Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Galeria makijażu - moje makijaże (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :) (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=206281)

kleiner-Igel 2007-08-27 10:06

Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
3 załącznik(i/ów)
Makijaż wykonany na mojej Mamie, na chrzciny kuzyna :) Moja Mama to bardzo cierpliwa modelka ;) Tylko czemu ja nie odziedziczyłam jej oczu, tylko po ojcu poszłam :( :-p Same oceńcie, jak wyszedł makijaż na Mamie :)

Kosmetyki:

OCZY:
Ciebie RR i odrobina sypkiego APC
Tusz Avon

TWARZ:
AA Kość słoniowa rozświetlający
Dermacol miejscowo
Kulki Cantare

USTA:
Błyszczyk z paletki Markwinsa, cieplejszy niż na zdjęciu

Uwagi do zdjęć: Makijaż oczu najlepiej ukazuje zdjęcie pierwsze, ale przekłamuje ono z kolei odcień twarzy; ogólny efekt najlepiej widać na ostatnim zdjęciu.

I jak? :)

pączek 2007-08-27 10:22

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
łaaaaaaaa:eek: jest pięknie! masz śliczną i bardzo fotogeniczną mamę :) Te oczy :eek::eek::eek: cudne są :) Fajnie ją umalowałaś :) Podoba mi się kolorystyka i w ogóle wszystko. Ładnie mienią się te cienie :) Genialnie !!!!!

agabil1 2007-08-27 10:41

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
mama ma świetne tęczówki :love:
Makijaż ok, bardzo dobrze dobrałaś cienie tylko nie dawałabym takich błyszczących, przy skórze dojrzałej lepiej sparwdzaja się satynowe. Perła i mat podkreślają zmarszczki zaś satyna ładnie rozświetlaq optycznie wygładzając skórę :)

żurawinka 2007-08-27 10:45

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Efekt przekonujący, delikatny makijaż:-)

kleiner-Igel 2007-08-27 10:57

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Cytat:

Napisane przez pączek (Wiadomość 5109808)
łaaaaaaaa:eek: jest pięknie! masz śliczną i bardzo fotogeniczną mamę :) Te oczy :eek::eek::eek: cudne są :) Fajnie ją umalowałaś :) Podoba mi się kolorystyka i w ogóle wszystko. Ładnie mienią się te cienie :) Genialnie !!!!!

Dziękuję w imieniu Mamy i swoim ;) Też uważam ją za piękną kobietę :)

Cytat:

Napisane przez agabil1 (Wiadomość 5110052)
mama ma świetne tęczówki :love:
Makijaż ok, bardzo dobrze dobrałaś cienie tylko nie dawałabym takich błyszczących, przy skórze dojrzałej lepiej sparwdzaja się satynowe. Perła i mat podkreślają zmarszczki zaś satyna ładnie rozświetlaq optycznie wygładzając skórę :)

Dziękuję za radę :* Polecasz coś konkretnego? Bo ja spotkałam się raczej z perłą i matem, jakoś nie umiem odróżniać "na oko", jakie są jakie.

Cytat:

Napisane przez żurawinka (Wiadomość 5110094)
Efekt przekonujący, delikatny makijaż:-)

Dziękuję :) Miało być delikatnie i subtelnie, no ale i ładnie przy okazji :)

zmysl_namietnosci 2007-08-27 11:19

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
na samym poczatku usta mi nie pasowaly. ale po zobaczeniu ostatniego zdjecia - zmienilam zdanie :)
ogolnie rzecz ujmujac - podoba mi sie

Daisy23 2007-08-27 11:34

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Sliczna ta mama , nie dziwie sie, ze sie mama chwalisz :) A w oczach caly czas widac mlodzienczy blask ;)
Uwazam , ze ladnie mame pomalowalas ,ale zgodze sie z Aga.Dla mamy dobra lepiej ja malowac w ten sposob ...To stara zasada :)Ja mam serie satynowych matow z Bell, wierz mi ,ze tego z niczym nie pomylisz , ale fakt ja sie ich naszukalam :) Nie ma zadnych drobinek, kolor jest jedowymiarowy ,bardziej atlasowy , nie opalizuje...Wiekszosci mlodych dziewczyn na pewno by sie nie podobal :) I slusznie, poki nie ma zmarszczek warto szalec ! Mama sie juz wyszalala na pewno ;)

SanDru 2007-08-27 13:04

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Śliczna mama:) i te oczyska niebieskie mm

coldold 2007-08-27 14:08

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Rewelacja, strasznie mi się podoba :)

phdwao 2007-08-27 14:21

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
bardzo ładny..zaproponuje mojej taki:-)podoba mi się

kleiner-Igel 2007-08-27 14:41

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Cytat:

Napisane przez zmysl_namietnosci (Wiadomość 5110550)
na samym poczatku usta mi nie pasowaly. ale po zobaczeniu ostatniego zdjecia - zmienilam zdanie :)
ogolnie rzecz ujmujac - podoba mi sie

Dziękuję :cmok:

Cytat:

Napisane przez Daisy23 (Wiadomość 5110741)
Sliczna ta mama , nie dziwie sie, ze sie mama chwalisz :) A w oczach caly czas widac mlodzienczy blask ;)
Uwazam , ze ladnie mame pomalowalas ,ale zgodze sie z Aga.Dla mamy dobra lepiej ja malowac w ten sposob ...To stara zasada :)Ja mam serie satynowych matow z Bell, wierz mi ,ze tego z niczym nie pomylisz , ale fakt ja sie ich naszukalam :) Nie ma zadnych drobinek, kolor jest jedowymiarowy ,bardziej atlasowy , nie opalizuje...Wiekszosci mlodych dziewczyn na pewno by sie nie podobal :) I slusznie, poki nie ma zmarszczek warto szalec ! Mama sie juz wyszalala na pewno ;)

W najbliższym czasie te cienie Bell zakupię :D Bo sama też szukam od jakiegoś czasu matowych :) Dziękuję za komplement - ten dla Mamy ;)

Cytat:

Napisane przez SanDru (Wiadomość 5111741)
Śliczna mama:) i te oczyska niebieskie mm

:cmok:

Cytat:

Napisane przez coldold (Wiadomość 5112486)
Rewelacja, strasznie mi się podoba :)

Dziękuję :D :cmok:

Cytat:

Napisane przez phdwao (Wiadomość 5112636)
bardzo ładny..zaproponuje mojej taki:-)podoba mi się

Dziękuję :roza:

Jodi _ 2007-08-27 16:32

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Piękna Mama i piękna Córka:D bardzo ładny makijaż:ehem:

ciaszunia 2007-08-27 16:51

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
slicznie:) choc zgadzam sie z agabil1 iz lepeij by sie prezentowaly ciebie matowe lub satynowe:)

allie 2007-08-27 17:48

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
W życiu bym nie pomyślała, że ta dziewczyna na zdjęciu ma dorosłą córę ;)

Mama i makijaż uroczy, zgadzam się co do rodzaju cienia z Agabil. I może tego granatu bym dała ciut więcej... Mama wygląda słonecznie :)

madie 2007-08-27 18:16

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Śliczna mama. Do twarzy jej z uśmiechem :) A makijaż jak najbardziej pasuje. Popieram Agabil, która sugeruje użycie mniej błyszczących cieni. Mimo to makijaż bardzo ładnie się prezentuje :ehem:

smileofangel 2007-08-27 18:23

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
matko kochana jaki piekny kolor oczu ^^

makijaz ok ja bym troche brazera na poliki dodala i moze uzyla mniej lsniacych cieni bardziej satynowych (ale i tak jest cacy) i chyba blyszczyk bardziej pomaranczowy... no nie wiem

ale ogolnie dobor kolorow jest przepiekny i ladnie technicznie Ci to wyszlo :)

gamegirl 2007-08-27 20:27

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
a ja myslalam ze to soczewki:D bombowe teczowki:D:D

zgodze sie z Aga:*

Pomadka 2007-08-27 22:04

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Cytat:

Napisane przez agabil1 (Wiadomość 5110052)
mama ma świetne tęczówki :love:
Makijaż ok, bardzo dobrze dobrałaś cienie tylko nie dawałabym takich błyszczących, przy skórze dojrzałej lepiej sparwdzaja się satynowe. Perła i mat podkreślają zmarszczki zaś satyna ładnie rozświetlaq optycznie wygładzając skórę :)

I znowu zgadzam się z Aga. :ehem:

Mam wygląda na przemiłą i bardzo sympatyczną osobę. :ehem:

guantanamera 2007-08-28 07:02

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
bardzo fajna mama i makijaz w sam raz dla takiej cieplej blondynki ;) udalo Ci się wszystko zegrac

madziunia80 2007-08-28 08:04

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Cytat:

Napisane przez agabil1 (Wiadomość 5110052)
mama ma świetne tęczówki :love:
Makijaż ok, bardzo dobrze dobrałaś cienie tylko nie dawałabym takich błyszczących, przy skórze dojrzałej lepiej sparwdzaja się satynowe. Perła i mat podkreślają zmarszczki zaś satyna ładnie rozświetlaq optycznie wygładzając skórę :)

Zgodzę się z Agą, skóra dojrzała rządzi się troszkę innymi prawami...
Ależ jesteś do mamy podobna, makijaż jest bardzo fajny, dobrze dopasowany kolorystycznie do urody mamy.

Gween 2007-08-28 08:12

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Na początku nie doczytałam tytułu i tak patrzę na te fotki ze spuszczonymi oczami i się zastanawiam co ty ze sobą zrobiłaś, włosy zafarbowałaś i tak myślę;) Ale na zdjęciu z otwartymi oczami zorientowałam się w końcu, że to jest twoja mama;) Przyznam, że podobne jesteście do siebie. Makijaż ładny, subtelny. Jednakże jak powiedziała Aga bardziej by pasowały mamie cienie satynowe, sama takie mojej doradzam ;) A no i mama ma zabójczy kolor oczu:ehem: oczywiście na plus;)

agabil1 2007-08-28 08:14

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Cytat:

Napisane przez kleiner-Igel (Wiadomość 5110260)



Dziękuję za radę :* Polecasz coś konkretnego? Bo ja spotkałam się raczej z perłą i matem, jakoś nie umiem odróżniać "na oko", jakie są jakie.


unikałabym też zupełnych matów, one również podkreślają zmarszczki. Ładna satyna to np. trójki Bourjois Effet Lumiere-mam zestaw pudrowych róży i świetnie prezentuje się na dojrzałej skórze.

maja55 2007-08-28 15:56

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Cytat:

Napisane przez agabil1 (Wiadomość 5110052)
mama ma świetne tęczówki :love:
Makijaż ok, bardzo dobrze dobrałaś cienie tylko nie dawałabym takich błyszczących, przy skórze dojrzałej lepiej sparwdzaja się satynowe. Perła i mat podkreślają zmarszczki zaś satyna ładnie rozświetlaq optycznie wygładzając skórę :)

Podpisuję się:)

Podoba mi się efekt całościowy, chociaż dobrze byłoby poeksperymentować na mamie z satynowymi cieniami - ja maluję takimi moją mamę, ale ona sama nie lubi błysku.
I zazdroszczę cierpliwej modelki - mamy. Moja mama wierci się i po 5 minutach twierdzi, że sama maluje się w 5 minutek;)

kleiner-Igel 2007-08-28 16:30

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Cytat:

Napisane przez Jodi _ (Wiadomość 5113910)
Piękna Mama i piękna Córka:D bardzo ładny makijaż:ehem:

Dziękujemy obie :D

Cytat:

Napisane przez ciaszunia (Wiadomość 5114110)
slicznie:) choc zgadzam sie z agabil1 iz lepeij by sie prezentowaly ciebie matowe lub satynowe:)

I takie też koniecznie zakupię :)

Cytat:

Napisane przez allie (Wiadomość 5114689)
W życiu bym nie pomyślała, że ta dziewczyna na zdjęciu ma dorosłą córę ;)

Mama i makijaż uroczy, zgadzam się co do rodzaju cienia z Agabil. I może tego granatu bym dała ciut więcej... Mama wygląda słonecznie :)

Granat to standardowy makijaz mojej mamy, więc tym razem było go malutko. Ale się zdziwi Dorotka, jak jej to powiem :D

Cytat:

Napisane przez madie (Wiadomość 5114987)
Śliczna mama. Do twarzy jej z uśmiechem :) A makijaż jak najbardziej pasuje. Popieram Agabil, która sugeruje użycie mniej błyszczących cieni. Mimo to makijaż bardzo ładnie się prezentuje :ehem:

Dziękuję :*

Cytat:

Napisane przez smileofangel (Wiadomość 5115096)
matko kochana jaki piekny kolor oczu ^^

makijaz ok ja bym troche brazera na poliki dodala i moze uzyla mniej lsniacych cieni bardziej satynowych (ale i tak jest cacy) i chyba blyszczyk bardziej pomaranczowy... no nie wiem

ale ogolnie dobor kolorow jest przepiekny i ladnie technicznie Ci to wyszlo :)

Policzki były wymodelowane kulkami, ale słabo to widac na zdjęciu. Dziękuję za opinię :*

Cytat:

Napisane przez gamegirl (Wiadomość 5116689)
a ja myslalam ze to soczewki:D bombowe teczowki:D:D

zgodze sie z Aga:*

Dziękuje Game :)

Cytat:

Napisane przez Pomadka (Wiadomość 5117833)
I znowu zgadzam się z Aga. :ehem:

Mam wygląda na przemiłą i bardzo sympatyczną osobę. :ehem:

Znów dziękuję za siebie i Mamę :D

Cytat:

Napisane przez guantanamera (Wiadomość 5118541)
bardzo fajna mama i makijaz w sam raz dla takiej cieplej blondynki ;) udalo Ci się wszystko zegrac

Dziękuję szczególnie - bo takie było moje zamierzenie :ehem:

Cytat:

Napisane przez madziunia80 (Wiadomość 5118854)
Zgodzę się z Agą, skóra dojrzała rządzi się troszkę innymi prawami...
Ależ jesteś do mamy podobna, makijaż jest bardzo fajny, dobrze dopasowany kolorystycznie do urody mamy.

Podobna? Zawsze mi mówili, że do ojca :eek: ;)

Cytat:

Napisane przez Gween (Wiadomość 5118919)
Na początku nie doczytałam tytułu i tak patrzę na te fotki ze spuszczonymi oczami i się zastanawiam co ty ze sobą zrobiłaś, włosy zafarbowałaś i tak myślę;) Ale na zdjęciu z otwartymi oczami zorientowałam się w końcu, że to jest twoja mama;) Przyznam, że podobne jesteście do siebie. Makijaż ładny, subtelny. Jednakże jak powiedziała Aga bardziej by pasowały mamie cienie satynowe, sama takie mojej doradzam ;) A no i mama ma zabójczy kolor oczu:ehem: oczywiście na plus;)

Hehe no znowu to o podobieństwie, jakoś nigdy mi się nie wydawalo, żebyśmy były podobne... No, może troszkę ;) Ogólnie poszłam po ojcu :) I Dziękuję za komentarz dot makijażu :*

Cytat:

Napisane przez agabil1 (Wiadomość 5118943)
unikałabym też zupełnych matów, one również podkreślają zmarszczki. Ładna satyna to np. trójki Bourjois Effet Lumiere-mam zestaw pudrowych róży i świetnie prezentuje się na dojrzałej skórze.

Zanotuję, zanotuję... ;)

Cytat:

Napisane przez maja55 (Wiadomość 5124531)
Podpisuję się:)

Podoba mi się efekt całościowy, chociaż dobrze byłoby poeksperymentować na mamie z satynowymi cieniami - ja maluję takimi moją mamę, ale ona sama nie lubi błysku.
I zazdroszczę cierpliwej modelki - mamy. Moja mama wierci się i po 5 minutach twierdzi, że sama maluje się w 5 minutek;)

A moja bardzo lubi, kiedy ktoś się nią zajmuje :D ja mam to samo :D

Śnieżka 2007-08-29 08:38

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Ślicznie ;)

Rosario 2007-08-29 12:49

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
pięknie;)

BaByCaKe 2007-08-29 14:00

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Rzeczywiście powalające, niebieskie oczy!
Makijaż delikatny, podkreslający urodę mamy.

Też przychyliłabym się w stronę matów. :cmok:

Dzinks_Dz 2007-08-29 19:08

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Piękne oczy:eek::eek: Masz bardzo ładną, przesympatycznie wyglądającą Mamę:ehem:
Makijaż też zaliczyłabym do udanych-podoba mi się zarówno technika, jak i dobór kolorystyczny cieni, które w sumie mogłyby być nieco mniej połyskujące, ale ogólnie i tak jest super.:cmok:

kleiner-Igel 2007-08-29 20:53

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Cytat:

Napisane przez Śnieżka (Wiadomość 5130684)
Ślicznie ;)

:cmok:

Cytat:

Napisane przez Rosario (Wiadomość 5133778)
pięknie;)

:cmok:

Cytat:

Napisane przez BaByCaKe (Wiadomość 5134614)
Rzeczywiście powalające, niebieskie oczy!
Makijaż delikatny, podkreslający urodę mamy.

Też przychyliłabym się w stronę matów. :cmok:

:roza:

Cytat:

Napisane przez Dzinks_Dz (Wiadomość 5137858)
Piękne oczy:eek::eek: Masz bardzo ładną, przesympatycznie wyglądającą Mamę:ehem:
Makijaż też zaliczyłabym do udanych-podoba mi się zarówno technika, jak i dobór kolorystyczny cieni, które w sumie mogłyby być nieco mniej połyskujące, ale ogólnie i tak jest super.:cmok:

:cmok:



Dziekuję Wam wszystkim :) :*

dissolved__girl 2007-08-30 13:16

Dot.: Makijaż dla Mamy - brzoskwinia i granat dla niebieskookiej :)
 
Piękna mama i ładnie to podkreśliłaś,dobrze ze nie przesadziłaś z makijażem:)


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.