Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Forum plotkowe (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Kondycja fizyczna. (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=91303)

londo 2006-01-08 13:57

Kondycja fizyczna.
 
Jestem typowym leniem sportowym, zawsze wolałam się uczyć niż biegać itp. Zbyt dużo wysiłku mnie to kosztowało. Jednakże w moim wieku to już trzeba dbać o kondycję. Chodziłam trochę na siłownię ale niestety, troszkę się przetrenowałam. Kręgosłupek powiedział dosyć:(.
Co Wy robicie dla poprawienia kondycji fizycznej?

Madia 2006-01-08 14:01

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Na razie tylko ćwiczenia wzmacniające i rozciągające (pompki, przysiady i takie tam) ale muszę coś zrobić z kondycją bo jak tylko się przebiegnę kawałek to już mnie zadycha bierze heheh :D ale to jak się ociepli :>

HulaGirl 2006-01-08 14:18

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Ja się o kondycje nie muszę martwic. Mój sposób to treningi 4 razy w tygodniu, a oprócz tego normalny w-f w szkole. Dodatkowo mecze w weekendy i kondycja sama się pojawiła ;)

Momo 2006-01-08 15:08

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Londo - nie obraż się ,ale trochę mnie rozśmieszyło to co napisałaś.Podobno nie masz kondycji:D Ale w innym wątku piszesz,że przerzuciłaś tonę węgla.To chyba nie jest jednak tak żle z Twoją kondycją hihihi:D

Lovisa 2006-01-08 15:10

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Kurde, jak ja bym przerzuciła tonę węgla, to nie tylko kondycję bym miała, ale i łapy jak tarzan :sol:

Marti_ 2006-01-08 15:13

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
A u mnie z kondycja nie jest źle:D ,choc zawsze moze byc lepiej;) kiedys regularne treningi, mecze, wf-y zrobily swoje, wiec do tej pory staram sie ruszac jak najwiecej,choc nie zawsze jest na to czas:rolleyes: szkoda tylko, ze nie poszlam na AWF(wzgledy zdrowotne),ach...zazdrosz e tym co tam studiuja...:o

coca_cola 2006-01-08 15:27

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
u mnie z kondycja tez nie najgorzej, ale przyznam, ze tluszyku troche mam.. :ehem: coz.. kondycja zostala po tym jak kiedys trenowalam bieganie..:rolleyes: teraz sie staram o pozbycie tluszczu i bedzie lux :)

Ami 2006-01-08 15:31

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
U mnie z kondycją marnie, lepiej z wytrzymałością mięśni. 2 razy w tygodniu chodzę na aerobik. Wolałabym 3, ale na razie nie starcza mi czasu. :( A w lecie jeszcze dochodzi rower.

tygrysiatko18 2006-01-08 15:39

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
u mnie jest z nia swietnie :) trzy razy w tygodniu mam trening (koszykowka) do tego dwa razy w tygodniu mam basen (studia wymuszaja) i raz w tygodniu gre zespolowa (w tym semestrze jest to siatkowka) no i weekendy gramy z druzyna mecz ligowy :)

aha od przerzucania wegla kondycji sie nie wyrobi, co najwyzej sile miesni :)

Ami 2006-01-08 15:41

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Cytat:

Napisane przez tygrysiatko18
u mnie jest z nia swietnie :) trzy razy w tygodniu mam trening (koszykowka) do tego dwa razy w tygodniu mam basen (studia wymuszaja) i raz w tygodniu gre zespolowa (w tym semestrze jest to siatkowka) no i weekendy gramy z druzyna mecz ligowy :)

aha od przerzucania wegla kondycji sie nie wyrobi, co najwyzej sile miesni :)

No, no, no... Jestem pełna podziwu. :)

tygrysiatko18 2006-01-08 15:46

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Cytat:

Napisane przez Ami
No, no, no... Jestem pełna podziwu. :)

zapomnialem o zajeciach z gimnastyki :( ale z tego wszystkiego tylko na kosza chodze bo lubie :) no miedzy przydalo by sie gdzies jeszcze silownie wcisnac :)

jessy 2006-01-08 15:48

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
U mnie z kondycją nie jest w sumie najgorzej - treningi, a do tego codziennie godzina kardio.

zalika 2006-01-08 15:50

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Moja kondycja na dziś dzień jest bardzo, bardzo kiepska. Ale już niedługo zabiorę się za siebie, zacznę chyba od zwykłych spacerów, bo tak szybko do formy nie wrócę. W wakacje to miałam kondycję, przynajmniej 2 razy w tygodniu wycieczka rowerowa po 30 km, spacery, dużo ćwiczyłam, ale to dawno było... :(

aniielica 2006-01-08 16:13

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Oj moja kondycja woła o pomstwę do nieba:/ Nie chce mi się bo leń ze mnie. Miałam chodzić na aerobik, ale nie chciało mi się iść zapisać. Na basen tez nie chodze regularnie, bo mi się nie chce. Ale od dzisiaj zaczynam cwiczyć, bo strach pokazac komukolwiek mój brzuch, a wiosna się zbliza...

vanilla_sky 2006-01-08 17:24

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
u mnie nie za bardzo;) chociaz staram sie o siebie dbac i w dobrych okresach chodze na silownie 3 razy tygodniowo, czasem wiecej. niestety mam ten problem, ze moje miesnie bardzo szybko wracaja do stanu flaczkowego, jesli tylko przestaje cwiczyc chocby na chwile. a gdy cwicze bardzo powoli cokolwiek sie zmienia. jednym slowem nie mam atletycznego ciala i miesnie rozrastaja/ wzmacniaja mi sie baaardzo powoli, mimo calkiem porzadnych treningow.

lain 2006-01-08 17:39

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
mysle, ze z moja kondycja nie jest tragicznie. 8 razy w miesiacu silownia, w dni bez silowni stepper, brzuszki i takie tam, czasem jakis park wodny czy cos w tym stylu. TŻ ciagnie mnie na wspinaczke, ale cos nie jestem przekonana...

margitta 2006-01-08 17:40

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Ja jestem takim leniem, że nie tylko mi się nie chce ruszać, ale i uczyć:rolleyes:

Ale regularnie:
w zimie jeżdże na snowboardzie (staram się co weekend)
w lecie jeżdże konno
jak jest w miare ciepło jeżdże na wycieczki rowerowe
jak zimno rowerek w domku + muzyka

codzienne spacery z psem (i tak muszę:rolleyes:)


Lubię też wybrać się na łyżwy, albo dłuugi spacer:)


Więc nie jest najgorzej.

roksanka 2006-01-08 17:49

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
u mnie jest nie źle ale jak porównam z tym co był kiedyś to raczej nie mam się co cieszyć. mam mniej czasu, a jak juz nie mam nic do roboty to wole iść na piwko ze znajomymo albo poczytać. chodze na basen i czasami biegam, i to wszytsko. do zeszłego roku codziennie biegałam i robiłam brzuszki ale na czas nauki do matury zrobiłam sobie przerwę i już niestety od tamtej pory przestalam byc regularna. przydałoby się to zmienic... żey tylko mi się chciało:o

desti 2006-01-08 17:51

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
z moja kondycja cienko... oj cienko... moze jakies miesnie jeszcze przezyly ;) ale rozleniwilam sie straszliwie... a w sumie tak bym chciala na basen... i pocwiczyc albo towarzystwo do tego bo jakos tak samej trudniej sie ruszyc... przydlaby mi sie kopniak w cztery litery...

evfka 2006-01-08 18:12

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Oj u mnie to gorzej jest jak przychodzi zima, tracę zapał do ćwiczeń, zbieram tłuszczyk na zimę aby mi zimno nie było.
Jak jest ciepło to jeżdżę rowerkiem prawie codziennie, ćwiczę codziennie brzuszki i staram się chodzić na długie spacery.
Zimą coraz rzadziej ćwiczę brzuszki, więcej tańczę i rzadziej chodzę na spacery. No cóż aby do wiosny:ehem:

GosikK 2006-01-08 18:25

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Ja też jestem leniuszkiem i ciężko mi się zebrać, żeby cokolwiek ze sobą zrobić. Mam zamiar zacząć biegać i mam nadzieje, że mi się w końcu uda:D

tygrysiatko18 2006-01-08 18:27

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Cytat:

Napisane przez desti
z moja kondycja cienko... oj cienko... moze jakies miesnie jeszcze przezyly ;) ale rozleniwilam sie straszliwie... a w sumie tak bym chciala na basen... i pocwiczyc albo towarzystwo do tego bo jakos tak samej trudniej sie ruszyc... przydlaby mi sie kopniak w cztery litery...

<Kopniak_w_cztery_liter y> i do roboty ;)

jowisia 2006-01-08 20:22

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Ja juz sie tak zapuscilam, ze glowa mala. Nawet w pracy zwrocili mi uwage, ze mam "niezly brzuszek" ;) (to byl podtekst do poswiatecznego balona). Koniec z lenistwem ( zawsze go bylo za duzo) po sesji zapisuje sie na areobik na mojej uczelni i regularnie na niego biegam!! Nie ma wymowek! :D A w domu Callanetics w video.

Moniquee 2006-01-08 21:02

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
ja od siebie bym mogła tylko dodać: "A co to wogóle jest kondycja fizyczna??"

szkoda że się jej nie nabiera siedząc przed komputerem bo spędzam tu tyle czasu że z kondycją nie było by żadnego problemu ... :)

jowisia 2006-01-08 21:04

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Monique, mialam to samo, ale stwierdzilam, ze czas sie wziac za siebie, bo kiedys ( za kilka lat bede bardzo tego zalowac). Lato sie zbliza wielkimi krokami, trzeba sie ruszyc;) No a poza tym, nie tylko dla ciala, ale tez dla zdrowia : serduszko, pluca, wszystko. Ja sie od lutego zabieram na ostro.

Juda 2006-01-08 21:43

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Cytat:

Napisane przez Lovisa
Kurde, jak ja bym przerzuciła tonę węgla, to nie tylko kondycję bym miała, ale i łapy jak tarzan :sol:

:rotfl: Loviso... Jesteś boska :)

monyczkaaa 2006-01-08 21:50

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Cytat:

Napisane przez Juda
:rotfl: Loviso... Jesteś boska :)

widzę, że KWA w modzie :lol:

Lovisa 2006-01-08 21:53

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Cytat:

Napisane przez Juda
:rotfl: Loviso... Jesteś boska :)

:cmok:

Juda 2006-01-08 21:55

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Cytat:

Napisane przez monyczkaaa
widzę, że KWA w modzie :lol:

No ba:) KWA- dzieki Ci Panie za gg... :P Monia :*:*:*:*

Juda 2006-01-08 21:55

Dot.: Kondycja fizyczna.
 
Cytat:

Napisane przez Lovisa
:cmok:

Caaaałuj mnieeee.... To taka piękna graaa... :)


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:07.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.