Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Intymnie (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=53)
-   -   problem z facetem (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1291701)

serwal 2024-04-26 10:36

problem z facetem
 
witam wszystkich

skara 2024-04-26 10:50

Dot.: problem z facetem
 
Kochaj go dalej
Miłość ci wszyyyystko wybaczy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

xfrida 2024-04-26 11:12

Dot.: problem z facetem
 
Cytat:

Napisane przez serwal (Wiadomość 89765054)
witam wszystkich
mam 25 lata i wlasnie koncze studia medyczne , mam duze ambicje i w zyciu chcialabym duzo osiagnac, natomiast moj facet nie ma pracy, nie studiuje, nie widze w nim zadnych ambicji ani celow na zycie
jestesmy razem juz dosc dlugo bo 6 lat i nadal mi sie nie oswiadczyl, nie mieszkamy razem, on wstaje codziennie o 12 a jego mama wracajac z pracy dzwoni do niego co kupic mu w sklepie...
nie ma juz sily do tego, rozmowy nic nie pomagaja bo ciagle jest ze sie czepiam, szukam dziury w calym itp.
jestem teraz na etapie pisanie pracy magisterskiej i nie mam od niego zadnego wsparcia, ani razu nie zapytal czy sobie radze czy moze mi w czyms pomoc zupelnie nic...
jego cale zycie opiera sie na ogladaniu meczow z kolegami i wspolnych wyjsciach
i cos co bardzo mnei deneerwuje.... zauwazylam ze nie myje w ogole zebow.... naprawde bylismy tydzien na wyjezdzie i ani razu ich nie umyl... dodam tylko ze mimo mlodego wieku brakuje mu juz jednego zeba - trojki
co ja mam kurde robic? kocham go ale nie jestem w stanie zaakceptowac tego dziadostwa

Przestan trolowac

serwal 2024-04-26 11:13

Dot.: problem z facetem
 
chcialabym trolowac

Aelora 2024-04-26 11:25

Dot.: problem z facetem
 
Cytat:

Napisane przez serwal (Wiadomość 89765054)
co ja mam kurde robic? kocham go ale nie jestem w stanie zaakceptowac tego dziadostwa

Trollujesz czy nie, w zasadzie sama sobie odpowiedziałaś na wątpliwości w swoim wątku.

thalia666 2024-04-26 12:31

Dot.: problem z facetem
 
Cytat:

Napisane przez serwal (Wiadomość 89765054)
witam wszystkich
mam 25 lata i wlasnie koncze studia medyczne , mam duze ambicje i w zyciu chcialabym duzo osiagnac, natomiast moj facet nie ma pracy, nie studiuje, nie widze w nim zadnych ambicji ani celow na zycie
jestesmy razem juz dosc dlugo bo 6 lat i nadal mi sie nie oswiadczyl, nie mieszkamy razem, on wstaje codziennie o 12 a jego mama wracajac z pracy dzwoni do niego co kupic mu w sklepie...
nie ma juz sily do tego, rozmowy nic nie pomagaja bo ciagle jest ze sie czepiam, szukam dziury w calym itp.
jestem teraz na etapie pisanie pracy magisterskiej i nie mam od niego zadnego wsparcia, ani razu nie zapytal czy sobie radze czy moze mi w czyms pomoc zupelnie nic...
jego cale zycie opiera sie na ogladaniu meczow z kolegami i wspolnych wyjsciach
i cos co bardzo mnei deneerwuje.... zauwazylam ze nie myje w ogole zebow.... naprawde bylismy tydzien na wyjezdzie i ani razu ich nie umyl... dodam tylko ze mimo mlodego wieku brakuje mu juz jednego zeba - trojki
co ja mam kurde robic? kocham go ale nie jestem w stanie zaakceptowac tego dziadostwa
czy ja przesadzam?


Albo medycyna, albo praca magisterska. Lekarski nie pisze żadnej pracy, ma LEK

serwal 2024-04-26 12:35

Dot.: problem z facetem
 
kierunek medyczny to nie tylko medycyna :)

xfrida 2024-04-26 12:39

Dot.: problem z facetem
 
czego oczekujesz po tym watku?
twoj facet ma inne potrzeby i spojrzenie na zycie niz ty
masz dwie opcje
1.zaakceptowac go jakim jest ,utrzymywac przez reszte zycia,nakladac paste na szczoteczke i pilnowac zeby myl zabki
2.rozstac sie z nim i poszukac kogos kto zeby umie juz myc i ma wyksztalcenie i prace

nie ma innych opcji czy rad,to jest dorosly czlowiek ktory zyje jak mu wygodnie nie jestes w stanie go zmienic,zmusic do skonczenia szkoly czy pojscia do pracy,jest jaki jest ,nie pasuje ci?poszukaj kogos innego.

Cordianka 2024-04-28 10:14

Dot.: problem z facetem
 
Cytat:

Napisane przez serwal (Wiadomość 89765061)
chcialabym trolowac

Jeżeli nie trollujesz to nie wiem nad czym się jeszcze w ogóle zastanawiasz po swoim opisie waszej relacji.


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.