Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Galeria makijażu - moje makijaże (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=141590)

szancjer 2006-08-29 14:35

Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
6 zał±cznik(i/ów)
Strasznie podoba mi sie makijaz na tym zdjęciu ,wg. mnie jest bardzo oryginalny. Staram sie choc w najmniejszym stopniu stworzyc podobny, nie wiem czy jest jakies podobienstwo, ocencie to prosze same:) Zdjecia wyszly jakeis takie szare , kolory troche przeklamane , no ale co poradzoc jak za oknem takak pogoda...Aha, tuszu tym razem nalozylam malo, bo wydaje mi sie ze podelka na zdjeciu ma wogole prawie niewidoczne rzęsy.
Kosmetyki:

Twarz: Podkład Loreala , kulku APC rozswietlajace , brazek na policzki i brode Sephora
Oczy: jasny cien z palety Isa Dora , fiolet z palety Chanel i czarny cien lancome. Tusz Max factor.
Usta : błyszczyk Diora z zestawu.
mam nadzieje ze o niczym nie zapomnialam
Aha! staram sie cos zrobic z brwaimi:) nie wiem na ile mi sie udalo :rolleyes: heheh ale cos czuje, ze znowu sie posypie krytyka;) Miłego ogladania.

szancjer 2006-08-29 14:38

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
2 zał±cznik(i/ów)
I jeszcze dwa

perelka-20 2006-08-29 14:46

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Twój jest bardziej drapierzny i dobrze bo do Twojej urody taki wła¶nie pasuje. Bardzo mi się podoba. Podobieństwo raczej w nałożeniu cieni, ale efekt super.

karo-la 2006-08-29 14:50

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Cytat:

Napisane przez perelka-20
Twój jest bardziej drapierzny i dobrze bo do Twojej urody taki wła¶nie pasuje. Bardzo mi się podoba. Podobieństwo raczej w nałożeniu cieni, ale efekt super.

Dokładnie. A w brwiach- wyraĽna poprawa :)

enigma1985 2006-08-29 14:50

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Twój makijaż jest ¶liczny i prawie taki jak na zdjęciu. Ale wydaje mi się, że modelka ma cienie bardziej błyszcz±ce, a Ty użyła¶ bardziej matowych. I na zdjęciu modelka ma bardziej różowy cień, Tu masz odcień bardziej fioletowy. i w wewnętrznym k±ciku, na górnej powiece u modelki jest ja¶niejsza, błyszcz±ca biała kreska/cień niż u Ciebie.Jednak te różnice s± naprawdę niewielkie a Ty pięknie odwzorowała¶ ten makijaż. I muszę przyznać, że bardzo Ci takie kolory pasuj± :)

madie 2006-08-29 14:58

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Na wstępie pragnę zauważyć że jeste¶ piękn± dziewczyn±, a ten makijaż :slina:
¦wietnie wyszło :ehem: No i brwi dzi¶ o niebo lepsze :):roza:

szancjer 2006-08-29 15:00

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
dziekuje bardzo , i ciesze sie ze brwi lepsze hehh. Enigma : racja, roznice sa , bo poprostu nie posiadam takich kolorow ,uzylam to co mialam, a ten bialy czy srebrny w wewnetrznych kacikach to mysle.ze to moze byc cien w kremie bo podejzanie mocno blyszczy i jest taki wlasnie kremowy:) no niestety.... Pozdrawiam.:D

Joey 2006-08-29 15:12

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Makijaż przepięknie wykonany :love: Jedyne co mi troszeńkę nie pasuje to róż na policzkach - wg mnie zbyt ciepły, ale wiem, że na makijazu na zdjęciu też tak jest ;)

candibar 2006-08-29 15:20

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Hej, rzeczywi¶cie s± pewne różnice, szczególnie je¶li chodzi o ten kolor różowy, u ciebie jest fiolet. ale mi to nie przeszkadza, bo podoba mi się tak jak jest. Zdjęcie na którym puszczasz oko jest naprawdę superanckie. Brwi s± ok.

zielonooka20 2006-08-29 15:32

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
swietnie wykonany makijaz :)
lubie takie ciemne oczyska... ;)

sylia 2006-08-29 16:00

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Bardzo podoba mi się ten makijaż :) bombowo się w nim prezentujesz :) i super wykonanie :)

Kadunia 2006-08-29 16:05

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Cytat:

Napisane przez perelka-20
Twój jest bardziej drapierzny i dobrze bo do Twojej urody taki wła¶nie pasuje. Bardzo mi się podoba. Podobieństwo raczej w nałożeniu cieni, ale efekt super.

:ehem::D

Tigretta 2006-08-29 16:11

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Dla mnie rewelka:) Tymbardziej, że mam podobne oczy. Muszę spróbować czy mi wyjdzie. A jak nie to przyjadę do Ciebie:p:

BaByCaKe 2006-08-29 16:40

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
AAAAAAA! :love:
¦liczno¶ci :slina:,
Boże jakie piękne masz oczy :slina:.
Makijaż mi się bardzo podoba :ehem: i czekam z niecierpliwo¶ci±, na inne kolory.;)

Mam pytanie do fryzury, z tyłu masz włosy na krótko (tzw małpka? :D), czy to tylko moje złudzenie? :D

dissolved__girl 2006-08-29 16:46

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
mi tam nie przeszkadzaj± drobne różnice w makijazu, bo sam efekt jest super ! wspaniałe masz te oczyska :)

dureksis 2006-08-29 16:46

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Cytat:

Napisane przez zielonooka20
swietnie wykonany makijaz :)
lubie takie ciemne oczyska... ;)

:slina:
brak mi słów!
CO ZA OKO :eeek:
co za cieniowanie :eek:
Pięknie!!!!

ruda7816 2006-08-29 17:16

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Myslę ze zrobilas to bardzo podobnie.Masz piekna urodę ...tak±...nie mam w tej chwili okreslenia.
I pasuje ten makijaz do Ciebie
A brwi :love: co ja bym dala by takie miec...

pepa83 2006-08-29 17:16

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Jaka kocica z ciebie :)Bardzo ci ładnie

kasienka.b 2006-08-29 17:21

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
¦liczny :)

Gothic_Daisy 2006-08-29 17:42

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
SUPER!!! bardzo mi się podoba, foty juz zapisane na dysku :ehem:
a możesz zapodać też fotkę tych cieni? :)
Uwielbiam takie oczy :D

haallka 2006-08-29 17:56

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
bardzo fajnie, drapieznie i z wyrazem no i brewki lagodniejsze:) super

desso 2006-08-29 17:59

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Cytat:

Napisane przez enigma1985
Twój makijaż jest ¶liczny i prawie taki jak na zdjęciu. Ale wydaje mi się, że modelka ma cienie bardziej błyszcz±ce, a Ty użyła¶ bardziej matowych. I na zdjęciu modelka ma bardziej różowy cień, Tu masz odcień bardziej fioletowy. i w wewnętrznym k±ciku, na górnej powiece u modelki jest ja¶niejsza, błyszcz±ca biała kreska/cień niż u Ciebie.Jednak te różnice s± naprawdę niewielkie a Ty pięknie odwzorowała¶ ten makijaż. I muszę przyznać, że bardzo Ci takie kolory pasuj± :)

:ehem: Twój makijaż przede wszystkim zmienia kolor cienia - tam jest typowy róż,wiem,bo robiłam tem makijaz jaki¶ rok temu na wesele:D I tu muszę dodać::pliz::pliz:dzieki Ci, dzięki Ci dobra kobieto:cmok::cmok:Szukał am pół roku gazety,w której miałam to zdjęcie,żeby zrobić go jeszcze raz,ale chyba jaka¶ dobra '"dusza" koleżankowa mi j± podebrała:cool: A modelka-to Drew Barrymore,była wtedy twarz± firmy(nie pamietam,jaka:confused:), to była propozycja gdzie¶ w okolicach zimy-sylwestra,o ile dobrze pamiętam:Djeszcze raz cmoki w podziękowaniu:cmok:za fotki.
A,jeszcze dodam że bosko roztarła¶ ciemne cienie i masz niebotycznie wielkie oczyska,a ten makijaż jeszcze to podkre¶la.

tom sie naklikała:D

edit.jeszcze:D a biały w wewnk±cikach robiłam zwykłym prasowanym Inglotem,czyst± biela(w sensie,że nie złaman±),tylko ja mam tak± z drobinkami; i wyszło.

Kawu¶ka 2006-08-29 18:03

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
wklej go na makijaże gwiazd :):) przyade się tam, a nomen omen to zdjecia to byla jedna z moich prpozycji
makijaż - super wykonanie,pasuje do Ciebie, ale brakuje mi tego różowego akcentu ktory jest bna zdjęciu. Jest u Ciebie, ale może troszkę bardziej perłowy byłby fajniejszy, tak czy inaczej - git
pozdrawiam

La Monica 2006-08-29 19:04

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Cytat:

Napisane przez Kawu¶ka
makijaż - super wykonanie,pasuje do Ciebie, ale brakuje mi tego różowego akcentu ktory jest bna zdjęciu. Jest u Ciebie, ale może troszkę bardziej perłowy byłby fajniejszy, tak czy inaczej - git
pozdrawiam


No dokładnie:ehem:

szancjer 2006-08-29 19:06

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
1 zał±cznik(i/ów)
Nie spodziewalam sie tylu pozytywnych odpowiedzi:], bo zdaje sobie sprawe ,ze roznica w kolorach psuje troche efekt ale ciesze sie bardzo, ze sie podoba:) normalnie człowiek moze sie pozbyc kompleksow i sie podbudowac hehe.

BaBy CaKe: tak,jestem scieta na małpe :)

Gothik Daisy podsyłam zdjecie o ktore prosiłas :-)

Mysia_ 2006-08-29 19:27

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Ty wiesz jak ejst :) sliiicznie:)

Sweet_21 2006-08-29 19:36

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Cudnie:) Przypominasz Mi Kleopatre;)

paolla 2006-08-29 19:43

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
ech, te Twoje oczy...nic, tylko się bezwstydnie gapić:D piękny makijaż!

misia_bella 2006-08-29 20:06

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Piękne oczy, piękny makijaż, piekna buzia :)
Makijaż bardzo staranny. Widac, że malujesz sie nie od dzi¶.
Podoba mi sie :ehem:

Rei 2006-08-29 20:18

Dot.: Dzi¶ makijaż wzorowany na zdjęciu
 
Bardzo mi się podoba Twoja wersja tego makijażu :]
¦licznie wygl±dasz :-)
Noo i brewki jako¶ lepiej wygl±daj± :o
:cmok:


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.