Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Forum plotkowe (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?! (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=272321)

joannusia 2008-08-15 11:26

Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Nie wiem kto wymyślił taką totalną bzdurę, że jeśli chłopak zapuszcza trochę włosy i ma dłuższe niż reszta (czyt. ogoleni dresiarze) to zaraz jest ciotą, niezdarą itp.

Przecież to jakie chłopak ma włosy, styl ubierania czy jak się porusza wcale o niczym nie świadczy!

Spotkałam się z taką opinią i jestem totalnie .. rozwalona. Co o tym sądzicie?
Czy spotkałyście się z takimi tekstami jeśli chodzi o Waszych chłopaków? :eek:

wdowa_po_leninie 2008-08-15 11:36

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Cytat:

Napisane przez joannusia (Wiadomość 8600064)
Nie wiem kto wymyślił taką totalną bzdurę, że jeśli chłopak zapuszcza trochę włosy i ma dłuższe niż reszta (czyt. ogoleni dresiarze) to zaraz jest ciotą, niezdarą itp.

Przecież to jakie chłopak ma włosy, styl ubierania czy jak się porusza wcale o niczym nie świadczy!

Spotkałam się z taką opinią i jestem totalnie .. rozwalona. Co o tym sądzicie?
Czy spotkałyście się z takimi tekstami jeśli chodzi o Waszych chłopaków? :eek:

nigdy nie słyszałam w swoim otoczeniu o takim określeniu chłopców z długimi włosami :)

i jakby nie patrzeć dwóch moich bliskich kumpli miało kiedyś długie włosy :)


no ale jak widać niektórzy ludzie są troszkę ograniczeni, żeby osądzać innych po fryzurze czy też stylu ubierania.

tamonita 2008-08-15 11:39

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Ja nigdy nie słyszałam takich określen :nie:
Moim zdaniem faceci z dlugimi (zadbanymi) włosami są sexy... :D

Cdz 2008-08-15 11:43

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
tak u mnie na studiach jest jeden chlopak z dłuzszymi włosami (nie długimi) i prawie wszsycy myslą ze jest homo. zresztą moja grupa to jedno wielkie skupisko cwaniaków i prawdziwych dupków.
mojemu TZetowi tez nie podobają się mu dłuzsze wlosy bo są takie własnie ciotowate.. ale on to w ogóle jest ograniczony ;) i walcze z nim na kazdym kroku.

Stromanthe 2008-08-15 11:44

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Yyyy... W takim razie według niektórych ludzi obracałam się i obracam w towearzytskie sciotowiałym na wskroś.
Mój chłopak ma długie włosy. Nie zauważyłam, żeby ktoś miał go za ciotę, wręcz przeciwnie.

Nie. Zdecydowanie mężczyźni z długimi włosami nie są ciotami (zrymowało się:D)

Moonlight 2008-08-15 11:46

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
to jak się człowiek porusza jednak trochę mówi, bo jest coś takiego jak mowa ciała ;)

ale fryzura to po prostu wybór, może znudziły się facetowi krótkie włosy, może zapuszcza na dredy :D kto go tam wie. to na pewno nie są nieudacznicy. już prędzej ludzie którzy to wymyślili są nieudacznikami o ciasnych horyzontach ;) w każdym razie poglądy mają nieudane...

poznałam paru chłopaków, którzy mają lub mieli dłuższe włosy. zazwyczaj są 100% facetami, pewnymi siebie, inteligentnymi no i w ogóle nic im nie brakuje. oczywiście trafił się jeden czy drugi nieudacznik :D ale to chyba normalne, bo przecież długość włosów nie oznacza supermena ;) ważne co się ma w środku, a nie czy się zapuści włosy czy je zetnie. nieudacznik zostanie nieudacznikiem z krótkimi czy długimi włosami, a superfacet pozostanie superfacetem.

cheer 2008-08-15 11:51

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Cytat:

Napisane przez joannusia (Wiadomość 8600064)
Nie wiem kto wymyślił taką totalną bzdurę

Też nie wiem.

agnis2908 2008-08-15 11:54

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Bzdura totalna :/ Jakie cioty...po wyglądzie człowieka oceniać? :/
Acz mi się nie podobają faceci z długimi włosami. Ale nie uważam tego za żadną ciotowatość, czy coś takiego.... Każdy ma prawo robić ze swoim wyglądem jak chce, co to w ogóle obchodzi ludzi... :/

olenqua 2008-08-15 11:59

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Nie, ja naprawdę jestem bardzo tolerancyjną osobą i akceptuję praktycznie wszystko, ale jak chłopak ma długie, tłuste i załupieżone włosy to, przepraszam, ale tego nigdy nie zrozumiem. Spotkałam dużo mężczyzn z długimi włosami, ale póki co żadnego dokładnie umytego. Nie wiem, może mieszkam w jakimś zabrudzonym zakątku Polski. Gdy włosy są zadbane to ok, ale brudne, długie kluchy ciotowate.

atka83 2008-08-15 11:59

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
To ja się wyłamie,tylko napoczątku napisze iż nie uważam facetów w długich włosach że to cioty,ale nigdy ;) nie podobało mi się jak facet ma długie pióra,dla mnie to było obleśnie. ;) Teraz to mi zwisa,kto jakie ma włosy,aczkolwiek nie gustuje w takich panach. :)

domika91 2008-08-15 12:03

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Jakby takie coś usłyszał jakiś metal, to wole nie wiedzieć co by powiedział... Duża część przedstawicieli tej subkultury nosi długie, wręcz bardzo długie włosy. Wiem jakie jest zdnie o metalach: "brudasy" ale znam wielu takich ludzi, są normalni i włosy to dla nich świętość, dbają o nie lepiej niż niejedna kobieta! Mój chłopak też nosi dłuższe włosy i nic mu nie brakuje. Niektórym lepiej w dłuższych. Osobiście wole facetów z dłuższymi włosami ;)

99GirlOoo99 2008-08-15 12:10

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
słyszałam niejednokrotnie okreslenie że chłopak z dłuższymi włosami to ciota ;O
nie wiem skad to sie wzielo, ale wogóle ja żyje w takim zacofanym srodowisku wiec już nic mnie nie zdziwi =|

facilmente_irritabile 2008-08-15 12:33

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Nigdy nie spotkałam się z takim określeniem i prawdę mówiąc-śmieszy mnie . Śmieszy mnie osoba,która to wymyśliła...Bo musiała być niezłym ,że tak brzydko się wyraże,debilem:confused:

Stromanthe 2008-08-15 12:35

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Olenqa, to ja nie wiem, jakich ty widziałaś, bo mój zanim zrobił sobie dredy miał zawsze świerze czyste i pachnące:) Mył je albo codziennie, albo co 2 dzień. Jedyny problem jaki z nim miałam to ten, że nie chciał chodzic do fryzjera i końcówki mu się rozdwajały, co mnie doprowadza do szewskiej pasji:D Ale na szczęście już nie mam tego problemu. A w dredach wygląda po prostu powalająco:)

kiniaczeq 2008-08-15 12:37

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Pierwsze słyszę określenie na takich ludzi "cioty" - raczej metalowcy ;)
Mi się tam nie podobają, ale nie nazwałabym kogoś "ciotą" z tego powodu

Maniwa 2008-08-15 12:38

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
A to ciekawe... przyznam, że pierwsze słyszę i spieszę dementować te plotki! :)

Mój mąż ma włosy dłuższe ode mnie, wyrósł już dawno z młodzieńczej fascynacji "włosów targanych wiatrem bieszczadzkich hal" ;) , a ja nigdy, przenigdy nie pozwolę mu ich ściąć. On sam zresztą nie chce, a jest przy tym mężczyzną w 100%.

natalka2 2008-08-15 12:52

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
nie podoba mi się jak facet ma długie włosy [za ramiona i dłuższe], ale odrazu ciota?
a co włosy mają do bycia "ciotem" ? :lol:

Anzelina 2008-08-15 12:54

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
A co to w ogóle jest ciota? Bo słyszałam tylko takie wulgarne określenie na miesiączkę. Czyli wg nich chłopak, który ma dłuższe włosy to miesiączka? Czy jestem jakaś dziwna i nie rozumiem ? :-)

kiniaczeq 2008-08-15 12:59

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
ciota - w tym wypadku gej
ciota oznacza też okres ale niecierpie takiego określenia, takie na miarę gimnazjalistów i podstawówkowiczów chłopaków :D

natalka2 2008-08-15 13:03

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
ja się spotkałam z określeniem ciota w sensie mięczak, goguś, mamisynek, nieudacznik itp. :D

bess 2008-08-15 13:08

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Cytat:

Napisane przez olenqua (Wiadomość 8600615)
Nie, ja naprawdę jestem bardzo tolerancyjną osobą i akceptuję praktycznie wszystko, ale jak chłopak ma długie, tłuste i załupieżone włosy to, przepraszam, ale tego nigdy nie zrozumiem. Spotkałam dużo mężczyzn z długimi włosami, ale póki co żadnego dokładnie umytego. Nie wiem, może mieszkam w jakimś zabrudzonym zakątku Polski. Gdy włosy są zadbane to ok, ale brudne, długie kluchy są ciotowate.

nie widze zwiazku
taka osoba to chyba flejtuch a nie "ciota"
flejtuchy maja dlugie i krókie wlosy ,nie ma to wiekszego znaczenia

Nigdy nie przyszlo mi do glowy ,ze homo maja dlugie wlosy,raczej na odwrot krótkie ,wyzelowane i postawione na bacznosc;)
ale to wszystko stereotypy wiec nie bazuje na nich

iskierkaola 2008-08-15 13:21

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Absolutnie nie uważam, że chłopacy z dłuższymi włosami to cioty. Zresztą włosy, czy ubiór nie są tego wyznacznikiem ;)

kiniaczeq 2008-08-15 13:29

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Cytat:

Napisane przez olenqua (Wiadomość 8600615)
Nie, ja naprawdę jestem bardzo tolerancyjną osobą i akceptuję praktycznie wszystko, ale jak chłopak ma długie, tłuste i załupieżone włosy to, przepraszam, ale tego nigdy nie zrozumiem. Spotkałam dużo mężczyzn z długimi włosami, ale póki co żadnego dokładnie umytego. Nie wiem, może mieszkam w jakimś zabrudzonym zakątku Polski. Gdy włosy są zadbane to ok, ale brudne, długie kluchy ciotowate.


Ale przeciez określenie ciotowate - oznacza chyba geja a nie brud ? Geje są zadbani zazwyczaj [nie generalizuję]

TATIANA27 2008-08-15 13:44

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
mój TŻ ma dlugie włosy wiec dla mnie to stwierdzenie to totalne głupstwo .Kazdy moze dokonac wyboru czy jest sie z kims kto ma długie czy krótkie włosy

Lukrecja_Borgia 2008-08-15 13:52

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Długie włosy długim włosom nierówne ;) Jeśli mówimy tu o metalach, to nie ma mowy o ciotowatości, zdarzają się tak męskie kąski że hoho :D
Jednak, gdy mówimy o chłopaczkach w wieku buntu ;) , z grzywką na pół oka, starannie wymodelowanymi włosami i w ogóle w stylu emo, ALBO o typach metroseksualnych- tacy są dla mnie niemęscy. Czy zaraz cioty? Czasami :D

Pawełeczek 2008-08-15 14:46

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Cytat:

Napisane przez Anzelina (Wiadomość 8601442)
A co to w ogóle jest ciota?

Okreslenie "ciota" istneje jako gryps od bardzo długiego czasu. Mianem cioty okresla sie gejow lub heteryków ktorzy na czas pobytu w wiezieniu postanowili zabawiac sie z chlopcami. Mozna ten słowniczek uzupełnic jeszcze o okreslenie cwel - jest to osoba pasywna w seksie więziennym pomiedzy dwoma mężczyznami. Obydwa te okreslenia jednak są bardzo chętnie stosowane przez społeczenstwo. Na przykład tu na wizazu. Jakiez zaciekawienie wzbudził ten temat...mozna sobie pociotować do woli. :D:D

BTW. Tak, długie włosy są ciotoskie..sam takie nosze.

Hultaj 2008-08-15 15:19

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Cytat:

Napisane przez Lukrecja_Borgia (Wiadomość 8602183)
Długie włosy długim włosom nierówne ;) Jeśli mówimy tu o metalach, to nie ma mowy o ciotowatości, zdarzają się tak męskie kąski że hoho :D

jes maj dijar. :D

Laurieen 2008-08-15 15:38

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
"Cioty"? W życiu nie słyszałam nikogo, kto generalizując nazwałby chłopaków z długimi włosami per "ciota". Długie włosy to indywidualna sprawa... I oczywiście ja również nie potwierdzam tezy z tematu.

Jula 2008-08-15 15:43

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Nie :) Nawet jak włosy są przetłuszczone, twarz opryszczała, spojrzenie błędne a'la zbity pies... szary garnitur jest za duży i nie pasuje do plecaka i martensów :)
Sorry, ale dla mnie facet z długimi włosami (zwłaszcza z opisu powyżej) wygląda jak nieudacznik bez pomysłu na siebie (co nie znaczy, ze faktycznie tak musi być, po prostu tak sobie zakodowałam, brrr!)

Anzelina 2008-08-15 16:07

Dot.: Chłopaki z dłuższymi włosami to cioty?!
 
Dzięki za wyjaśnienie, u nas się nie używa takich określeń, albo ja pierwszy raz się z tym spotkałam, poza tym nie uważam, by osoba z długimi włosami była mięczakiem, czy gejem :) Pozdrawiam :)


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.