Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Forum plotkowe (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj± (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=177411)

karolinaa 2007-03-04 09:27

Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Wczoraj polsat zacz±ł swoj nowy program je¶li kto¶ nie widział dzi¶ powtórka-14:45 .
Co o nim s±dzicie?? Ja obejrzałam z ciekawo¶ci i spodziewałam się czego¶ lepszego.Moim zdaniem pomijaj±c że,gwiazdy fałszuj±,jest okropna prowadz±ca Cichopek, i jury to program jest taki nijaki,sztywny,ludzie ¶piewaj± i nic się nie dzieje żadnej scenografi moglibybyc np: tancerze wtedy troche by przeja¶niało.

kas!a 2007-03-04 09:29

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
beznadzieja.

MartuFFFia 2007-03-04 09:31

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
porazka. ta Cichopek najgorsza;/ a nagroda-nagranie profesjonalnej plyty to juz przesada;/;/

Bridget 2007-03-04 09:37

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
zerkałam, owszem. najbardziej podobało mi się jak ¶piewała Agnieszka Włodarczyk :) Miała super makijaż :)

smerfeta01 2007-03-04 09:59

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Cytat:

Napisane przez Bridget (Wiadomo¶ć 3842768)
zerkałam, owszem. najbardziej podobało mi się jak ¶piewała Agnieszka Włodarczyk :) Miała super makijaż :)

Włodarczyk mieszkała kiedy¶ na tym osiedlu co ja i niestety najlepszego zdania o niej nie ma...

najbardziej podobała mi się Natasza, ma cudowny głos :)

Momo 2007-03-04 10:04

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
A mnie najbardziej podobał się Marek Siudym. :ehem:
Największa porażka Edyta Herbu¶.Lubię j±,ale przy tym ¶piewie - o dziwo - nawet nie umiała się poruszać:eek:

Ines1985 2007-03-04 10:08

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Widziałam dosłownie króciutkie fragmenty, i to pod koniec. Wystarczyło mi to jednak, żebym wyrobiła sobie zdanie na temat tego programu... Niezbyt pozytywne.
Przede wszystkim jury! O rany, gorsze od Wodeckiego i Tyszkiewicz w TzG :rolleyes:.

Jestem tylko ciekawa jak ¶piewała Herbu¶.. (nie widziałam)

A kto to jest Natasza :confused:

smerfeta01 2007-03-04 10:10

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Cytat:

Napisane przez Momo (Wiadomo¶ć 3842978)
A mnie najbardziej podobał się Marek Siudym. :ehem:
Największa porażka Edyta Herbu¶.Lubię j±,ale przy tym ¶piewie - o dziwo - nawet nie umiała się poruszać:eek:

no rzeczywi¶cie występ Herbu¶ nie był porywaj±cy, o dziwo nogi rwały jej się do tańca ale zupełnie nie w rytm piosenki któr± ¶piewała :eek:

madie 2007-03-04 10:19

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Już kiedy¶ próbowali zrobić konkurencyjne dla Tańca z gwiazdami show. pamiętacie- Mroczek tam ¶piewał w sukience -ogólnie nic ciekawego. no i teraz to samo- N U D A !!

isa666 2007-03-04 10:20

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Eh...Polsat jak już co¶ wymy¶li to szkoda słów :rolleyes:

bloondyna 2007-03-04 10:31

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
wczoraj ogl±dałam jak ¶piewał ten ee . .ze złotopolskich . .
no coz . . nie każdy widac umie spiewac hy hy :D:D:D
program - b e z n a d z i e j a :D

kleo14 2007-03-04 10:38

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Cytat:

Napisane przez madie (Wiadomo¶ć 3843092)
Już kiedy¶ próbowali zrobić konkurencyjne dla Tańca z gwiazdami show. pamiętacie- Mroczek tam ¶piewał w sukience -ogólnie nic ciekawego. no i teraz to samo- N U D A !!

pamietam. to byla zenada :cool:

justysia274 2007-03-04 10:43

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Niby patrzałam, że ogl±dać się nie dało :cool: Atmosfera ogólnie programu strasznie sztywna. Prowadz±ca Cichopek nie pasuje tam wogóle. A występy ? :cool: Strasznie fałszuj±ce gwiazdy :rolleyes: Polsat nie jest najlepszy w tego typu rozrywkach :rolleyes:

muszka66 2007-03-04 10:45

Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Cytat:

Napisane przez Ines1985 (Wiadomo¶ć 3843009)

A kto to jest Natasza :confused:

tez jej nie znam ale ona jest z serialu Fala zbrodni. jakos tak. fajna dziewczyna. ladnie spiewala.
co do programu tez nie powalil mnie z nog. niektorym szlo lepiej, innym gorzej :) gorniak mi nie pasuje w jury bo ona nie umie sie jakos wygadac. a cichopek fajnie prowadzila. lubie ja :)

Cytat:

Napisane przez agnieszka k (Wiadomo¶ć 3843339)
osz tragiczne to bylo. jak oni spiewaja:/ :o
chyba to troche nie fair ze gorniak bedzie uczyc herbus spiewac?

myslisz, ze bedzie??? bo ja jakos nie sadze... :)

agnieszka k 2007-03-04 10:46

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
osz tragiczne to bylo. jak oni spiewaja:/ :o
chyba to troche nie fair ze gorniak bedzie uczyc herbus spiewac?

madie 2007-03-04 10:49

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Ja my¶lę w ogóle że podniecanie się ¶piewaniem przeszło już widzom. Tyle tego było :rolleyes: -"Szansa na sukces", "Droga do gwiazd", "Idol", no i inne póĽniejsze próby zrobienia ciekawych programów- bez powodzenia jak ten wspomniany przeze mnie wcze¶niej w polsacie.

To już jest nudne. Teraz się podniecamy tańcem- tu przynajmniej widzimy jak nie potrafi±ce tańczyć gwiazdki musz± się napracować i namęczyć żeby potem nas widzów zadowolić. A taki program jak wczoraj- kogo ma to ruszać jak ¶piewa tam każdy kto ¶piewać nie umie nawet wcale i potem zbiera brawa za takie co¶, pfff, ¶miechu warte:)

boszenka69 2007-03-04 10:56

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Nudny program i prowadz±cy z tymi swoimi tekstami działaj± mi na nerwy. Wczoraj najbardziej podobał mi się występ Nataszy :)

sloneckoo 2007-03-04 11:01

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
nie specjalnego ....
najbardziej podobal mi sie wystep Nataszy

a Cichopek tez nienawidze !!!

zgadzam sie ze lepiej byloby gdyby byla jakas grupa tancerzy napewno byloby ciekawiej podczas wystepu
no i oczywiscie kapela nie byla rewelacyjna :( nikt nie przebije Adama Sztaby :D gdy jego orgiestra gra to az nogi sie rwa do tanca oni rewelacyjnei graja a wczoraj to moglam usnac jak slyszalam jak tamci graja .

Ulka17 2007-03-04 11:11

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
też ogladałam :D
fakt, Natasza najładniej za¶piewała, ale to chyba jest nie fair, tzn ona brała udział w eliminacjach do Eurowizji, więc chyba jakie¶ przygotowanie i do¶wiadczenie muzyczne miała.
A co do Edyty Herbu¶ to wydaję mi się, że gdyby dostała inna piosenkę poszłoby jej o wiele lepiej.
Prowadz±cy... hmm... parka, która z ekranów telewizorów od jakiegos czasu nie schodzi. Ibisz rzucał żartami, z których ¶miała się jedynie Cichopek.
No cóż, rewelacja to to nie jest, ale na pewno lepsze niż showtime :D

Bridget 2007-03-04 11:14

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Cytat:

Napisane przez smerfeta01 (Wiadomo¶ć 3842941)
Włodarczyk mieszkała kiedy¶ na tym osiedlu co ja i niestety najlepszego zdania o niej nie ma...

a co to ma do rzeczy?? :]

bandziorka007 2007-03-04 11:18

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
obejrzalam ale juz nie moglam doczekac sie konca.... spodziewalam sie czegos zupelnie innego ,beznadzieja totalna ! Faktycznie najlepiej zaspiewala Natasza Urbanska , ma swietny glos i ogolnie jest bardzo ladna , pozatym Marek Siudym tez ma pojecie o spiewaniu i podobalo mi sie bardzo jego wykonanie.

Znajac zycie telewidzowie itak nie wybiora najladniej spiewajacej tylko osobe ktora nie ma pojecia o spiewaniu a bedzie swirowac na scenie... i "uzecze i rozbawi telewidzow"... choc moge sie mylic.
Co do prowadzacych to Krzysztofa Ibisza nawet lubie a Chichopek przesadza z tym wyszczerzonym usmiechem 24/h
Ogolnie sztywno a najbardziej chcialo mi sie smiac kiedy na koniec uczestnicy po kolei wychodzili na srodek a prowadzacy mowili 13razy to samo :a Ty zaspiewasz ..., a Ty zaspiewasz ...,a Ty zaspiewasz ... :)

boszenka69 2007-03-04 11:22

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Tylko to futro było trochę ¶mieszne :/ [Chodzi mi o występ Nataszy] Ale jakie ona ma ¶liczne oczy :D

Sathi 2007-03-04 11:28

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
oo, szukałam takiego w±tku :)
Obejrzałam wczoraj
żenada, nuda, nuda nuda, rozreklamowana przez Polsat do granic przyzwoito¶ci

Cichopek - lubie j±, ale ten jej przyklejony u¶miech przez cały program :roll:
Ibisz- lubię go¶cia, nie przeszkadza mi, aczkolwiek mógłby sobie polsat też innego prezentera sprawić.

Co do występuj±cych to kiepska była fenomenalna :love:
Dominika Figurska też dała czadu.

Nawet nie będę kometować jury: Edyta górniak - nie trawię kobiety, a ten ubiór, wygl±dała jak lalka, ten makijaż, i skóra jaka¶ ponaci±gana na twarz :rolleyes:

totalny niewypał.
To wysmarowałam towarzystwo :D

kasia20a 2007-03-04 11:40

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
beznadzieja, Polsat nieudolnie kopiuje programy tvn tu taniec z gwiazdami a w polsacie ,,gwiazdy'' spiiewaj±, niech w końcu wymy¶la co¶ swojego:rolleyes:

Lee 2007-03-04 11:51

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
tez obejrzałam czekaj±c na kill billa :)
bardzo mi sie podobał marek siudym- fajny facet i tak sie cieszyl jak go pochwalili- serio PRAWDZIWY aktor a nie jakas gwiazdka jednego serialu i od razu potrafi spiewac- i o to chodzi, aktor musi umiec spiewac- przeciez ma byc elastyczny, potrafiacy dostosowac sie do roznych sytuacji...
z panienek niezła była natasza- tzn. moze nie moja bajka, ale przynajmniej nie fałszowała...
zestaw :niesmiertelny krzysio ibisz i sztuczna lala cichopek + kosmitka górniak i tępy Rudi nie bardzo podkoloryzowywał szoł.
ogolnie kaszanka:)

szaaaalona 2007-03-04 12:27

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Jaki¶ taki nieciekawy , drętwy, niewypał generalnie:D Nie podobało mi się i więcej nie skuszę się na obejrzenie. Jak dziewczyny mówiły już, to brakowało jakie¶ takiej oprawy, tancerzy itp.
Jestem na nie:D

smerfeta01 2007-03-04 12:28

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Cytat:

Napisane przez justysia274 (Wiadomo¶ć 3843307)
Niby patrzałam, że ogl±dać się nie dało :cool: Atmosfera ogólnie programu strasznie sztywna. Prowadz±ca Cichopek nie pasuje tam wogóle. A występy ? :cool: Strasznie fałszuj±ce gwiazdy :rolleyes: Polsat nie jest najlepszy w tego typu rozrywkach :rolleyes:

rzeczywi¶cie widać było, że Cichopkowa nieĽle się wyuczyła na ten program, jej teksty były sztywne i nie poruszaj±ce :cool:

madie 2007-03-04 12:41

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Zawsze takie s±. Zastanawiam się w czym tkwi fenomen Cichopkowej. W laleczkowatym wygl±dzie? Tak mi się wydaje bo czaruje oczkami na każdym zdjęciu w gazecie no i w telewizji. Zawsze ma taki sam wzrok- słodkiej dziewuszki, spojrzenie którym mówi "no i jak tu mnie nie kochać kiedy taka słodka jestem" :)

jessy 2007-03-04 12:42

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Cytat:

Napisane przez Momo (Wiadomo¶ć 3842978)
A mnie najbardziej podobał się Marek Siudym. :ehem:
Największa porażka Edyta Herbu¶.Lubię j±,ale przy tym ¶piewie - o dziwo - nawet nie umiała się poruszać:eek:

Prawda? A już my¶lałam, że to mi co¶ na oczy padło...:rolleyes:

nula88 2007-03-04 12:45

Dot.: Nowy program reality-Jak oni ¶piewaj±
 
Jest tyle nieodkrytych artystów, którzy fajnie ¶piewaj± i maj± co¶ do zaprezentowania, a polsat na siłę próbuje uszczę¶liwić widzów widokiem aktorów, których widać codziennie na każdym programie.
I jeszcze maj± z tego kasę.

Jak oni ¶piewaj±?
Nie wiem, nie obchodzi mnie to.


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.