Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Metamorfozy (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=84)
-   -   Metamorfoza. Pomóżcie, co zmienić?? (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207891)

evetka 2007-09-04 16:35

3 załącznik(i/ów)
Część! Mam do Was Kochane wizażanki wielką prośbę. Doradźcie mi co mam zmeinić. W jakim kolorze włosów byłoby mi do twarzy? A może dobierzecie mi nowy makijaż? Albo podpowiecie jak się ubrać? Jestem szczuplutką osobą. Z góry dziękuje za pomoc :cmok: Będe wdzięczna za każdy post z podpowiedzią mojej metamorfozy.

A to moje zdjęcia

evetka 2007-09-04 17:01

Dot.: Metamorfoza. Pomóżcie, co zmienić??
 
3 załącznik(i/ów)
Kochane wizażanki proszę Was o pomoc. Wy potraficie dobrać komputerowo jakąś fryzurke... Zróbcie to dla mnie. Mam zamiar wybrać się do fryzjerki ale nie mam żadnego pomysłu na nową fryzurkę. I stą prośba do Was. Pomóżcie dobrać mi fryzurke... Jak widać na zdjęciach mam długie włosy, teraz zrobiły się bardzo cieniutki i dlatego musze je ściąć. Prosze o jakieś przeróbki komputerowe np z grzywkami albo innymi fryzurkami. Będe bardzo WDZIĘCZNA :cmok:

Ps. Dołączam zdjęcia które mogą się przydać.

evetka 2007-09-04 17:57

Dot.: Metamorfoza. Pomóżcie, co zmienić??
 
2 załącznik(i/ów)
Dziękuje Kasiu że mi pomożesz. Wklejam 2 zdjęcia i czekam z niecierpliwością na przeróbki :cmok:

kaska222 2007-09-04 18:25

Dot.: Metamorfoza. Pomóżcie, co zmienić??
 
4 załącznik(i/ów)
;)

B_M 2007-09-04 19:22

Dot.: Metamorfoza. Pomóżcie, co zmienić??
 
a myślałaś o np grzywce jakiejs albo zeby wycieniować troche włosy? masz prost ejak ja ci zazdroszcze ;)

evetka 2007-09-05 06:57

Dot.: Metamorfoza. Pomóżcie, co zmienić??
 
Dziewczyny ocencie... Jak myślicie w której fryzurze wyglądam fajnie?

Michaline 2007-09-05 08:12

Dot.: Metamorfoza. Pomóżcie, co zmienić??
 
mnie podoba się ta ostatnia ;D

Rosario 2007-09-05 10:21

Dot.: Metamorfoza. Pomóżcie, co zmienić??
 
Cytat:

Napisane przez Michaline (Wiadomość 5201724)
mnie podoba się ta ostatnia ;D

Tak w tej ostaniej bardzo ładnie:ehem:

kaska222 2007-09-05 12:53

Dot.: Metamorfoza. Pomóżcie, co zmienić??
 
Cytat:

Napisane przez evetka (Wiadomość 5201409)
Dziewczyny ocencie... Jak myślicie w której fryzurze wyglądam fajnie?



Jesli niepodobaja sie Tobie fryzury,mozesz zalaczyc jakies swoje to dobiore Ci symulacyjnie.Podobasz mi sie na drugim zdjeciu ;)

kwiecień 2007-09-05 14:12

Dot.: Metamorfoza. Pomóżcie, co zmienić??
 
evetka, bardzo Ci ładnie we fryzurce na zdjęciu trzecim - u góry, z taką prostą grzywką i ciemnymi włosami. Poza tym - moje zdanie - chyba niepotrzebnie zmniejszasz oko poprzez obrysowanie go ciemną kredką. I nie bądź zawsze taka smutna ;-)
Pozdrawiam
Ela

evetka 2007-09-05 18:30

Dot.: Metamorfoza. Pomóżcie, co zmienić??
 
Dziękuje dziewczynki :cmok: Jesteście Kochane... Kasiu, jak znajde to wstawie jakieś zdjęcia i zrobisz symulacje z tymi fryzurkami.


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.