Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Forum plotkowe (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86915)

MonikaM1 2005-12-13 22:43

Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Witam, zamierzam kupić solarium do własnego salonu fryzjersko-kosmetycznego i zastanawiam się, czy kobiety preferują bardziej leżenie i odpoczywanie na solarium leżącym czy bardziej zachęca wizerunek stojącej tuby równomiernie opalającej i bardziej higienicznej? nie bierzmy pod uwagę mocy lamp :-)

aleksandra999 2005-12-13 22:50

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Żadne ;)
Żartuję oczywiście,wiem,że takie są potrzeby rynku-skwarek przybywa :)

MonikaM1 2005-12-13 22:50

Solarium - lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Witam, zamierzam kupić solarium do własnego salonu fryzjersko-kosmetycznego i zastanawiam się, czy kobiety preferują bardziej leżenie i odpoczywanie w solarium leżącym czy bardziej zachęca wizerunek stojącej tuby równomiernie opalającej i bardziej higienicznej? nie bierzmy pod uwagę mocy lamp :-)

Juda 2005-12-13 22:53

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Cytat:

Napisane przez aleksandra999
Żadne ;)
Zartuję oczywiście,wiem,ze takie są potrzeby rynku-skwarek przybywa :)

Madralo :atyaty:
:)

Gdzie nie spojrzę- Ola i ten spaczony humor:)

mamkota 2005-12-13 23:00

Dot.: Solarium - lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Ja zdecydowanie wolę solarium stojące, ze względów higienicznych, czuję się pod tym względem bardziej komfortowo. Jednak takie stanie jest troszkę męczące i moje koleżanki zdecydowanie wolą solaria leżące. I wydaje mi się, że tak też wybiera większość kobiet.

adzia2 2005-12-13 23:24

Dot.: Solarium - lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Ja opalam się na solarium okazjonalnie, ale zawsze np przed sylwestrem kiedy jest wielki tłok do tego, gdzie opala się na stojąco nie ma kolejki. Jeśli chodzi o higienę, to nigdy nie miałam obaw, bo wszystko było dokładnie dezynfekowane przed wejściem następnej osoby

MonikaM1 2005-12-13 23:26

Dot.: Solarium - lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
dziękuje za odpowiedż, myśle, że to prawda i rzeczywiście lepiej sobie poleżec i odpocząc w tym czasie niż sie zmeczyc staniem :)

Ash 2005-12-13 23:44

Dot.: Solarium - lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Ja zawsze jestem lepiej opalona, rowniej po stojacym i wole takie :-)

bardotka_a 2005-12-14 00:44

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Stojące?? Pierwsze słysze
Bardziej polecałabym opalanie natryskowe

aleksandra999 2005-12-14 01:11

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Cytat:

Napisane przez Juda
Gdzie nie spojrzę- Ola i ten spaczony humor:)


E tam,przesadzasz,udzielam sie skromnie :-)
Bardotko,pytanie Moniki dotyczy solarium,łóżka są bardziej popularne,pewnie ze wzgledu na cenę.

1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab 2005-12-14 01:39

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Gdybym korzystala- wolałabym stojace :ehem:

maja_s 2005-12-14 07:34

Dot.: Solarium - lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
ja tez wole stojace nigdy nie chodze dluzej niz na 15 minut i wiem ze da ise wytrzymac papa

aptekus 2005-12-14 07:44

Dot.: Solarium - lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
zdecydowanie wole stojace, po pierwsze chigiena a po drugie chyba skóra lepiej to znosi..

pamiętam, że jak chodziłam na leżące to miałam wiecznie poparzone pośladki...:o

papryczka 2005-12-14 07:46

Dot.: Solarium - lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
ja korzystam na zmiane - raz ze stojacego, innym razem z lezacego... ale z tego co zauwazylam, to lezace ciesza sie znacznie wieksza popularnoscia. :cool:

cypressangel 2005-12-14 07:49

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Ja rzadko bywam na solarium, ale jak już jestem to wolę opalać się w tubie - uważam, że lepiej tak się opalam - bardziej równomiernie. Ale to kwestia gustu, bo np. moja siostra woli wyciągnąć się na łóżku a nie stać przez te kilka minut.

Olunia90 2005-12-14 07:49

Dot.: Solarium - lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Ja tez chodze okazjonalnie(jak juz musze:D )przed jaks impreza itp.
I jezeli chodzisz np.raz w miesiacu do zdecydowanie łózko stojace,bo na takmi łozku gdzie lezysz łatwiej sie poparzyc a wiadomo,ze jak pojdziesz raz w miesiacu na 15 min to jakies poparzenie moze beda to jeszcze zalezy od Twojej skory,ale ja i tak wole stojace no i ze wzgledow higieny jest lepsze.:ehem:

mosquito 2005-12-14 07:51

Dot.: Solarium - lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
...

soulsweeper 2005-12-14 08:48

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Jak już korzystam, to wolę się wyciągnąć i tak poleżeć.

ooliwka 2005-12-14 09:16

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
stojące- ładniej opala bardziej higienicznie:-)
ale naprawde trudno ustać tam 10min raz prawie padłam pani pusciła mnie po 4 osobach było tak ciepło że sama musiałam wyjść a potem siedziec na podłodze i dochodzić do siebie a byłam tylko 5 min!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie musze mówić że z daleka omijam ten salon i ogólnie solaria:D

Gabi2 2005-12-14 15:33

Dot.: Solarium - lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
a ja nie lubie stojącego, wole wygodnie sie położyć a nie stać i stać...zresztą na leżącym wygodniej mi włosy schować

PięknaCzarna 2005-12-14 15:56

Dot.: Solarium - lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Stojące opala równomiernie, ale ciężko jest wystać i mało ich w porównaniu ze standartowymi.
Leżące jest fajne-można odpocząć, poleżeć w ciepełku, ale zawsze jestem nierównomiernie opalona.:mad: Aptekus pisała o poparzonych pośladkach, a ja mam zawsze blade boki i właśnie też czerwoną pupę!:(
Potem na basenie głupio to wygląda- jak lampart!:p:

Izunia86 2005-12-14 17:13

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Ja rowniez wole stojace (zdecydowanie) Biorac pod uwage pozniejsza rownosc opalenizny to stojace najlepsze jak dla mnie .

ewciaP 2005-12-14 18:16

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
ja jesli juz sie wybiore na solarium to wole jednak polezec, ale zawsze posladki mam poparzone choc opalam sie krotko do 7min.max

lorinka 2005-12-14 19:17

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
no właśnie - ile czasu powinno się opalać za pierwszym razem i w jakich odstępach czasu powinno się chodzić na solarium, żeby się ładnie opalić? Ja jeszcze nigdy tam nie byłam i nie wiem nic o tym, a Wy tutaj widać doświadczone z solarium jesteście... :D Doradźcie Lorince :D :*

Izunia86 2005-12-14 19:22

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Na pewno nie wolno isc za pierwszym razem na 15 min , wiem z wlasnego doswiadczenia ;)

lorinka 2005-12-14 19:28

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
koleżanka poszła za pierwszym razem na 15 minut i .... szkoda gadać :D

Izunia86 2005-12-14 19:37

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Nio wlasnie :D Ja tez poszlam za pierwszym razem na 15 min i potem cierpialam chyba z kilka dni ;) Wszystko mnie poprostu szczypalo :|

lorinka 2005-12-26 20:01

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
a na stojącym twarz normalnie się opala czy też są jakieś inne lampy na wysokości twarzy? sorry za głupie pytanie, ale podobno kto pyta nie błądzi ;)

aleksandra999 2005-12-26 20:21

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Lorinko,lampy są na całej długości tuby,identycznie na każdej wysokości.

monyczkaaa 2005-12-26 20:35

Dot.: Solarium-lepsze leżące czy stojące? co sądzicie
 
Cytat:

Napisane przez lorinka
a na stojącym twarz normalnie się opala czy też są jakieś inne lampy na wysokości twarzy? sorry za głupie pytanie, ale podobno kto pyta nie błądzi ;)

na tym, na którym ja bywałam były specjalne lampy na twarz :) ale czy są one we wszystkich kabinach stojących to nie wiem :)


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.