Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Wizażowe Społeczności (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=85)
-   -   Tosty (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196416)

cheer 2007-06-30 17:17

Tosty
 
Kontynuacja wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93141

Mad'i 2007-06-30 18:08

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Wiedziałam że w końcu skończy się rumakowanie :lol:
Ale wynik ponad 13000 postów krzepi :D

Co tam dziewczynki?? Chezz, lepiej troszkę?? :przytul:
Fajnie Isuś że odeszłaś tak w spokoju z pracy, bez żadnych ciąganek albo kłótni :)
U mnie w pracy nieźle. Podoba mi się bycie hostessą :D

isa666 2007-07-01 07:07

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
O kurka! Mamy 2 część wONtku :cojest: :jupi: :D
No to będziemy szaleć dalej :D

Maduś, od jutra mam wolne a już mi od wczoraj dziwnie jakoś z myślą, że w poniedziałek nie trzeba do pracy iść :cojest: Nie wiem czy wytrzymam w domu :D

Malinka_Malwinka 2007-07-01 15:23

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Dzifffczynki :D ale numer :D

Chezzy 2007-07-01 20:49

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
No to nas pięknie wykołowali.... a ja chciałam, żeby nasz wątek był najdłuższy na wizażu :cool:

A u mnie nawet ok ja się trzymam gorzej z resztą tzn mamą i ciocią, ale straam się jak mogę, choć sama powoli wysiadam, ale dam radę :ehem:

A co tam u was moje tościaki ?? :cmok:

isa666 2007-07-02 06:39

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Dobry :cmok: Ja od dziś mam wakacje :D Wreszcie koniec pracy i mam wolne! :jupi:


PS. Trochę mi się już nudzi :o :-p :rolleyes:

Chezzy 2007-07-02 09:54

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
mnie się jak na razie nie nudzi, odpoczywam po ciężkiej sesji i nie mogę dospać, choć kładę się spać o 22 a wstaję o 9 :D poza tym mam kilka książek do przeczytania, w końcu będę miała na nie czas....
Poza tym planuję się uczyć niemieckiego, chodzić na lekcje 2 razy w tygodniu w lipcu, a w sierpniu może pojadę na kilka dni na Ukrainę i pod koniec lipca do Zakopanego na LGP w skokach, także plany już mam na te 2 miesiące, tylko wrzesień wolny zostaje :D

isa666 2007-07-02 11:15

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Cytat:

Napisane przez Chezzy (Wiadomość 4688474)
mnie się jak na razie nie nudzi, odpoczywam po ciężkiej sesji i nie mogę dospać, choć kładę się spać o 22 a wstaję o 9 :D poza tym mam kilka książek do przeczytania, w końcu będę miała na nie czas....
Poza tym planuję się uczyć niemieckiego, chodzić na lekcje 2 razy w tygodniu w lipcu, a w sierpniu może pojadę na kilka dni na Ukrainę i pod koniec lipca do Zakopanego na LGP w skokach, także plany już mam na te 2 miesiące, tylko wrzesień wolny zostaje :D

A ja mam do 22 lipca sesję :cool: Potem dopiero odpocznę, ale też nie do końca bo trzeba na wrześniową poprawkową się szykować :cry:
W międzyczasie planujemy z TŻ i znajomymi z uczelni wyskoczyć na weekend gdzieś i jeszcze imprezka ma być urodzinowa kolegi, więc trochę zabawy też będzie :-)
Narazie nie myślę o szukaniu nowej pracy, zobaczymy jak będzie poźniej :rolleyes:

isa666 2007-07-03 15:03

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Hop hop! :> Jest tu ktoś? :>

Chezzy 2007-07-03 15:50

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Ja jestem :D Za mną pierwsza lekcja niemieckiego :) uff... :) w czwartek następna...

Isa nie dziwię Ci się, że nie szukasz nowej pracy, ja na samą myśl, że miałabym coś robić to ehh... już mi się nie chce :D

edit: Właśnie wpadłam na pomysł, że skoro jest to druga część "naszego" wątku może poprosiłybyśmy o zmianę nazwy na np. "Tosty atakują" ;) lub inną, żeby znów nie było wstawek typu "blee tokio hotel z dwojga złego wole G27" itd itp
Co sądzicie?? I może poddajcie jakieś propozycje tytułów... :>

isa666 2007-07-03 16:35

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Cytat:

Napisane przez Chezzy (Wiadomość 4696770)
Ja jestem :D Za mną pierwsza lekcja niemieckiego :) uff... :) w czwartek następna...

Isa nie dziwię Ci się, że nie szukasz nowej pracy, ja na samą myśl, że miałabym coś robić to ehh... już mi się nie chce :D

edit: Właśnie wpadłam na pomysł, że skoro jest to druga część "naszego" wątku może poprosiłybyśmy o zmianę nazwy na np. "Tosty atakują" ;) lub inną, żeby znów nie było wstawek typu "blee tokio hotel z dwojga złego wole G27" itd itp
Co sądzicie?? I może poddajcie jakieś propozycje tytułów... :>

Tez myslałam nad zmianą nazwy, ale nie wiem co na to Moderatorzy :-)

Chezzy 2007-07-03 16:59

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Cytat:

Napisane przez isa666 (Wiadomość 4697106)
Tez myslałam nad zmianą nazwy, ale nie wiem co na to Moderatorzy :-)

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...74&postcount=1 <-- :> tu jest napisane, że można poprosić o zmianę nazwy wątku. A jeśli by się nawet nie zgodzili to można napisać przecież, tylko jeszcze ustalmy na jaką nazwę i napiszę do nich :D będę odważna ;)

isa666 2007-07-03 17:04

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Cytat:

Napisane przez Chezzy (Wiadomość 4697277)
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...74&postcount=1 <-- :> tu jest napisane, że można poprosić o zmianę nazwy wątku. A jeśli by się nawet nie zgodzili to można napisać przecież, tylko jeszcze ustalmy na jaką nazwę i napiszę do nich :D będę odważna ;)

Ok :-) W sumie i tak dyskusja w wątku już daaaawno zeszła na inne tory niż to który zespół gorszy: TH czy Blog :lol:

A tak poza tym, to ciekawe co słychac u naszych ulubieńców :-p

Chezzy 2007-07-03 17:11

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Cytat:

Napisane przez isa666 (Wiadomość 4697319)
Ok :-) W sumie i tak dyskusja w wątku już daaaawno zeszła na inne tory niż to który zespół gorszy: TH czy Blog :lol:

A tak poza tym, to ciekawe co słychac u naszych ulubieńców :-p

A jakby inaczej hehe :D na znacznie inne tory tylko ta nazwa??:> może poprostu Tosty czy coś w tym stylu??

A u naszych ulubieńców pytasz co słychać:> z tego co wiem, to wydali ostatnio płytę po angielsku o nazwie "Scream" i w polsce podobno kosztuje 29,90 więc nic tylko zasówać do sklepu i kupować... poza tym podróżują sobie po Europie, dają koncertów najwięcej we Francji i teraz w Anglii. Poza tym francuskie i polskie fanki się żrą między sobą także jest ciekawie... :D Jakbyś miała jakieś pytania to dawaj, ja jestem poinformowana :)

isa666 2007-07-03 17:16

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Hehe widziałam teledysk do "Monsuna" po angielsku i jakoś po niemiecku lepiej to brzmi :D

Chezzy 2007-07-03 17:21

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Cytat:

Napisane przez isa666 (Wiadomość 4697402)
Hehe widziałam teledysk do "Monsuna" po angielsku i jakoś po niemiecku lepiej to brzmi :D

Do "Scream" po angielku tez jest teledysk :D podobno na Vivie polskiej chodzi czasem :>, ja go na necie widziałam :>

btw co ja bym oddała, żeby być taka chuda jak Bill :D się miałam odchudzać, ale jakoś mi to nie wychodzi :cool:

isa666 2007-07-03 17:25

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Ja się zajadam właśnie rogalikami z marmoladą :-p
Pewnie przytyję dużo, bo w pracy schudłam to teraz nadrabiam żywieniowe straty :rolleyes:

Chezzy 2007-07-03 17:29

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Ehh ale ty jesteś chudziutka, także jak trochę przytyjesz to nie będzie nic strasznego, a ja.... ehh :cool: co wakacje "stosuję dietę" i się "odchudzam" i nigdy nic mi z tego nie wychodzi :cool: muszę sie zawziąć teraz w końcu mam 3 miesiące :D

To jak napisać do Modów, że chcemy zmienić nazwę na Tosty ??:>

isa666 2007-07-03 17:33

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Ja chuda? :cojest: Jedyne co mam chude to nogi(łydki zwłaszcza), reszta już jest trochę otłuszczona :rolleyes:

Co do watku, myślę, że mozemy zaryzykować. Najwyżej nam nie zmienią nazwy :D

Chezzy 2007-07-03 19:39

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
No to ok zaraz wysyłam PW do Moderatora :D

K!nguśś 2007-07-03 20:29

Dot.: Tosty
 
Widzę , że tytuł wątku został zmieniony :rolleyes: .

rambo 2007-07-03 20:35

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Nazwa zgodnie z prośbą na PW - zmieniona :) :ehem:

Malinka_Malwinka 2007-07-03 20:36

Dot.: tokio hotel kontra blog27 cz. II
 
Chezz to ty teraz szprechać będziesz do nas ;)

Chezzy 2007-07-03 20:41

Dot.: Tosty
 
Cytat:

Napisane przez K!nguśś (Wiadomość 4699090)
Widzę , że tytuł wątku został zmieniony :rolleyes: .

Tak został zmieniony :D przynajmniej wstawek nie będzie :D

Cytat:

Napisane przez rambo (Wiadomość 4699149)
Nazwa zgodnie z prośbą na PW - zmieniona :) :ehem:

Dziękuję bardzo :cmok:
Cytat:

Napisane przez Malinka_Malwinka (Wiadomość 4699162)
Chezz to ty teraz szprechać będziesz do nas ;)

A jakby inaczej :D mogę do was teraz w 5 językach mówić ;)

Malinka_Malwinka 2007-07-03 20:48

Dot.: Tosty
 
toll! ich lerne deutch sechs jahre und ich kann klein :D czy jakoś tak :D podstwowym zwrotem jest yś ferszteje nyśt :D

Chezzy 2007-07-03 21:05

Dot.: Tosty
 
Cytat:

Napisane przez Malinka_Malwinka (Wiadomość 4699271)
toll! ich lerne deutch sechs jahre und ich kann klein :D czy jakoś tak :D podstwowym zwrotem jest yś ferszteje nyśt :D

ja naturliś ;) albo dobre jest też yś wajs nyśt :D

rambo 2007-07-03 21:33

Dot.: Tosty
 
Cytat:

Napisane przez Chezzy (Wiadomość 4699199)
Dziękuję bardzo :cmok:

Tak pod tor obecnej rozmowy, mogę śmiało powiedzieć ;)

Niśt zu danken. Das yst fur miś kein problejm. :-p ;) ichs bin hija um ojś cu helfen :D

Mad'i 2007-07-03 22:05

Dot.: Tosty
 
Ja najbardziej kojarzę z niemieckiego "genau" :D Ja, naturliś też jest u nas bardzo znane i lubiane ;) Oczywiście sznela i tak dalej też...
No, u mnie wsio ok :D Ładuję wakacyjnie baterie na ciężki szkolny rok i nie mogę się doczekać bo w przyszłym tygodniu jadę po sukienkę na wesele brata :D

isa666 2007-07-04 09:02

Dot.: Tosty
 
Hejo, ale normalnie kurka się wystraszyłam :cojest: Szukam naszego wątku pod starą nazwą i nie ma :eek: Dopiero patrzę a tu jesteśmy już jako TOSTY :jupi: :D :lol:

Co do niemieckiego to mój TŻ zawsze wyskauje z tekstem: "Majne mutter ist komputer" :hahaha: Albo z takim fajnym akcentem wymawia nazwisko Schwarzenegger :lol: Normalnie padam ze śmiechu wtedy :D
Ja miałam tylko 3 lata niemiecki w liceum, ale pani od niemca mnie namawiała, żebym maturę w tym jezyku zdawała :eek: A ja w sumie nie czułam się na siłąch i wybrałam anglika :D

Chezzy 2007-07-04 09:55

Dot.: Tosty
 
Wymyślone przeze mnie powiedzonko niemieckie "Meine kleine guten tag" :lol: moja siostra zawsze się z tego śmieje :D
Ja niemieckiego się nie uczyłam jeszcze i sama się dziwię, że nie zabrałam się do tego wcześniej :cool: ehh ale niestety teraz odczuwam wszystkie błędy młodości :cool:

Ale ok ja zaraz idę z kompa, bo muszę się pouczyć i poczytać książkę... nie lenie się na tych wakacjach :D


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.