Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Forum plotkowe (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Dzień Kupy. (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=102430)

Lovisa 2006-03-07 12:05

Dzień Kupy.
 
Czy ktoś jeszcze czuje się dzisiaj jak kupa? :] To proszę sie wpisywać i obchodzić ze mną ten "cudowny" dzień, zwany Dniem Kupy. Mój dzień kupy zaczął się od tego [już w sumie wczoraj w nocy się zaczął, taki nocodzień :D], że nie mogłam zasnąć do drugiej w nocy, a musiałam wstać o szóstej :] Oczywiście im bardziej chce się zasnąć, tym bardziej się nie udaje i dlatego tyle to trwało. W związku z tym, iż nie ma skutku bez przyczyny, rano zaspalam, budząc się o 9. O tej porze powinnam byc od pół godziny na ćwiczeniach, na szczęście okazało się, że gość nie przyszedł i w sumie były same wykłady, to chociaż tyle dobrze. Ponieważ dojazd na uczelnie zająłby mi tyle, co jeden wykład, stwierdziłam, że i tak się nie opłaca jechać [akurat, jestem leniwa i tyle :lol: ], więc wybralam sie do plejady na zakupy. Ledwie zdązylam kupić sobie sweter, zadzwonił do mnie tata, że zapomniał klucza i stoi pod drzwiami [jak byłam w domu, też wyszedł po coś], więc musiałam wracać i tyle z tych zakupów [<--widzicie, kupa jest wszędzie :ehem: ] miałam. A teraz siedzę przy kompie zamiast posprzątać w pokoju, ale nie można sprzątać czując się jak kupa, więc poprzestanę na posprzątaniu pulpitu z nieużywanych ikon :D Oo, jeszcze kawa by się przydała, żeby nie usnąć z głową na klawiaturze, bo potem chodziłabym z jakimś 'e' na czole.

windykatorka 2006-03-07 12:38

Dot.: Dzień Kupy.
 
Loviso a o mnie nie zapomniałaś?:>
Przeciez wiesz że kupa to mój zywioł.Miałam też iść na zakupy,ale nie wyszło.Po drodze liczyłam kupy i naliczyłam 32:ehem:,z czego dwie ludzkie:rotfl:
Potem zjadłam kupne czekoladki i poszłam czynić powinność do łazienki:D
Oby ten dzien trwał jak najdłużej:rolleyes: Bo kupa się ściele gęsto:eek:

Lovisa 2006-03-07 12:46

Dot.: Dzień Kupy.
 
Cytat:

Napisane przez windykatorka
Loviso a o mnie nie zapomniałaś?:>
Przeciez wiesz że kupa to mój zywioł.Miałam też iść na zakupy,ale nie wyszło.Po drodze liczyłam kupy i naliczyłam 32:ehem:,z czego dwie ludzkie:rotfl:
Potem zjadłam kupne czekoladki i poszłam czynić powinność do łazienki:D
Oby ten dzien trwał jak najdłużej:rolleyes: Bo kupa się ściele gęsto:eek:

:lol: A Ty zapomniałaś, ze na wiżażowym chacie chciałam mieć mojego nicka w kolorze kupy :D [nie zaprzeczysz, mam świadków :lol: ]

Jula 2006-03-07 12:48

Dot.: Dzień Kupy.
 
Gosh, Loviso, juz myślałam, że to rozwinięcie wątku o gazach... :>

Lovisa 2006-03-07 12:50

Dot.: Dzień Kupy.
 
Ee, no gdzież by, nie śmiałabym robic konkurencji, tamtemu wątkowi nic nie dorówna :D

windykatorka 2006-03-07 12:54

Dot.: Dzień Kupy.
 
Jak to Ty:baba:?
To ja jestem rasową kupą i nikt mi przywilejów odbierać nie będzie!!!!:klotnia::D

Martiq:) 2006-03-07 12:55

Dot.: Dzień Kupy.
 
oo widze temat dla mnie. mój dzień kupowiasty rozpoczął się już wczoraj wieczorem kiedy to przystapiłam do nauki do egzaminu, który miałam dziś. przyczytałam raz 3/4 skryptu i w nadzieji, że bycie wypoczętym to połowa sukcesu poszłam spać. zasnąć nie mogłam do godziny 02:30, więc dziś ledwo zwlokłam się z łóżka, w pędzie wyszłam z domu i dotarłwszy na uczelnię zawaliłam egzamin(co prawda wyniki za tydzień ale ja już swoje wiem). obecnie siedzę niczym kupa przy kompie przymierzając się do zrobienia czegoś pożyteczniejszego,ale mi się nie chce...żyję już weekendem :] pociesza mnie fakt, że wieczór nie będzie kupiasty, bo wreszcie spotkam się z przyjaciółką :)

Lovisa 2006-03-07 12:56

Dot.: Dzień Kupy.
 
Cytat:

Napisane przez windykatorka
Jak to Ty:baba:?
To ja jestem rasową kupą i nikt mi przywilejów odbierać nie będzie!!!!:klotnia::D

Jak rasową, to zwracam honor :jap: :lol: Ale widzisz, masz swój dzień teraz :D

Lovisa 2006-03-07 12:58

Dot.: Dzień Kupy.
 
Cytat:

Napisane przez Martiq:)
obecnie siedzę niczym kupa przy kompie przymierzając się do zrobienia czegoś pożyteczniejszego,ale mi się nie chce...żyję już weekendem :] pociesza mnie fakt, że wieczór nie będzie kupiasty, bo wreszcie spotkam się z przyjaciółką :)

Mam to samo! Siedze tak i wmawiam sobie, że zaraz się zabiorę za porzadki, pisanie pracy.. :rolleyes: A tak naprawdę mam ochotę nic nie robić alboś robić coś nie wymagającego zbytniego wysiłku :]

Tusio 2006-03-07 13:00

Dot.: Dzień Kupy.
 
chce mi się spać,a jutro mam klasówkę z matmy...;)

windykatorka 2006-03-07 13:11

Dot.: Dzień Kupy.
 
Cytat:

Napisane przez Lovisa
Jak rasową, to zwracam honor :jap: :lol: Ale widzisz, masz swój dzień teraz :D

No nareszcie doczekałam się ;)

Hexxana 2006-03-07 13:28

Dot.: Dzień Kupy.
 
Cytat:

Napisane przez Lovisa
Mam to samo! Siedze tak i wmawiam sobie, że zaraz się zabiorę za porzadki, pisanie pracy.. :rolleyes: A tak naprawdę mam ochotę nic nie robić alboś robić coś nie wymagającego zbytniego wysiłku :]

Na mnie tez czeka tysiace zajec ale.....nie potrafie sie zebrac:D i chociaz obraz slodkiego lenistwa jest bardzo przyjemny to musze sie jakos zmotywowac.Szczegolnie powtarzam sobie,zeby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce:D

Cytat:

robić coś nie wymagającego zbytniego wysiłku
Ostatnio chcialabym miec takie zajecia codziennie:jupi:

Ale to chyba dobry sygnal zeby wybrac sie do kuchni i zrobic kawe,chyba ze sama przyleci do mnie na magiczne zaklecie:stoliczku nakryj sie:cool:
Tylko,ze cos ta :magia: nie dziala....:P

Tusio 2006-03-07 13:40

Dot.: Dzień Kupy.
 
właśnie dostałam paskudny tekst na GG...i zdałam sobie sprawę,że wykręcono mi numer! i jestem zła!

Paris 2006-03-07 13:52

Dot.: Dzień Kupy.
 
Loviso, coś mi się wydaje że jest to próba podrobienia wątku Shemreolin (bezskuteczna), który odniósł tak wielką popularność. Nie wiem jak inne wizażanki, ale ten wątek mnie tylko obrzydził i zgorszył, zamiast rozśmieszyć, co pewnie miałaś na celu. Shemerolin zakładając wątek o gazach chciała o coś zapytać i z tego jednego pytania zrobiło się ponad 6 stron super historii :) I spontan. A tu...? Wszyscy myślą, że wizażanki to kobiety z klasą, a tu proszę...wątek o kupach. W jakim celu to się pytam?

Laura2112 2006-03-07 13:56

Dot.: Dzień Kupy.
 
Ja tu nie widzę żadnej podróby.

Lovisa 2006-03-07 13:57

Dot.: Dzień Kupy.
 
Cytat:

Napisane przez Paris
Loviso, coś mi się wydaje że jest to próba podrobienia wątku Shemreolin (bezskuteczna), który odniósł tak wielką popularność. Nie wiem jak inne wizażanki, ale ten wątek mnie tylko obrzydził i zgorszył, zamiast rozśmieszyć, co pewnie miałaś na celu. Shemerolin zakładając wątek o gazach chciała o coś zapytać i z tego jednego pytania zrobiło się ponad 6 stron super historii :) I spontan. A tu...? Wszyscy myślą, że wizażanki to kobiety z klasą, a tu proszę...wątek o kupach. W jakim celu to się pytam?

Albo nie doczytałas do końca albo nie zrozumiałas istoty tematu [obstawiam jedno i drugie]. Otóz, wyjasnie bardziej dosadnie, skoro nie rozumiesz, bo nie lubię, gdy ktoś ot tak sobie zarzuca mi rzeczy nieprawdziwe. Jeśli nie wiesz co to znaczy czuć się jak kupa, to cię oświecę - to znaczy czuć się beznadziejnie i być zmiętym [tak ja się czuję, gdy czytam twoje posty], tak więc nie wiem co to ma wspólnego z gazami, chyba, że takowe akurat posiadasz i skojarzyło ci się to z wątkiem Shemreolin.:]
P.S. Jak dla mnie twój nick to próba podrobienia Paris Hilton, skuteczna, niestety :]

satine 2006-03-07 14:03

Dot.: Dzień Kupy.
 
Loviso ja się dzisiaj czuje jak kupa :(

Mondzia 2006-03-07 14:04

Dot.: Dzień Kupy.
 
buhahaha dzień Kupy powiadasz:):D Kurcze że też takie pomysły na wątki przychodzą do głowy, nie mooooooogę:cojest: poobchodzę go z Tobą bo nic innego nie mam do roboty:D :D :D

Shemreolin 2006-03-07 14:06

Dot.: Dzień Kupy.
 
Kupa i gazy to nieodłączna część naszego życia Towarzyszki i Towarzysze. :D

Ja sie czuję jak kupa już od jakiegos czasu, bo nic mi sie nie chce i weekend miałam schrzaniony. Byc moze stad pomysł wątku o gazach... bo wiadomo, jak jest kupa to są i gazy. :D

Taverney 2006-03-07 14:08

Dot.: Dzień Kupy.
 
ło majtko! Dzień kupy. A juto będzie jaki dzień? Papieru toaletowego, albo spłuczki, takie logiczne następsto dnia kupy ;)
ja jednak wolę zakupy od kupy.

Rei 2006-03-07 14:10

Dot.: Dzień Kupy.
 
haaa no to teraz ja! mój dzień, a raczej tydZień zaczoł się w -> sobote! hihi kułam calutki tydzień na egzamin, który był właśnie w tym dniu o profesorek dał nam takie pytanka że oblałam na bank :D (dowiem się we wtorek)
dziś stwierdziłam że posprzątam w pokoju hihi i co robie :cojest: hehe siedze przed kompem i pisze jakieś bzdury >lol<
hmmm jestem zniesmaczona ta sytuacją sobotnią na uczelni...
ogólnie ten egzamin to była jedna wielka KUPA i po co tu się uczyć jak Ci i tak dowalą taki zestaw pytań że nie wiesz o co chodzi...?
bleeee

Juda 2006-03-07 14:16

Dot.: Dzień Kupy.
 
Cytat:

Napisane przez Paris
Loviso, coś mi się wydaje że jest to próba podrobienia wątku Shemreolin (bezskuteczna), który odniósł tak wielką popularność. Nie wiem jak inne wizażanki, ale ten wątek mnie tylko obrzydził i zgorszył, zamiast rozśmieszyć, co pewnie miałaś na celu. Shemerolin zakładając wątek o gazach chciała o coś zapytać i z tego jednego pytania zrobiło się ponad 6 stron super historii :) I spontan. A tu...? Wszyscy myślą, że wizażanki to kobiety z klasą, a tu proszę...wątek o kupach. W jakim celu to się pytam?

Ja jakoś nie wychwyciłam tutaj żadnego plagiatu i chęci zdobycia sławy
dla założonego wątku.

Ps.Najgorsze jak się coś komuś wydaje ;):rolleyes:

Laura2112 2006-03-07 14:37

Dot.: Dzień Kupy.
 
Cytat:

Napisane przez Juda
Ja jakoś nie wychwyciłam tutaj żadnego plagiatu i chęci zdobycia sławy
dla założonego wątku.

Ps.Najgorsze jak się coś komuś wydaje ;):rolleyes:

Właśnie.

Biedna kupa, nie dość, że w życiu ma przesrane, to jeszcze się jej czepiają ;)

Anisia25 2006-03-07 15:02

Dot.: Dzień Kupy.
 
Cytat:

Napisane przez Laura2112
Właśnie.

Biedna kupa, nie dość, że w życiu ma przesrane, to jeszcze się jej czepiają ;)

buahahah, Lauro :hahaha:

Martiq:) 2006-03-07 15:03

Dot.: Dzień Kupy.
 
no tak ...wątek o kupach nie dorówna wątkowi o księżniczkach :rolleyes: inny poziom w końcu ;)

Kobieta_słonecznik 2006-03-07 15:27

Dot.: Dzień Kupy.
 
Cały dzisiejszy dzień to wielka KUPA :(

windykatorka 2006-03-07 15:31

Dot.: Dzień Kupy.
 
Cytat:

Napisane przez Paris
Loviso, coś mi się wydaje że jest to próba podrobienia wątku Shemreolin (bezskuteczna), który odniósł tak wielką popularność. Nie wiem jak inne wizażanki, ale ten wątek mnie tylko obrzydził i zgorszył, zamiast rozśmieszyć, co pewnie miałaś na celu. Shemerolin zakładając wątek o gazach chciała o coś zapytać i z tego jednego pytania zrobiło się ponad 6 stron super historii :) I spontan. A tu...? Wszyscy myślą, że wizażanki to kobiety z klasą, a tu proszę...wątek o kupach. W jakim celu to się pytam?

Daj sobie spokój dziewczyno.Lovisa pisała że to żadna próba podrobienia wątku "gazowego".Sa różne dni i różne święta.Jutro np. dzien kobiet i napewno troche tematów się pojawi(jesli już takie wątki nie powstały).Dzisiaj akurat mamy dzień kupy:] Prawda,że fajnie :>?
Ojj mnie bardziej o niesmak przyprawiają posty panienek,które mdleją jak zobacza krew.Do kupy nic nie mam :)

Paris 2006-03-07 15:33

Dot.: Dzień Kupy.
 
Cytat:

P.S. Jak dla mnie twój nick to próba podrobienia Paris Hilton, skuteczna, niestety
No i dobrze, bo o to po części mi chodziło :D Po części, ponieważ zerknij sobie na googelkach jeszcze co znaczy Paris.

Cytat:

no tak ...wątek o kupach nie dorówna wątkowi o księżniczkach :rolleyes: inny poziom w końcu ;)
Mhmm...czy ja założyłam wątek o księżniczkach? :D Polecam bilobil - dobry na pamięć :D

monyczkaaa 2006-03-07 15:37

Dot.: Dzień Kupy.
 
Cytat:

Napisane przez Paris
Loviso, coś mi się wydaje że jest to próba podrobienia wątku Shemreolin (bezskuteczna)

:lol:
Cytat:

Napisane przez Paris
Nie wiem jak inne wizażanki, ale ten wątek mnie tylko obrzydził i zgorszył, zamiast rozśmieszyć, co pewnie miałaś na celu.

No tak, księżniczce nie wypada śmiać się z takich rzeczy.:cool: :rolleyes:
Cytat:

Napisane przez Paris
Wszyscy myślą, że wizażanki to kobiety z klasą, a tu proszę...wątek o kupach.

Ja już wolę rozmawiać dniu kupy niż o Paris Hilton. Chociaż kupa i Paris mają wiele wspólnego ;) - powstaje z tego jedno, wielke gó*** :)
Cytat:

Napisane przez Paris
W jakim celu to się pytam?

A nie wiem w jakim celu się pytasz :D To Ty powinnaś to wiedzieć najlepiej ;)

Shemreolin 2006-03-07 15:41

Dot.: Dzień Kupy.
 
Ta kłótnia to wielka kupa... zdecydowanie wielka... :ehem:


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.