego tematu o goleniu i depilacji, chociaż właśnie tam, parę razy spotkałam się z wyznaniem o ich użytkowaniu, więc - ktoś, coś jednak wiedzieć musi :o

Rena 2008-06-28 10:17

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Tez jestem zainteresowana tematem. Link powyzej nie dziala juz (jest sprzed 2 lat), podajcie jakis aktualny oraz ile to kosztuje.

spadam_z_dachu 2008-06-28 11:39

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Silweno, ja mam ten model. Powiem Ci tak... Goli dość dokładnie, a w dodatku zupełnie bezboleśnie. Gorzej jest, jeśli chodzi o odrastanie włosków. Są dość sztywne, grube i brzydkie. W dodatku obrastają Ci dookoła miejsca, w który depilowałaś!!! To jest typowe dla wszystkich tego typu elektronicznych urządzeń. Jeśli się zdecydujesz, to będziesz musiała używać bardzo często, ale i w tym wypadku obrośniesz :(

Ja teraz używam tylko wtedy, gdy potrzebuję...

Silwena 2008-06-28 12:46

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
spadam_z_dachu, dziękuję za odzew, skoro wadą jest gęstszy busz, to jakoś dam radę, w końcu po maszynce też mnie troszkę rozrasta, (np. włoski wychodzą coraz bardziej na uda). Myslę, że może wyjściem by było co jakiś czas woskowac sie u kosmetyczki, ehh.. biedne jesteśmy z tym owłosieniem :( ale kupię skoro, Ty jako uzytkowniczka, wiecej wad nie zauwazyłaś, a trymer Brauna goli jednak dokładnie. A długo go już masz? (czy działa bez zarzutu, czy pod prysznicem mozna go uzywac etc)


Rena, wpisz w Google "trymer do bikini" i wybierz coś dla siebie odpowiedniego (na kieszeń i swoje wymagania/potrzeby)
Ja zamówię ten model o którym wspominałam, ale są jeszcze inne ciekawe propozycje, typu PHILIPS HP 6390 Visash albo Trymer do bikini Revlon RVCL11E z formami do fryzurek ;) Na forum wizażu, kobietki mówiły o trymerach Bikini Perfect- Philipsa, również z wzorkami do fryzurek, znajdziecie w tamtym temacie link do opisu tego urządzonka.

Jest oczywiście wiele innych trymerów, przykładowych kilka podałam, może więcej kobiet się zainteresuje :rolleyes:

spadam_z_dachu 2008-06-28 14:58

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Nie używałam w sumie pod prysznicem, ale kiedyś na mokro próbowałam zgolić brwi i było okej. Nigdy się jeszcze nie zepsuł, baterie trzymają długo. I jest bardzo poręczny :) Mam nadzieję, że będziesz zadowolona.

Silwena 2008-06-28 23:31

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
spadam_z_dachu
ja mam jeszcze do Ciebie takie pytanie :
znalazłam dziś trymer, który można kupić tanio na Allegro, wiem, że urządzenie firmy Braun jest/będzie dobre, ale sie teraz zastanawiam.. poza tym, jestem skłonna zamówić w tym tygodniu już i to moje ostatnie podrygi w kwestii wyboru. moje pytanie w związku z tym : czy ten trymer z Allegro, który widac na obrazku, czy on jest takiej wielkości jak ten Brauna, który masz/ a który ja zamierzam kupić? Tam jest dobre zdjęcie bo kobietka go trzyma, więc łatwo ocenić na tej podstawie wielkość. W ogóle to jako bardziej doświadczona w uzyciu trymera, powiedz, czy jak patrzysz na ten trymer z Allegro i na swój Brauna, to czy skusiłabys się, czy została przy swoim ?
Czekam na odpowiedź :pazurki:

spadam_z_dachu 2008-06-29 08:36

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Zmierzyłam nawet ten mój trymer, ma 14 cm (ten z aukcji- 17). Tu akurat nie taka duża różnica. Pozostaje kwestia nożyków. W trymerze Brauna mam 2 do wyboru: do mniej i bardziej dokładniejszego golenia. Tu, niestety, masz tylko jedną, którą wykorzystasz do tego mniej dokładnego golenia. Ja potem poprawiam taką "mniejszą" końcówką ;) Nie wiem, ja bym raczej nie kupiła, szczególnie, że na takich "niefirmowych" rzeczach już mi się zdarzało przejechać. Ale tanio jest, a może Ci się spodoba?

Silwena 2008-06-29 11:57

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Ty mi z nieba spadłaś, a nie z dachu, z tymi Twoimi radami :-p

co firmowe to firmowe, a mój depilator Brauna jest tak samo sprawny jak i po zakupie, mimo ze minely 3 lata odkad nim zajeżdżam nogi :D To dobra firma. A te nożyki, masz rację, to najważniejsza rzecz. Trymer ma miec właśnie minimum dwie długości (gładko i jakieś milimetry), więc zostaje przy zakupie BRAUN FG 1100. Nie chcę się w sumie naciąć na jakiś paździerz, nawet za takie psie pieniądze, jak oferują na Allegro.

Dzięki, spadam_z_dachu, za podanie wymiarów i odpis :dziekuje-kwiatek:

spadam_z_dachu 2008-06-29 12:23

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Ale piękny komplement :D

Silwena 2008-06-29 14:51

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Po prostu jestem Ci wdzięczna, że się tu odezwałaś :o


ps/ nikt się już więcej nie interesuje tym tematem?
piszcie dziewczyny, pytajcie jak coś ;)

skrawka 2008-07-03 17:57

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Silwena: i jak się spisuje trymer? Zastanawiam się nad zakupem. I zamawiałaś na allegro czy w jakimś sklepie osobiście kupowałaś? Duża różnica w cenie?
Pozdrawiam

Silwena 2008-07-03 18:15

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Cytat:

Napisane przez skrawka (Wiadomość 8093137)
Silwena: i jak się spisuje trymer? Zastanawiam się nad zakupem. I zamawiałaś na allegro czy w jakimś sklepie osobiście kupowałaś? Duża różnica w cenie?
Pozdrawiam

Hej! Dopiero będę zamawiać, musze sie na razie z innymi aukcjami/płatnościami uporać, wtedy trymera pochwycę. U mnie, w sklepach stacjonarnych, nie mają tego modelu, a ja nie chce innego, nawet tańszego. Na allegro z kolei, nie ma co liczyć, te taniutkie na pewno maja ujowe ostrze, a mi zależy na dobrych nożykach-dokładności-precyzji. Powodzenia, skrawka, w zastanawianiu się ;) Napisz później nad jakim trymerem rozmyślasz.

skrawka 2008-07-03 18:37

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
O jaka szybka odpowiedź, dzięki ;)
Zastanawiam się też nad golarką elektryczną philipsa. Na allegro (nie wiem czy moge podać bezpośredni link do aukcji) jest "Golarka Damska PHILIPS HP 6306 następca HP 6317 " za 67,00 zł + koszty wysyłki oczywiście. A na sronie, którą podałaś, sprawdziłam z ciekawości, to jest ale starsza wersja, właśnie 6317 za 108,00 zł + k.p. Hmm więc jednak wolałabym pod tym względemallegro. Może pojadę jutro do media markt i się rozejrzę i za trymerem i za golarką.
Miłego dnia :)

Silwena 2008-07-03 20:24

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Tak, co do tej aukcji, o której piszesz, to owszem, na pewno jest solidna firma, zarówno golarki jak i sprzedajacy. Wiesz, skrawka, co jest najgorsze ? Że ja już nie chce trymera :D chce tą golarke z Allegro :slina: tylko jakie ona ma wymiary musze znalezc, bo tu nie widze parametrów technicznych. Może Ty znasz? Ja już nie wiem, co chcę :crazy:

Musiałaś mi o tym mówić ?????

zgłupiałam :D :bounce:

PS/ przyjemnego łażenia po sklepach, skrawka !

skrawka 2008-07-04 15:18

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
1 załącznik(i/ów)
Znalazłam na innej aukcji takie zdjęcie, ale jest to starszy model: 6317, wymiarów nie ma chyba nigdzie, ale porównanie do wielkości dłoni jest.
Policzyłam, że jakbym zamówiła na allegro wspomnianą wcześniej golarkę to zapłaciłabym z kosztem wysyłki DHL i opłatą na poczcie (2,50 :D też pieniądz) 84,50 zł. Zobacze czy opłaca się kupić na allegro. Zdam relacje co zobaczyłam w mm.
Pozdrawiam :)

Edit:
Wróciłam. I o tym co zastałam w mm to tylko kojarzy mi się :"kiła i mogiła" :D Jedna golarka nieznanej firmy 30 coś zł. Były też philipsa i brauna, ale od 140 ileś zł. Były też po 425 zł:rolleyes: Z trymerami podobna sprawa. Albo nieznane firmy za grosze, albo bardzo drogie sprzęty. Także ja wybiorę allegro.

Silwena 2008-07-04 18:10

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
skrawka zdaj relacje :ehem:
chyba zamówie ta golarkę, w końcu odstawiłam depilator, wiec golarka, zamiennie z maszynkami, się przyda do nóg. Skoro taka nieduża to i w okolicach bikini da się nią lawirowac, pewnie nawet bez problemu. O ile w 7 dni (bo za tyle konczy się aukcja) dam radę pozapłacac wszystko i jeszcze mi zostanie, to kupię. :-p

fota genialna, bardzo ułatwiła poznanie "na oko" parametów, dziekuje :dziekuje-kwiatek:

skrawka 2008-07-04 18:31

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
A depilator philipsa też mam w domu. Leży w szufladzie, bo nie umiem się kaleczyć w imię gładkich nóg. Co dopiero bikini albo pachy. Myślałam, że zniosę ten ból a tu zonk. Mam tylko nadzieję, że ta golarka goli jak maszynka, na zero.

Silwena 2008-07-09 10:51

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Ehh, no ja się rozmyśliłam jak na razie. W ogóle nie kupuje ani trymera, ani golarki. TŻ stwierdził, że spokojnie można się na razie bez tego obejść. No i ma rację, bo ja na razie fiksowałam, a mam teraz sporo innych wydatków, więc na razie się obędzie. Maszynka nie gryzie.. Ehh, a taka byłam napalona.. :1wsciekly
Powodzenia, skrawko, z zakupem. Ja swój odkładam jednak.
Do miłego :bunia:

ps/wyedytowałam we wcześniejszych postach linki do aukcji i sklepów,
wedle pkt 12stego regulaminu, to reklama, która jest zakazana.
p o z d r a w i a m.

beatakob 2008-07-09 12:17

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
.

skrawka 2008-07-10 13:35

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
beatakob a głośno ta golarka chodzi?

beatakob 2008-07-10 14:27

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Cytat:

Napisane przez skrawka (Wiadomość 8173201)
beatakob a głośno ta golarka chodzi?

Porównałabym to z suszarką :-)

skrawka 2008-07-10 15:11

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Cytat:

Napisane przez beatakob (Wiadomość 8173910)
Porównałabym to z suszarką :-)

ło jezuśku :D najpierw pomyślałam sobie że to głośno, ale przecież każda suszarka głośno chodzi, moja prawie jak odkurzacz ;)no ale dzięki za odp.

anetkasm 2008-07-26 13:43

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
a ja mam z tym trymerem brauna problem... ta większa głowica mi sie zacieła nie wiem czemu. zawsze ją po każdym goleniu czyscilam i nagle te poruszające się ząbki nie chcą się ruszac w jedną strone. jak je przesune palcem, to zalaczajac golarke one przesuwaja sie w drugą strone ale juz spowrotem znow nie.... co sie moglo stac :(

kola90 2008-07-26 19:53

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
http://allegro.pl/item406718804_stro...zo_tanio_.html :ehem:

ala361 2008-07-27 10:57

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Ja kilka lat temu kupiłam depilator Brauna i nakładkę golącą do niego. Popsuła się już po miesiącu. Nie uznali gwarancji, ponieważ w środku były plastikowe elementy głowicy (czy coś takiego), a na to nie ma gwarancji. Nigdy więcej Brauna!!!!!!!!!!

Właśnie kupiłam na allegro golarkę Philipsa PH 6306.
Mam nadzieję, że to dobry zakup.

Kolezanka ma golarkę Philipsa kupioną 8 lat temu i ciągle sprawna.

Silwena 2009-01-06 18:12

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Cytat:

Napisane przez ala361 (Wiadomość 8369275)
Ja kilka lat temu kupiłam depilator Brauna i nakładkę golącą do niego. Popsuła się już po miesiącu. Nie uznali gwarancji, ponieważ w środku były plastikowe elementy głowicy (czy coś takiego), a na to nie ma gwarancji. Nigdy więcej Brauna!!!!!!!!!!

Właśnie kupiłam na allegro golarkę Philipsa PH 6306.
Mam nadzieję, że to dobry zakup.

Kolezanka ma golarkę Philipsa kupioną 8 lat temu i ciągle sprawna.


ja mam brauna depilator z 5(?) lat, no chyba wiecej, ale gdzies kolo 5 i działa jak szalony :)
po prostu źle trafiłaś, albo nieumiejętnie korzystałas/konserwowałaś/przechowywałaś
róznie mogło być ;)

ja kupiłam Philipsa HP6390, zobaczymy jak sie bedzie spisywał

a Twój, ala361 jak tam służy?

ps/rzadna z Was się nie trymeruje? :-p straszna tu cisza

Arethaf 2009-01-06 18:30

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Ooo dobrze, że taki wątek jest, bo ja też jeszcze chętnie poczytam coś o trymerach- sama mam w planach zakup. I chyba wybiorę Philipsa.
Moja koleżanka ma co prawda Brauna, ale jest bardzo zadowolona!

Silwena 2009-01-06 18:40

Dot.: Trymer do bikini i nie tylko- czy warto?
 
Witaj Arethaf
już troszke tu dziewczyny zaczęły pisać
ja też z chęcią zdam relacje z pierwszych dwóch/trzech użyć
porównasz sobie, przemyslisz i podejmiesz decyzje

mam nadzieję, że więcej dziewczyn zacznie tu pisać :p:


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.