Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Spotkania Wizażanek (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=46)
-   -   Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :) (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=589701)

kyorka 2011-10-08 15:51

Szukam przyjaciółki, Olsztyn
 
Szukam takiej przyjaciółki, na herbatę, spacery, zwykłe gadanie, wyżalanie się. Jestem z Olsztyna, mam 15 lat, jestem strasznie nieśmiała :rolleyes:. Słucham rocka i metalu głównie. Nie mam dużo znajomych, przyjaciela mam jednego - ale przecież z przyjacielem nie da się pogadać o typowo damskich sprawach.

olkaa77 2011-10-08 18:11

Dot.: Szukam przyjaciółki, Olsztyn
 
Hej :) Też jestem Olsztyna, mam 15 lat i ten sam problem co Ty - nieśmiałość. W klasie mam kilka koleżanek, a przyjaciółkę poza szkołą lecz tylko jedną i rzadko się z nią widzę.. Do jakiej szkoły chodzisz?

kaasandraa 2012-01-28 15:00

Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Post będzie tuningowany z czasem. Wszelkie sugestie prosz na PW :brzydal:




:aniolek:Wizażanki - olsztynianki :pazurki:




kaasandraa / Kasia - admin tego burdelu:cwaniak-okulary: studiuje Zdrowie Publiczne na OSW; szuka ksiecia z kucykiem pony :D najlepiej różowym, ale z czarnym albo białym też może być :brzydal:

martyna3275 / Martyna - największa gaduła wątkowa, zostanie w przyszłości szalonym ekologiem, a przynajmniej tak twierdzi :cool:

chocacao21 / Milena - nasza mała miss :love: studentka dietetyki :brzydal: będzie wszystkim robić gofry niskokaloryczne :ehem:

ceciii / Cecylia - mała i niepozorna ale tak naprawdę...szatan w czystej postaci :diabelek:

darejka / Daria - jedna z dwóch wątkowych 'mam' :D będzie kiedyś budować nam ogromne wille :brzydal:

Martita 88 / Marta - druga wątkowa 'mama' :D szuka nam taty, najlepiej z kilkoma samochodami, willami na luksusowych wyspach i grubym portfelem zeby było na kieszonkowe dla dzieci :ehem:

freewolna6 / Agata - blogerka studiująca dziennikarstwo i komunikację społeczną :rolleyes: uważa, że spokojne, uporządkowane życie byłoby zbyt nudne, więc konsekwentnie tworzy wokół siebie burdel, który koniec końców zostaje wzorcowo okiełznany :brzydal:


reszta zostanie dopisana jak zasłuzy :ehem:

martynusia222 2012-01-28 15:57

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Ja jestem prawie :D z Olsztyna

szczesliwa19 2012-01-28 16:35

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Witam.
Też prawie Olsztyn ;-)

Mila Rejczella 2012-01-29 10:42

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Witam :cmok: również Olsztyn

Aniusia1408 2012-01-29 11:27

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
ja studiuję w Olsztynie ;)

kaasandraa 2012-01-29 12:27

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez Aniusia1408 (Wiadomość 31921061)
ja studiuję w Olsztynie ;)

co studiujesz? :>

mam nadzieję, że będzie nas więcej i więcej :rolleyes:

ceciii 2012-02-02 10:21

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
jestem i ja! :p:

Mila Rejczella 2012-02-02 10:45

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Witamy ale jakoś tu cicho :pala:

ceciii 2012-02-03 08:56

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez Mila Rejczella (Wiadomość 32008677)
Witamy ale jakoś tu cicho :pala:

cicho, bo mróz w nos szczypie i buzia zamarza ;P

kaasandraa 2012-02-03 11:56

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez ceciii (Wiadomość 32031935)
cicho, bo mróz w nos szczypie i buzia zamarza ;P

i dlatego tym bardziej właśnie coś powinno się tu dziać :P

Mila Rejczella 2012-02-03 20:19

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez kaasandraa (Wiadomość 32036434)
i dlatego tym bardziej właśnie coś powinno się tu dziać :P

dokładnie... opisywać swoje przygody z mrozem :pala:

kaasandraa 2012-02-03 21:26

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez Mila Rejczella (Wiadomość 32048928)
dokładnie... opisywać swoje przygody z mrozem :pala:

ja póki co mogę podziękować tej jakże cudownej temteraturze za przeziębienie i jakże 'ciekawą' konwersację o koksownikach, walkmanie i słuchawkach do tegoż walkmana przeprowadzoną z 'Bronkiem' z Tesco :D taki bezdomny (chyba) pan w żółtej kamizelce i z radiem :cool: kojarzycie? :brzydal:

Mila Rejczella 2012-02-03 21:55

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Coś kojarzę jakiegoś pana ale nie powiem ci czy o tym samym myśle i czy akutar przed Tesco go widziałam.

kaasandraa 2012-02-03 22:43

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez Mila Rejczella (Wiadomość 32051791)
Coś kojarzę jakiegoś pana ale nie powiem ci czy o tym samym myśle i czy akutar przed Tesco go widziałam.

on w okresie świąteczno-noworocznym szczególnie lubił stać pomiedzy tymi drzwiami na wejsciu glownym do tesco i spiewac razem z radiem :brzydal: czasem nawet tanczyl :rolleyes: przynajmniej wesoło miałam jak pracowałam tam chwilę ;) z pracy akurat miałam genialny widok na to wejście ;)

ceciii 2012-02-05 08:37

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
nie wiem jak wy, ale ja od kilku dni z domu nie wychodzę bez potrzeby :brzydal: a dziś rano jak sprawdzałam na termometrze było - 22 :mur: więc dzisiaj też w domku :D
Była któraś z was na "Mój tydzień z Marilyn"?

kaasandraa 2012-02-05 19:34

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez ceciii (Wiadomość 32077180)
nie wiem jak wy, ale ja od kilku dni z domu nie wychodzę bez potrzeby :brzydal: a dziś rano jak sprawdzałam na termometrze było - 22 :mur: więc dzisiaj też w domku :D
Była któraś z was na "Mój tydzień z Marilyn"?

ja nie byłam, ale mam nadzieję, że uda mi się wybrać ;) cały weekend bym najchętniej spędziła w domu pod cieplutką kołderka, ale niestety - szkoła wzywała :mdleje: mam tylko nadzieję, że zelżeją te mrozy trochę :prosi:

ceciii 2012-02-09 14:17

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez kaasandraa (Wiadomość 32091964)
ja nie byłam, ale mam nadzieję, że uda mi się wybrać ;) cały weekend bym najchętniej spędziła w domu pod cieplutką kołderka, ale niestety - szkoła wzywała :mdleje: mam tylko nadzieję, że zelżeją te mrozy trochę :prosi:

byłam na tym filmie we wtorek i się zakochałam :love: Michelle w kilku momentach wyglądała piękna jak prawdziwa Marilyn... :love:

jezozwierzyk 2012-02-14 08:53

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cześć dziewczyny, mogę się przyłączyć ?? :)
Mieszkam 2km pod Olsztynem, w Oln pracuję i studiuję resocjalizację. Aktualnie poszukuję spódnicy krótkiej, takiej do rajstop, może być czarna, jeansowa itp. , i nigdzie nie mogę znaleźć fajnej!

ceciii 2012-02-15 09:30

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez jezozwierzyk (Wiadomość 32292327)
Cześć dziewczyny, mogę się przyłączyć ?? :)
Mieszkam 2km pod Olsztynem, w Oln pracuję i studiuję resocjalizację. Aktualnie poszukuję spódnicy krótkiej, takiej do rajstop, może być czarna, jeansowa itp. , i nigdzie nie mogę znaleźć fajnej!

ja dzisiaj całkiem przypadkowo (chowając się przed zimnem) znalazłam całkiem duży sklep - pół minuty od przystanku Jarocka w kierunku Jarot. Sklep nazywa się Olimp i można tam kupić spódnice (pomarańczowe, czarne, niebieskie - jakie tylko!) za bodajże 50 zł, spodnie widziałam za 40 zł, bluzki za około 20... Taki niby chiński ale kilka rzeczy widziałam naprawdę fajnych ;) są tam jeszcze błyskotki (kilka w stylu Divy z Alfy ale połowę taniej), zegarki i taki mniejszy dział męski.
Trzeba wyjść z autobusu i w prawo - i jest on na piętrze.

patusia22 2012-02-16 07:29

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez ceciii (Wiadomość 32315960)
ja dzisiaj całkiem przypadkowo (chowając się przed zimnem) znalazłam całkiem duży sklep - pół minuty od przystanku Jarocka w kierunku Jarot. Sklep nazywa się Olimp i można tam kupić spódnice (pomarańczowe, czarne, niebieskie - jakie tylko!) za bodajże 50 zł, spodnie widziałam za 40 zł, bluzki za około 20... Taki niby chiński ale kilka rzeczy widziałam naprawdę fajnych ;) są tam jeszcze błyskotki (kilka w stylu Divy z Alfy ale połowę taniej), zegarki i taki mniejszy dział męski.
Trzeba wyjść z autobusu i w prawo - i jest on na piętrze.

zapewne chodzi Ci o hurtownię Olimp -co prawda dawno w niej nie byłam, ale pamiętam, że do cen na metce doliczana jest marża 20%
chyba, że coś się zmieniło ??

ceciii 2012-02-17 11:25

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez patusia22 (Wiadomość 32337500)
zapewne chodzi Ci o hurtownię Olimp -co prawda dawno w niej nie byłam, ale pamiętam, że do cen na metce doliczana jest marża 20%
chyba, że coś się zmieniło ??

Tak, Olimp, ale nie wiem czy to była hurtownia, czy nie, nie zwróciłam na to uwagi ;P
hmm marża? Chyba nie, wisiały tabliczki z napisem "cena na metce jest ceną sprzedaży" więc chyba nic do tego nie jest doliczane? Małych druczków się nie doszukiwałam ;P

jezozwierzyk 2012-02-18 04:46

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez ceciii (Wiadomość 32366937)
Tak, Olimp, ale nie wiem czy to była hurtownia, czy nie, nie zwróciłam na to uwagi ;P
hmm marża? Chyba nie, wisiały tabliczki z napisem "cena na metce jest ceną sprzedaży" więc chyba nic do tego nie jest doliczane? Małych druczków się nie doszukiwałam ;P

olimp na jarotach faktycznie jest hurtownią. Byłam na zatorzance, kupiłam piękną bluzkę :love: i spódnicę, ale to nie jest jeszcze to co bym chciała :brzydal:, szukam dalej.
Dziś mam egzamin :rolleyes: 3majcie kciuki!!

ceciii 2012-02-18 21:48

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez jezozwierzyk (Wiadomość 32382918)
olimp na jarotach faktycznie jest hurtownią. Byłam na zatorzance, kupiłam piękną bluzkę :love: i spódnicę, ale to nie jest jeszcze to co bym chciała :brzydal:, szukam dalej.
Dziś mam egzamin :rolleyes: 3majcie kciuki!!

Pochwal się zakupami :))

i jak? jak egzamin??

jezozwierzyk 2012-02-19 22:09

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Nie wiem jak egzamin, wyniki będą za tydzień. Niby dobrze, bardzo dobrze umiem ten materiał, ale pytania były tak zagmatwane i skomplikowane że się nie zdziwię jak pokręciłam i ... no nie wiem, zobaczymy jak to będzie.

ganimedea 2012-02-20 16:55

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Witam :-)
Można o nie powiedzieć: w połowie mieszkanka Olsztyna :D. Pomieszkuję tutaj w weekendy u TŻ, a na co dzień mieszkam i pracuję w Lidzbarku Warm. Studiowałam zaocznie na UWM, więc już od jakiegoś czasu to miasto nie jest mi obce :ehem:.

Jezozwierzyku - a z czego miałaś ten egzamin?

Na wątku pewnie same studentki, czy się mylę? Jest tu ktoś w okolicach 30-tki jak ja? :brzydal:

jezozwierzyk 2012-02-20 17:20

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez ganimedea (Wiadomość 32431004)

Jezozwierzyku - a z czego miałaś ten egzamin?

Z patologii społecznych (kierunek resocjalizacja).

Mila Rejczella 2012-02-20 21:21

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez ganimedea (Wiadomość 32431004)

Na wątku pewnie same studentki, czy się mylę? Jest tu ktoś w okolicach 30-tki jak ja? :brzydal:

Witamy :cmok:
Jeśli chodzi o mnie to po studiach mężata i dzieciata, ok. trzydziestki :p:

ganimedea 2012-02-21 08:39

Dot.: Olsztyn! ;D czyli wizażanki z Olsztyna - łączmy się :)
 
Cytat:

Napisane przez jezozwierzyk (Wiadomość 32431679)
Z patologii społecznych (kierunek resocjalizacja).

Kierunek ciekawy, choć pewnie dość ciężki w praktyce. Zamierzasz w przyszłości pójść w więziennictwo czy coś innego? Wymaga też pewnie mocnej psychiki.

Cytat:

Napisane przez Mila Rejczella (Wiadomość 32438996)
Witamy :cmok:
Jeśli chodzi o mnie to po studiach mężata i dzieciata, ok. trzydziestki :p:

:D
U mnie za 4 dni będzie już 31 :brzydal:, ale niedzieciata. Póki co TŻ się przymierza i bada grunt pod jakąś zmianę statusu, więc jeszcze wolna (tudzież "kochanka"- tak się z nim droczę, gdy ktoś mnie nazwie na wyrost "narzeczoną" :hahaha:)


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.