Wizaz.pl

Wizaz.pl (https://wizaz.pl/forum/index.php)
-   Intymnie (https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Przejąć inicjatywę? (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=142908)

Poison27 2006-09-04 18:02

Przejąć inicjatywę?
 
Jestem, a raczej byłam dość nieśmiała.Pracuję nad sobą około roku i widze poprawę. Nie boje się zabrać głosu w towarzystwie :). Teraz mam problem dotyczący znajomosci z chłopakami. Czy Wy przejmujecie inicjatywę? Czy to wypada, czy mam staroświeckie poglądy.
Poznałam 2 tygodnie temu chlopaka .Tzn. wczesniej parę razy gadalismy, kojarzymy się, jedna szkoła, małe miasto wiaodmo... Wspaniale nam się rozmawia, duzo nas łączy, czas w jego towarzystwie baardzo szybko mija... Zwierzył się naszemu wspolnemu znajomemu, ze dobrze mu się ze mną rozmawia, po pewnej imprezie chciał mnie odprowadzić, ale obiecałam już koleżance ze z nią wrócę. Teraz pracuje, w października zaczyna studia. Boje się że nasza znajomość wygaśnie. Dlatego mam pytanie: czy wypada mi zaproponować mu żeby poszedł ze mną na 18nastkę do kolegi? On będzie znał tam kilka osób. Proszę pomóżcie, nie chcę stracić z nim kontaktu.

shen 2006-09-04 19:29

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
wg mnie jak najbardziej wypada, czasem warto samemu zrobic pierwszyt krok niz czekac w nieskonczonosc a potem zalowac i myslec co by bylo....
wielu mezczyzn jest bardzo niesmialych w stosunku do kobiet i pewnie to go moze troche powstrzymywac przed jakas wieksza ze sie tak wyraze "akcja" skierowana w twoja strona ;)

pozdrawiam i zycze powodzenia ;)

Joey 2006-09-04 21:16

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
Jasne! :) Koniecznie mu to zaproponuj :ehem:

novakia 2006-09-04 22:39

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
pewnie! przeciez nie musicie isc jako para, tylko jako znajomi milo spedzicie sobie czas:]

Medżi_86 2006-09-05 18:38

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
Nio pewnie!!:ehem: Szybciutko go zapraszaj:D
Udanej zabawy:rolleyes: :cmok:

agamazzi 2006-09-05 18:46

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
:ehem: zgadzam sie, zapros go, jak tego nie zrobisz to zawsze bedziesz sie zastanawiala co by bylo gdyby...

giraffe 2006-09-05 18:50

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
I ja też powiem, że jak najbardziej wypada. I powiem więcej - to jest idealna sytuacja wyjściowa dla rozpoczęcia związku, a jeśli nie związku to przyjaźni!

Martiq:) 2006-09-06 11:00

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
oczywiście, ze wypada!! :) trzymam kciuki, działaj ;)

Kasiulka22 2006-09-06 12:14

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
Ja również jestem za przejęciem inicjatywy. Nie daj się nieśmiałości kochana i działaj! :)

sammira 2006-09-06 19:03

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
Nawet się nie zastanawiaj! To świetny pretekst do spotkania.
3mam kciuki i życzę powodzonka!!! :)

agamazzi 2006-09-06 19:23

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
Daj znac jak juz go zaprosisz....
Jeszcze raz powodzonka:cmok:

Poison27 2006-09-08 06:32

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
Udało się !!:jupi: . Może to nie było typowe zaproszenie, ale idziemy dziś razem na impreze :). Raz do niego zagadałam we wtorek na gg, niezobowiązująco, a wczoraj 2 razt sam zagadał. Powiedziałam, że miejsce się znajdzie, będzie mile widziany (oczywiście bałam się powiedzieć, zeby poszedł ze mną :o), ale on powiedział żebyśmy razem poszli i tam tez razem siedzieli. Ma do mnie jeszcze zadzwonic :-p . Dziękuje dziewczyny za rady, dodałyście mi odwagi i ... chyba nie pożałuje (?) :cmok:

giraffe 2006-09-08 09:33

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
Cytat:

Napisane przez Poison27 (Wiadomość 2668834)
Udało się !!:jupi: . Może to nie było typowe zaproszenie, ale idziemy dziś razem na impreze :). Raz do niego zagadałam we wtorek na gg, niezobowiązująco, a wczoraj 2 razt sam zagadał. Powiedziałam, że miejsce się znajdzie, będzie mile widziany (oczywiście bałam się powiedzieć, zeby poszedł ze mną :o), ale on powiedział żebyśmy razem poszli i tam tez razem siedzieli. Ma do mnie jeszcze zadzwonic :-p . Dziękuje dziewczyny za rady, dodałyście mi odwagi i ... chyba nie pożałuje (?) :cmok:

No to fajnie !!
Czasami się opłaca zrobić 1. krok!
Życze powodzenia :-)

agamazzi 2006-09-08 09:41

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
Cytat:

Napisane przez Poison27 (Wiadomość 2668834)
Udało się !!:jupi: . Może to nie było typowe zaproszenie, ale idziemy dziś razem na impreze :). Raz do niego zagadałam we wtorek na gg, niezobowiązująco, a wczoraj 2 razt sam zagadał. Powiedziałam, że miejsce się znajdzie, będzie mile widziany (oczywiście bałam się powiedzieć, zeby poszedł ze mną :o), ale on powiedział żebyśmy razem poszli i tam tez razem siedzieli. Ma do mnie jeszcze zadzwonic :-p . Dziękuje dziewczyny za rady, dodałyście mi odwagi i ... chyba nie pożałuje (?) :cmok:

Brawo, to udanej zabawy:-)

lady goddess 2006-09-15 17:39

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
Cytat:

Napisane przez Poison27 (Wiadomość 2649870)
Jestem, a raczej byłam dość nieśmiała.Pracuję nad sobą około roku i widze poprawę. Nie boje się zabrać głosu w towarzystwie :). Teraz mam problem dotyczący znajomosci z chłopakami. Czy Wy przejmujecie inicjatywę? Czy to wypada, czy mam staroświeckie poglądy.
Poznałam 2 tygodnie temu chlopaka .Tzn. wczesniej parę razy gadalismy, kojarzymy się, jedna szkoła, małe miasto wiaodmo... Wspaniale nam się rozmawia, duzo nas łączy, czas w jego towarzystwie baardzo szybko mija... Zwierzył się naszemu wspolnemu znajomemu, ze dobrze mu się ze mną rozmawia, po pewnej imprezie chciał mnie odprowadzić, ale obiecałam już koleżance ze z nią wrócę. Teraz pracuje, w października zaczyna studia. Boje się że nasza znajomość wygaśnie. Dlatego mam pytanie: czy wypada mi zaproponować mu żeby poszedł ze mną na 18nastkę do kolegi? On będzie znał tam kilka osób. Proszę pomóżcie, nie chcę stracić z nim kontaktu.

Jasne kobieto bierz sie za niego bo Ci jeszzce myknie cichaczema Ty sie nawet nie spoglądiesz kiedy :) Jeżeli jestes tak bardzo nieśmia:> a masz lata to proponuej siakiś alkohol to powinno Ci pomóc :)

agamazzi 2006-09-15 21:25

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
Cytat:

Napisane przez lady goddess (Wiadomość 2718618)
Jasne kobieto bierz sie za niego bo Ci jeszzce myknie cichaczema Ty sie nawet nie spoglądiesz kiedy :) Jeżeli jestes tak bardzo nieśmia:> a masz lata to proponuej siakiś alkohol to powinno Ci pomóc :)

hmn, :rolleyes: kiedys slyszalam na dyskotece jak jedna dziewczyna mowila do drugiej: pij, pij bedziesz latwiejsza...

:nie: odradzam alkohol...

Poison27 2006-09-15 22:34

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
Heh oczywiście że się nie upiłam. Tylko 2,3 piwka dla towarzystwa. No a my mamy o czym ze sobą rozmawiać, więc raczej boję się zrobić kolejnego kroku... a gdy juz jest obok, jest fantastycznie :D

lady goddess 2006-09-16 14:54

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
Cytat:

Napisane przez agamazzi (Wiadomość 2720343)
hmn, :rolleyes: kiedys slyszalam na dyskotece jak jedna dziewczyna mowila do drugiej: pij, pij bedziesz latwiejsza...

:nie: odradzam alkohol...


jejq mi nie chodzi by się spiła jak nigdy tylk zeby sobie wypiła jakies piwko czy drinka na lepsze gadanie ... słuchaj nie wszyscy sa wygadani jak TY czy JA etcc .. ja mam paru znajomych co sa niesmiali ale jak wypija piwko to sie otwieraja i łatwiej idzie im konwersacja z płcą przeciwna;)

agamazzi 2006-09-16 15:17

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
Cytat:

Napisane przez lady goddess (Wiadomość 2723501)
jejq mi nie chodzi by się spiła jak nigdy tylk zeby sobie wypiła jakies piwko czy drinka na lepsze gadanie ... słuchaj nie wszyscy sa wygadani jak TY czy JA etcc .. ja mam paru znajomych co sa niesmiali ale jak wypija piwko to sie otwieraja i łatwiej idzie im konwersacja z płcą przeciwna;)

Niech kazdy robi co chce, wyrazilam swoja opinie a ty swoja...
Ja uwazam, ze nie tedy droga i tyle... Jak pic to dla przyjemnosci oczywiscie z umiarem a nie zeby pomoc sobie rozwiazac jezyk...:D

b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe 2006-09-17 10:35

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
tak tak tak :) ja wiem że faceci generalni lubią zdobywać kobiety.... ale kobiety chyba jeszcze bardziej lubią zdobywać facetów :) Generalnie zależy chyba od chłopaka... bo do niektórych musisz podejść tak by dać im sie zdbyć ... a niektórzy też są nieśmiali i trzeba ich zdobyć :P

Ja miałam taki przypadek że zakochałam sie w pewnym chłopaku ... miał dziewczyne. Oczywiscie "zdobycie" go zajęło mi ze 4/5 miesięcy (szok) bo wiadomo że jak ma dziewczyne to gorzej... ale było warto :) Teraz jestem już z nim 1,5 roku i jestem naprawde szczęśliwa :)

lady goddess 2006-09-24 18:59

Dot.: Przejąć inicjatywę?
 
Cytat:

Napisane przez agamazzi (Wiadomość 2723620)
Niech kazdy robi co chce, wyrazilam swoja opinie a ty swoja...
Ja uwazam, ze nie tedy droga i tyle... Jak pic to dla przyjemnosci oczywiscie z umiarem a nie zeby pomoc sobie rozwiazac jezyk...:D


SPOKOOO :)


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.

Oprogramowanie forum: vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.