Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Dom, mieszkanie, nieruchomości (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=59)
-   -   Szafy wnękowe- inspiracje, pomysły, wykonania:plyta laminowana, lacobel, bambus itp (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416594)

Jeannie_jk 2010-03-24 15:02

Szafy wnękowe- inspiracje, pomysły, wykonania:plyta laminowana, lacobel, bambus itp
 
Witam:rolleyes:
ostatnio urządzam swoje mieszkani 33m2-bardzo malutki i właśnie w sypialni i przedpokoju planuję zamówić szafy do zabudowy..bo jak wiadomo w małym mieszkaniu to i mało miejsca do przechowywania a z czasem jednak się zbierają. Narazie zbieram informacje co najlepiej sie sprawdza, co dobrze wygląda, co jest łatwe w utrzymaniu czystości itp.

Może też poradzicie co by pasowało do wąskich wnętrz...korytarz ma około 1,4m szerokości a sypialnia 1,80m:confused: ( w sypialni myslalam o szybie lacobel blekitnej ale nie wiem czy bedzie funkcjonalna)

Czekam więc na opinie propozycje :D

kasia199890 2010-05-10 15:45

Dot.: Szafy wnękowe- inspiracje, pomysły, wykonania:plyta laminowana, lacobel, bambus
 
ja bym piostawiła na rozsuwane drzwi z lustrem (optycznie powiekszy pokoj:ehem:. wygląda ciekawie, jednak troch kosztuje

mazi20068 2011-05-13 13:48

Dot.: Szafy wnękowe- inspiracje, pomysły, wykonania:plyta laminowana, lacobel, bambus
 
Do twoich pomieszczeń najlepiej pasowałoby lustro,daje efekt powiększenia pomieszczenia.Wadą lustra jest częste czyszczenie .

turekdi 2011-05-14 08:26

Dot.: Szafy wnękowe- inspiracje, pomysły, wykonania:plyta laminowana, lacobel, bambus
 
lustro to nie taki duży wydatek, szkło lacobel jest droższe, natomiast myślę że takie drzwi ze szkła to bardzo fajny pomysł, tylko jeżeli ma być w niebieskim kolorze, trzeba tak dobrać kolory w sypialni, aby pomieszczenie nie sprawiało wrażenia zbyt zimnego, zanim się zdecydujemy na rodzaj frontów, warto sobie porównać różne opcje czy kolory, pomocne są programy do wizualizacji wnętrz, ja często korzystam z takiego programu na iszafy.pl można tam też pooglądać propozycje twórcze różnych osób, które korzystają z tej wizualizacji

turekdi 2011-05-14 09:17

Dot.: Szafy wnękowe- inspiracje, pomysły, wykonania:plyta laminowana, lacobel, bambus
 
4 załącznik(i/ów)
a tu wrzucam kilka fajnych fotek:
niestety nie znalazłam nic w niebieskim, ale w innych kolorach lacobelu, ten ostatni projekt szafy w niebieskim kolorze zrobiony przez wizualizację wnętrz na wcześniej wspomnianej stronie

bąbelek_82 2011-05-15 17:14

Dot.: Szafy wnękowe- inspiracje, pomysły, wykonania:plyta laminowana, lacobel, bambus
 
1 załącznik(i/ów)
Ja też mam niewielkie mieszkanie, 36 m.
Jeden pokój ma 14m, drugi 8m. Właśnie w tym małym w tym tygodniu stanie szafa indeco, narożna. W sumie 3m frontów. Połowa to lacobel perłowa biel, druga połowa to lustra. Tak to będzie wyglądało.

turekdi 2011-05-16 09:18

Dot.: Szafy wnękowe- inspiracje, pomysły, wykonania:plyta laminowana, lacobel, bambus
 
2 załącznik(i/ów)
bardzo fajne połączenie białego lacobelu z jasnym lustrem, tu przykład szafy z frontami z lustra:
http://www.blog.iszafy.pl/2011/02/lu...zwi-przesuwne/
przy większej szafie fajnie wygląda lustro na środku, a po bokach lacobel, bądź połączenie lacobelu z płytą jak na 2 zdj.
odbiegając trochę od tematy szkła kolorowego, bardzo fajnie wyglądają szafy z lustrami w połączeniu z jakimś fajnym jasnym wzorem na frontach, zdj, pierwsze przyciągnęło moją uwagę, choć może nie taka ilość szaf, ale sam wzór i kolor bardzo ciekawy

bianka8 2012-06-01 17:02

Dot.: Szafy wnękowe- inspiracje, pomysły, wykonania:plyta laminowana, lacobel, bambus
 
moim zdaniem najprościej wysłać mail z zapytaniem do osób które mają w tym obeznanie i potrafią profesjonalnie doradzić, np na stronie indecosystem.pl w zakładce kontakt można wybrać sobie jedno z ich stoisk we wrocławiu i tam jest podany adres mailowy na który można przesyłać zapytania odnośnie projektu szafy...dziewczyny bardzo szybko odpisują ,jest info o cenie i co najważniejsze projekt dzięki któremu można zobaczyć jak będzie wyglądać nasza wymarzona szafa :);)


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.