Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Forum plotkowe (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach?? (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=302703)

Fresa 2009-01-09 21:46

Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Więc? ;)
Nosicie czy uważacie, że to obciach i dzielnie marzniecie? :D

iza_ 2009-01-09 21:48

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Jak byłam młodsza strasznym obciachem wydawała mi się czapka. Dzisiaj uważam, że dobrze dobrana wygląda całkiem fajnie. Nie mówię, że każdego dnia,ale często noszę:)
Jeśli chodzi o szalik i rękawiczki to od zawsze była dla mnie podstawa zimowego stroju.

Curly 2009-01-09 21:49

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Obciach nosić rękawiczki itp. ?? A co w tym wstydliwego ? Noszę, nie lubię marznąć :ehem:

Wyrak 2009-01-09 21:50

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Cytat:

Napisane przez Fresa (Wiadomość 10420623)
Więc? ;)
Nosicie czy uważacie, że to obciach i dzielnie marzniecie? :D

Przypomniala mi sie ballada o smutnym skinie Big Cyca :>

W podstawowce dzieci uwazaly ze to obciach, ale zeby dorosle osoby tak myslaly :>?

Co do tematu - glownie rekawiczki, nieraz czapke i szalik.

Doris Day 2009-01-09 21:54

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Cytat:

Napisane przez Fresa (Wiadomość 10420623)
Więc? ;)
Nosicie czy uważacie, że to obciach i dzielnie marzniecie? :D

Taaaa... Kiedyś też zauważyłam, że do ok 30;) roku życia mało jest kobiet noszących czapki, szaliki. Ostatnio w Gdańsku było -15 stopni a do rzadkości nie należał widok odsłoniętych uszu;) dopiero gdy zaczął padać śnieg, pojawiły się kaptury i inne nakrycia głowy.
Osobiście noszę - rzeczywiście czuć różnicę:ehem:

Flofferek 2009-01-09 21:54

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
chyba jako jedyna z moich znajomych nie uwazalam noszenia czapek, rekawiczek itp. za obciach. pamietam -20 st., im glowy zamarzaja, a ja w czapie paraduje, jakos nigdy mnie to nie obchodzilo. chyba glownie dlatego, ze jestem straszny zmarzluch i najwazniejsze bylo dla mnie, bym nie zamarzla...;)

Hot Lady 2009-01-09 21:54

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
noszę całe zimowe wyposażenie - dbam o swoje zdrowie

iza_ 2009-01-09 21:55

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Cytat:

Napisane przez Curly (Wiadomość 10420678)
A co w tym wstydliwego ?

Osobiscie znam kilka dorosłych osob, które w życiu nie założa czapki tłumacząc się tym, ze wyglądają śmiesznie i nie będą robiły sobie obciachu.

Krakoska87 2009-01-09 21:58

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Zimą nie wyjdę z domu bez szalika i rękawiczek. Ostatnich kilka lat moim okryciem głowy był kaptur. Nie lubiłam czapek,bo uważałam że mi nie pasują a poza tym szybciej przetłuszczały mi sie od nich włosy.A dziś kupiłam płaszczyk bez kaptura,za to z fajnym kołnierzem.A do tego,co by nie marznąć w łeb dobrałam fajną czapkę i wyglądam świetnie:) Co to za obciach?

Fresa 2009-01-09 21:59

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Cytat:

Napisane przez Wyrak (Wiadomość 10420703)
W podstawowce dzieci uwazaly ze to obciach, ale zeby dorosle osoby tak myslaly :>?

Hm... jak widać dorośli też nie zawsze rozsądnie myślą :>
Cytat:

Napisane przez iza_ (Wiadomość 10420798)
Osobiscie znam kilka dorosłych osob, które w życiu nie założa czapki tłumacząc się tym, ze wyglądają śmiesznie i nie będą robiły sobie obciachu.


iza_ 2009-01-09 22:05

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Cytat:

Napisane przez Fresa (Wiadomość 10420883)
Hm... jak widać dorośli też nie zawsze rozsądnie myślą :>

Niestety:ehem:

Najbliższym dla mnie przykładem takiego nierozsądnego myślenia jest moja mama, ona za nic nie założy czapki, nie rozumiem jej. Nawet jak na dworze -20 to marznie;/

fiolek7317 2009-01-09 22:06

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Ja nosze gruby szalik i rękawiczki. Nie lubię kiedy wieje mi po karku. A cxo czapki to hmm Chetnie bym nosiła, ale po piersze nie mam znaczy się mam ale mi nie pasuje. Jak mam to nosze kaptur. Do czapki nie moge się przekonac

agness86 2009-01-09 22:06

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Skórzane czerwone rękawiczki i czarny kapelusik:D

Titane 2009-01-09 22:06

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Skórzane rękawiczki, szaliki i apaszki uwielbiam :ehem: Czapkę zakładam tyko wtedy, gdy będę dłużej na zewnątrz i jest naprawdę zimno, ale nie uważam tego za obciach.

Cytat:

Napisane przez Doris Day (Wiadomość 10420763)
Taaaa... Kiedyś też zauważyłam, że do ok 30;) roku życia mało jest kobiet noszących czapki, szaliki.

Ja nie zauważyłam. Przeciwnie, wydaje mi się, że więcej młodych kobiet nosi czapki. Starsze boją się o misternie ułożone fryzury, jeśli już musimy uogólniać ;)

Fresa 2009-01-09 22:09

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Cytat:

Napisane przez iza_ (Wiadomość 10420979)
Niestety:ehem:

Najbliższym dla mnie przykładem takiego nierozsądnego myślenia jest moja mama, ona za nic nie założy czapki, nie rozumiem jej. Nawet jak na dworze -20 to marznie;/

Nie wyobrażam sobie, żeby w taki mróz bez nakrycia głowy z domu wyjść, zdrowie ważniejsze niż uroda :ehem:

Hm... swego czasu pojawiła się na rynku alternatywa dla różnej maści czap i czapek, opaski na uszy :D, ale już wieki ich nigdzie nie widziałam, albo słabo szukam :confused:

Daenerys 2009-01-09 22:09

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Obciach?
Nieee :nie::nie:

Nosze czapke, szalik, rekawiczki - po co mam marznac na wlasne zyczenie? :rolleyes:
Do tego grube rajtuzy pod spodniami i cieply swetr, jestem strasznym zmarzluchem. :D

lapus 2009-01-09 22:09

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Rękawiczki, szalik tak. Czapki przyznam się nie noszę, bo po prostu źle w każdym modelu wyglądam. Wiem że jak jest zimno to wygląd powinien być najmniej istotną sprawą, ale cóż, ja tak mam. Zresztą w głowę mi najmniej zimno, zwykle ręce najbardziej cierpią.

czaszka_ 2009-01-09 22:12

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
kiedys myslalam ze to obciach nosic czapke i nosilam wiec opaski:)) teraz tak nie mysle ale i tak czapki nie nosze:rolleyes: ale szalik i rekawiczki zawsze:ehem:

Fresa 2009-01-09 22:13

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Cytat:

Napisane przez fiolek7317 (Wiadomość 10421008)
Ja nosze gruby szalik i rękawiczki. Nie lubię kiedy wieje mi po karku. A cxo czapki to hmm Chetnie bym nosiła, ale po piersze nie mam znaczy się mam ale mi nie pasuje. Jak mam to nosze kaptur. Do czapki nie moge się przekonac

Teraz modne są kaszkiety, zawsze to lepszy rydz niż nic ;)
http://www.allegro.pl/search.php?sg=...aszkiet+damski

AgattkaM 2009-01-09 22:16

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Cytat:

Napisane przez Hot Lady (Wiadomość 10420780)
noszę całe zimowe wyposażenie - dbam o swoje zdrowie

dokładnie! :ehem: ja również noszę całe zimowe wyposażenie. nie uznaję tez kurtek ledwo lub w ogóle niezakrywających nerek .. nie chcę na starość chorować na wszystko co się da ;)

Lukrecja_Borgia 2009-01-09 22:17

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Cytat:

Napisane przez Wyrak (Wiadomość 10420703)
W podstawowce dzieci uwazaly ze to obciach, ale zeby dorosle osoby tak myslaly :>?

Ostatnio stwierdziłam, że dorośleję, bo(marznąc okrutnie i przeklinając zimę ) pomyślałam, że chyba kupię sobie czapkę.
Doszłam do wniosku, że dorosłość zaczyna się wtedy, jak człowiek postanawia nosić czapkę, nie bacząc na to, że wygląda w niej jak idiota :lol:

I, kurczę, nawet zrobiłam rundkę po sklepach, ale normalnych czapek brak, bo przecież już mamy kolekcję wiosenną :) Moja złota myśl już nie wydaje mi się tak złotą ;), bo wraz z chwilowym ociepleniem wizja czapki uleciała. Tak więc ostatni raz miałam ją na głowie w czasach wczesnopodstawówkowych.
Za to szalik i rękawiczki- absolutnie konieczne.

cava 2009-01-09 22:17

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Obciach to mieć czerwone odmrożone uszy, zgrabiałe sine ręce i świecący z zimna czerwony nos.

I nery na wierzchu - na szczęście mija już ta głupkowata moda na obnoszenie zimą zsiniałego z zimna gołego kawałka ciała między kurtką a spodniami. Rany, jakie to nieapetyczne było, błe.

krowa_bez_mleka 2009-01-09 22:19

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Nigdy nie pomyślałabym, że to obciach!
Szalik i rękawiczki noszę obowiązkowo, czapkę też choć oklapuje włosy.
A i tak mi zimno, nawet w tym;)

kesly1 2009-01-09 22:20

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Rękawiczki mam zawsze przy sobie, ale nie zawsze je zakładam :rolleyes: zapominam o nich...
Co do szalika... To zalezy od tego jaką mam kurtkę...
Jeśli ze stójką, to nie zakładam szalika, a jeśli płaszyk, to zakładam ZAWSZE!!
To samo dotyczy czapki. W kurtce mam kaptur, i to on mnie ratuje w zimne dni, bądź mrozy :D
Do płaszczyka mam dobrany ładny, czarny kaszkiet. I jest to jedyna rzecz, która mi pasuje ... :)

Wenress 2009-01-09 22:22

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Noszę, noszę :D Na szczęście wśród znajomych w moim wieku jest moda na fajne szaliki i rękawiczki :D
Czapke mam niezbyt ciepłą, taką z małym daszkiem, uszu nie zakrywa bo bolą mnie od kolczyków jak coś mam na nich. Żałuję, bo uszy mi najbardziej zawsze marzną xD Marzy mi sie wielka ciepła czapa... niegryząca :D

Ewusia_marchew 2009-01-09 22:25

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
noszę cały zestaw od listopada do marca :) jak jest średnio zimno to kaszkiet zamiast czapki, ale w związku z tym ze nastały mrozy zakupiłam w tym tygodniu kilometrowy szalik i grubą czapkę i chodzę opatulona, a jak się komuś nie podobam w wersji zimowej to jego problem :D

evanaeve 2009-01-09 22:25

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Zima codziennie nosze i szalik i czapke, a bez rekawiczek nie wyobrazam sobie wyjscia z domu :)

moee 2009-01-09 22:34

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
Cytat:

Napisane przez Fresa (Wiadomość 10420623)
Więc? ;)
Nosicie czy uważacie, że to obciach i dzielnie marzniecie? :D

Fresiu , ja? ja to jak balwan sie tocze do samochodu aby :D dwa , 3 swetry, gruby plaszcz, kaptur na glowie , owinieta chusta wielkosci przescieradla plus rekawiczki musowo , na nogach tylko emu ( w innych butach mi zimno ciagle), jak trzeba to i kalosenki mojego podciagam ( kore dostaje non stop od babci , ale ich nie nosi :>) znajomi mnie nie poznaja na ulicy jezeli przyuwaza w tym kawalku- jak tupie do auta :lol:

zadna siara , w tylek ma byc mi cieplo i tyle ;)

Lady Hellsing 2009-01-09 22:36

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
obciach to nosić czapkę w której wygląda się naprawdę głupio ;) ale teraz jest taki wybór że (prawie) każdy znajdzie coś dla siebie. ja jednak wolę kaptur niż czapkę ;)

diamentowa 2009-01-09 22:39

Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
 
a ja mam smerfetkę i uważam, że jest bardzo twarzowa :)


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.