Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Intymnie (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Stirngi (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=727018)

Ciemn 2013-11-08 12:04

Stirngi
 
Postanowiłem tu napisać, aby usłyszeć wasze zdanie. Moja dziewczyna nie lubi stringów i nie chce w nich chodzić, twierdzi, że są niewygodne i przeszkadza jej pasek no wiecie gdzie. Moja poprzednia dziewczyna uwielbiała stringi i tylko takie majtki miała i mówiła, że są najwygodniejsze. Uwielbiam pupę w stringach, ale nie wiem jak ją namówić, aby choć czasem nałożyła je. Czy faktycznie one są niewygodne? Jak ją przekonać?

skazana_na_bluesa 2013-11-08 12:13

Dot.: Stirngi
 
Cytat:

Napisane przez Ciemn (Wiadomość 43624525)
Postanowiłem tu napisać, aby usłyszeć wasze zdanie. Moja dziewczyna nie lubi stringów i nie chce w nich chodzić, twierdzi, że są niewygodne i przeszkadza jej pasek no wiecie gdzie. Moja poprzednia dziewczyna uwielbiała stringi i tylko takie majtki miała i mówiła, że są najwygodniejsze. Uwielbiam pupę w stringach, ale nie wiem jak ją namówić, aby choć czasem nałożyła je. Czy faktycznie one są niewygodne? Jak ją przekonać?

sam ponoś stringi to będziesz wiedział :cool:

Bananalama 2013-11-08 12:14

Dot.: Stirngi
 
Cytat:

Napisane przez Ciemn (Wiadomość 43624525)
Postanowiłem tu napisać, aby usłyszeć wasze zdanie. Moja dziewczyna nie lubi stringów i nie chce w nich chodzić, twierdzi, że są niewygodne i przeszkadza jej pasek no wiecie gdzie. Moja poprzednia dziewczyna uwielbiała stringi i tylko takie majtki miała i mówiła, że są najwygodniejsze. Uwielbiam pupę w stringach, ale nie wiem jak ją namówić, aby choć czasem nałożyła je. Czy faktycznie one są niewygodne? Jak ją przekonać?

Kup sobie stringi dla mężczyzn i dowiesz się, czy są wygodne :). Mnie też nikt by nie namówił na hasanie w stringach na co dzień, no way.
Przede wszystkim to, co wygodne dla jednego człowieka, dla drugiego już niekoniecznie. Dla mnie wygodne są buty na koturnie, a dla innej kobiety tylko płaskie.

tyene 2013-11-08 12:15

Dot.: Stirngi
 
Ja nie cierpię. I dla mnie nie są nawet ładne.

Możesz ją poprosić, by zamiast nosić je na co dzień zakładała je do kwestii czysto buduarowych - czyli założyła wiedząc, że za 10 minut i tak je zdejmiesz.

marles86 2013-11-08 12:17

Dot.: Stirngi
 
Zaloz stringi, wtedy bedziesz wiedzial czy sa wygodne. Dziewczyna chyba Ci powiedziala, ze nie lubi, sa niewygodne dlaczego chcesz ja zmuszac? To w innej bieliznie juz Ci sie nie podoba? :confused:

szynka_w_toscie 2013-11-08 12:18

Dot.: Stirngi
 
Cytat:

Napisane przez skazana_na_bluesa (Wiadomość 43624664)
sam ponoś stringi to będziesz wiedział :cool:

Są nawet takie specjalne dla mężczyzn. Ostatnio widziałam w sklepie takie z motywem panterki :D

Stringi moim zdaniem nie są zbyt wygodne, ale chyba to kwestia przyzwyczajenia.
Czemu akurat aż tak Ci na tym zależy? Masz jakiś fetysz? ;)

Bananalama 2013-11-08 12:21

Dot.: Stirngi
 
tak, ponoś sam, nie bez powodu koronczarki z Koniakowa mówią na stringi "nici w rzyci" :D

Yin 2013-11-08 12:23

Dot.: Stirngi
 
troll ??

klempaa 2013-11-08 12:24

Dot.: Stirngi
 
Cytat:

Napisane przez tyene (Wiadomość 43624684)
Możesz ją poprosić, by zamiast nosić je na co dzień zakładała je do kwestii czysto buduarowych - czyli założyła wiedząc, że za 10 minut i tak je zdejmiesz.

No i to chyba najsensowniejszy pomysł, i wilk będzie syty, i owca cała ;)

slodka0018 2013-11-08 12:24

Dot.: Stirngi
 
To ze Twoja byla nosi stringi nie oznacza ze obecna ma tak samo je zakladac . Sa nie wygodne poprostu ....

Ciemn 2013-11-08 12:27

Dot.: Stirngi
 
Nie mam fetyszu, po prostu bardzo mi się w stringach dziewczyna podoba. I nie zawsze chodzi o intymne sytuacje bo wtedy wiadomo wolą ją nago. Lubię jak śpimy w nocy i ona jest w stringach, zakryte co trzeba a nagie pośladki podnieca mnie to, czy jak wstaje rano i się ubiera to sexy wygląda dla mnie, i nie piszcie żeby spała nago bo zawsze ktoś może wejśc do pokoju, mieszkamy w mieszkaniu studenckim. A tak wilk syty i owca cała widzę to co chcę zobaczyć nagą jej pupe, i ona czuję sie bezpiecznie bo zawsze jest w bieliznie. Tak mialem z ostatnio dziewczyna a moja nie da sie namowic za nic:(

tyene 2013-11-08 12:28

Dot.: Stirngi
 
Spanie z stringach to moim zdaniem tortura. I niehigieniczne w dodatku. Weź przestań namawiać dziewczynę na coś, co naprawdę dla większości jest niekomfortowe.

201607040946 2013-11-08 12:30

Dot.: Stirngi
 
Cytat:

Napisane przez Yin (Wiadomość 43624814)
troll ??

:ehem::ehem: Te Stirngi dają do myślenia...:D

RubyFaelivrin 2013-11-08 12:30

Dot.: Stirngi
 
Cytat:

Napisane przez Ciemn (Wiadomość 43624525)
Postanowiłem tu napisać, aby usłyszeć wasze zdanie. Moja dziewczyna nie lubi stringów i nie chce w nich chodzić, twierdzi, że są niewygodne i przeszkadza jej pasek no wiecie gdzie. Moja poprzednia dziewczyna uwielbiała stringi i tylko takie majtki miała i mówiła, że są najwygodniejsze. Uwielbiam pupę w stringach, ale nie wiem jak ją namówić, aby choć czasem nałożyła je. Czy faktycznie one są niewygodne? Jak ją przekonać?

To wróć do poprzedniej dziewczyny... :mur:
Kurczę, jak nie chce, to jej nie namawiaj. Ma nosić coś, czego nie lubi, bo Ty to lubisz?

marles86 2013-11-08 12:33

Dot.: Stirngi
 
Mam propozycje, przespij sie dzisiaj w stringach i napisz jak bylo :rolleyes:

Ciemn 2013-11-08 12:34

Dot.: Stirngi
 
Przecież nie wymagam aby codziennie w nich chodziła, chciałbym żeby czasem je nałożyła, ale ona nawet żadnych nie ma i nie chcę kupić, mi też zakazała kupować jej nawet w formie prezentu.

madzia1251 2013-11-08 12:36

Dot.: Stirngi
 
Cytat:

Napisane przez Ciemn (Wiadomość 43624867)
Nie mam fetyszu, po prostu bardzo mi się w stringach dziewczyna podoba. I nie zawsze chodzi o intymne sytuacje bo wtedy wiadomo wolą ją nago. Lubię jak śpimy w nocy i ona jest w stringach, zakryte co trzeba a nagie pośladki podnieca mnie to, czy jak wstaje rano i się ubiera to sexy wygląda dla mnie, i nie piszcie żeby spała nago bo zawsze ktoś może wejśc do pokoju, mieszkamy w mieszkaniu studenckim. A tak wilk syty i owca cała widzę to co chcę zobaczyć nagą jej pupe, i ona czuję sie bezpiecznie bo zawsze jest w bieliznie. Tak mialem z ostatnio dziewczyna a moja nie da sie namowic za nic:(

powinieneś trochę bardziej pomyśleć o swojej dziewczynie a mniej o sobie. skoro to dla niej nie wygodne i jasno zakomunikowała ci to, to powinieneś odpuścić. taka sytuacja jak opisałeś to nie jest "wilk syty i owca cała", bo tak to Ty jesteś szczęśliwy, że dziewczyna nosi stringi a ona przymuszona do noszenia ich.
i na Twoim miejscu nie porównywałabym jej do swojej byłej w kółko.;) ja na jej miejscu zdenerwowałabym się, gdyby mój chłopak rzucał tekstami w stylu "bo moja ex coś tam robiła a Ty jesteś gorsza bo nie robisz". wróć do byłej jak taki nieszczęśliwy jesteś

szynka_w_toscie 2013-11-08 12:51

Dot.: Stirngi
 
Cytat:

Napisane przez madzia1251 (Wiadomość 43625014)
powinieneś trochę bardziej pomyśleć o swojej dziewczynie a mniej o sobie. skoro to dla niej nie wygodne i jasno zakomunikowała ci to, to powinieneś odpuścić. taka sytuacja jak opisałeś to nie jest "wilk syty i owca cała", bo tak to Ty jesteś szczęśliwy, że dziewczyna nosi stringi a ona przymuszona do noszenia ich.
i na Twoim miejscu nie porównywałabym jej do swojej byłej w kółko.;) ja na jej miejscu zdenerwowałabym się, gdyby mój chłopak rzucał tekstami w stylu "bo moja ex coś tam robiła a Ty jesteś gorsza bo nie robisz". wróć do byłej jak taki nieszczęśliwy jesteś

:ehem:

Ogólnie spanie w stringach nie wydaje mi się ani komfortowe, ani zdrowe i ona ma to robić tylko dlatego, że Ty tak chcesz. To samolubne :P

delfix10 2013-11-08 12:53

Dot.: Stirngi
 
:troll:

201607040946 2013-11-08 12:57

Dot.: Stirngi
 
Elve, przybywaj:D

201606010921 2013-11-08 13:00

Dot.: Stirngi
 
ojej jak mało tu zwolenniczek stringów :D według mnie są wygodne i bardzo lubię je nosić.

Tallan 2013-11-08 13:31

Dot.: Stirngi
 
1 załącznik(i/ów)
Przepraszam, musiałam wkleić :D

Spanie w stringach jest dla mnie niezrozumiałe. A wymaganie od kogoś noszenia czegoś w czym się męczy jeszcze bardziej

_Matilde_ 2013-11-08 13:35

Dot.: Stirngi
 
Cytat:

Napisane przez Bananalama (Wiadomość 43624793)
tak, ponoś sam, nie bez powodu koronczarki z Koniakowa mówią na stringi "nici w rzyci" :D

moja koleżanka z roboty miała wcześniej sklep z bielizna i jeden facet kupujac żonie stringi prosił o czyścirowy

Syringa 2013-11-08 13:43

Dot.: Stirngi
 
Cytat:

Napisane przez _Matilde_ (Wiadomość 43625965)
moja koleżanka z roboty miała wcześniej sklep z bielizna i jeden facet kupujac żonie stringi prosił o czyścirowy

Padłam :hahaha:

A odnośnie do tematu wątku... myślę, że każdy argument i tak będzie tu grochem o ścianę, także szkoda nerwów ;)

201607040946 2013-11-08 13:45

Dot.: Stirngi
 
Na trolli argumentów być nie może.

Ciemn 2013-11-08 13:57

Dot.: Stirngi
 
Co wy z tym trolem nie jestem nim. Bardzo mi się podobają dziewczyny w stringach i chciałbym jakoś namówić swoją, aby w nich chodziła. A rady założ sobie sam, to ciekawe ktora z was chcialaby widziec swojego faceta w stringach, takie rady sa nie na miejscu.

tiniaczek 2013-11-08 14:00

Dot.: Stirngi
 
Cytat:

Napisane przez Ciemn (Wiadomość 43624989)
Przecież nie wymagam aby codziennie w nich chodziła, chciałbym żeby czasem je nałożyła, ale ona nawet żadnych nie ma i nie chcę kupić, mi też zakazała kupować jej nawet w formie prezentu.

Swiat sie konczy, zeby chlop babie majty wybieral i sie jeszcze po ineternetach zalil:brzydal:

Troll. Nie moze byc inaczej:D

elvegirl 2013-11-08 14:01

Dot.: Stirngi
 
Cytat:

Napisane przez Ciemn (Wiadomość 43626298)
A rady założ sobie sam, to ciekawe ktora z was chcialaby widziec swojego faceta w stringach, takie rady sa nie na miejscu.

Niby dlaczego nie na miejscu? Przecież kobiecie mogą podobać się męskie pośladki w stringach, nie rozumiem co w tym nienormalnego. Nie zgodziłbyś się na noszenie stringów gdyby Twoja partnerka chciała? A przy okazji byś sprawdził na własnej skórze czy stringi są wygodne czy też nie.

tiniaczek 2013-11-08 14:02

Dot.: Stirngi
 
Cytat:

Napisane przez Ciemn (Wiadomość 43626298)
Co wy z tym trolem nie jestem nim. Bardzo mi się podobają dziewczyny w stringach i chciałbym jakoś namówić swoją, aby w nich chodziła. A rady założ sobie sam, to ciekawe ktora z was chcialaby widziec swojego faceta w stringach, takie rady sa nie na miejscu.

To Twoje pomysly sa nie na miejscu, daj dziewczynie spokoj. Zrozum, ze dla niektorych takie majtki sa NIEWYGODNE.

elvegirl 2013-11-08 14:03

Dot.: Stirngi
 
Cytat:

Napisane przez tiniaczek (Wiadomość 43626348)
Troll. Nie moze byc inaczej:D

Ale wątasek ogólnie wesoły, nie raz i nie dwa na pewno dziewczyny trafiały na partnerów mających jakieś wymagania odnośnie noszonej przez siebie bielizny. Mnie też kiedyś namawiano. I na push upy, bo przecież "rowek to podstawa" :brzydal:


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.