Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Galeria makijażu - moje makijaże (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   zieleń i złoto ;-) (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=87864)

Varinia 2005-12-20 09:54

zieleń i złoto ;-)
 
5 załącznik(i/ów)
Tym razem zieleń + złoto. Ale muszę się wam do czegoś przyznać;) . Makijaż nałożyłam na inny, tzn. na brązowo- złoty z wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=87730 , ja temtego nie zmyłam, czyli bazą są cienie których użyłam tam (złoto, brązy...). Nałożyłam na to dodatkowo dwa cienie zielone:
ARTDECO nr 250
SEPHORA nr 006 M
oraz dodałam trochę cienia złotego sypkiego w kulce (jakaś hiszpańska firma, nazwy nie umiem odczytać, bo tak napisane:confused: )

Generalnie gdy robię zielony makijaż to zawsze łamię tę zieleń brązem, tak więc mogłam nałożyć te cienie z powodzeniem na tamten makijaż, tym razem kolejność nakładania po prostu jest inna :-)

L_V 2005-12-20 09:56

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Piękny makijaż. Ja niestety nie mam ani brązowych ani zielonych oczu, więc zieleń chyba niezbyt mi pasuje. Pozazdrościć możliwości!!!

PS piękny kształt brwi

Varinia 2005-12-20 10:05

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
3 załącznik(i/ów)
L V dziękuję:cmok:, z pewnością masz inne możliwości, których ja z kolei nie mam:ehem: .
Dodaję jeszcze dwa zdjęcia oraz zdjęcie cieni.

mamkota 2005-12-20 10:10

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
L V : Ja mam niebiesko-szare oczy i najbardziej mi pasuje właśnie zieleń. Więc warto spróbować!

L_V 2005-12-20 10:15

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
:( No teraz to już zupełnie mnie załamałaś. Bardzo podobaj mi si takie makijaze w kolorach ziemi, ale sama mam oczy stalowoszare, wiec brazy i zielenie odpadaja + oko wzglada na zmeczone. Mam zamiar poeksperymentowac z odcieniami turkusu, zobacze co wyjdzie

manolita 2005-12-20 13:19

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Slicznie wyglądasz w tym makijażu.
Technicznie jest wykonany bez zarzutu :) Super!

Skusisz się kiedyś pokazać całą twrarz?

Varinia 2005-12-20 14:37

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Cytat:

Napisane przez manolita
Skusisz się kiedyś pokazać całą twrarz?


No mam nadzieję, że kiedyś to nastąpi, teraz nie mam odwagi:-) .

P.S. Dziękuję za miłe słowa:cmok:

vanilla_sky 2005-12-20 19:11

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
wow, jakie piekne oczy! wykonanie bez zarzutu, nawet konturowka wewnatrz swietnie Ci pasuje.

Pomadka 2005-12-20 21:33

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Bardzo fajny makijaż. Podoba mi się kolor cienia. :)

:roza:

Varinia 2005-12-20 21:34

Cytat:

Napisane przez vanilla_sky
wow, jakie piekne oczy! wykonanie bez zarzutu, nawet konturowka wewnatrz swietnie Ci pasuje.

Dzięki:cmok:. Lubię czarną kreskę wewnątrz, czuję sie wyraźniejsza.

Dziękuję Maju:cmok: . Masz piękne imię:-)

villemcia 2005-12-20 21:49

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
bardzo ladny makijaz...

a ta zielen jest sliczna :)

destiny666 2005-12-20 22:08

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Masz bardzo ładnie wyregulowane brwi:) Makijaż jest super, ale prosze, pokaż Nam całą buźkę;)

Varinia 2005-12-20 22:15

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Cytat:

Napisane przez destiny666
Masz bardzo ładnie wyregulowane brwi:) Makijaż jest super, ale prosze, pokaż Nam całą buźkę;)

Chciałabym, ale nie mam jeszcze odwagi. Obiecuję jednak, że to przemyślę;)

virka 2005-12-20 22:59

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Bardzo mi się podoba. Ślicznie pomalowane oczka! Super. :D

CzarnyElf 2005-12-21 06:04

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Slicznie pomalowane oczy-podoba mi sie kolor cienia:)
:)

mona1978 2005-12-21 06:43

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Powalające oczy - co do samego makijażu ai jego wykonania zarzutów brak :D

:cmok:

grin_ajz 2005-12-21 21:38

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
dla mnie idealnie :) doskonale ten makijaz podkresla twoje piekne oczka i wiesz dokladnie jak wydobyc ze spojrzenia to cos ;-)
kocie oczko to jest to co lubie najbardziej ;):ehem:

rachela 2005-12-22 21:22

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Piękne oczy, piękny makijaż. Powtarzać się nie lubię, ale - piękny (mój ulubiony :D) kolor cieni. Ładne cieniowanie, świetnie wytuszowane rzęsy, idealne brwi.
Ach, czekam na więcej :)

P.S. Też jestem maniaczką kreski po wewnętrznej stronie oka :D

KasiaKatarzynka 2005-12-22 21:50

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
zieleń nałożona na brąz + kreska 'wewnątrz oka' - dla mnie cudo [być może dlatego, że sama robię podobnie ;)]

kroofk@ 2005-12-25 13:33

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Świetnie, wykonanie idealne. A brwi:love:.

justyce 2005-12-26 22:22

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
bardzo ladny makijaz.
swietnie pasuje do koloru twoich oczu.. :)

Beekeeper 2005-12-27 05:39

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
varionio, nie wiem czemu, ale jak dla mnie masz takie typowo bollywoodzkie oczka;) Ten makijaż tez mi sie tak kojarzy, choc moze już nie jest tak efektowny... Przyczepie się, ze brakuje mi lepszego roztarcia górnej powieki, ewentualnie jakiegos rozjasniacza pod łukiem brwiowym...

A ten sypki cień w kulce, to zapewne kupiony w Hiszpanii, ale NIE hiszpański:) Carlo di Roma, tez mam cos z tej firmy, jest jak sama nazwa wskazuje-włoski.
Pozdr.:)

Varinia 2005-12-27 10:37

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Cytat:

Napisane przez Beekeeper
varionio, nie wiem czemu, ale jak dla mnie masz takie typowo bollywoodzkie oczka;) Ten makijaż tez mi sie tak kojarzy, choc moze już nie jest tak efektowny... Przyczepie się, ze brakuje mi lepszego roztarcia górnej powieki, ewentualnie jakiegos rozjasniacza pod łukiem brwiowym...

A ten sypki cień w kulce, to zapewne kupiony w Hiszpanii, ale NIE hiszpański:) Carlo di Roma, tez mam cos z tej firmy, jest jak sama nazwa wskazuje-włoski.
Pozdr.:)

:-) no może i mam bollywoodzkie oczka, chociaż moim zamierzeniem w tym wypadku nie było stworzenie takiego efektownego bollywoodzkiego makijażu. Jeśli chodzi o roztarcie, mnie się wydaję, że ono jest dobre a i rozjaśniacz przecież jest pod łukiem.

A propos cienia w kulce, faktycznie teraz się dopatrzyłam, że jest napisane Carlo di Roma. Ale nie są one kupione w Hiszpani, tylko made in Spain, jak jest napisane na opakowaniu. Więc ok, być może są to włoskie cienie wyprodukowane w Hiszpani:-) .

Siuniaaa 2008-03-01 18:55

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Cytat:

Napisane przez Varinia (Wiadomość 1061319)
Tym razem zieleń + złoto. Ale muszę się wam do czegoś przyznać;) . Makijaż nałożyłam na inny, tzn. na brązowo- złoty z wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=87730 , ja temtego nie zmyłam, czyli bazą są cienie których użyłam tam (złoto, brązy...). Nałożyłam na to dodatkowo dwa cienie zielone:
ARTDECO nr 250
SEPHORA nr 006 M
oraz dodałam trochę cienia złotego sypkiego w kulce (jakaś hiszpańska firma, nazwy nie umiem odczytać, bo tak napisane:confused: )

Generalnie gdy robię zielony makijaż to zawsze łamię tę zieleń brązem, tak więc mogłam nałożyć te cienie z powodzeniem na tamten makijaż, tym razem kolejność nakładania po prostu jest inna :-)

Pięknie ;) a do tego ten kształt brwi mm:)

MONIKA1850 2008-03-01 21:00

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Pieknie:eek::D

Del 2008-03-02 08:00

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Bardzo ładny i mocno podkreślający oczy makijaż :ehem:

emalia30 2009-11-14 16:08

Dot.: zieleń i złoto ;-)
 
Bardzo mi się podoba,sama kocham łączenia złota i zieleni ,po za tym masz mega długie rzęski ;)!


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.