Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Forum plotkowe (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Gdzie w necie znajdę Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i niekaralno (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=105546)

WioletaM 2006-03-23 11:24

Gdzie w necie znajdę Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i niekaralno
 
Chcę złożyć podanie o pracę i muszę dać taki dokument. Czy mam go napisać odręcznie czy są specjane druki do tego?

Znalazłam takie coś, ale nie wiem, w którym miejscu mam to wpisać. Czy na CV czy na osobnych kartkach?


Oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie

Oświadczam, że nie byłem karany za przestępstwo popełnione umyślnie.



Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych:

Oświadczam, że korzystam z pełni praw publicznych.

Bastian21 2006-03-23 12:39

Dot.: Gdzie w necie znajdę Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i niek
 
Według mojej wiedzy oświadczenie takie pobiera się w Sądzie Okregowym właściwym dla Twojego miejsca zamieszkania. Pobierasz takie oświadczenie, wypełniasz je, następnie składasz w sądzie. Takie pismo idzie do Warszawy, a następnie powraca do Sądu Okregowego Twojego miasta z adnotacją "Figuruje w Kartotece Krajowego Rejestru Karnego" bądź też nie figuruje.Odbierasz je i przekazujesz pracodawcy.

Niestety taki wniosek to koszt +/- 50 złotych.

videll 2006-03-23 13:08

Dot.: Gdzie w necie znajdę Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i niek
 
jesli wymagane jest zaswiadczenie o niekaralnosci to wystepuje sie z wnioskiem do sadu ale jesli wymagane jest oswiadczenie to wystarczy samemu napisac. Mozesz napisac w takiej formie jak wyzej, umiesc Twoje dane i podpis albo poszukaj w wyszukiwarce wzory dokumentow.

WioletaM 2006-03-23 13:21

Dot.: Gdzie w necie znajdę Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i niek
 
To ma byc oświadczenie. Dokumenty chcę złożyć na komendzie do pracy biurowej.

Bastian21 2006-03-23 13:28

Dot.: Gdzie w necie znajdę Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i niek
 
W takim układzie powinno wystarczyć Twoje osobiste oświadczenie. Chociaż dla pewności mozna zasięgnąć informacji u pracodawcy, bowiem komenda policji / prokuratura to specyficzne środowisko.

marcelina73 2006-03-23 13:46

Dot.: Gdzie w necie znajdę Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i niekaralno
 
Cytat:

Napisane przez WioletaM
Chcę złożyć podanie o pracę i muszę dać taki dokument. Czy mam go napisać odręcznie czy są specjane druki do tego?

Znalazłam takie coś, ale nie wiem, w którym miejscu mam to wpisać. Czy na CV czy na osobnych kartkach?


Oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie

Oświadczam, że nie byłem karany za przestępstwo popełnione umyślnie.



Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych:

Oświadczam, że korzystam z pełni praw publicznych.


Oświadczenie to oświadczenie - TY oświdczasz, mogą być takie formułki jak podałaś, na osobnych kartkach, podpisane.
Co innego zaświadczenie - tak jak pisał Bastian21.
Do złożenia dokumentów na policji nie powinno być ono potrzebne, ale już przy zatrudnieniu - możliwe.

mirynka 2006-03-23 19:25

Dot.: Gdzie w necie znajdę Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i niekaralno
 
jesli skladasz podanie o prace wystarczy twoje oswiadczenia, sama musisz je napisac, natomiast jesli juz przyjma cie do pracy najprawdopodobniej beda wymagac zaswiadczenia i tu trzeba juz wyciagnac je i zaplacic 50 zl.


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.