Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Galeria makijażu - moje makijaże (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Szurnięta ważka [= (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=206888)

Jajodzajofajo 2007-08-29 19:22

Szurnięta ważka [=
 
6 załącznik(i/ów)
Dużo cienia inglota, dużo różu maybelline, tusz BeYu , bronzer i błyszczyk l'oreala glam shine carmin crystal.
Cień na brwiach nie rozmazał się z powiek, tylko specjalnie go tam pacnęłam (jak to na takich fotkach w różnych magazynach). Niestety chęci sobie - efekt sobie.
Miało być błyszcząco, pstrokato i figlarnie ;) Mam nadzieje, ze sie udało.

Błyszczyk miał być łagodnym połyskiem, ale w ostatniej chwili zdecydowalam się na ten róż ;) Mnie sie podoba HE HE.

nuitarii 2007-08-29 19:25

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
Haha :D
Jak zwykle świetny!
Bardzo podobają mi się oczy - mienią się na wszelkie możliwe sposoby, idealna ważka. ładnie dobrane i dobrze roztarte cienie:)
Usta mm, apetyczne. Jedyne zastrzeżenia mam do cery. Jakoś tak całościowo nie najlepiej wyszło. Zdecydowanie za dużo tego różu!

antii 2007-08-29 19:26

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
wsumie to ładny , ale za wysoko te cienie nałożone :p: wydaje mi sie ze kolor błyszczyka nie pasuje do tej zieleni :-p ale to już zależy jak kto woli :)

olivia7 2007-08-29 19:26

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
oczy swietne:ehem:

weronika nadara 2007-08-29 19:27

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
efekt ciekawy, aczkolwiek mam lekkie wrazenie ze cienie nałozone sa bezżadnego zamysłu, poprostu napaćkane w róznych kolorach (ale za to bardzo ładnie dobrane kolory) moze to oczywiscie byc efektem zamierzonym, nie wiem.
natomiast wywaliłabym błyszczyk...zupełnie psuje efekt ;/
zostawiłabym naturalne usta albo najlepiej pokryte podkładem i bezbarwnym błyszczykiem.

generalnie jestem na TAK :)

agabil1 2007-08-29 19:30

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
uuuuch :D daje po oczach. Wywaliłabym ten róż z policzków i ewentualnie ust, pod łukiem za stalowo-dałabym tu coś lżejszego-> bardziej w turkus, błękit paryski czy radosne lekkie zielenie. Poza tym...no no-nawet nawet

Jajodzajofajo 2007-08-29 19:35

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
Cytat:

Napisane przez nuitarii (Wiadomość 5138092)
Haha :D
Jak zwykle świetny!
Bardzo podobają mi się oczy - mienią się na wszelkie możliwe sposoby, idealna ważka. ładnie dobrane i dobrze roztarte cienie:)
Usta mm, apetyczne. Jedyne zastrzeżenia mam do cery. Jakoś tak całościowo nie najlepiej wyszło. Zdecydowanie za dużo tego różu!

Wiem, wiem :D Twoim zdaniem za dużo różu ;)

Cytat:

Napisane przez antii (Wiadomość 5138114)
wsumie to ładny , ale za wysoko te cienie nałożone :p: wydaje mi sie ze kolor błyszczyka nie pasuje do tej zieleni :-p ale to już zależy jak kto woli :)

Dzieki za opinię :)

Cytat:

Napisane przez olivia7 (Wiadomość 5138116)
oczy swietne:ehem:

:D

Cytat:

Napisane przez weronika nadara (Wiadomość 5138132)
efekt ciekawy, aczkolwiek mam lekkie wrazenie ze cienie nałozone sa bezżadnego zamysłu, poprostu napaćkane w róznych kolorach (ale za to bardzo ładnie dobrane kolory) moze to oczywiscie byc efektem zamierzonym, nie wiem.
natomiast wywaliłabym błyszczyk...zupełnie psuje efekt ;/
zostawiłabym naturalne usta albo najlepiej pokryte podkładem i bezbarwnym błyszczykiem.

generalnie jestem na TAK :)

Bo ja jeszcze nie wytresowałam swoich cieni. Ciągle je tresuje, zeby sie układały równo, ladnie rozcierały itd. Troche im nie wyszło. Ale plan nałozenia cieni był i to jak najbardziej ;)
Bez błyszczyka to juz zupełnie inny makijaz ;)

Dzięki za komentarz! :*

Cytat:

uuuuch daje po oczach. Wywaliłabym ten róż z policzków i ewentualnie ust, pod łukiem za stalowo-dałabym tu coś lżejszego-> bardziej w turkus, błękit paryski czy radosne lekkie zielenie. Poza tym...no no-nawet nawet
Myslałam o błękicie (moim jedynym), ale niestety nie pasował. Wszystkie inne cienie mam już tylko brązowe albo szare.
Dzięki za rady! :*

Rosario 2007-08-29 19:40

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
Myślę,ze cienie są za wysko nałóżone;)
Ale kolory piękne:ehem:

gamegirl 2007-08-29 20:03

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
pomyslowo i cholernie intensywnie:slina:
widzi mi sie biala kredka w wenatrz oka;)

Kicia_Wampirzyca 2007-08-29 20:29

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
Bardzo odważny i pomysłowy makijaż ! Podoba mi się.
Wyglądasz jak leśna driada :D

truskaffka 2007-08-29 20:32

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
siwetna ta szurnieta wazka:D

Eska88 2007-08-29 20:35

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
zblizone zdjecie oka mi sie podoba ale w calosci niezbyt :p:

Pomadka 2007-08-29 20:49

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
Cytat:

Napisane przez weronika nadara (Wiadomość 5138132)
efekt ciekawy, aczkolwiek mam lekkie wrazenie ze cienie nałozone sa bezżadnego zamysłu, poprostu napaćkane w róznych kolorach (ale za to bardzo ładnie dobrane kolory) moze to oczywiscie byc efektem zamierzonym, nie wiem.
natomiast wywaliłabym błyszczyk...zupełnie psuje efekt ;/
zostawiłabym naturalne usta albo najlepiej pokryte podkładem i bezbarwnym błyszczykiem.

generalnie jestem na TAK :)

Zgadzam się z Weroniką, że makijaż taki trochę bez pomysłu, ale ogólny efekt jest niezłą wariacją. :D

Pisz co to za błyszczyk, bo bardzo ładnie wygląda, choć średnio pasuje do ważkowych oczu. ;)

kleiner-Igel 2007-08-29 21:10

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
Efekt? Wesoły :D

coldold 2007-08-29 21:14

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
Oko wygląda rewelacyjnie, usta trochę się gryzą z kolorem cienia, ale i tak mi się podoba :)

Jajodzajofajo 2007-08-29 21:31

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
2 załącznik(i/ów)
Dziękuję za wszystkie komentarze ;)
Pomadko błyszczyk to glam shine carmin crystal.

Zawsze jak mam jakiś spokojny makijaż na kompie i chce go dodac na wizaż, to się waham, bo taki spokojny to i troche nudny i malo go widać na zdjęciu.. :/

A i pokombinowałam troche z błyszczykiem ;) Ale to juz przeróbki Fotoszopie.
Faktycznie tak jest o niebo lepiej... ale w programie nie potrafie osiagnac efektu całkiem nieuszminkowanych ust, wiec tylko zmniejszylam intensywnosc

Pomadka 2007-08-29 21:45

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
Cytat:

Pomadko błyszczyk to glam shine carmin crystal.
Bardzo ładny. :ehem:
Dzięki.

Zaś beżowa przeróbka ust mi się podoba, w sumie nawet pasuje, bo wtedy siłą faktu skupiam się na oczach. ;)

zmysl_namietnosci 2007-08-30 13:14

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
podobaja mi sie tylko oczy.
klocilabym sie z tym ze cienie sa nalozone bez pomyslu
jednak juz usta i policzki jak dla mnie - odpadaja

żurawinka 2007-08-30 14:44

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
Pionierski:-) A poważnie - zamieniłabym błyszczyk na beżowy ze zdjęcia zmienionego w photoshopie, bledszy róż albo nawet wogóle i przyciemniła brwi. Pokusiłabym się nawet o zmniejszenie ilości cienia na powiekach ale wtedy już nie byłoby ważki a ważka musi być!:-)

ana maria 2007-08-30 15:07

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
jak dla mnie troszke za bardzo intensywn,ale jak najbardziej zwariowany:ehem:,jestem za jasniejszym błyszczykiem do zielonego kolorku,ale ogólnie bardziej podoba mi sie pierwszy błyszczyk:ehem:.
moze nanies zielony cien tylko na powieke i połącz go ze złotym cieniem?

Jajodzajofajo 2007-08-30 16:45

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
Cytat:

Napisane przez Pomadka (Wiadomość 5140094)
Bardzo ładny. :ehem:
Dzięki.

Zaś beżowa przeróbka ust mi się podoba, w sumie nawet pasuje, bo wtedy siłą faktu skupiam się na oczach. ;)

Jest ładny ale bardzo mocny. Zazwyczaj uzywam go z dużą ilością różu i tylko wytuszowanymi rzęsami, bez zadnych cieni ;) Podpatrzyłam tę propozycje w Twoim Stylu - taki sorbetowy mejkap. Moze go potem dorzucę :)

Cytat:

Napisane przez zmysl_namietnosci (Wiadomość 5145791)
podobaja mi sie tylko oczy.
klocilabym sie z tym ze cienie sa nalozone bez pomyslu
jednak juz usta i policzki jak dla mnie - odpadaja

Kurcze, naprawde miałam pomysł na te cienie i martwi mnie, ze wyszło tak jakbym nie miała ;) przynajmniej jedna osoba dostrzegła w tym jakiś zamysł :D:D:D

Cytat:

Napisane przez żurawinka (Wiadomość 5146994)
Pionierski:-) A poważnie - zamieniłabym błyszczyk na beżowy ze zdjęcia zmienionego w photoshopie, bledszy róż albo nawet wogóle i przyciemniła brwi. Pokusiłabym się nawet o zmniejszenie ilości cienia na powiekach ale wtedy już nie byłoby ważki a ważka musi być!:-)

Gdybym chciała wyjsc z tym mejkapem na ulice (czyt. do knajpy), to zdecydowanie zrobiłabym tak jak radzisz. Łącznie z wywaleniem części cienia (zeby nie dochodził az do brwi). Ale ze to tylko zabawa do aparatu, to poszlałam ;)

Cytat:

Napisane przez ana maria (Wiadomość 5147267)
jak dla mnie troszke za bardzo intensywn,ale jak najbardziej zwariowany:ehem:,jestem za jasniejszym błyszczykiem do zielonego kolorku,ale ogólnie bardziej podoba mi sie pierwszy błyszczyk:ehem:.
moze nanies zielony cien tylko na powieke i połącz go ze złotym cieniem?

Gdybym tylko miała złoty cień... :) Zamierzam się przejść do galerii centrum i kupić sypki APC. Jak juz bede go miec to cos pokombinuje ;)


Dziękuję wszystkim za opinię! :*

phdwao 2007-08-30 16:47

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
szurnięta ta ważka rzeczywiście;)nastraja bardzo optymistycznie, fajnie:-)

maja55 2007-08-30 17:08

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
Kolorowo i błyszcząco:)

Oczy mienią się pięknie i mają świetne kolory - ale tylko to mi się podoba. Nałożenie i ilosc cieni zupełnie nie przypadła mi do gustu.

Za to...strasznie spodobały mi sie Twoje usta z tym błyszczykiem plus poliki:)Oczywiście zostawiłabym do nich gołe czy, tylko mocno wytuszowane rzęsy plus ewentualnie cienka kreska przy linii rzęs:).

black.coffee. 2007-08-30 19:01

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
Ale fajny, taki zwariowany makijaż do zdjęć:D Wersja z jasniejszymi ustami prezentuje się jednak duzo lepiej:ehem:

Dzinks_Dz 2007-08-30 19:37

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
Fajny efekt, w szczególności po zmianie błyszczyka na beżowy. Podkreśliłabym bardziej brwi i trochę odciążyła łuk brwiowy.:cmok:

Martyna83 2007-08-30 20:09

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
całkiem ciekawie to wygląda

Rei 2007-08-30 21:07

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
zabawnie... na ulice bym tak nie wyszła hehe

Daisy23 2007-08-30 21:10

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
Swietny makijaz na poprawe humoru :) I Twojego i naszego , to odswiezajace zobaczyc czasem cos innego .Nie bede wspominac o technice i tak dalej , bo chyba nie o to w tym chodzi , chodzi o to , ze wazka jest szurnieta ;) Jak dla mnie wszystko sie zgadza !

Jajodzajofajo 2007-08-30 21:31

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
Cytat:

Napisane przez phdwao (Wiadomość 5148395)
szurnięta ta ważka rzeczywiście;)nastraja bardzo optymistycznie, fajnie:-)

:) ciesze sie, ze tak podziałała :D

Cytat:

Napisane przez maja55 (Wiadomość 5148657)
Kolorowo i błyszcząco:)

Oczy mienią się pięknie i mają świetne kolory - ale tylko to mi się podoba. Nałożenie i ilosc cieni zupełnie nie przypadła mi do gustu.

Za to...strasznie spodobały mi sie Twoje usta z tym błyszczykiem plus poliki:)Oczywiście zostawiłabym do nich gołe czy, tylko mocno wytuszowane rzęsy plus ewentualnie cienka kreska przy linii rzęs:).

Ha, kiedy ja sie tak maluje :) Podpatrzyłam pomysł z Twojego Stylu (sorbetowe makijaze na lato). Lubie go do bladej twarzy z mocnymi rumieńcami ;)

Cytat:

Napisane przez black.coffee. (Wiadomość 5150102)
Ale fajny, taki zwariowany makijaż do zdjęć:D Wersja z jasniejszymi ustami prezentuje się jednak duzo lepiej:ehem:

Dzięki za opinie! :)

Cytat:

Napisane przez Dzinks_Dz (Wiadomość 5150556)
Fajny efekt, w szczególności po zmianie błyszczyka na beżowy. Podkreśliłabym bardziej brwi i trochę odciążyła łuk brwiowy.:cmok:

Nie podkreślam nigdy brwi i tak są wystarczająco włochate, ciemne i konkretne, wiec nawet nie wiedziałabym jak ;) A co do łuku - zabrakło mi "odciążających" cieni, które by pasowały. Ale też o tym myslalam.

Cytat:

Napisane przez Martyna83 (Wiadomość 5151058)
całkiem ciekawie to wygląda

Dzięki! :)

Cytat:

Napisane przez Rei (Wiadomość 5151979)
zabawnie... na ulice bym tak nie wyszła hehe

HA! Widzisz, a ja jestem mega odważna i wyszłam :D Bo musiałam wyprowadzić kota na spacer. Była pierwsza w nocy, nie chciało mi się tego zmywać. Na swoje usprawiedliwienie powiem, ze raczej nikt mnie nie widział. Tzn. jeden menel, ale uciekł z wrzaskiem.

Cytat:

Napisane przez Daisy23 (Wiadomość 5152027)
Swietny makijaz na poprawe humoru :) I Twojego i naszego , to odswiezajace zobaczyc czasem cos innego .Nie bede wspominac o technice i tak dalej , bo chyba nie o to w tym chodzi , chodzi o to , ze wazka jest szurnieta ;) Jak dla mnie wszystko sie zgadza !

Ważka jest szurnięta ale się leczy. Mam nowy aparat, prawie umiem go obsługiwać, wiec jutro postaram się wrzucić coś bardziej serio ;)

Dzięki za komentarze!

elwirka26 2007-09-01 13:48

Dot.: Szurnięta ważka [=
 
HI! HI! waż ka jak w pysk strzelil:) Błyszczyk fajnie by wygladal przezroczysty z brokatem tak myśle. Pod luk brwiowy dałabym troche jasniej ale rozumie ze miała być ważkowo wiec i taki efekt.. poza tym green-szał :D


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.