Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Wizażowe wyliczanki (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=103)
-   -   co dzi¶ macie zaplanowane ?? :) (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=78682)

nimfetka 2005-10-26 05:49

co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
zaraz wychodze do pracy a więc

7:45-14:55 praca (wychodzę godzinkę wczesniej)

15:00-18:00 pracownia kosmetyczna (depilacja woskiem henna ) :)

18:05-20:00 poradnia fizykoterapeutyczna (lasery podczerwnień,UV) :)

a poĽniej to ruchem posuwistym do domu.........tylko,żebym miała siłe doj¶ć do domku........
a Wy dziewczyny co dzi¶ bedziecie robić jakie plany??

Bridget 2005-10-26 06:41

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
No ja już od 7 na posterunku pracy :D Do 15 mnie tu "trzymaj±" codziennie :) POtem do domku, obiadek i ploty z przyjaciółk± :D:D

ma75 2005-10-26 07:25

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Ja już prawie od godzinki jestem w pracy :D
o 15 mam spotkanie z promotorem - będę musiała się zerwać wcze¶niej z pracy... zejd± na tym pewnie ze 2 godzinki, a potem jak zd±żę to chciałabym wskoczyć do YR po wodę toaletow± MingShu i do Empiku zobaczyć jakie s± filmy w gazetkach i może co¶ kupić :D
A wieczorkiem wybieramy się z moim M. do Castoramy po różne duperelki jak gips, barwniki do farby i może jeszcze do Ikei po lampki i półeczki do kuchni :jupi:

Daggmarka 2005-10-26 07:49

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Czyzbym tylko ja się obijała i chorowała w domciu?;) Wcale mi to nie jest na ręke,tym bardziej że mój TŻ wyjeżdża do Austrii na deske w pi±tek a ja chyba się nie wykuruje do tego czasu...:cool:

nata87 2005-10-26 07:50

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Cytat:

Napisane przez Daggmarka
Czyzbym tylko ja się obijała i chorowała w domciu?;) Wcale mi to nie jest na ręke,tym bardziej że mój TŻ wyjeżdża do Austrii na deske w pi±tek a ja chyba się nie wykuruje do tego czasu...:cool:

nie tylko ty sie obiajasz ja również a szkoda mogła bym przynajmniej jechać w góry :-)

Daggmarka 2005-10-26 07:53

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Cytat:

Napisane przez nata87
nie tylko ty sie obiajasz ja również a szkoda mogła bym przynajmniej jechać w góry :-)

Więc widze, że razem musimy chyba 'gnić' w domciu - a szkoda... ja już dzisiaj zaliczam 2 wizyte u lekarza i co¶ to marnie widze bo wolałabym też jechać w góry .... A tak to nadrabiam zaległosci na wizażu...:cool:

suzana 2005-10-26 07:55

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
a ja zaraz idę ćwiczyć, ale co¶ nie mogę się oderwac od forum :] pozniej uczelnia -muszę i¶ć do dziekanatu, wieć trzymajcie kciuki, bo to nie będzie przyjemna wizyta, zreszt± nigdy nie jest:mad:, pozniej biblioteka, a wieczorem zamierzam wreszczie odpocz±c. nalezy mi sie :]

edytcia 2005-10-26 08:20

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
jedyne moje plany na dzi¶ to:

1. Pasowanie pierwszaków w miejscowej podstawówce :D o godz. 11.00

2. Angielski - 18.45 - 20.15

Miły dzień się zapowiada :-)

schizuko 2005-10-26 08:26

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
praca praca praca.....

Agoosia 2005-10-26 08:58

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
A ja o 16:30 zobaczę moje malutkie "co¶" :p: I jak dobrze pójdzie, to w końcu zobaczę "co¶" mojego "co¶" :D

lain 2005-10-26 09:01

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
nio wiec na razie sobie w domku siedze, pocwicze co nieco na stepperku, poucze sie, poogladam tvn24, ok. 13 rusze tylek do biblioteki na drugi koniec miasta zeby odebrac ksiazki, skocze do bankomatu, bo dzis kieszonkowe przelalo sie na konto :), doladuje w automacie bilet miesieczny, pojde do TŻ-a do pracy - troche z nim posiedze, wroce do domku na obiad, wieczorkiem na silownie, a potem chyba z powrotem do domku i na Wizaz :) (chyba ze TŻ wyciagnie mnie do jakiejs knjapy kazimierzowej)

*misia* 2005-10-26 09:05

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
A ja dzi¶ czekam na telefon czy zostałam przyjęta do pracy czy nie i potem musze jechać do urzędu i do gazowni zapłacić rachunek a wieczorem idziemy z TŻ do kamerzysty wpłacić zaliczkę i podpisac umowę. Ale generalnie boli mnie gardło a przez to nic mi sie nie chce robić i nigdzie i¶ć :D

Momo 2005-10-26 09:16

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
11.00 - wyj¶cie z synkiem do zerówki
12.00 - zakupy
12.40 - powrót do domu
13.00-14.30 - sprz±tanie,pranie,gotowan ie:(
15.00 - wyj¶cie po syna
16.00 - powrót do domu
16.30 - obiad
17.00 - przyklejanie kasetonów :D
19.00 - kolacja dla synka
20.00 - k±piel syna i zagonienie do spania
21.00 - mały ¶pi:D
21.00-24.00 - k±piel,ogame i wizaż:>

sonja1 2005-10-26 09:21

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Wła¶nie wróciłam do domu po trzech godzinach pracy, ot Ľle się poczułam, do lekarza mi się nie chce i¶c więc wzięłam urlop. Jak nie prezjdzie mi do jutra czeka mnie jednak wizyta w przychodni czego nie cierpię. Pomyslałam że po południu może skoczę na dworzec, kupic bilet, bo wyjeżdżam w weekend do rodziców i może do czytelni bym się wybrała i do Rossmanna i takiego malutkiego sklepiku na wyprzedaż po jeszcze jedne sypkie cienie Bell ale się rozpadało i pewnie nigdzie dzi¶ nie wyjdę. Ale ugotuję co¶ pysznego na kolację, też będzie dobrze. I zamierzam czytać, czytać, czytać.... Uwielbiam takie dni w które nic nie muszę i mam kupę wolnego czasu. Tylko zazwyczaj wieczorem okazuje się że miałam cały dzień wolny a nic konkretnego nie zrobiłam:)

Szczypta Chili 2005-10-26 09:47

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Ja oczywi¶cie mam w planach nauke, a siedze tutaj:D Chyba dołaczę sie zaraz do pró¶b o Banana:p:

Agoosia 2005-10-26 09:58

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Cytat:

Napisane przez *misia*
A ja dzi¶ czekam na telefon czy zostałam przyjęta do pracy czy nie

trzymam kciuki :)

AnielicaS 2005-10-26 10:16

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Dzisiaj miałam odwołany wykład, więc siedzę sobie w domciu :p:
Moje plany na dzisiaj:
nauka na podstawy projektowania inżynierskiego (blechh) i na francuski (co już powinnam zrobić ale mi się nie chce :p: )
zrobić obiadek
do banku zapłacić ratę :(
na zakupy do carrefoura (lodówka tylko ¶wiatło ma :p: )
powrót do domciu z 4 ta¶kami :p: je¶li dojdę :p: (echh przydał by się samochodzić na moje zakupy :D )
skok do biblioteki oddać ksi±żki i co¶ wypożyczyć
kolejne zakupy na osiedlowych sklepikach :p:
i wieczorek dla siebie, bo TŻ w parcy :( (od soboty się nie widzieli¶my, ale już nie długo przeprowadzka do mnie :D )
czytanie albo ogl±danie serialku albo leżenie i słuchanie muzyczki :D
Ogólnie to leniwy dzionek, ale nie chciało mi się dzisiaj jechać do biblioteki do katowic i tak sobie zaplanowałam dzień. Nie powiem, że zakupy to z przymusu, bo już nie mam co je¶ć, ale jak na każd± kobietę działaj± relaksuj±co, tylko to dĽwiganie :p:
Życzę miłego dnia :cmok:

justyskaa 2005-10-26 10:17

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
a u mnie nuuuuuuuuuudy... dzieciaczki na razie ¶pi±, póĽniej trzeba się nimi zaj±ć, na spacerek wyj¶ć, a wieczorem ¶wietujemy z TŻ rocznicę ¶lubu

AnielicaS 2005-10-26 10:18

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Cytat:

Napisane przez *misia*
A ja dzi¶ czekam na telefon czy zostałam przyjęta do pracy

Również trzymam kciuki :D

SandraBullock 2005-10-26 10:23

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Ja dzi¶ sie wybieram do banku po pieni±żki,musze zrobic pranie,posprz±tać swój pokój,i¶ć do babci do szpiatala(miała zawał) i na zakupy do marketu.A wieczorkeim z godzinke powisze na telefonie:D:D:D

cattt 2005-10-26 10:30

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
na dzi¶ mam zaplanowany całodniowy ból żoładka

justyskaa 2005-10-26 11:01

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Cytat:

Napisane przez cattt
na dzi¶ mam zaplanowany całodniowy ból żoładka

nie wierzę, że sama sobie go zaplanowała¶

Izunia86 2005-10-26 11:02

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Ja dzis mam zaplanowane isc do teatru :) Wiec za jakies 2 godzinki zaczynam sie szykowac ,a ide na 18 ;) Potem zamierzam grac w Simy :D

cattt 2005-10-26 11:04

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Cytat:

Napisane przez justyskaa
nie wierzę, że sama sobie go zaplanowała¶

narzucony odgórnie ;) niezaleznie ode mnie ;)

cattt 2005-10-26 11:06

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Cytat:

Napisane przez Izunia86
Ja dzis mam zaplanowane isc do teatru :) Wiec za jakies 2 godzinki zaczynam sie szykowac ,a ide na 18 ;) Potem zamierzam grac w Simy :D

uuu zazdroszczę bardzo:) a na co idziesz?

Kavala 2005-10-26 11:10

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
A ja dzisiaj do pracki nie poszłam, bo mam dziecko chore. :( Zaplanowałam sobie wiele,trochę posprz±tać, cos upichcić, się pouczyć, z dzieckiem sie pobawić, poćwiczyć brzuszki.....:cool: Tymczasem od godziny chyba już siedzę na wizażu.:>

Izunia86 2005-10-26 11:34

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Cytat:

Napisane przez cattt
uuu zazdroszczę bardzo:) a na co idziesz?

Na "Taniec wampirow " OD TZ z pracy ,wiec co mi szkodzi ;)
Nie no zartuje mam nadzieje ,ze bedzie ok ,z tego co slyszalam to warto :)

mar_go 2005-10-26 11:34

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
A ja dzis się musiałam spakować przed prac±, bo się z TŻetem przeprowadzamy do innego mieszkania na parę dni (bedziemy opiekować się domem i psem i kotem, Wilanow, wielki dom, mmmm), od 8.15 do 16.15 siedze w roboicie, ale mamy dzi¶ imieniny w pracy, więc jest miło:) Potem pewnie zjem jaki¶ obiad na mie¶cie i poszaleje chwilę po sklepach a o 17.45 angielski (nie byłam w poniedziałek i mam już tyly, heh). Po angielskim na Wilanow, pewnie zakupy "jedzeniowe" po drodze i jakas kolacyjka, jakas pasta pewnie, nie wiem jeszcze. Noo a potem? lulu, albo miły film w TV i wielkie łóżko, więc może zamiast filmu....;)

cattt 2005-10-26 11:41

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Cytat:

Napisane przez Izunia86
Na "Taniec wampirow " OD TZ z pracy ,wiec co mi szkodzi ;)
Nie no zartuje mam nadzieje ,ze bedzie ok ,z tego co slyszalam to warto :)

oooo ekstra :cry: to napatrz się i za mnie.Super

Izunia86 2005-10-26 11:44

Dot.: co dzi¶ macie zaplanowane ?? :)
 
Cytat:

Napisane przez cattt
oooo ekstra :cry: to napatrz się i za mnie.Super

Dobrze :) :*


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.