Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Metamorfozy (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=84)
-   -   Prośba o porade:) . (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=218410)

Igusia92 2007-11-03 23:04

Prośba o porade:) .
 
2 załącznik(i/ów)
Hej dziewczyny, jestm tu nowa i mam nadizeje że poradzicie mi jak mogłabym sie inaczje malować. BO chciałabym czasem zmienić i dodać coś opróćz podkałdu i tuszu, wprowadzić jakieś zmiany czy tam ulepszenia:P . Niestety daleko mi do klasycznej urody :( . ... Moim głównym problemem są szeroko rozstawione oczy i dziwny kształ twarzy :P . Czekam na porady i z góry dzięki :) .

Igusia92 2007-11-03 23:25

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Jeszcze dodam że mam jasną cere, ciemna oprawe oczu ktróra dziwnie wylgadała z moim naturanym kolorem włosów ciemnym blondem. Teraz mam włosy ciemno-dziwne, po hennie wyszedł mi jakiś bardzo kosmiczny kolor :P .

SoBeautiful 2007-11-04 00:10

Dot.: Prośba o porade:) .
 
:eek: dziewczyno aleś Ty piękna! Dawno nie widziałam tak ślicznej buzi... Masz urodę modelki,jesteś cudowna! Napiszę więcej jak ochłonę :D

SoBeautiful 2007-11-04 00:10

Dot.: Prośba o porade:) .
 
:eek: dziewczyno aleś Ty piękna! Dawno nie widziałam tak ślicznej buzi... Masz urodę modelki,jesteś świetna! Napiszę więcej jak ochłonę :D

Pauleena 2007-11-04 08:26

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Jesteś taka ładniutka, ze aż nie wiem co Ci poradzić bo we wszystkim będziesz wyglądała ślicznie :)

201710120930 2007-11-04 09:40

Dot.: Prośba o porade:) .
 
A umiałbyś może inaczej fotki wstawić bo mnie kark boli :D
I nie czarno-białe!! one raczej nie służą w dobraniu odpowiedniego makijażu tylko tylko O! jaka jestem ładna na tej wyretuszowanej fotce :-p
Bo jesteś ładna i dobrze o tym wiesz więc bez zbędnej kokietrii ;)
Ale do rzeczy -na pewno zmieniłabym kolor pomadki -trupio rózowy naprawdę nie dodaje uroku a tak z innej beczki widac ,ze masz fajne włosy -podetnij je troszeczkę i będzie super

Igusia92 2007-11-04 11:18

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Yyy... dzieki dizewcyzny ale dużo mi braujke do ładnej niewiem foki robione jak byłam wyspana <LoL> , ale nie o tym temat:) . Wiem z tym czyms na ustach to dramat tylko niestety niebardoz wiem co będzie leszpe. Niemam pojecia jak malować oczy, (szczególnie że czesto mam opuchnietą górną powieke) i jakie stosować kolorki. Jestem wdzieczna za wsyzstkie porady i jakos tak niezrecznie sie cuzje oczekujac od Was porady i niemogac sie niczym odwdzieczyć.

Igusia92 2007-11-04 11:21

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Zapomniałam jeszcze napisać że z włosami to dramat nr 2. Są potwornie znisznocze od prostowania a ściąć też niebardo chce bo myśle że w krótszych bd wyglagała jakoś dzwinie. I jeszcze nieiwem czy je moze troche rozjaścni?? NO ja chyba nic nieiwem... :) .

k0chana 2007-11-04 11:31

Dot.: Prośba o porade:) .
 
To zawsze tak jest, że piękne dziewczyny tak wymyślaja...?? :P Oj juz przestać tam marudzić bezpodstwanie...wyglądasz jak laleczka ;] I ja na Twoim miejscu nie malowalabym sie mocniej...bo najpiekniejsza naturalna uroda...a jak ktoś ja ma to śczęściaż ;] A wlosów bym nie rozjaśniała na twoim miejscu, do twarzy kremu bronzującego możesz używać :)

Anethka 2007-11-04 11:37

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Naprwadę jesteś bardzo ładna :D. Na Twoim miejscu malowałabym kredką dolną powiekę i do tego jakąś "cielistą" pomadkę na usta.

Igusia92 2007-11-04 12:12

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Dziękuje Wam bardzo :) . A jak nakłądać cienie a przypdaku moich oczu? I jak robićkreske na góze żeby nie zamykała oka. Bo bardoz podoba mi się taka nieco przedłużona kreska ale chyba nieumiem jej wykonywać lub porpostu mi nie pasuje bo wygladam z taką niezbyt dobrze .Jeszcze mam pytanie o fryzure jaka by mogła mi pasować? A zdjecie czarno biale faktycznie bez sesnu ale oryginał był włąsnie czarno-biały.

Pauleena 2007-11-04 12:26

Dot.: Prośba o porade:) .
 
6 załącznik(i/ów)
Proponowałabym cos takiego, żeby optycznie zbliżyć do siebie oczka:o
dolna powieka podkreślona czarną kredką/cieniem, mocno zaakcentowany kącik oka. Jeśli chodzi o usta, to proponowałabym raczej odcienie brązu/beżu. Pamiętaj, jeśli chcesz wyróżnić oczy usta maluj na jasny kolor, mi najbardziej podobaja się usteczka pomalowane na kolor zbliżony do koolru skóry + troszeczke transparentnego błyszczyku. Na niektórych zdjęciach widać jak fajnie to wyglada po połączeniu (mocno podkreślone oczy + lekko muśnięte usta)

Igusia92 2007-11-04 13:33

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Jejku dziękuję Ci bardzo :) . Zaraz sprubuje wykonać podbony makijaż ( łatwo nie bedzie:P ) ...

fairy-tale 2007-11-04 17:13

Dot.: Prośba o porade:) .
 
o Boże! przez Ciebie nabawię się jeszcze większych kompleksów :(. Jestes piekna i to zwykle pocieszenie, a najszczersza prawda :). pozdrawiam serdecznie. i smialo mozesz startowac w castingach na modelki :cmok:

fairy-tale 2007-11-04 17:14

Dot.: Prośba o porade:) .
 
przepraszam za post pod postem, ale maly blad sie wkradl;) "to NIE jest pocieszenie";P

Little Angel 2007-11-04 18:08

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Jasna d**a:eek:Jesteś śliczna.Tyle ode mnie,bo na makijazu sie nie znam:D(zato potrafie dostrzec to naturalne piekno,ktore poprawek nie wymaga:cool:)

Igusia92 2007-11-04 19:36

Dot.: Prośba o porade:) .
 
1 załącznik(i/ów)
Hej dziewczyny. Spróbowałam z takim makijazem jaki mi razdiłyście (ciemna kreska na dole, mocno zaznaczony kącik oka, cieliste usta) moim zdniaem niewiem chyba źle to zrobiłam :P . Ale pomysł miałyście dobry tylko moje wykonanie ehh :) . Mam pytanie co zoribłam źle i co poprawić/zmienić. Sorry za dziwne świałto na fotce, dziękuje za wsyzskie odpowiedzi :) .

Ilena 2007-11-04 19:42

Dot.: Prośba o porade:) .
 
wygladasz sicznie ..... :eek::eek::eek::eek:.... wiesz mogla bys obciac wlosy ... nie myslslas o fryzurce ala rihanna ?? slicznie by ci bylo w krotkich wlosach ...by bardziej sie oczy rzucaly w oko a sa przepiekne :) masz fajny kolor wlosow ...w zwiazanych z takimi krotkimi duzo lepeij niz z rozpuszczonymi .... mozesz nam wstawic fotke na prsto nie przechylajac twarzy .... taka na wprost :)

Igusia92 2007-11-04 20:26

Dot.: Prośba o porade:) .
 
No tak taka fryzurka jest bardzo ładna tylko czy jak zetne włosy to one przestaną się kręcić?

Ilena 2007-11-04 21:33

Dot.: Prośba o porade:) .
 
nie wiem czy by sie wywijaly ale wygladala bys duzo koszystniej ... a jak nie chcesz scinac to propnuje znalesc sobie jakies swietne ubiecie z tylu .... masz przeslicczna twarz i wlosy sa zbedne :P ahh te oczy:o

Pauleena 2007-11-05 08:30

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Jak dla mnie oczka wyglądają super, tylko z ustami jest coś nie tak. Proponowałabym troche bezbarwnego błyszczyku, żeby je optycznie powiększyć i nadać im blasku

emurulez77 2007-11-05 11:20

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Sliczna jestes! Uroda laleczki! Wklej ladne, duze zdjecie, ujecie z twarza skierowana prosto w obiektyw.. cholender, nie wiem jak to powiedziec ale chyba wiadomo o co chodzi. Wazne by bylo ostre i kolory nie byly przeklamane. Zwiaz wlosy, bedzie latwiej dobrac fryzure... bo na zalaczonych fotkach zaslaniaja Ci polowe buziaka...

emurulez77 2007-11-05 12:04

Dot.: Prośba o porade:) .
 
1 załącznik(i/ów)
moja wariacja na temat cblack&white :)

soldierka 2007-11-07 17:22

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Chyba,a raczej Napewno Igusia jesteś najpiękniejszą Dziewczyną jaką widziałam, a ta wariacja tego emu"rulez" jakos mi sie niepodoba,jestem za naturalnością

Igusia92 2007-11-07 18:25

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Bardzo śmieszne:P . jejku prosze nich ktoś usunie ten post:P . Wracajc do tematu to wczoraj rozjaśniałam włosy haha i efetk jest taki że boje sie zrobić sobie zjdecie bo wyszy jasno-rude. Eh... życie jest nieprzewidywalne :D . Za wszystkie porady do tej pory dizękuję, mam nadzieje ża jak odważe isę zorbić i wsatawić tą fotke to też mi pomożecie :) .

candy88 2007-11-07 20:00

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Cien brazowy z nutka złota by ci pasowal+troszke pudru brazujacego na policzki... masz sliczne duze oczy, co do ust to mi osobiscie nie podobaja sie "blade" rozowe usta chyba ze z rozem na policzkach, mysle ze raczej cos zywszego i bylo by lepiej;)

emurulez77 2007-11-07 20:33

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Pani zolnierzykowa, bez ironii prosze.... ok? >tego emu"rulez" < brzmi zaczepnie...

soldierka 2007-11-08 15:16

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Bo tak ma brzmieć ciemna maso ;) nikt nawet brudasy(metale) nielubią emo, a emo myślą że są fajne... i jeszcze masz w nicku Emo Rulez? lepiej wrocic do tematu bo żal mi cie dziewczyno...

untouchable 2007-11-08 16:30

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Cytat:

Napisane przez soldierka (Wiadomość 5730240)
Bo tak ma brzmieć ciemna maso ;) nikt nawet brudasy(metale) nielubią emo, a emo myślą że są fajne... i jeszcze masz w nicku Emo Rulez? lepiej wrocic do tematu bo żal mi cie dziewczyno...

gdzie ty tam emo kobieto widzisz? :]
jakas twoja ukryta fascynacja sie wyłania, jak widać

co do tematu to uważam, że mocniejszy makijaz jest zbedny, wygladasz slicznie naprawde :ehem:

zlosliwiec 2007-11-09 09:55

Dot.: Prośba o porade:) .
 
Cytat:

Napisane przez soldierka (Wiadomość 5730240)
Bo tak ma brzmieć ciemna maso ;) nikt nawet brudasy(metale) nielubią emo, a emo myślą że są fajne... i jeszcze masz w nicku Emo Rulez? lepiej wrocic do tematu bo żal mi cie dziewczyno...

Żegnam.


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.