Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2 (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196501)

pingwin2 2007-07-01 06:30

Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
Zgodnie z zaleceniem Szefostwa stary wątek zamykam.
Zapraszam tutaj:)

Link do starego watku


http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=108894

mądrala 2007-07-01 10:34

Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam
 
A dlaczego wątek "pół zartem, pół serio, czyli odchudzanie na wesoło" tez został zamkniety i "przniesiony" tutaj???? :confused:

masiek 2007-07-01 11:12

Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam
 
Nie rozumiem, czemu nas zamykają?? Mój ukochany wątek. I przenoszą nas tutaj...:cool::confused:

jesli zamykają nam watek bo tamten był już za długi to ja proponuje o zmienienie nam tytułu wątku, bo ten do nas nie pasuje. Bo my się nie chcemy nigdzie załapywać.
Może "pół serio pół żartem część2 dla wtajemniczonych" :) lub coś podobnego.
Prosimy o zmianę

mądrala 2007-07-01 11:14

Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam
 
ja wlasnie też nie :cry: rozumiem ze robią kontynuacje długich wątków, ale zeby nas zamknąc i rpznieśc do innych??? Przecież np. "odchudzanie po 30-stce" ma swoja kontuynuacje, a my??? :cry:

pingwin2 2007-07-01 11:19

Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam
 
Dziewczyny przepraszam Was bardzo
po prostu wstawiłam zły tytuł - już to poprawiam

masiek 2007-07-01 11:22

Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam
 
Bo się będziemy gubić i jak inne świrki nas nie znajdą:cool: a ja tak wszystkie polubiłam i nie chce je stracić:cry:

Mądralko nie dajemy się prawda, będziemy walczyć:ehem:

mądrala 2007-07-01 11:26

Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam
 
Cytat:

Napisane przez pingwin2 (Wiadomość 4683064)
Dziewczyny przepraszam Was bardzo
po prostu wstawiłam zły tytuł - już to poprawiam

o rany, no nic sie nie stało :D Masz tych wątków troche do "kontynuacji" ;) tylko bałam sie ze nas wrzucą do jednego worka :D

dziekujemy :*

mądrala 2007-07-01 11:29

Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam
 
Masiek, a ty wiesz ze ja czekam na fotki z wesela :D

ciapulinka 2007-07-01 11:45

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
hejka:D
ja juz myslalam ze nas w ogole zamykaja:eek:

ciapulinka 2007-07-01 11:50

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
myslalam ze ani na wesolo ani na serio nie mozemy juz chudnac:D

masiek 2007-07-01 12:04

Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam
 
Cytat:

Napisane przez mądrala (Wiadomość 4683139)
Masiek, a ty wiesz ze ja czekam na fotki z wesela :D

pamiętam:D czekam na zdjęcia od rodziny bo moi faceci się nie popisali tzn. brat miał wziąć aparat od mamy ale chyba nie zrozumiał po co go wysyłałam do mamy:cool: a tż zapomniał spakować:rolleyes: faceci normalnie łapki opadają jak czasem nie staniesz nad nimi i nie pokażesz co ma zrobić itp. to się można spodziewać, że zawsze zrobią coś nie tak:nie:

Jak tylko dostane to wyśle Agulli chyba ze mi podasz na pw swojego maila

masiek 2007-07-01 12:11

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
Cytat:

Napisane przez ciapulinka (Wiadomość 4683244)
hejka:D
ja juz myslalam ze nas w ogole zamykaja:eek:


zamkną i wywalą:D ale jeszcze nie teraz jak widac. Pozwolili dalej nam świrować, pod przykrywką odchudzania:p:

Szten tego to my musimy zrobić mega imprezę skoro założyli nam 2część naszego wątku, w końcu tyle wyklikałyśmy razem
zrupmy więc prywatkę jakiej jeszcze na wizazu nie widział nikt:party::gotuje::party ::pijemy::winko::piwo::ga duly::pijemy::pijemy:

masiek 2007-07-01 12:23

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
Cytat:

Napisane przez ciapulinka (Wiadomość 4683281)
myslalam ze ani na wesolo ani na serio nie mozemy juz chudnac:D

minister edukacji narodowej pan Roman zakazał życia bez mundurka;)

masiek 2007-07-01 12:30

Dot.: Jesli ktoras z Was nie zalapala sie na akcje pt. "Chudniemy razem" to zapraszam
 
Cytat:

Napisane przez mądrala (Wiadomość 4683119)
o rany, no nic sie nie stało :D Masz tych wątków troche do "kontynuacji" ;) tylko bałam sie ze nas wrzucą do jednego worka :D

dziekujemy :*


no też się bałam, że nas wywalają do jakiegoś innego wątku, zdziwiłam się co to za porządki, ale na szczęście wszystko się wyjaśniło lol:D

ciapulinka 2007-07-01 12:30

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
ja na imprezke:jupi::jupi: :D zawsze:D

a co R pan prze gardlo mi nie przejdzie:D mundurki przezyje ale nie mozliwosc walki na plucie napewno nie:eek: :D najlepsza czesc jaka pamietam ze szkoly:D

ciapulinka 2007-07-01 12:33

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
chyba stwierdzili ze nasze modrki w avatorach nigdzie sie jednak nie nadaja:D i spowrotem zostawili nas juz tu gdzie nabrudzilysmy i wysiedzialysmy cieple miejsce:D cieple to nawet ze tak powiem napierdzana:D moz eim smrodek nie odpowiadal??:D

a tak na marginesie to czemu zmienili??

pingwin2 2007-07-01 13:32

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
bo sie ciagle spieszą i im się myli:)

wątki powyżej 5.000 postów będą od teraz zamykane, a Wasz bardzo przekroczył ten limit

"Akcja chudniemy..." też niedługo zostanie zamknięta

kasiakasienka 2007-07-01 14:07

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
Cytat:

Napisane przez ciapulinka (Wiadomość 4683244)
hejka:D
ja juz myslalam ze nas w ogole zamykaja:eek:

o matko:eek: a ja myslalam ze to w zwiazku z ostatnim postem dotyczacym tej zagadki i ze to przeze mnie bo odpowiedzialam jako psychopata prawie i ze dlatego nas zamykaja. dżises jaka to by byla odpowiedzialnosc nie z tej ziemi nie przezylabym tego:eek:

orisha 2007-07-01 14:09

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
Hmmm... jaja z tym zamykaniem :cool: Ale faktycznie serwer może tego nie wytrzymać. W sumie to nawet dobre jest czasem takie 'oczyszczenie'. No i ma się wgląd do starego wątku. :) Przypuszczam, ze 'Pól żartem, pól serio...' bedzie mial wiele kontynuacji - patrząc na szybkośc z jaka przyrasta ilośc postów :D


Jak wam minal weekend??

A co sie dzieje z jamajka - ktoś wie???

kasiakasienka 2007-07-01 14:13

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
1

masiek 2007-07-01 14:31

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
sie wkrnie kiedyś na ten wizaz:mad: pisze posta i klikam na bekspeisa i wszysto znika i kasuje mi posta, normalnie już któryś raz, niech napiszą że używanie kasownika powoduje nerwicę wizazanki:rolleyes:


no to impreza się szykuje. Przeżyłyśmy i nazwa nam wróciła jak trza. Ja idę, na babskie spotkanie. Tżecik marudzi ale mu powiedziałam, że ma sobie kupić "gazetkę" i pooglądać troche jak mu się będzie nudzić. :D wredota jestem wiem, ale przecież muszę mieć troche swojego czasu, a nie ciągle wszędzie z facetem. Wczoraj byliśmy razem u mojej przyjaciółki i kiedy mój tż z jej facetem byli w sąsiednim pokoju zobaczyłyśmy w bloku na przeciwko faceta na balkonie bez koszulki z gołym torsikiem normalnie zaraz przylecieli nasi faceci i nam okno pozasłaniali:-p po tem schowałyśmy się im na klatce schodowej i warjacvrjaci po całym mieszkaniu nas szukali. Ale fajnie jest jak się widzi jak facecik jest choć troche zazdrosny.

mądrala 2007-07-01 20:22

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
no ja sie na temat TŻtów póki co wypowiadac nie bede, bo sama sobie nie za bardzo radze i w ogóle za duzo zawirowań u mnie w tych sprawach :( czasami mam za dobre serducho i robie coś wbrew sobie zeby innych nie skrzywdzić. ehhh...

a co do dietki, to od jutra sie biore za a6w, przynajmniej sie postaram :> no i za dietke!!! jedynymi moimi słodyczami bedą big milki :)

mądrala 2007-07-01 20:24

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
Co do Jamajki to pisała mi ostatnio gratulacje z okazji lic. no i ze tez ma teraz mały chaos w zyciu, ale czyta nas dzielnie wiec buziole i pozdrwaiam :*

Jamajka mam nadzieje ze soon do nas wrócisz...:o

mądrala 2007-07-01 20:24

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
Kasienka Ciebie też tu dawno nie było :cry: :*

kasiakasienka 2007-07-01 20:47

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
Muszę się dzis z wami podzielic tym co mnie dzis zdziwilo. A w zasadzie wczoraj. Spotkalam takiego faceta ktory mial dziurke w krtani i tam jakies plastikowe coś, nie znam się, medycyny nie studiowałam ale pewnie w wyniku raka krtani a kolo sie mnie pyta gdzie by mogl zapalic gdzie sa popielniczki:eek: masakra jeszcze nie widzialam tak wyluzowanego czlowieka. widocznie ma w dupie wszystko i se pali bo lubi:eek:a nie wie ile mu z zycia zostalo. Hmm....

kasiakasienka 2007-07-01 20:49

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
Cytat:

Napisane przez mądrala (Wiadomość 4686256)
Kasienka Ciebie też tu dawno nie było :cry: :*

Ach no widzisz Mądrala, jakoś tak wyszlo ze raz na wizazu raz pod wozem. W kazdym badz razie nie mam zamiaru opuscic szeregu swirow bo wtedy stracilabym tozsamosc:eek: Gratuluje licencjatu:cmok:

ciapulinka 2007-07-01 20:49

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
a ja dzis mala imprezka z sasiadka:D znaczy ona troszke winka a ja reszte:eek: tak mi wchodzilo jakos:D ale czerwone:D i schudlam:jupi: nieduzo bo kilo ale lepsze kilo niz nic:-p

ja tam jakiegos tz mam ale czy to fajny temat??wole chyba gadac o czyms innym:Dmoze gdzie stam czasem wspomne:eek: ale glowny temat to razczej niee:D

ciapulinka 2007-07-01 20:57

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
bardzo dziekuje za odpowiedz:D na moje pytanie moderatorowi:D

kasiu no ja mysle ze swirkow nie opuscisz:D

mądrala 2007-07-02 07:45

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
Dzien dobry :D :jap:
I znowu ja jestem pierwsza :D
Ciapulinka GRATULUJE kolejnego zrzuconego kilograma!!! :jupi: :bounce: Ja sie biore za siebie od dzisiaj :D W ogóle zmieniam sobie połowe mojego życia obecnie :-p Jakie pół godziny temu zrobiłam pierwszy dzien a6w. Fakt, teraz sie czuje lżej,ale te cwiczenia to straszny hard core :eek: ja nie wiem jakim cudem kiedys dotarłam do 14 dnia :eek:

mądrala 2007-07-02 07:47

Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2
 
Cytat:

Napisane przez kasiakasienka (Wiadomość 4686439)
Muszę się dzis z wami podzielic tym co mnie dzis zdziwilo. A w zasadzie wczoraj. Spotkalam takiego faceta ktory mial dziurke w krtani i tam jakies plastikowe coś, nie znam się, medycyny nie studiowałam ale pewnie w wyniku raka krtani a kolo sie mnie pyta gdzie by mogl zapalic gdzie sa popielniczki:eek: masakra jeszcze nie widzialam tak wyluzowanego czlowieka. widocznie ma w dupie wszystko i se pali bo lubi:eek:a nie wie ile mu z zycia zostalo. Hmm....

Oj wielu jest takich ludzi co są chorzy i powinni całkowicie rzucic palenie bo im to strasznie szkodzi i pogarsza stan zdrwoia, a oni dalej swoje :( no cóż, niby każdy decyduje sam o swoim zyciu, tylko szkoda że niektórzy w ogóle nie mylsą o swoich bliskich...:(


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.