Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Wizażowe wyliczanki (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=103)
-   -   Co Was dzi¶ ucieszyło? (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=74169)

Lee 2005-09-28 17:24

Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
1 zał±cznik(i/ów)
Dzisiaj zdałam sobie sprawę, że mój dobry humor spowodowany jest małymi drobnostkami :) Ogólnie nic się dzi¶ nadzwyczajnego nie wydaarzyło, a ja mimo tego, ¶mieję się jak głupi do sera :D
Po pierwsze zwolnili nas z 2 lekcji więc wreszcie mogłam pój¶ć z kumpel± na zakupki i na pogaduchy przy ukochanej pizzy kurczakowo-pieczarkowej :D
kartkówka z histy poszłam mi calkiem zno¶nie, zauważyłam, że w mojej szkolnej bibliotece jest wiele wartych uwagi ksi±zek, zamówiłam sobie ksi±zki o jodze i "zabawy plastyczne dla przedszkolaków" (hehe- jeee tam jest wiele rzeczy takich do zrobienia z bibuły, kartek kolorowych, muszelek, kamyczków, farbek i innych :jupi: ) a teraz słucham sobie misia jacksona- ja go naprawdę lubie!!! (ups)
ponadto kupiłam sobie bieliznę i kolczyki, na obiad miałam nale¶niki z kakao, nie mam za wiele nauki, wiec mogę pograć sobie w simsy :D
no i wyczaiłam w kiosku ciasteczka BE BE za 20 groszy! jupii a ja je tak lubie, bo w swej prostocie s± takie cudneee
a i pod nakrętk± w "tarczynku" miałam superciekwostkę, że największy grejfrut na ¶wiecie waży 3 kg :)

I jak się tu nie cieszyć ? :D
a teraz gapię się na poniższy obrazek... jest po prostu achhh...

a co Was dzi¶ ucieszyło?

xtalciax 2005-09-28 17:27

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
mnie ucieszylo że za 2 dni weekend:D

Lee 2005-09-28 17:28

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
racja, popieram :jupi:

M@yk@20 2005-09-28 17:30

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
A mnie ucieszyło to że w końcu gdzie¶ wyjdę- bo jak nie praktyka to remont, no i po¶mialam się z mojego Tomusia- bo to taki pocieszny zwierzak:D

jaszmurka 2005-09-28 17:36

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
A mi od wczoraj banan z buzi nie schodzi przez takie jedne "kupowe" wariatki z Wizażu :o :D :cmok: - i z tego też dzisiaj się cieszę :rolleyes: :D

I jeszcze mnie dzisiaj ucieszyła wiadomo¶ć że moje Słoneczko (TŻ) zaliczył egzamin z MSG :jupi: :jupi: :jupi: :D i kocham Go przeniemiłosiernie za to :o (wybaczcie...ale musiałam sobie ulżyć :o :D )

M@yk@20 2005-09-28 17:38

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
A o tych kupach to widzałam i czytałam i naprawdę pierwszy raz widzę dziewczyny co o gówienkach rozmawiaj± do po 3 nad ranem:-)

lain 2005-09-28 17:42

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
mnie ucieszyl fakt, ze pod moim dziekanatem pustki i szybciutko podbilam legitke, a u kolezanki ludzie stali po 2 godziny :)

talla 2005-09-28 17:42

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
To teraz ja:-D jestem wielk± optymistk±, więc trochę się tego na pewno znajdzie;)
choć dzi¶ mam raczej jeden z tych gorszych dni, ucieszyłam się z tego, że obejrzałam sobie rano film, że mam wci±ż jeszcze wolne, że mogę spać długo i cudownie się wysypiam:)
z tego, że mój chłopak przyjechał do mnie dzi¶ rowerkiem choć się go nie spodziewałam:)
i z tego, że mamu¶ka się dzi¶ nade mn± zlitowała i kupiła mi dwa flakoniki perfum, a do tego torebkę:))))
a teraz cieszę się z tego, że jestem już studentk± i zaczyna się nowe życie;)
a za godzinę wyjdę z moj± przyjaciółk± na pole trochę poplotkować:-D

i jeszcze jedno! przypadkiem podsłuchałam w tv, że od jutra pogoda będzie gorsza: deszcz i zimno. kocham tak± jesień!!!!:)

jaszmurka 2005-09-28 17:43

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
Cytat:

Napisane przez M@yk@20
A o tych kupach to widzałam i czytałam i naprawdę pierwszy raz widzę dziewczyny co o gówienkach rozmawiaj± do po 3 nad ranem:-)

Spróbuj do nas doł±czyć :hahaha: zobaczysz jak kupa wci±ga :admin::hahaha::hahaha::h ahaha::hahaha: :o

sylwia18 2005-09-28 17:44

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
bardzo fajny w±tek:ehem: ja mam dzisiaj dobry humor dzięki szkole;):D po pierwsze bardzo bałam się sprawdzianu z historii a tu pani dała taki temacik co to najlepiej umiałam a materiału było naprawdę dużo:D po drugie zwolniono nas z ostatniej bardzo nudnej lekcji-z WOSu:). ponadto dostałam przesyłkę (free samples:D) z ksiażeczkami po angielsku o różnych krajach:love: to poł±czenia moich miło¶ci- język angielski i inne kultury:ehem:

jaszmurka 2005-09-28 17:44

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
Cytat:

Napisane przez talla
i jeszcze jedno! przypadkiem podsłuchałam w tv, że od jutra pogoda będzie gorsza: deszcz i zimno. kocham tak± jesień!!!!:)

taaaa ja też kocham :cool: :(
No nic to...takie życie. ale przynajmniej pachy się nie będ± pocić :hahaha::hahaha::hahaha: :cool: :D

jaszmurka 2005-09-28 17:47

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
Aaa o jeszcze mnie dzi¶ ucieszyło- a w zasadzie w tej chwili mnie to cieszy :rolleyes: że siedzę sama w domu... piję piwko... i zaraz będę robić sałatkę z tyńczykiem :cool: :D

Żyć nie umierać :D

Magda. 2005-09-28 17:47

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
Ucieszyly mnie:
- telefon od psiapsioly
- moj kotek, ktory rano ni stad, ni zowad, wskoczyl sobie na mnie radosnie. Otweorzylam oczy, a tu futrzaczek prawie przy moim nosie caly zadowolony sie na mnie patrzyl :D
- interesujacy artykul o historii jednej z ulic w moim miescie, ktory sobie czytam w kawalkach

AP_niusia 2005-09-28 17:50

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
A mnie od jakiego¶ czasu cieszy, że mam prace ;)
Wiem dziwna jestem :crazy:

happygirl 2005-09-28 17:54

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
mnie dzis ucieszyly:
kwiaty od mojego mezczyzny i to, jak milutki byl dzis dla mnie
powitanie pieska po powrocie do domu
piekne slonce pod koniec wrzesnia
tyle wystarczy :) i juz jestem happy :D

Izunia86 2005-09-28 17:56

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
A mnie dzis ucieszylo (pomyslicie sobie ,ze jestem straszna materialistka ;) ) ,bo dostalam od chlopaka nowiuski telefonik motorolke v547 :D Jest swiatna , kamerka i te bajery ;) Bardzo mnie to ucieszylo :*

minio 2005-09-28 17:58

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
Mnie dzi¶ ucieszyła czekoladka, któr± dostałam na przerwie od uczennicy, a jestem na pratykach. :-)
Dostałam także zaproszenie na koncert, ponieważ uczę w szkole muzycznej, również od uczennicy. :-)
W ogóle cieszę się, że praktyki upływaj± mi bezstresowo, a tak się ich obawiałam. :-)
Cieszy mnie, że pachnie już jesieni±. Uwielbiam tę porę roku. :-)
W tym momencie we wspaniały nastrój wprowadziła mnie muzyka i pyszna herbata... :-)
Wszystko to takie małe rado¶ci, ale życie wła¶nie z nich się składa.. :ehem:

~~~JOLA~~~ 2005-09-28 17:59

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
Mnie ucieszyla wiadomosc, ze 4 godziny wykladow z podatkow wypadly :jupi:, teraz cieszy mnie to, ze za 2 minuty koncze prace i pobiegne do domku zrobic pyyyyszna obiado-kolacje, bo strasznie zglodnialam :D I ze w koncu bede miala czas poklachac przez Skypa z siostra, ktora kocham ponad wszystko i juz nie moge sie tego doczekac :ehem:

SandraBullock 2005-09-28 18:03

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
A mnie ucieszył fakt ,że wreszcie ,po dwutygodniowym wypoczynku w sanatorium wróciłam do domu,i przeżyłam prawie 10 godzin w PKS-ie i to nie ¶pi±c w ogóle ,no i że cały dzień jako¶ nie czułam zmęczenia...I fakt że zarobiłam trochę kasy na sprzedaży niepotrzebnych kosmetyków oraz to że kupiłam przyci±gaj±ce uwage kolczyki z kryształu górskiego( no musiałam sie pochwalić,wybaczcie).

paula007 2005-09-28 18:05

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
mnie dzi¶ ucieszył dzwonek po ostatniej lekcji w szkole :-) potem dwa darmowe przewodniki, które przyniósł pan listonosz jak byłam w szkole... a jeszcze póĽniej ucieszył mnie pyszny obiadek (pampuchy :-) )

agulla 2005-09-28 18:12

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
pyszne placuszki które zrobiła dla mnie moja rodzicielka :D mniam

myycha 2005-09-28 18:13

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
a mnie nic nie ucieszylo dzisiaj... nic!.. bo jak moze mnie cos ucieszyc... jezeli z samego rana dowiedzialam sie, ze moja poltora roczna chrzesnica ma podejrzenie bialaczki...

Lee 2005-09-28 18:14

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
mmmm mnie też cieszy, że jest jesień- bardzo lubię tę porę roku :D
a jeszcze bardziej bym się cieszyła, gdybym kupiła sobie jaki¶ fajny jesienny sweter :)
a wieczorem obejrze sobie meczyk i łyknę się czeskiej Whisky Cream mniaammm

prawda ze taki w±tek też cieszy? :)

Magda. 2005-09-28 18:17

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
Cytat:

Napisane przez myycha
a mnie nic nie ucieszylo dzisiaj... nic!.. bo jak moze mnie cos ucieszyc... jezeli z samego rana dowiedzialam sie, ze moja poltora roczna chrzesnica ma podejrzenie bialaczki...

:glasiu: :cry: Trzymaj sie tam.

froggie 2005-09-28 18:18

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
Zdałam fizyke!!! :jupi: :jupi: :jupi:
Studiuję sobie dalej :D

satine 2005-09-28 18:20

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
Mnie dzi¶ ucieszyło to że jutro jadę do teatru i nie mam zajęć lekcyjnych i także to ze koleżanki zauważyły że schudłam (czyli jednak dieta skutkuje :D ) Zaraz idę na spacer z przyjaciółk± i też się ogromnie cieszę :d :D

rzastin 2005-09-28 18:21

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
Mój Tato ma dzis urodziny i ucieszyło mnie, że podobał mu sie prezent, a mama zrobiła super sernik i racuchy.

satine 2005-09-28 18:22

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
Cytat:

Napisane przez froggie
Zdałam fizyke!!! :jupi: :jupi: :jupi:
Studiuję sobie dalej :D

Gratuluje :) :roza:

ona1982 2005-09-28 18:23

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
Wczoraj robiłam sobie jednodniow± głodówkę i jaka szczę¶liwa byłam jak mogłam dzisiaj co¶ zje¶ć:):):) Przed chwil± rozmawiałam z Moim chłopakiem przez telefon, jego głos działa na mnie koj±ca,szczególnie teraz, gdy mam okres.:P

misioczat 2005-09-28 18:38

Dot.: Co Was dzi¶ ucieszyło?
 
A mnie dzis ucieszyla radosc mojej babci, kiedy wpadlam do niej z okazji 87 urodzin :) Radosc sprawilo jej juz samo moje przyjscie, potem to, ze dostala ode mnie ogromna bomboniere ("ooojjeeej.. to musialo majatek kosztowac.." - babcia od paru lat nie wychodzi z domu i mysli, ze bombonierki to wciaz rarytas :) ), potem zamarla z wrazenia, jak przyjechal moj tata z ogromnym bukietem bialych roz, a jak zarzadzilam spiewanie STO LAT i wraz z rodzicami gromko zawylismy, babcia miala lzy w oczach ze wzruszenia :) I ja tez sie wzruszylam i bylo bardzo fajnie :)


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.